فقط به خاطر اینکه شما در حال کار از خانه به این معنا نیست رئیس خود را نمی, شما در حال مشاهده

Open Sourced logo

این یک سناریو است که شاید میلیون ها نفر از کارکنان در سراسر آمریکا را تجربه کرده اند: به دلیل coronavirus همه گیر خود را به کار می بندد تا مغازه و رئیس خود را می فرستد و شما با یک شرکت لپ تاپ و امیدواریم که شما می توانید همان مقدار کار انجام می شود از راه دور است که شما زمانی که شما در دفتر. اما برخی از کارفرمایان مجبور به امید. آنها به نصب نرم افزار ردیابی در آن کامپیوتر برای نظارت بر کارکنان خود را در خانه به عنوان به خوبی به عنوان اگر نه بهتر است — آنها را در دفتر. در ضمن شما ممکن است هیچ ایده که کارفرمای خود را عملا به دنبال بیش از شانه خود را.

نرم افزار نظارت بر کارمندان در اشکال مختلف می آید. این می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان شل دادن رئیس خود را به دسترسی به پیام های خصوصی خود را و یا به عنوان پیچیده به عنوان اختصاص داده شده برنامه هایی که مانیتور چگونه بسیاری از دقیقه شما صرف با استفاده از شل (نیز Facebook, YouTube و البته واقعی خود کار). برخی از برنامه ها اجازه می دهد تا کارکنان به خود گزارش زمان صرف شده در انجام وظایف مختلف و دیگران می توانید آن را برای آنها است. برخی از تصاویر را از یک کارمند مانیتور در فواصل زمانی تصادفی در حالی که دیگران ضبط هر کلیدی آنها را فشار دهید. برخی از مانیتورینگ کارمند ویژگی های بسیار ظریف شما ممکن است بدانید در آنها وجود دارد.

ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم برای مثال اجازه می دهد تا میزبان با استفاده از آن سرویس پرداخت می شود به نوبه خود بر روی چیزی به نام “توجه ردیابی است.” این ویژگی اجازه می دهد تا آنها را به دیدن اگر شرکت کنندگان در جلسه حرکت به دور از این برنامه برای بیش از 30 ثانیه در طول یک جلسه — نشانه خوبی است که آنها به دنبال چیز دیگری است. آن را نمی توانید ببینید چه آنها به دنبال در جای, و آن را تنها می تواند فعال زمانی که میزبان است در screensharing حالت. زوم گفت Recode از ویژگی های است که واقعا به معنای برای مقاصد آموزشی هنگامی که آن را مهم است که بدانید که مردم به طور جدی به تماشای یک نمایش.

به دلیل توجه ردیابی را می توان روشن و بدون شرکت کنندگان دانش (و از آنجا که بسیاری از مردم نمی دانند این گزینه وجود داشته تا آن را به طور گسترده ای به اطلاع عموم با یک تیتر که ممکن است ساخته شده ویژگی به نظر می رسد بیشتر تهاجمی است که در آن است) بسیاری از زوم کاربران احساس آنها در حال جاسوسی. زوم را نصب مسائل مربوط به حریم خصوصی نیست کمک مهم است.

کارمند نرم افزار ردیابی حدود برای سال بوده است اما با بسیاری از بیشتر مردم در حال کار از خانه و بسیاری از محل های کار نگران است که آنها نمی تواند به عنوان مولد در اتاق نشیمن خود را به عنوان آنها در برخی از کارفرمایان در حال تبدیل شدن به نظارت بر فعالیت های برنامه برای اولین بار — به عنوان کارکنان خود را که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه.

شرکت ها می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید که ویژگی های نظارت آنها می خواهند برای فعال کردن. برخی از کارفرمایان با استفاده از این برنامه برای جلوگیری و یا تشخیص سرقت — معتبر و قابل درک نگرانی به خصوص در صنایع خاص. اما دیگران آنها را به عنوان یک راه برای مطمئن شوید که کارکنان به ماندن در کار و نه اتلاف وقت در Facebook ظاهرا نه اعتماد کارگران خود را به انجام این کار بدون نظارت. برای کارگران, آن را می توانید مانند تهاجم به حریم خصوصی است که نژاد خشم.

