جولیان Zelizer در ظهور و سقوط نیوت گینگریچ: مردی که مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن

زمانی که من توصیف یک سیاستمدار جمهوری خواه که گل رز سیاسی نردبان توسط لکه مخالفان سیاسی خود را با دروغ و حمله به سیستم به عنوان فاسد که هرگز خود را گسترش هسته پایه در حالی که سوزاندن پل با بسیاری از خود زمانی از حامیان شما ممکن است احتمالا فرض کنیم من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و شما خواهد بود درست است. به جز وجود دارد یکی دیگر از معروف ایران با سیاستمدار برش از همان پارچه ای که کمک به هموار کردن راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن: سابق مجلس نیوت گینگریچ.

به عنوان استاد پرینستون و سی ان ان از عوامل جولیان Zelizer میسازد این است که کتاب جدید خود “سوزاندن خانه: نیوت گینگریچ سقوط یک سخنران و ظهور جدید حزب جمهوریخواه” گینگریچ بود مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن. Zelizer توضیح داده شده در سفر اخیر خود به “سالن ایران” که گینگریچ را “بی رحمانه تعصب” و “سیاسی wrecking-ball” سبک کمک طلیعه چیزی بودن در یک سبک جدید از سیاست های حزبی. قبل از گینگریچ اعضای کنگره در مخالفت با احزاب بودند به مراتب بیشتر و صمیمی با یکدیگر است. گینگریچ همه تغییر که به عنوان اصل “خود libs” محافظه کار — که مانند مغلوب ساختن پیشی جستن او به نظر می رسید به مراقبت بیشتر در مورد سپردن عناوین و دستیابی به قدرت (در هر و همه هزینه ها) در واقع از حاکم.

تبلیغات:

گینگریچ به رهبری عربستان به یک پیروزی فوق العاده در سال 1994 انتخابات میان دوره ای, به دست آوردن 54 کرسی در خانه (و هشت در سنا) به پیروزی اکثریت کنگره برای اولین بار در 40 سال است. گینگریچ معروف “قرارداد با آمریکا” به وضوح پیشرو به مغلوب ساختن پیشی جستن “را در امریکا بزرگ دوباره” دستور کار اما با بسیاری قانونی جزئیات.) گینگریچ شد مجلس در عمده سیاسی تجدید — اما همه آمدند crashing پایین فقط چند سال بعد هنگامی که او مجبور شد از قدرت پس از سال 1998 midterms در بخش های بزرگ به دلیل گینگریچ را scorched-earth سبک از سیاست او به عنوان دفاع و پشتیبانی استیضاح بیل کلینتون.

سازمان دیده بان من “سالن ایران” قسمت با Zelizer و یا به عنوان خوانده شده متن این گفتگو در زیر به شنیدن بیشتر در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره مند از گینگریچ را زمینه و چرا لیبرال ها تا حد زیادی موفق به یادگیری دشوار درس از این دوره جدید از تعصب شدید اما در نهایت نشان دادن نشانه هایی از تغییر.

تبلیغات:

بسیاری را به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده با بلندگو نیوت گینگریچ در 1990s و تاثیر او بر تعصب در کنگره است. کتاب خود را به که و نیوت منشاء داستان. من تا به حال فرض نیوت بود از نوعی از نخبگان خانواده او را به خاطر محافظه کار و متکبر بود بلانت بود اما جالب است بدانید که او در دوران کودکی و تربیت بود بسیار متفاوت از آن است. پدرش در سمت چپ مادر خود را در حالی که حامله بود با نیوت. سهم کمی در مورد آن.

بله او مطرح شد واقعا در شرایط دشوار است. مادر خود را بفهماند, برای کسی که بسیار مهربان به عنوان یک فرد و نه یک بسیار آسان فرد مطرح است. او سرد و سختی را بر پسر خود را — یک نوع از ماچو او که نمی بسیاری از عشق حتی اگر او در زمان مراقبت خوب از او است. او همچنین نشدم ثروتمند. او یک بچه بداخلاق و لوس ارتش. او در نوع یقه آبی و آرام, زندگی در هریسبورگ پنسیلوانیا برای بخش زیادی از زندگی خود را در طول تابستان و همچنین اقامت در گرجستان است. برخی از محافظه کار پوپولیسم او را ترویج می آید خود را در پس زمینه و مبارزات.

تبلیغات:

شما شروع کتاب با چیزی که من به یاد بیاورید که بسیار اخیر. در سال 2016 نیوت گینگریچ تقریبا شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همسر در حال اجرا. او بسیار نزدیک است. او حتی در مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

به عنوان برگ برنده مبارزات انتخاباتی آغاز شده گینگریچ یکی از افراد در حلقه درونی خود را. او در حلقه درونی خود را به عنوان یک مشاور کسی که تهمت به گوش اما او همچنین یکی از مردم در دور نهایی که در نظر گرفته شده برای معاونت ریاست جمهوری است. در برخی از راه آن او و یا مایک پنس. من شروع به کل کتاب است که داستان او در نظر گرفته شده که در ایندیاناپولیس برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده و انجام مصاحبه در رادیو فردا.

تبلیغات:

این یک مصاحبه بزرگ به دلیل گینگریچ اساسا به یک دلیل او را انتخاب کنید. و گفت که او یک دزد دریایی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن یک دزد دریایی و دزدان دریایی بر روی بلیط ممکن است کمی بیش از حد. که کلاسیک گینگریچ — فقط گفت: آنچه در ذهن خود را حتی اگر آن لطمه می زند و او را. اما این مهم بود چون من فکر می کنم ارتباط بین آنها است که در قلب این کتاب با گینگریچ رویکرد به تعصب و سیاست واقعا پایه و اساس آنچه ما می بینیم در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

مایک پنس توانایی منحصر به فرد به بستن چشمان خود و ناپدید می شوند در وسط یک طوفان از مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای واقعی کلمه فریاد مردم است. نیوت گینگریچ ، و شاید با نیوت در بلیط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانست به دست آورد. شاید پروتستان های انجیلی نمی آیند زمانی که شما دو عمیقا ناقص مردان در مسائل اجتماعی در حال اجرا با هم به عنوان یک بلیط.

هر دو نفس خود و سبک خود را لزوما مکمل یکدیگر. نیوت گینگریچ و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار بزرگ و غرور. این چیزی است که حتی نزدیک ترین مشاوران و دوستان از نیوت گینگریچ اعتراف. گینگریچ نیز بسیار در خود چهره سیاستمدار. که در قلب این کتاب است. او نمی ماند و آرام. او دوست دارد به جلو رفت و این چیزی نیست که شما لزوما می خواهید از یک معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید. این امر می تواند بطور سه برابر سخت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به طور مداوم در تلاش برای به دست آوردن زمان. اگر چه در برخی از راه های آن ساخته شده حس در نگاه به گذشته آن را در واقع می تواند منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست.

تبلیغات:

شما باید یک فصل با عنوان “سیاسی Wrecking Ball.” شما به ذکر است که در حال حاضر گینگریچ گذاشته و زمینه را برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک توپ مخرب در سال 2016 هر دو در داخل حزب جمهوری خواه در داخل و خارج. وجود دارد یک خط استفاده می کنید در مورد گینگریچ را راهکار به اثر است که همه چیز را می تواند تبدیل شود به نفع خود و این که اگر او انتقاد برای انجام این کار, او گریه ناپاک. که مغلوب ساختن پیشی جستن. بدون اغراق همه چیز اگر Barry Goldwater یک پدر امروزی محافظه کار جنبش و سپس نیوت گینگریچ پدر Trumpism.

من فکر می کنم آن را به سادگی مغلوب ساختن پیشی جستن گینگریچ را اختراع کرد, مدرن, حزب جمهوری خواه سیاسی ، او از سن در عصری که در آن همه چیز در حال حاضر در حال تبدیل شدن به بیشتر های حزبی و احزاب بودند بیشتر تقسیم شده است. تعصب در ’70s و 80s در اغلب دیده می شود به عنوان یک چیز خوب است. که به جای دو حزبی اطاق عقب, سازش, ما می خواستیم سیاستمداران که ایستاده بود برای همه چیز. گینگریچ سپس زمان آن را به یک سطح کاملا جدید. او استدلال کرد که در تعقیب حزبی قدرت شما می توانید تقریبا هر چیزی. هر موسسه می تواند پیچیده و تبدیل و یا آن را می تواند نابود شود اگر آن را در راه از چه جمهوری خواه نیاز به انجام به نفع خود. هنجارهای است که مهم به واشنگتن به طوری که قانونگذاران می تواند ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و چیزهایی که نمی شکستن بد است که ما اساسا ناکارآمد شهر — که به او مهم نیست یا.

