A man holds a sign that says "Take it down." Silent Sam is seen in the background.

تظاهرات برای حذف از سکوت سام در ماه اوت سال 2017.

سارا D. Davis/گتی ایماژ

2.5 میلیون دلار قرارداد بین دانشگاه کارولینای شمالی و نرم افزار-کنفدراسیون گروهی که خشم دانشجویان و استادان شده است نسخ با توجه به رالی, اخبار و ناظر.

روز چهارشنبه اورنج کانتی کارولینای شمالی, برتر قاضی دادگاه آلن Baddour حکومت که فرزندان جانبازان مؤتلفه تا به حال هیچ ایستاده به شکایت دولت, سیستم دانشگاه بیش از سکوت سام مجسمه مؤتلفه سرباز در مرکز اختلاف است. در زیر در حال حاضر-باطل توافقنامه سیستم دانشگاه موافقت کرده بود به پرداخت 2.5 میلیون دلار به یک اعتماد تحت کنترل فرزندان جانبازان مؤتلفه برای حفظ و نمایش Silent Sam در جایی خارج از محل اصلی آن در چپل هیل دانشگاه. فرزندان جانبازان مؤتلفه می تواند با استفاده از این پول برای ساخت یک مرکز اختصاص داده شده فقط به مسکن Silent Sam تحت توافق نظر. با توجه به اخبار و آبزرور, UNC سیستم تا به حال زده است که معامله قبل از این گروه تا به حال نقل مکان به یک فایل طرح دعوی در دادگاه.

بسیاری از دانشجویان و استادان ابراز خشم در حل و فصل به دلیل آن اجازه برای حفظ نماد سفید برتری و حاوی یک گروه شناخته شده برای هل دادن یک “از دست داد علت” بازنویسی تاریخ جنگ. برخی از بزرگ اهداکنندگان کشیده کمک های مالی خود را به دانشگاه. دانشجویان و استادان راهپیمایی در اعتراض و شکایت کرده است که این دانشگاه تصمیم گیری قرار داده بود دانش آموزان و دیگران در پردیس در خطر است.

همچنین بسیاری از شکایت در مورد مرموز شرایطی که تحت آن مقابله زده شد. با توجه به اخبار و ناظر فرزندان جانبازان مؤتلفه بود برای اولین بار به خارج از UNC سیستم به تهدید اقدام قانونی به نیروی بنای تاریخی به نگهداری در محوطه دانشگاه. این گروه سپس ارائه به راست بنای تاریخی در جای دیگر اگر دانشگاه موافقت به پرداخت برای “حمل و نقل و تعمیر و نگهداری امنیت و نمایش عمومی این اثر تاریخی.” این گروه خواست برای $5 میلیون و 19 نفر از 20 اعضای هیئت مدیره در جلسه موافقت کردند (یکی مخالف رای آمد و از مردی به نام برای مجسمه به بازگشت به آن محل در دانشگاه). در نهایت که در مجموع به کاهش 2.5 میلیون. با توجه به ABC 11, برخی از این پول در حال حاضر استفاده شده است.

یک گروه کوچک از دانشجویان و استادان و سپس تلاش برای به چالش کشیدن معامله در دادگاه و نزدیک به 100 فارغ التحصیلان و اهدا کنندگان ثبت مختصری استدلال می کند که حل و فصل باید کنار گذاشته شود. مختصر استدلال کرد که این توافق “به طور جدی خسارت شهرت این دانشگاه است که باید متعهد به حقیقت تاریخی و مخالف مدرن روز سفید برتری.”

UNC استدلال کرده بود که قابل معامله بود امن ترین راه برای اطمینان حاصل شود که مجسمه برداشته شد و از آن پردیس و در نتیجه تضمین ایمنی دانش آموز.

معترضان پاره کردن سکوت سام در سال 2018 یک سال پس از نئو نازی ها, neo-Confederate و راست معترضان با counterprotesters در خشونت آمیز تجمع در Charlottesville, Virginia, بیش پیشنهاد حذف یک مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee. این تجمع منجر به مرگ counterprotester هدر Heyer و ملتهب جنگ بیش از مؤتلفه نمادها آغاز شد که در سال 2015 با کشتن نه سیاه نمازگزاران در یک کلیسا در ایالت کارولینای جنوبی.

پس از آن سرنگونی, UNC قرار داده و مجسمه سازی. چند ماه بعد از آن اعلام کرد برنامه ریزی برای احداث یک 5.3 میلیون دلار “تاریخچه و مرکز آموزش” برای خانه مجسمه اما حمایت را از این طرح پس از تظاهرات. دانشگاه صدراعظم و سپس استعفا داد و دستور حذف مجسمه را پایه در راه است.

مدرسه سکوت در طرح خود را برای مجسمه—دانشجویان شکایت کرده است که دانشگاه هرگز برگزار شد یک جلسه عمومی به بحث در مورد گزینه—تا ماه نوامبر هنگامی که آن را زده و معامله آن با فرزندان جانبازان مؤتلفه. این قرارداد همچنین شامل یک $74,999 پرداخت ($1 کوتاه از آستانه به نیاز به تایید از دولت دادستان کل دفتر) به طوری که گروه “نمایش داده نخواهد شد هر مؤتلفه پرچم, آگهی ها و یا نشانه های قبل و بعد از یا در رابطه با هر گروه رویداد جلسه یا مراسمی در پردیس و یا اموال تحت کنترل UNC سیستم … برای مدت پنج سال.”

این روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد به مجسمه در حال حاضر. یک 2015 دولت قانون ممنوع حذف مؤتلفه بناهای تاریخی از اموال عمومی و وکلا به نمایندگی از UNC باید گفت که یافتن راه حل و فصل ممکن است به این معنی است که سیستم خواهد بود که از نظر قانونی موظف به بازگشت مجسمه به محل اصلی آن است. (همچنین ممکن است سیستم دانشگاه ممکن است سعی کنید به کار کردن یکی دیگر از معامله است که در آن مجسمه ای است که از نقل مکان به یک مکان خارج از دانشگاه و یا حتی کمتر نقطه برجسته در دانشگاه—به عنوان یک مصالحه بین کامل, حذف کامل و نصب دوباره.)

اما از آنجا که قانون تصویب شد وینستون-سیلم و Chatham County را حذف کرده و مجسمه. ایالات دختران کنفدراسیون باعث از دست داده مؤتلفه سازمان که مسئول نعوظ بسیاری از دولت مجسمه در وهله اول شکایت کرد. (مورخان اشاره کرد که مؤتلفه آثار به طور معمول ساخته شده در زمان ناآرامی های نژادی و یا خشونت. ایالات دختران کنفدراسیون به سکوت سام به UNC در سال 1913 در طول اجرای Jim Crow قوانین و موجی از سفید خشونت است.) اما در آن موارد قضات اشاره کرد هر دو murkiness از مسائل مربوط به مالکیت و موضوع امنیت عمومی در اقصی چالش های از ایالات دختران کنفدراسیون نشان می دهد که دادگاه ها تضمین شده نیست برای همیشه 2015 قانون قابل اجرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی