فقط در مورد آخرین فرد اعتماد با قدرت های اضافی در حال حاضر خیلی بیشتر


Trump listening and a blurry image of Mike Pompeo speaking at a Coronavirus press conference.

چه کسی نمی خواهد اعتماد این بچه ها.

الکس ونگ/گتی ایماژ

امنیت ملی پیامدهای coronavirus پاسخ تقریبا فراتر از محدوده هر یک پرس و جو. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با استفاده از قدرت اضطراری به تصویب دستور کار او به دنبال برای یک زمان طولانی. صحبت از وجود دارد گسترش دولت استفاده از دفاع تولید عمل می کنند. مردم نگران آزادی های مدنی و در مورد نوامبر انتخابات است. به عنوان به طور گسترده مورد بوده است در سراسر تهمت عصر ما پرواز کور در بسیاری از موارد بدون قوانین یا اصول راهنمای ما است. جورج تاون قانون پروفسور جاشوا Geltzer به عنوان مدیر ارشد برای مبارزه با تروریسم در شورای امنیت ملی در دولت اوباما و قبل از آن, به عنوان معاون حقوقی, مشاور شورای امنیت ملی و مشاور به معاون دادستان کل برای امنیت ملی است. من از او پرسیدم به من کمک کند فکر می کنم از طریق سوال در مورد حاکمیت قانون آینده انتخابات آزاد و عادلانه و دیگر امنیت ملی سوال من بیش از حد شده freaked مورد بپرسید. این گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

کوکب Lithwick: من می خواستم برای شروع با انتخابات. چرا که من در حفظ و تفکر است که ما ممکن است از دست رفته تصویر بزرگ. من شدیدا به نفع رای توسط ایمیل و گسترش غایب انتخابات به عنوان ریک Hasen و دیل Ho نشان می دهد. اما من نگران هستم که حتی با چنین اقداماتی وجود دارد که یک میلیون راه های دیگر را مختل و یا فاسد انتخابات ریاست جمهوری. و که ما حتی فکر کردن از آنها نشده است. آیا شما هر گونه افکار در مورد چه چیزی تشکیل می دهند مشروع انتخابات اواسط همه گیر و چه اقدامات شما می توانید استفاده کنید برای تعیین که در آن شده بود آزاد و عادلانه است ؟

جاش Geltzer: در یک سطح اساسی یک “مشروع انتخابات” ممکن است یکی است که در آن ویژگی های مورد نیاز از قانون اساسی و اجرای قوانین هستند به رعایت. به عبارت دیگر اگر برخی از تعداد آرای هستند در برخی از شیوه ای (مانند گفتن از طریق پست) که به طور قانونی مجاز; اگر آن برگه های رای هستند و سپس شمارش در هر کشور به عنوان قانون دیکته; اگر کالج انتخاباتی و در نهایت کنگره بازی خود را مسح نقش—همه از آن ممکن است به اضافه کردن یک انتخابات که قانونی در اواسط همه گیر شرایطی و در نتیجه “مشروع است.” من تعجب می کنم اگر این سوال که چه چیزی را “آزاد و عادلانه” ممکن است یک سوال متفاوت: اگر به یک نمونه افراطی تنها 1 درصد از آمریکایی ها رای خواهد نتیجه رای گیری بود “آزاد و عادلانه است؟” اگر چه که 1 درصد هستند و اکثریت کسانی که قادر به چاپ پست الکترونیکی-در رای گیری که در اجتماعی فاصله زیرا آنها خود پرینتر—نیست که شروع به نگاه بسیار ناعادلانه? بنابراین وجود دارد می تواند پاسخ در مورد انصاف است که متفاوت از پاسخ در مورد مشروعیت. و دو مربوط می شود. در برخی از نقطه بی عدالتی می تواند نقض قانون اساسی و استانداردهای به نوبه خود عملکرد مشروعیت.

خط پایین: این ain’t easy کوکب. اما دموکراسی ain’t easy; و این همه گیر نیست و آسان هم نیست.