او استدلال آشکارا و بارها و بارها و در یادداشت ها به همکاران “ما نیاز به یک مهاجم که نادیده تمام چیزهای که.” او مایل بود برای ترور شخصیت مخالفان خود را. او حاضر به روش معمول و استفاده از آنها را برای خود اهداف سیاسی. او مایل بود و این است که در این کتاب به اخلاق اصلاحات از دهه 70 به منظور ایجاد واشنگتن بهتر است و فقط استفاده از آنها برای نابود کردن حریف خود را. و این که گینگریچ سیاست است. و من فکر می کنم از گینگریچ به حزب چای به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد یک خط روشن. من معتقدم گینگریچ بود فوق العاده مهم است.

تبلیغات:

قبل از گینگریچ کردم به کنگره شدند دموکرات ها و جمهوری خواهان بیشتر صمیمی تر و مدنی به هر یک از دیگر ؟ نگاه کنید که در آن ما هستند. آنها به سختی با یکدیگر صحبت و آن را تبدیل به شخصی.

من فکر می کنم قبل از سال 1980 وجود دارد بیشتر مدنیت. من فکر نمی کنم که فقط دلتنگی. من فکر می کنم اعضای هر دو طرف به طور کلی هر کس نیست اما به طور کلی متعهد شدند برای این کار آنها تا به حال به این ایده است که در نهایت آنها وجود دارد به حکومت. و در حالی که آنها در زمان شرکت مواضع و بسیاری از جمهوری خواهان مخالف برنامه های رفاهی مخالف حقوق مدنی مخالف هر نوع مداخله فدرال — در پایان آنها را با دموکرات ها در قانون اغلب به خطر انداختن در رای گیری نهایی.

روابط بین اعضای بسیار متفاوت است. آن را به عنوان مخرب آن را به عنوان امروز است. و فقط وجود دارد بیشتر مرزهای به آنچه که می خواهد انجام دهد. کسی مثل جو مک کارتی از 1950s معروف سناتور که شدید ضد کمونیستی بود و در نهایت تحت فشار قرار دادند. رهبران حزب گفت: “ما نمی توانیم این را به عنوان چهره حزب ما. آن را بیش از حد مخرب است.” و این طرز فکر واقعا واشنگتن تا 1970s. گینگریچ فقط انداخت که کردن و معرفی یک عصر جدید که در آن جمهوری خواهان نمی باید به نگرانی در مورد آن. و شما می توانید از روابط که کاملا نابود شده چون که واقعا نبود نگرانی اصلی خود را. من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند چیزی اتفاق افتاده است در ’70s و 80s و او را از آن.

شما نوشتن در مورد نیوت گینگریچ حضور در افتتاح رونالد ریگان در سال 1980 و یک نقل قول از سخنرانی “دولت راه حل نیست به مشکل ما دولت است.” وقتی شما می شنوید که در حال حاضر به نظر می رسد تا تن-ناشنوا در بحران زندگی می کنیم از طریق هر دو از لحاظ اقتصادی و سلامت-عاقلانه با COVID-19. آیا شما فکر می کنید ایران در حال رفتن به مجبور به تغییر به دور از این ریگان-esque فلسفه ؟

تبلیغات:

آه ما را ببینید. من فکر می کنم این نقل قول شما در حال صحبت کردن در مورد است که در قلب جمهوری خواه سیاست از سال 1980s. آنها همیشه سازگار نیست. آنها قطعا حمایت نظامی صرف و خواهان اجازه می دهد که دولت به عنوان یارانه بخش های خاصی از اقتصاد است. ولی در کل این ضد دولت اخلاق است و هدایت بحث از آنچه در آن به معنی یک جمهوری خواه است. این بخشی از دلیل گینگریچ می تواند انجام آنچه او می کند. من فکر می کنم جمهوری خواهان در نهایت می تواند شدید تر از دموکرات ها از آنجا که آنها باور نمی کنم در دولت, و آنها با تکیه بر آن در حالی که دموکرات ها بررسی خود را به خاطر آنها نیاز دولت به تابع.

آیا همه گیر تضعیف این استدلال یک بار و برای همه است ؟ معنی است که بحران شدید است و نیاز دولت پس روشن است که ما حرکت به یک فلسفه جدید در ایران? من مطمئن نیستم. ما تا به حال دیگر بحران های پس از سال 1980 نشان داد که دولت لازم بود مانند سقوط مالی سال 2008 که در آن جورج دبلیو بوش با استفاده از دولت کمک مالی برای نجات اقتصاد است. اما حزب را نگه می دارد رفتن به این Reaganite فلسفه است. آن را نابجا. من فکر می کنم آن را فقط دقیق نیست اما آن را هنوز هم نگه قدرتمند در همه خواهان.

شما اشاره کردید که جو مک کارتی. برخی از آنها متهم نیوت گینگریچ از مککارتیسم. همانطور که شما اشاره در کتاب خود گینگریچ رز از نردبان قدرت در پشت لاشه مردم او را نابود سیاسی است. آنچه که من شگفت زده شد که او تنها ایدئولوژی به نظر می رسید در مورد کسب قدرت تمرکز در سیاست. این است که دقیق است ؟

آره درست است. قبل از اینکه او را از مجلس او به خصوص علاقه مند در قانون. اعضای کنگره که هدف این است که به یک لایحه و سیاست, آیا شما محافظه کار یا لیبرال او نیست که در مورد مراقبت. و او صادقانه در مورد آن. او در مورد مراقبت های حزبی قدرت. و همه چیز او حول آن است. و از آنجا که فلسفه این چیزی است که اجازه داده او را به بسیار McCarthyite. یکی از اوایل داستان من بگویید ’83 و ’84 که در آن گینگریچ را در کف خانه, در پایان روز و این یک دقیقه سخنرانی که در آن او می خواهم متهم دموکرات بودن ضعیف در دفاع و عدم حمایت ریگان مبارزه با کمونیسم در آمریکای مرکزی.

تبلیغات:

او از فردی دموکرات برای پاسخ به این اتهام که آنها اساسا unpatriotic. چه شما می توانید ببینید اگر شما به تماشای C-SPAN بود وجود دارد هیچ کس در اتاق. آن را کاملا خالی است. البته هیچ کس جواب اما آن را دموکرات ها نگاه مانند آنها انجام می دهند دقیقا چه گینگریچ گفت. بسیاری از دموکرات ها گفت: این واقعا کم توپ سیاست این شد که جو مک کارتی دوباره. تفاوت در داستان است که گینگریچ به پایان می رسد تا در رهبری به عنوان مخالف به مک کارتی بود که در نهایت تحت فشار قرار دادند.

در حال حاضر در برخی از نقطه وجود دارد یک محور به حداقل روی صورت خود, سیاست, و, که با قرارداد برای امریکا در سال 1994. و هر فن از سیاست است که حلقه بل قرارداد برای امریکا است. جمهوری خواهان بودند هل دادن این بود چرا که آنها کنترل نمی شود این خانه برای چندین دهه و آنها یک معنا شاید ما می تواند با پیروزی در خانه است. این است که بیل کلینتون بعد از دو سال اقتصاد را انجام نمی دهد و در اینجا می آید قرارداد برای امریکا است.

چه شما را با آغاز شده است که مهم است به یاد داشته باشید که جمهوری خواهان بودند و نه در کنترل مجلس نمایندگان پس از سال 1954. در واقع با آنها دائم اقلیت در کنگره است. و بسیاری از جمهوری خواهان فکر می کردم که راه. ما هرگز به قدرت دارند. ما همیشه در حال رفتن به دوم کمانچه به دموکرات ها. که بخشی از درخواست تجدید نظر از گینگریچ. او گفت: “این درست نیست.” و او گفت: “ما می تواند در راهی که در نهایت به کنترل ما است.” و در نهایت در سال 94, زمانی که او رهبری یک دورۀ مبارزات انتخاباتی بیل کلینتون رئیس جمهور او nationalizes مبارزات انتخاباتی. او می گوید: “اجازه دهید آن را اجرا کنید نه به عنوان یک دسته از محلی جمهوری خواهان اما به عنوان یک حزب ملی مبارزه برای یک برنامه درست مثل یک رئیس جمهور می کند.”

