جولین کاسترو در گیر انتخابات و ما “آشکار و بی حد و حصر” رئیس جمهور

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری جولین کاسترو ممکن است در بلیط در سال 2020 اما او به دنبال به جلو به خلاص شدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که استراتژی او می گوید طراحی شده است برای تعمیق فرهنگ جنگ در امریکا است. طی ما های اخیر مکالمه برای سالن مذاکرات کاسترو توضیح داد که چرا او به شدت حمایت جو بایدن در حالی که در همان زمان با فشار دادن دکمه سمت معاون رئیس جمهور سابق در مهاجرت و پلیس اصلاحات.

کاسترو به من گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی بیشتر از در سال 2016 است “جذاب که حس سفید برتری سفید ناسیونالیسم” است که او را انتخاب, در وهله اول, اما او می گوید: “ترسناکترین” جنبه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری این واقعیت است که مردم هنوز هم حمایت “کسی که آشکارا بنابراین بی حد و حصر.” کاسترو بود که وزیر مسکن و توسعه شهری تحت باراک اوباما و قبل از آن شهردار سن آنتونیو یک مشاور ارشد به Voto Latino, مردمی سیاسی سازمان با تمرکز بر توانمند سازی Latinx رای دهندگان که بزرگترین گروه قومی یا نژادی اقلیت گروهی از رای دهندگان.

تبلیغات:

کاسترو گذاشته بالا مسائل مربوط به جامعه اسپانیایی زبان است که پیش بینی شده به حساب جدید با کیفیت بالا از 13.3 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در سال 2020 در 32 میلیون. یکی از کسانی که اصلاحات مهاجرت که کاسترو اشاره کرد که برنی ساندرز با موفقیت خطاب در طول سال 2020 دموکراتیک مقدماتی. بایدن کمتر روشن بر این موضوع اما کاسترو توضیح داد که برخی از دموکرات نامزد شده است پس به طور فزاینده ای با تمرکز بر کمک به جامعه اسپانیایی زبان و متعهد به جلو آوردن “بیشترین رویکرد مترقی در مهاجرت است.”

سازمان دیده بان من سالن مذاکرات قسمت با کاسترو تعبیه شده در زیر یا از زیر به عنوان خوانده شده متن ویرایش شده برای طول و وضوح — برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه کاسترو فکر می کند در مورد بایدن رویکرد به مهاجرت و پلیس اصلاحات و او را در COVID-19 بحران بهداشت عمومی.

تبلیغات:

شما یک شهردار سابق سن آنتونیو و دولت خود را در حال حاضر یکی از نقاط مهم از COVID-19. میزان موارد در حال انفجار و بیش از آخر هفته وجود دارد داستان است که مراکز درمانی در هوستون در حال ضربه زدن و یا بیش از ICU ظرفیت. به همین دلیل مصرف آن را تا زمانی برای رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به انجام کار درست و نزدیک همه چیز را دوباره ؟ آنچه که تاخیر در حفاظت از مردم تگزاس ؟

مشکل در اینجا در تگزاس است که ما تا به حال سیاستمداران منتخب است که بیشتر وفادار به جناح راست ایدئولوژی نسبت به بهداشت عمومی و علوم. و از آنجا که که شما ذکر دولتی ابوت و همچنین سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک و دیگران را پشتیبانی نمی کند با در نظر گرفتن گام های لازم بودند که به واقع آنچه در نیویورک انجام داده و چند مکان دیگر که در طرف دیگر از این. زمانی که او دوباره باز دولت او بازگشایی شد خیلی زود است. در آن زمان ما رتبه چیزی شبیه 48 سرانه از نظر مقدار تست است که می گذرد. ما در تست ما در تماس ردیابی. در بالا از آن اشتباه سوم بود که ابوت بازگشایی دولت در مه, او ممنوع جوامع محلی از قرار دادن خود ایمنی قصد دارد در جای خود مانند نیاز به ماسک و با در نظر گرفتن سایر اقدامات احتیاطی.

سپس دو ماه بعد در واقع او می گوید: “در حال حاضر همه رو به پوشیدن ماسک های بسیار زیبا.” چند استثنا وجود دارد. اما او در واقع به هدر رفته این دو ماه یا بیشتر است که می تواند صرف شده است مطمئن شوید که تست و ردیابی تماس بودند در محل و باز کردن در بهتر سرعت و اجازه می دهد جوامع محلی که در آن وجود دارد پتانسیل فوق العاده ای برای گسترش پیش از بازی. ما خودمان را پیدا کنید در اینجا با یکی از بالاترین نرخ رشد.

تبلیغات:

چند روز پیش از پنج مترو مناطق با بالاترین رای مثبت برای آزمون تگزاس تا به حال چهار نفر از آنها از جمله Austin که رتبه شماره 1. ما قطعا رفتن در جهت اشتباه است. خبر خوب این است که من فکر می کنم مردم تگزاس بیشتر و بیشتر آنها گرانش این. آنها درک کنند که آنها نیاز دارید را به دست خود به پوشیدن ماسک به تمرین های اجتماعی فاصله به بیرون بروید مگر اینکه آنها را به مراقب باشید.

در میان این ما بیش از 130,000 آمریکایی مرده است. آن را حتی می تواند بالاتر باشد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارم جولای سخنرانی می گوید آمریکایی ها که 99 درصد از COVID-19 موارد هستند “کاملا بی ضرر است.” چقدر خطرناک است و آن را برای رئیس جمهور ایالات متحده به این گمراه کننده? آن را عینی یک دروغ است.

تبلیغات:

آن را نامعقول. این یک مثال دیگر چگونه خود نادرستی شده است نرمال در فرهنگ ما و در فرهنگ سیاسی ما. برای یک رئیس جمهور ایالات متحده به چیزی می گویند که در وسط یک جهانی و همه گیر است که در حال حاضر گرفته شده 130,000 زندگی است که باعث می شود مستقیم و فوری تهدید برای سلامت مردم و مرگ و میر در حال حاضر. من نمی توانم پیدا کردن هر کلمه دیگر به جز به می گویند که بی وجدانی. شما حتی نمی توانید تماس کسی را دوست دارید که یک رهبر است. او دارای یک انتخاب, اتاق کار, اما من او را نه یک رهبر به خاطر او منجر نشده است در این بیماری همه گیر.

قرار دادن سیاست کنار این ایده است که یک رئیس جمهور در طول یک بحران مرگبار را نور از مرگ چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. سپس شما باید شخصی خود را اعمال. او با پوشیدن ماسک در تظاهرات که در آن هیچ اجتماعی فاصله. مردم در بالای هر یک از دیگر. این است که فراتر از هر چیزی من تا کنون دیده ام در سیاست است.

ترسناکترین قسمت این واقعیت است که حتی اگر ما معتقدیم انتخابات امروز که 40 درصد از مردم خارج وجود دارد وجود دارد — و یا شاید کمی بیشتر از آن 42 درصد هنوز هم حمایت از او. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به آمدن و رفتن و رفتن به اتفاق می افتد امیدوارم در Jan. 20 2021 اگر نه زودتر. اما آنچه که او در معرض یک شکاف در درون مردم آمریکا و یک آسیب پذیری برای ما دموکراسی است که مردم به دنبال خواهد داشت او در این دور و هنوز هم از او حمایت — کسی که آشکارا بنابراین بی حد و حصر به در که و نشان داده است که وقت و زمان دوباره.

تبلیغات:

و شما به یاد داشته باشید این دین بسیاری از مردم زمانی که آنها فکر کردن در مورد انتخاب در سال 2016 آنها گفت:, “خوب, شما می دانید آنچه که او انتخاب می شود — او یک دهان بزرگ در حال حاضر. من نمی خواهم همه چیز را او می گوید: من اصلا با او به توافق برسند. من نمی خواهم آنچه را که او توییتهایی. اما دوست عزیز وقتی کسی رئیس جمهور می شود آن sobers آنها را. آنها آن را به طور جدی تر شما به نوعی آغشته با آن احساس مسئولیت کند.”

که اتفاق افتاده است. این بهترین نمونه از آن است. این اتفاق افتاده و این دلیل است که او بسیار به خود جذب می شود. او نمی تواند فراتر از خود را می خواهد و نیاز دارد حتی در زمانی که بسیاری از مردم در حال مرگ هستند در این کشور که او قرار است به منجر شود. آن شگفت انگیز است. اگر ما هرگز رئیس جمهور دیگر شبیه به این در تاریخ کشور ما — ممکن است در کشور ما زندگی می کنند برای همیشه — اما اگر ما هرگز رئیس جمهور دیگر این بد, من فکر می کنم که ما انجام شود خوب است.

به نظر می رسد که او 2020 انتخاب مجدد استراتژی است که برای به حداقل رساندن و یا چشم پوشی از COVID-19 سپس چشم پوشی از رکود است. ما هیچ برنامه ای برای احیای اقتصاد است. او به معنای واقعی کلمه به tweeting دوباره که نزدک به آمار بالا حتی با وجود اینکه 20 میلیون آمریکایی مبتلا به بیکاری به طوری که به معنی هیچ چیز به آنها. آیا شما فکر می کنم این انتخابات این است که واقعا در مورد سفید برتری دوباره, بیش از سال 2016 ؟ این حق در چهره ما با او حمله تنها سیاه راننده نسکار امروز به دفاع از مؤتلفه پرچم و اساسنامه. آیا کسی می تواند در واقع اجرا در این نوع از “جنوب دوباره طلوع خواهد کرد” پلت فرم ؟ که آنچه در آن احساس می کند مانند.

تبلیغات:

بدون این سوال خوبی است. جمهوری خواهان و محافظه کاران مانند به تمسخر “سیاست هویت.” و آنچه به آنها تماس بگیرید هویت سیاسی غالب است که اساسا فقط مردم خواستار عدالت و مردم برای درمان به همان اندازه. اما اگر کسی که متناسب با این لایحه از نظر بازی به هویت به عنوان یک استراتژی سیاسی آن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی به سفید هویت یک حس سفید برتری.

من و شما هر دو می دانیم که وجود دارد بسیاری از مردم که سفید هستند که اصلا با او موافق و که می توانید از طریق آن. در همان زمان متاسفانه به وضوح وجود دارد که در آن تجدید نظر به. و او اساسا تصمیم گرفت که این خود اصلی استراتژی را به نفع خود در سال 2020 است. او با استفاده از آن با موفقیت در سال 2016 شروع به بیرون از دروازه با مکزیکی ها که متجاوزان و جنایتکاران نظر.

در حال حاضر او اساسا تلاش برای تعمیق فرهنگ جنگ. پس از آن رویداد در کوه راشمور و صحبت کردن در مورد که اساسا این مردمی می خواهم به پاره کردن این آثار و تاریخ را تغییر دهید. و او ایجاد حتی بیشتر از این “ما در برابر آنها است.” او به طور مستقیم من فکر می کنم بیش از او در سال 2016 جذاب که حس سفید برتری سفید ناسیونالیسم. همان چیزی که زمانی که او با استفاده از چین به عنوان یک فویل و او خواستار ویروس “کونگ آنفولانزا.” بدیهی است که نژادپرستانه بدیهی است که در همان چیزی که در تلاش برای استوک پایگاه خود و درخواست تجدید نظر به برتری.

اجازه دهید بحث در مورد اثرات اقتصادی COVID-19. شما بوده ام به tweeting در مورد مسکن وجود دارد و بحث از بهمن مشفق به طور بالقوه در مواجهه با آمریکایی ها. همه چیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم از رنگ سیاه و مردم اسپانیایی زبان. و شما توییتی که به عنوان تهمت و مک کانل در ادامه به بلوک مسکن حمایت 20 میلیون آمریکایی به احتمال زیاد به صورت اخراج قبل از اکتبر. آنچه آنها باید انجام شود برای محافظت از مردم است ؟

تبلیغات:

شماره 1 چیزی است که آنها می توانید انجام دهید در حال حاضر تصویب قهرمانان عمل می کنند. به عنوان مردمی می دانم قهرمانان قانون تصویب شد مجلس نمایندگان. دموکراتیک اکثریت آنها از آن پشتیبانی می کند. این شامل 100 میلیارد دلار اجاره, کمک, که یک شروع بسیار خوب برای مطمئن شوید که مردم باید از این منابع به طوری که آنها می توانید اقامت در امن و محل مناسب برای زندگی است. در بالا از آن چه ما نیاز به انجام است توسعه این اخراج moratoriums در سطح فدرال و پس از آن نیز توانایی تحمل برای مردمی که یک وام مسکن. اگر ما می توانیم آن دو چیز اعتقاد دارم که ما با شما خیلی بهتر شکل.