جین (که درخواست شده است که نه او و نه کارفرما بود به نام به خاطر ترس از عذاب) است که یک پیمانکار برای یک ترجمه آژانس مستقر در استرالیا. کارفرما آهنگ کارگران از راه دور با استفاده از یک برنامه به نام TeamViewer که آینه همه چیز را از یک کارمند لپ تاپ بر روی کامپیوتر دسکتاپ خود را, است که هنوز هم در دفتر. جین مدیر در دفتر بیش از حد به طوری که او می توانید ببینید در زمان واقعی همه چیز کارکنان خود را انجام می دهند با نگاه کردن به دسکتاپ خود را مانیتور.

“من مدیر می داند که هر damn thing I do” جین گفت: Recode. “من به سختی به ایستادن و کشش به عنوان زمانی که من از لحاظ جسمی در دفتر. من احساس می کنم باید به طور مداوم در مقابل از کامپیوتر و کار به دلیل اگر نه یا TeamViewer سیاهههای مربوط به من را برای بیکار بودن یا مدیر من به طور تصادفی می فرستد یک بررسی در ایمیل که من باید پاسخ به سرعت.”

جین, اتاق کار تا به حال این سیستم در محل برای کارگران از راه دور و قبل از همه گیر اما بی شماری اعضای جدید از نیروی کار از راه دور ممکن است در مواجهه با آنها برای اولین بار با توجه به چندین نظارت بر فعالیت های سازندگان نرم افزار. ActivTrak, زمان, دکتر, Teramind و Hubstaff تمام گفته Recode که آنها دیده می شود به طور قابل توجهی بیشتر علاقه در محصول خود را از مشتریان جدید و در بازگشت در طول coronavirus کار از خانه بوم.

دکتر که از بنیانگذاران لیام مارتین گفت Recode او را دوست دارد به فکر می کنم به عنوان یک “Fitbit برای کار” تا به حال “قابل توجه سربازان ارتش” در کسب و کار با فروش در یک هفته از کل سه ماهه گذشته. Teramind گزارش سه رقمی درصد افزایش در آگهی جدید پس از همه گیر آغاز شد. HubStaff گفت بازدیدکننده داشته است منحصر به فرد هستند تا 72 درصد در سه هفته گذشته در مقایسه با دوره های قبلی آن اضافه شده است صدها نفر از مشتریان محاکمه و مشترکان همراه با اضافه کردن صدها نفر از مجوزهای موجود برای مشترکان است. ActivTrak دیده است سه برابر افزایش در خرید و فروش درخواست و مجوز افزایش از مشتریان موجود اعم از 50 تا 800 در ماه مارس به عنوان شرکت های مقیاس خود را از راه دور نیروی کار از برخی از کارکنان به همه آنها.

“ما در حال میزبانی اطلاعاتی آموزشی دقیق محصول آموزش و ارسال تن از محتوای آموزشی در سراسر ساعت در پاسخ به افزایش تقاضا از شرکت های” ریتا Selvaggi مدیر عامل شرکت ActivTrak گفت Recode.

مردم پشت این برنامه متوجه است که کارگران ممکن است هیجان زده در مورد نیاز به استفاده از نرم افزار ردیابی, به طوری که آنها را تشویق کارفرمایان به استفاده از آنها را ملاحظه و شفاف.

“زمان ردیابی است که همیشه چیزی که مردم نمی خواهم به انجام این کار, اما ما تمرکز ما مجموعه ای از ویژگی های در مورد آنچه باعث می شود فردی از کارکنان سازنده تر در حالی که هنوز به کارفرما قطعه ای از ذهن به آنچه در حال انجام در داخل شرکت” مارتین گفت. “نرم افزار ما بر فعال ردیابی زمان به جای چیزی که اجرا می شود subversively در پس زمینه و تمام داده های ما جمع آوری داده شده است به طور خاص به کارکنان برای بهبود بهره وری خود را.”

Teramind معاون رئیس جمهور از تحقیق و توسعه و اسحاق Kohen می گوید: این مهم برای کارفرمایان در نظر گرفتن کارکنان خود را’ حفظ حریم خصوصی همراه با آنچه که آنها امید به خارج از نظارت بر آنها.

“اگر شما چشم پوشی از کارکنان حق حریم خصوصی شما را در معرض خطر قانونی انشعابات به ذکر فرهنگی rifts, از دست دادن اعتماد و بسیاری از مسائل دیگر که سنگین تر بودن از هر گونه مزایای امنیتی شما می توانید رسیدن به” Kohen گفت Recode. “این می تواند باعث شود کارکنان احساس جاسوسی و یا غیر قابل اطمینان دو چیز است که می تواند تضعیف شکوفایی فرهنگ شرکت. اما آن را ندارد به این راه.”