“قرارداد با آمریکا” بود که در واقع برای راهنمای تلویزیون. آن را یک خروج اساسا که شما می توانید از قرار دادن در یخچال و فریزر خود را با 10 نقطه طرح امیدوار کننده آنچه خواهان انجام خواهد داد اگر آنها در قدرت است. اصلاح بودجه متوازن محدودیت مدت برای اعضای کنگره است. این نوع از یک چیز درهم و برهم از ایده های, اما این ایده مهم نیست به هر حال درست مثل ما در حال صحبت کردن در مورد با گینگریچ. آنچه اهمیت داشتن این نمادین تکه کاغذ رای دهندگان می توانید با قرار دادن در یخچال و یک وعده از آنچه آنها انجام خواهد داد. و آن کار می کرد. بسیاری استدلال می کنند این نوع از مبارزات انتخاباتی تاکتیک بسیار رسانه-محور دقیقا چیزی بود که جمهوری خواهان نیاز به انجام این کار در نهایت به نفع خود.

آن قابل توجه بود که شما تا به حال نیوت برای سال گفت: “ما می توانیم برنده شدن در این خانه است.” در نهایت آن اتفاق می افتد, آنها برنده در سال 94 می شود و او سخنران در ’95 سوم در خط به رئیس جمهور شود. او رویای خود را و پس از آن ظرف چند سال آن را به طور کامل unravels. مردم یادآوری دوباره — این مثل این است که دانستن پایان فیلم اما نه دقیقا به خاطر سپردن جزئیات — چه منجر به نیوت گینگریچ را فروپاشی ؟

خوب این همان چیزی که در طول زندگی حرفه ای او: او بیش از حد می رود. آن را در طبیعت چگونه او دعوا نبرد. او را به قرار دادن همه چیز روی میز است. او را از رفتن به مکان های اکثر مردم نمی خواهد و او با استفاده از رسانه ها به فرمان توجه ثابت. این است که همیشه این اصل را به آنچه او می کند. همه که به معنی آن را آسان برای این کار به سقوط از هم جدا نسبتا به سرعت. و مختلف وجود دارد لحظات قبل از او سخنران جایی که او بیش از حد می رود و تمام توجه رسانه ها به او می شود در نهایت می شود در برابر او. و این بود که بخش بزرگی از آنچه اتفاق افتاده است به عنوان سخنران. او به معرفی نوع جدیدی از speakership که در آن او را در تلویزیون تقریبا در هر روز است. او را به چالش بیل کلینتون برای توجه رسانه ها اما در نهایت داستان ظهور مانند زمانی که او در پرواز بازگشت از اسحاق رابین مراسم تشییع جنازه در اسرائیل او شکایت کرده است که بیل کلینتون نمی آمد به پشت هواپیما و صحبت کردن با او در مورد بودجه مذاکره است که می گذرد.

رسانه ها معروف پوشش داستان “گریه نوزاد” و آن را دستگیر آنچه او در مورد. او تعطیلی دولت فدرال در ’95 و 96 بیش از این موضوع و به جای تبدیل شدن به نفع جمهوری خواهان برای در نهایت گرفتن یک پایه آن ساخته شده او را نگاه کینه جو و خرده و نه قادر به حاکم. در نهایت سقوط او از قدرت اما روی دیگر داستان این است که او در سیاست باقی می ماند راه جمهوری خواه راهکار نوشته شده است. و این که بخش مهمی از داستان است که من می خواهم بگویم که: از استقرار جمهوری خواه به دلایل شما می گویند آنها باز به اجازه او ، آنها می خواستند به نفع خود و آنها حاضر به پذیرش سبک خود را در این راه به پیروزی.

او احتمالا بزرگترین بازنده در استیضاح بیل کلینتون که در آن او بود که منجر به اتهام و سپس امیدوار کننده است که در midterms از سال 1998 خواهان پاداش کاملا با تعداد زیادی از کرسی های بیشتری. که اتفاق نمی افتد و او تا به حال به مرحله پایین.