اگر ما را نمی, ما در واقع رفتن به بزرگترین بحران بی خانمانی است که این کشور مواجه شده است و در دهه احتمالا پس از رکود بزرگ. با یک برآورد تا 20 میلیون, مردم می توانند در صورت اخراج اکتبر. ما هرگز دیده می شود هر چیزی که در طول عمر ما. آنها نیاز به عمل می کنند. خوشبختانه مجلس نمایندگان عمل کرده است. حداقل آنها بدست توپ نورد اما میچ مک کانل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — آن را تعجب آور نیست که آنها آنقدر قطع از زندگی روزمره مردم است. این چیزی است که مردم در حال فکر کردن در مورد. این چیزی است که آنها هیچ گونه نگرانی در مورد. چگونه من می خواهم به پرداخت اجاره ؟

شما تا به حال یک پیشنهاد دقیق در پلیس قبل از هر کسی در طول سال 2020 انتخابات نفر اول پلیس در طرح. کردم آن چیزهایی که در آن وجود دارد که هنوز هم خیلی آموزنده است. مردم کمی در مورد آن و به همین دلیل شما آمد تا با آن خیلی زود است. آن راه قبل از جورج فلوید.

به یاد داشته باشید به عنوان 2016 انتخابات ریاست جمهوری اتفاق افتاده است, مرگ مایکل براون بوده است دو سال قبل و پس از آن فرگوسن اتفاق افتاده بود پس از آن و در سال 2015. وجود دارد بیشتر توجه به چیزهایی مانند خشونت پلیس. و پس از آن من حدس می زنم برای برخی از دلیل سیاست که آنچه در آن است, رسانه ها در بزرگ بودن آنها چه هستند, مردم نوع تصمیم گرفت که چیزی به بحث در مورد در سال 2020 انتخابات. اما من احساس می کردم که بی انتها موضوع است. من فكر می كنم هر روز و به خصوص جوان مردان و زنان سیاه نیاز به بیرون رفتن وجود دارد و مقابله با نیروی بیش از حد توسط پلیس, درمان متفاوت توسط پلیس. که شامل گروه های دیگر نیز در جامعه آمریکای لاتین و اسلام-جامعه آمریکا.

تبلیغات:

من می دانستم که این یک موضوع بود که نه دور است و ما نیاز به آدرس. من فکر می کنم ما را از وجود یک چشم انداز برای کشور ما که در آن هر فرد می تواند رستگار. ما را از بسیاری از سیاست است که شما در حال شنیدن در مورد امروز: پایان دادن به واجد شرایط ایمنی, پایان دادن به نظامی ما نیروی پلیس بیشتر در پاسخگویی و شفافیت و شروع به کوچک شدن رد پای پلیس به طوری که ما می توانیم reimagine امنیت عمومی.

آیا شما تا به حال هر گونه گفتگو با بایدن کمپین در مورد خاص خود را پیشنهاد ؟

آره تیم ما صحبت کردیم. خبر خوب این است که من فکر می کنم او می شود. او گذاشته است یک چشم انداز و بسیاری از این پشتیبانی در جورج فلوید عدالت در پلیس عمل می کنند که مجلس نمایندگان تصویب چند روز پیش از ممنوعیت chokeholds به شفافیت و پاسخگویی است. من با اعتماد به نفس است که جو بایدن آن می شود. او همچنین گفت: بسیار واضح است که کسانی که مراحل پرداخت در تمام این تغییر است که نیاز به ساخته شده است. و این نیست که میزان تغییر دهید. به دلیل آن را بسیار درست آن است که بگوییم: “وجود دارد خیلی بیشتر تغییر اساسی است که نیاز به اتفاق می افتد.” من با آن موافقم و معتقدم که می تواند اتفاق می افتد. آن را به اتفاق می افتد نه تنها در سطح فدرال اما در سطح محلی است. به عنوان یک شهردار سابق من می دانم که جوامع محلی باید مقدار زیادی از فرصت ها برای ایجاد تغییرات بیش از حد.