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه “جان” کارفرما (جان می خواهم نه به نام و نه نشان محل کار خود را برای ترس از عذاب) بود و تمایلی به اجازه دهید آن کارکنان از خانه کار می کنند. آن را در نهایت انجام داد تا تحت یک شرط: آنها تا به حال برای ورود به سیستم خود را ساعت ها در یک زمان-برنامه ردیابی.

“آنها گفتند: شما مجبور به استفاده از آن بودند و خیلی قاطع در مورد آن” جان گفت Recode.

پس از یک هفته از حسابداری برای هر دقیقه از روز کاری جان می بیند مثبت و منفی. یک توسعه دهنده نرم افزار خود کار اغلب شامل تعویض بین چند وظایف مختلف در یک دوره کوتاه از زمان. ورود به سیستم فعالیت های خود را در چنین یک دانه مقیاس می تواند درد را تا زمان او می تواند صرف انجام واقعی کار است. جان نیز فکر نمی کند که این زمان سیاهههای مربوط به زمینه مناسب برای فعالیت های مجاور است که لازم است به انجام یک کار.

“شما رو به آن تماس بگیرید این شخص و صحبت کردن با آنها و دریافت ایده ها و یا شما نیاز به فهرست اینترنت در حالی که به موضوع پژوهش” جان گفت. “بر روی کاغذ به نظر می رسد شاید شما در حال اتلاف وقت. اما این مهم برای گرفتن کار به خوبی انجام می شود.”

جان نیز می داند که چرا مدیریت می خواهم وجود دارد به برخی از پاسخگویی برای کارگران است که آن را به طور ناگهانی نمی تواند به طور مستقیم نظارت. او دوست دارد که کار خود را به حال به اندازه کافی اعتماد به او و همکارانش اجازه دهید آنها را به صورت دستی حذف ورود به سیستم فعالیت های خود را — به جای نصب یک برنامه است که کار را به صورت خودکار.

“اگر آن را خود گزارش من فکر می کنم من احساس عجیب و غریبتر در مورد آن,” او گفت:. “به خصوص از آنجا که بسیاری از ما استفاده از دستگاه های شخصی برای ما کار می کنند. من می خواهم مانند, ” i’m not gonna خود را نصب کنید nanny cam.'”

مک Quartarone صنعتی/سازمانی روانشناس گفت: کارکنان پاسخ به نظارت بر برنامه های اغلب بستگی به اعتماد سازمانی شرکت خود را ساخته شده است تا با آنها.

“اگر شما یک مقدار زیادی از اعتماد و سپس شما احتمالا انتظار می رود که این سازمان تنها در تلاش برای انجام کار درست” Quartarone گفت Recode. “اگر شما لازم نیست که مقدار زیادی از اعتماد و سپس شما در حال رفتن به فرض که آنها در حال تلاش برای آتش شما و یا تلاش برای پیدا کردن مردم است که آنها نیاز به آتش.”

در مورد این بیماری همه گیر که در آن کارکنان اساسا مجبور به کار از خانه, معرفی نرم افزار ردیابی برای مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن است که کار انجام می شود ممکن است به نظر می رسد مانند یک مجازات برای چیزی است که آنها تا به حال هیچ کنترل بیش در وهله اول. Quartarone همچنین هشدار می دهد که در دراز مدت عواقب استفاده از نرم افزار ردیابی در طول این بحران “می تواند به صدمه زدن به حس عدالت سازمانی و اعتماد در میان کارکنان خود را. و آن را در زندگی می کنند.” Quartarone توصیه می کند که کارفرمایان به کارگران به اندازه استقلال به عنوان امکان پذیر است و شفاف در مورد آنچه که آنها در حال ردیابی و چرا — به عنوان جان کارفرما انجام داد.

“اگر درست انجام شود آن را واقعا می تواند یک نکته مثبت برای کارکنان است که می تواند بیشتر از حرکت نزولی” Quartarone گفت. “اما من فکر می کنم اگر آن را اشتباه انجام داده و سپس نزولی را بسیار تحت الشعاع قرار دادن هر گونه مثبت.”

در پایان در حالی که جین متنفر بودن نظارت پس از نزدیک با رئیس خود او نیز اذعان دارد که او بیشتر می شود کار انجام می شود به دلیل آن است.

“من کارفرمایان متوجه من می شود کار بیشتر در حال حاضر است که آنها می توانند نظارت بر روی صفحه نمایش من به طور مستقیم,” او گفت:.

برای برخی از کارفرمایان این تنها چیزی است که مهم است.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>