دو چیز اتفاق می افتد در طول midterms که درست در وسط استیضاح نبرد. جمهوریخواهان به خوبی انجام نمی در خانه نژادها که در آن به طور سنتی این midterms است که شما می خواهم انتظار یک جمهوری خواه در به دست آوردن کرسی است. چرا که در اینجا شما باید یک رئیس جمهور بودن استیضاح. اما آنها در واقع نمی به خوبی انجام و بسیاری از جمهوری خواهان را سرزنش نیوت. بخشی دیگر از آن است که نفاق از نیوت گینگریچ که بخشی از داستان که من بگویید.

او اغلب متهم مردم انجام دقیقا آنچه او می کند. در ’80s, او را متهم دموکراتیک سخنران جیم رایت از رفتار غیر اخلاقی مربوط به فروش کتاب و هنگامی که او خود را غیر اخلاقی فروش کتاب بعدها آشکار شود. و در عين 98 او را منجر به یک اتهام علیه رئیس جمهور گردان در اطراف خود امر در حالی که او خود را داشتن امر است. ترکیبی از یک عملکرد ضعیف در midterms با همه درک که گینگریچ است در وسط و نوع رابطه آنها در تلاش بودند به برچسب رئیس جمهور با ویرانگر بود. آنها برای او است. در برخی از راه هایی که بسیار گینگریچ-چون گینگریچ استدلال کرد که هیچ رهبر باید دائم. تمام حرفه ای است که در مورد مصرف کردن مردم است. در نهایت این چیزی است که آنها را به او.

من نمی تواند کمک کند فکر کردن در مورد مسیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برای او مبارزه برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از او در مورد آن صحبت کردیم برای چند دهه. در نهایت اجرا می شود. شبیه به نیوت گینگریچ یک سوخته-زمین مبارزه است. او مراقبت می کند که او را از بین می برد و حتی اعضای حزب خود او حتی ژنرال سابق که به خدمت در دولت او. آن را عادلانه می گویند که برنده ممکن است در همان مسیر فرسودگی شغلی ؟

کسی مثل گینگریچ نیست طولانی مدت بازیکن در راه های بسیاری. حتی اگر او شده است در اطراف برای یک مدت طولانی در حال حاضر او یک فرسودگی نوع سیاستمدار چرا که او قرار می دهد تا مقدار گرما و آتش در دعوا و در نهایت آن را سخت به حفظ. توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک وضعیت مشابه است ؟ من نمی دانم. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از یک پایه و اساس در برخی از راه. او یک تمام رسانه های دستگاه با فاکس نیوز که وجود ندارد برای بسیاری از گینگریچ حرفه ای. حتی به عنوان سخنران آن بود که آنچه در آن است امروز. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بسیار بیشتر وفادار جمهوری خواه انتخابات پایه از گینگریچ بود. ما تبدیل شده ایم بیشتر قطبی و جمهوری خواه رای دهندگان بسیار بیشتر از جامد است. این می تواند باشد که او ممکن است در یک حالت فرسودگی شغلی, اما این مهم نیست. این حزب در یک محل که در آن آنها خواهد شد نگه داشتن او در قدرت است. آنها را اساسا می گویند او را بهتر از بایدن و که با این نسخهها کار به نفع خود. آن را نمی ممکن است منجر به همان سرنوشت من حدس می زنم من گفت.

جمهوری خواهان می خواهم که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به او رای. اما برگ برنده استفاده می شود به مشتری جلب کردن رکورد خود را که هر کس او تایید شده برای توافق کنگره مقدماتی به دست آورد. و او را از دست داده و سه مسابقه در دو هفته اخیر از جمله علامت مراتع’ سابق صندلی در کارولینای شمالی. این 24 سال شورشیان خواهد شد که 25 تا زمان او است سوگند برنده منطقه است. آیا این نشان می دهد برخی از تضعیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنترل خود را از پایه ؟

