قاضی به طور موقت توقف انتشار تهمت و خواهرزاده بگو همه کتاب


President Donald Trump looks upward while standing at a podium in the Rose Garden.
مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال دوباره در تلاش برای شکایت unflattering کتاب از وجود است.
Saul لوئب/گتی ایماژ

نیویورک قاضی متوقف شد انتشار یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده مریم تهمت اعطای موقت دستور سهشنبه پس از یک دادگاه پر ادعا کرد کتاب نقض قدیمی دهه عدم اطلاع توافق امضا شده توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از ارث حل و فصل است. مریم تهمت را به شدت مورد پیش بینی کتاب بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد تنظیم شده بود منتشر شده توسط Simon & Schuster در جولای 28. ناشر توصیف کتاب به عنوان یک نزدیک زندگی می کردند, حساب توسط دختر مغلوب ساختن پیشی جستن را از “سمی خانواده” از جمله “کابوس صدمات مخرب روابط و غم انگیز ترکیبی از غفلت و سوء استفاده” ساخته شده است که تهمت مردی او امروز است. مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و به دریافت مدرک دکترا در روانشناسی بالینی و تبدیل او متخصص چشم درون در او سابقه خانوادگی.

منظور از قاضی هال B. Greenwald اساسا مکث انتشار کتاب تا یک جلسه بر روی این موضوع برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 10. این کتاب در حال حاضر در اتر با این حال و متعدد رسانه های خبری گزارش داده اند که در بخش هایی از مریم تهمت حساب به عنوان بخشی از استاندارد روابط عمومی تجمع چنین newsy بالا مشخصات کتاب راه اندازی. Simon & Schuster گفت: در دادگاه تشکیل پرونده است که از آن غافل شد مریم مغلوب ساختن پیشی جستن NDA که بخشی از ارث حل و فصل پس از مرگ پدر بزرگش رئیس جمهور تهمت پدر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن. مریم مغلوب ساختن پیشی جستن پدر خود فرد Trump Jr., درگذشت در سال 1981 از الکل مربوط به بیماری است. وکیل مریم تهمت و Simon & Schuster گفت که هر گونه مداخله توسط دادگاه را به مقدار قبل از خویشتن داری مریم تهمت متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان است.

در ماه گذشته روزانه وحش گزارش دادند که مریم تهمت بود منبع اصلی برای برنده جایزه پولیتزر سال 2018 نیویورک تایمز رسیدگی به تهمت امور مالی خانواده است. Simon & Schuster مدیر عامل Jonathan Karp گفت: در دادگاه پرونده “دانستن که هیچ دادخواهی ناشی از بار مقاله ما به طور کامل اعتماد به نفس در خانم تهمت توانایی به او بگویید که داستان در مورد خانواده خود را.” Simon & Schuster گفت: آن را در حال حاضر چاپ شده 75,000 نسخه از این کتاب و بسیاری از آنها در حال حاضر با خرده فروشان پیش از این کتاب تاریخ انتشار.

قانونی علیه انتشار احتمالا محکم جزئیات از مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی یکی از بسیاری از حقوقی برزیلی پرتاب شده توسط برگ برنده تیم حقوقی و می آید بر روی پاشنه از رئیس جمهور را قانونی تلاش برای سرکوب سابق امنیت ملی, مشاور جان بولتون خود بگویید-تمام کتاب در مورد وقت خود را در کاخ سفید است. اغلب مناقشات سیاسی قانونی را مخالف در نظر گرفته شده و اثر جین علاقه به جای tamp پایین آشکار است. مریم تهمت کتاب برای مثال در حال حاضر شماره 1 در آمازون فروش کتاب بر اساس preorders حتی قبل از انتشار رسمی آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>