چگونه این اتصال به این موضوع قدرت اضطراری و رئیس جمهور. من می دانم که به شما داده می شود مقدار زیادی از فکر به این سوال حتی قبل از جرم مستندات و من تعجب می کنم که شما ببینید این موضوع گسترده “زمان جنگ” قدرت و انتخابات آینده متقاطع در راه ما هنوز در نظر گرفته است ؟

قبل از coronavirus بسیاری از ما نگران شده بودند و انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن نیایش از مقامات اورژانس. در حال حاضر بسیاری از ما نگران هستند و انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و به استناد مقامات اورژانس. من فکر نمی کنم که در واقع متناقض: قبل از تهمت بود با استناد به مقامات اورژانس جعلی برای شرایط اضطراری مانند در جنوب غربی مرز; در حال حاضر او امتناع استناد به طور کامل مقامات اورژانس مانند دفاع تولید عمل به بسیج بخش خصوصی را بشدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی در چهره یک اورژانس واقعی. آن را بد به استناد مقامات اورژانس زمانی که هیچ اضطراری وجود دارد; ممکن است حتی بدتر به رد به استناد مقامات از جمله زمانی که یک اصل اضطراری وجود ندارد.

که گفت: او هنوز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; او هنوز هم یک سریال, سو استفاده کننده از قدرت اجرایی; و او هنوز هم فقط در مورد گذشته پسر من می خواهم اعتماد با قدرت های اضافی. حتی به عنوان بسیاری از ما اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد مقامات است که می تواند کمک به ما آدرس قبر ملی اضطراری, من فکر می کنم ما نیاز به بحث بیشتر—سرعت—در مورد چگونه ما محدود خود تکیه بر آن مقامات. که می تواند شامل تبیین جایی که ما فکر می کنم مقامات مرزهای; زمان-محدود کردن استفاده از آنها و حصول اطمینان از وجود نظارت بر اجرای آنها پس از آنها مورد آزار قرار گرفته.

خاص مفهوم “زمان جنگ” قدرت مهم است به یاد داشته باشید که در انتخابات اتفاق افتاده در این کشور حتی در زمان جنگ های داخلی شاید فوق العاده ترین شرایط اضطراری به پریشان این ملت است. آن را به سادگی کتاب درسی قانون که تنها کنگره می تواند تغییر تاریخ انتخابات ریاست جمهوری چرخه; و آن را در تمام روشن در این نقطه است که انجام این کار لازم است یا محتاط. بیشتر چه چیزی منحرف در اینجا: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن البته نمی ایجاد این ویروس اما خود را بی پایان پاسخ آن شیوع در ایالات متحده آمریکا بسیار بدتر است. برای او به نوبه خود در اطراف و استناد اضافی مقامات به دلیل وضعیت اضطراری تهمت خود را تشدید کرده است به نظر می رسد بسیار منحرف است.

من از شما همین سوال پرسیدم میشل گودوین: چگونه ما کالیبره کردن نیاز به یک قوی و موثر و متمرکز و مدنی-آزادی تجاوز بهداشت عمومی در پاسخ به این ویروس در برابر این معنا که این مجریه نشان داده است که به طور چشمگیری علاقه کمی در آزادی های مدنی و حکومت قانون حتی در زمان صلح و? بهترین راه برای تعادل دو ضرورت?

اساسی من پاسخ این است که سعی کنید به دنبال گذشته این بحران حتی به عنوان همه گیر آن را به عنوان در حال حاضر و در نتیجه به اطمینان حاصل شود که مقامات مناسب برای مقابله با آن نمی موعد خود را خوش آمدید. از آن آسان است برای مقامات تازگی لذت می برد توسط قوه مجریه برای تبدیل شدن به “مهم” پس به صحبت می کنند: برای باقی می ماند در جعبه ابزار از رئیس جمهور به گسترش در طول زمان توسط قوه مجریه وکلا و به acquiesced در (در صورت نارضایتی) توسط کنگره و همچنین دادگاه. اما ما نمی خواهیم این مجریه—و بسیاری از ما به خصوص نمی خواهم یک مغلوب ساختن پیشی جستن-چراغ قوه مجریه به راحتی با مقامات است که به خوبی ممکن است مناسب در اینجا و در حال حاضر برای برخورد با زندگی و مرگ وضعیت اما باید پایان وجود دارد. بنابراین کنگره باید با استفاده از ابزار مانند غروب بند گزارش مورد نیاز و فرم های دیگر از محدودیت و نظارت به تلاش برای محدود به شرایط فعلی تمرینات از قدرت ما ممکن است نیاز به در حال حاضر اما پشیمانی اگر آنها باقی بماند بعد.