در حال حاضر شما یک مشاور ارشد Voto Latino. در سال 2020 به نظر می رسد مانند وجود دارد می تواند 32 میلیون Latinx رای دهندگان. این می تواند بزرگترین nonwhite رای گیری بلوک ما. چه مسائل کلیدی? من آن را دریافت کنید — من مسلمان هستم, ما همان نیازهای ما می خواهیم مراقبت های بهداشتی ما می خواهیم هر چیز دیگری. اما چه مسائل خاص و منحصر به فرد به جامعه خود را که شما فکر می کنید نیاز به خطاب در سال 2020?

خوب شما حق بسیاری از آنها را با هم همپوشانی دارند. اما من فکر می کنم در جامعه لاتین وجود دارد برخی از مردمی که احساس شدت بیشتر فقط به دلیل وضعیت بسیاری از اعضای جامعه لاتین. البته آموزش و پرورش, به عنوان مثال. تسکین بدهی وام دانشجویی و پیدا کردن یک راه به کالج را به بیشتر مقرون به صرفه و در دسترس است. لاتین جمعیت بسیار جوان جمعیت. آن را نیز یک جمعیت به طور کلی که در آن شما تا به حال بسیاری از نسل های که بدست برای رفتن به دانشگاه بسیار کمتر قادر به پرداخت هزینه برای آن. که همیشه یک مسئله است که مردم با تجمع در اطراف بیشتر فرصت های آموزشی و مراقبت های بهداشتی. زمانی که رئیس جمهور اوباما تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه 4 میلیون Latinos کردم مراقبت های بهداشتی. توسط گروه آنها بزرگترین ذینفع از آن است.

شما را به عنوان مثال مانند دیابت که شایع است در جامعه لاتین. هزینه انسولین بالا رفته مانند دو و نیم بار در دهه گذشته — بنابراین مطمئن شوید که شما در حفظ کردن هزینه داروهای تجویزی. و بدیهی است که مهاجرت از آنجا که شما بسیاری از مهاجران هستند که بخشی از جامعه لاتین و مخلوط-وضعیت خانواده های که در آن شما ممکن است یک یا دو نفر در خانواده است که مستند نشده و دیگران که در حال شهروندان در اینجا یا باید یک کارت سبز. کسانی که این نوع از مسائل است که مردم با توجه به پرداخت. من فکر می کنم که برنی ساندرز به حال بسیاری از موفقیت های اولیه به دلیل مسائل که او متمرکز شده است. و خبر خوب این است که جو بایدن و مبارزات انتخاباتی خود من فکر می کنم که درک. آنها در حال آماده سازی مبارزات انتخاباتی خود را به طور گسترده نیز در راه است که ارتباط بسیار زیادی با جامعه لاتین.

برنی انجام شده به خوبی با جامعه لاتین, اما جو بایدن نیست و همچنین. در یک نقطه, اوباما رئیس جمهور شد, شناخته شده به عنوان “deporter در ارشد” وجود دارد و سوال در مورد دخالت خود را. او ایستاده تا به آن ؟ او تایید آن ؟ این است که هنوز یک سوال برای جو بایدن با جامعه لاتین در سال 2020?

او شده است بسیار مستقیم در پرداختن به این و گفت: “ما در حال رفتن به یک رویکرد متفاوت است.” و او را گذاشته چگونه او در حال رفتن به انجام این کار است. اگر او انتخاب شود و من باور دارم که او خواهد شد او را به رفتن به در آمده و با پیشرفته ترین روش های مهاجرت. من فکر می کنم ما در جای خود قرار داده و همراه با کنگره عادلانه و مناسب سیستم مهاجرت. اما او به رسمیت می شناسد که ما نمی توانیم و نباید در یک وضعیت که در آن است که بسیاری از مردم در حال گرفتن تبعید کردند.