من فکر می کنم آن را نیز یک خطر برای او — به معنی فرسودگی شغلی ، من فکر می کنم او در واقع می تواند زنده ماندن در کوتاه مدت اما یک چیز در نهایت او نمی تواند زنده ماندن است که رهبران جمهوری خواه برای رسیدن به این نتیجه رسیدند که آنها از دست دادن قدرت خود را به خاطر او. آنها نمی رسیده که نتیجه نشده است. اما این اصلی دعوا که دقیقا همان چیزی است که سیگنال است. چرا او حمل این بلیط ؟ به همین دلیل او می تواند قرار دادن تمام انرژی خود را به تایید — در علامت گذاری مراتع’ مورد, برای خود رئیس ستاد رئیس سابق آزادی حزبی آن صندلی خود را و هیچ کنترل وجود دارد. و جایی که او را به دلیل آسیب پذیر خواه سبک از سیاست وجود ندارد و وفاداری به فرد در این دوران است. که گینگریچ در ملخص کلام است. او وفادار به هر کسی. آنچه که او وفادار به قدرت بود. بنابراین اگر این مقدماتی شروع به نشان می دهد که تهمت نمی تواند تحویل دهد. مانند گینگریچ در ’98, من فکر می کنم بیشتر جمهوری خواهان در حال حاضر به پرتاب او را کشتی. من فکر می کنم او می داند که ما می توانید ببینید که چقدر آنها احساس می کنید که. اما من فکر می کنم, آن را قطعا یک نور قرمز برای او.

آخرین بخش از کتاب خود را به نام “ظهور جدید حزب جمهوری خواه.” من به درخواست هر چند برای هر عمل وجود دارد یک واکنش برابر و مخالف معروف نیوتن قانون است. در برخی از سطح نیست نیوت گینگریچ چه منجر به ظهور یک حزب دموکرات جدید که در آن شما باید به شورش و بیش از حد تعصب نه فقط به دلیل نیوت اما با فیوز نیوت روشن ؟ در حال حاضر ما دو طرف که در آن وجود دارد بیشتر افراط. در برخی از سطح آیا شما فکر می کنم نیوت گینگریچ ما در یک مسیر به جایی که ما امروز ؟

این یک نکته مهم است. در دوره من کتاب بر دموکرات ها واقعا تنظیم کنید. و بخشی از داستان من گفتن این نه فقط در مورد گینگریچ. آن را در مورد این واقعیت دموکرات نمی کنید که در آن این بود که همه رفتن. آنها فکر می کردند همه چیز داره به حالت عادی بازگشت. آنها فکر می کردند در نهایت جمهوری خواهان شامل گینگریچ مانند عناصر حزب خود را و آنها را مجبور به مبارزه در یک سخت تر مد به دلیل این بود که چگونه همه چیز کار می کرد در واشنگتن است. من کتاب استدلال می کند که آنها در اشتباه بودند. جیم رایت اولین قربانی واقعی این سبک از سیاست, استعفا داد و در سال 1989 بر اساس این فرض او می گوید در سخنرانی خود گفت: “اگر من استعفا من فدا کردن به خودم اجازه بازگشت به حالت عادی است.” او نیست که گینگریچ نمی خواهید برای متوقف کردن و جمهوریخواهان نمی خواهید برای متوقف کردن. و چه جالب در چند سال گذشته فقط از رعایت آن دموکرات ها به نظر می رسد احتمالا در حال تغییر است. برخی از به رسمیت شناختن است که قوانین تعصب بسیار سخت و که شما نمی توانید به سادگی به نظاره نشست و فرض “عادی” دیگر.

سپس در سطح توده مردم شما در حال دیدن یک فوق العاده زیبا از عناصر جدید حزب که در سیاست هستند خواستار جهات بسیار متفاوت در مورد مسائل از عدالت کیفری به مهاجرت به تغییر آب و هوا. و خواهیم دید اما من فکر می کنم اگر آنها اتصال به رهبران حزب به عنوان ما شاهد با برخی از این دموکراتیک مقدماتی که در حال در آوردن نسل جوان آنها ممکن است شروع به در آغوش تاکتیک های جدید است که گینگریچ مانند اما آنها قطعا پاسخ به درک که چه حزب جمهوری خواه است در مورد. AOC به عنوان مثال بزرگ است, من فکر می کنم از یک دموکرات است که مانند آنچه شما می گویید که می بیند بازی و بدون تبدیل شدن به گینگریچ-ایان است که در تلاش برای ضربه سخت از طریق رسانه های اجتماعی از طریق بسیار قدرتمند ظاهر بر روی تپه ها و از طریق خوب قدیمی از مد افتاده اولیه کار را امتحان کنید تا مطمئن شوید که حزب حرکت در مسیر درست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>