من حدس می زنم بخشی از نگرانی من این است که در زمان نامشخص آن را فوق العاده سخت به دانستن آنچه که امنیت ملی و دموکراسی-محافظ مراحل گرفته خواهد شد که ما را واقعا کمتر و آنچه به نظر می رسد مانند inchoate ترس و وحشت. آیا شما برخی از خط فرضی در سر خود را در یک محل که در آن شما می دانید که قانون اساسی دموکراسی خود را به مخاطره می انداخت?

من یک دسته از خطوط و من نگرانی وجود دارد در حال حاضر گچ در مغلوب ساختن پیشی جستن cleats او به عنوان نمایشنامه و حتی بیش از آنها را. آنها همه چیز در مورد مراجع قانونی; آنها همچنین در مورد هنجارها. برای مثال یک خط که از نظر من به عنوان مقدس است که خط بین منافع عمومی و خصوصی به دست آورید. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیشتر تمایل به دومی نسبت به سابق: برای هفته او به نظر می رسید فکر می کنم او می تواند خود را تقویت خصوصی انتخاب مجدد شانس با انکار رو به رشد تهدید ناشی از کوروناویروس حتی در صورتی که انکار در معرض خطر ایمنی عمومی—به عنوان آن را قطعا انجام داد. مثال دیگر این است که خط بین واقعیت و داستان: و دوباره من از ترس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گسترش است حداقل به همان اندازه تخیلی که واقعیت در مورد این ویروس و احتمالا بیشتر. به ادعا می کنند به عنوان برگ برنده است که شیوع این بیماری تحت کنترل است و یا به طور کامل به کار گرفته است و نه فقط “ریسندگی” وضعیت; این دروغ آشکار در مورد بحران بهداشت عمومی. و که به ذهن من تهدید به قانون اساسی دموکراسی—به یک دولتی جهت که استوار بر یک قادر به مطلع و پاسخگو به حقیقت و نه دروغ.

آنچه که من از دست رفته ؟

شما نیاز بیشتر به نگرانی در مورد ؟ خوب کوکب در اینجا یک چیز دیگر است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از چشم ما دوباره نام تجاری خود را یک “جنگ به رئيس جمهور.” که راه خود را از تبدیل مطلق ظروف سرباز یا مسافر تا حدودی خود را به ساخت یک انتخابات فرصت است. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد. درست است که این ویروس از شدت است که نیازمند زمان جنگ پاسخ از مردم آمریکا در ما جدیت و فداکاری. اما آن را ندارد تهمت که تشدید این ظروف سرباز یا مسافر بودن درمان به عنوان یک رئیس جمهور زمان جنگ, هر آنچه که بدان معنی است که دقیقا. بی مهارت و یک پاسخ خیلی بد است که آن را طول می کشد زمان جنگ تلفات بر مردم آمریکا نیست کسب جمهور افتخار از درمان به عنوان یک رئیس جمهور زمان جنگ محوری این کشور در برابر یک دشمن. و البته تهمت تلاش برای تماس با این یک “خارجی ویروس” است که آشکارا پوچ—اگر به عنوان ویروس می دانست که مرزهای ملی!

پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

در حال حاضر ما قدر کسانی که پا ام در حالی که ما دولت فدرال نیست: شهرداران ، فرمانداران و حتی بخش خصوصی است. و ما درک هر یک از دیگر: ما خانواده و دوستان و همسایگان. ما واقعا همه در این با هم. به عنوان افسرده به من پاسخهای رئیس جمهور آمریکا, من heartened توسط پاسخ از مردم آمریکا است. من امیدوارم که هر کسی که می خواند این باقی می ماند سالم و امن و مهربان است. با تشکر برای انجام این کوکب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>