برای بسیاری از ما که در حال پیشرفته تر در مورد مسائل وجود دارد این ایده است که زمانی که بایدن از آن برنده نخواهد بود “نشستن پشت کار ما انجام شده است.” ما در حال رفتن به فشار بایدن دولت را در آغوش آرمان که ممکن است بیشتر به سمت چپ. شما در حال انتظار برای انجام این کار ؟

اوه البته. من همیشه می خواهم به استفاده از صدای من به امید دیدن که چشم انداز است که من تا به حال که من فکر می کنم بسیاری از مردم به اشتراک گذاری از جمله در مهاجرت. من می دانم من قصد دارم برای انجام این کار است و همه ما نیاز به انجام است که به دلیل شما می دانید که گروه های جناح راست, آیا آن را در مهاجرت و یا هر مسئله دیگر آنها در حال رفتن به خارج وجود دارد و فشار دادن چشم انداز خود را. و من فکر می کنم این مسئولیت ما است. رئیس جمهور اوباما گفت: این خیلی خوب است. او گفت: شما باید برای فشار به مردم در, آیا آنها دوستانه و یا آنها از طرف دیگر است. شما برای فشار به مردم به خاطر این که ما چگونه سیستم کار می کند. من مشتاقانه منتظر با استفاده از صدای من بدون توجه به آنچه من انجام می دهند.

هنگامی که شما سمت چپ 2020 دموکراتیک اولیه شما صحبت کردن در رادیو نشان می دهد و در جای دیگر که رسانه ها تمایل به جذب و یا به طور پیش فرض به مردان سفید پوست. من paraphrasing اما جوهر بود که آنها به دنبال در “electability” این قصور به مردان سفید پوست. جو بایدن متعهد شده است که او همسر در حال اجرا خواهد بود ، آیا شما نگرانی در مورد چگونه است که بحث در مورد electability می تواند یک زن از رنگ است که او ممکن است انتخاب کنید و یا شما فکر می کنم این یک بحث متفاوت به خاطر آن خود را در حال اجرا همسر نه واقعی نامزد برای رئیس جمهور ؟

من فکر می کنم آن را احتمالا مختلف بحث های مختلف محاسبه و بدیهی است که خود انتخاب و آنها در حال رفتن از طریق پروسه بررسی در حال حاضر. اما به طور سنتی به عنوان شما می دانید که هنگامی که ما فکر می کنم در مورد معاون ریاست جمهوری روند انتخاب آن نوع از معامله متفاوت. آن کسی که هر دو خوب خواهد بود حاکم شریک و پس از آن نیز از نوع پر کردن شکاف ها در درخواست تجدید نظر در این رویکرد است. من فکر می کنم که وجود دارد اختیارات بیشتری دارد و می داند که چه کسی انتخاب میشود. خبر خوب این است که وجود دارد تعداد زیادی از افراد با استعداد که می تواند حاکم بر همکاران که تجربه نیز که تحریک مردمی وجود دارد. و مهم ترین بخش این است که خدای ناکرده اگر آنها تا کنون به گام به که نقش آنها آماده خواهد بود. آنها خواهد بود آماده به واقع خدمت می کنند.

وجود دارد هر کسی که جهش در شما است که شما واقعا دوست دارم ؟

من می توانم اقامت در خارج از آن, اما من فکر می کنم ما می دانیم که احتمالا در ماه آینده. من فکر می کنم او تا به حال گفت: Aug. 1 ما را ببینید.

آخرین سوال: چه چیزی شما را انجام خواهد شخصا به کمک جو بایدن پیروزی در این انتخابات است. شما خواهد بود یک جانشین? شما بروید در کمپین بلیزرز? چه نقش شما خود را بازی ؟

من در خارج وجود دارد انجام برخی از رحم جایگزین کار می کنند. من فقط یک چیز برای مردمی در آریزونا. وجود دارد Texas جمع آوری کمک که من بخشی از همراه با کنگره [Beto] o’rourke و ویلی نلسون که فوق العاده بود. من در حفظ و انجام هر آنچه که من می توانید انجام دهید برای کمک به. من به او گفتم “اجازه دهید من می دانم که من مایل به انجام آنچه من خواسته است.” همه ما مشغول به کار هستند به طوری که ما می توانید مطمئن شوید که جو بایدن می شود انتخاب و سپس ما به نوبه خود صفحه. و من نگاه به جلو به من گفت: چند بار در مبارزات انتخاباتی به گفته adios به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>