وزارت دادگستری قطره اتهامات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین

وزارت دادگستری تحت رهبری دادستان کل ویلیام Barr کاهش یافته است اتهامات جنایی علیه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که شد همکاری شاهد در روسیه کاوشگر پس از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بدبختانه او.

تصمیم معکوس اعتقاد به ارمغان آورد به حرکت فلین خود را که در سال 2017 در اعتراف یک قسم بیانیه ثبت در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن که او دروغ گفته بود به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با یک سابق سفیر روسیه در دوران ریاست جمهوری انتقال.

تبلیغات:

در بورس فلین اعطا شد دادستانی نرمی. این توافق به نظر می رسد که امان فلین از تحقیقات بیشتر او پس از اعتراف به دروغ گفتن در مورد ترکیه لابی به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه ممکن است قرار گرفتن در معرض به پسرش مایکل فلین Jr.

مولر بعد از آن توصیه می شود هیچ زمان زندان برای فلین استناد خود را “قابل توجه” کمک. با اینحال وزارت دادگستری گفت: آن را رها اتهامات این هفته “پس از یک در نظر گرفته شده بررسی تمام حقایق و شرایط این مورد از جمله به تازگی کشف و افشا اطلاعات” با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

این تصمیم که countermands فلین سوگند گناه پیروی داخلی DOJ بررسی به این پرونده است. فلین وکلا مخالفت او در مصاحبه با مشروع تحقیقی اساس با استناد به تازگی منتشر شده داخلی FBI ایمیل ها و یادداشت ها به حمایت خود از اتهامات به دام افتادن.

تبلیغات:

گروه نوشت: در این هفته دادگاه پرونده که فلین اولیه FBI مصاحبه — که او اعطا شده به عوامل در کاخ سفید به مدت چهار روز به دولت داوطلبانه کاهش حق خود برای داشتن وکیل در حال حاضر — شد نامشروع “untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی بررسی است.”

آمریکا وکیل داده شده به فلین بررسی جف جنسن توصیه می شود که بر رها کردن اتهامات هفته گذشته است.

“از طریق این دوره از بررسی من از ژنرال فلین مورد من نتیجه مناسب و فقط دوره بود که به اخراج مورد” جنسن در بیانیه ای گفت به AP. “من در جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد.”

تبلیغات:

دقیقه قبل از جمع شدن واصل شد Mueller سرب دادستان علیه فلین به دادگاه گفت که او به خروج از این مورد است. هیچ دلیلی ارائه شد.

“گفتنی است که حرفه ای دادستان براندون ون Grack است خارج از مورد” سابق ایالات متحده وکیل باربارا McQuade گفت: سالن.

تبلیغات:

“وجود دارد هیچ چیز در ثبت عمومی برای توجیه این اخراج. فلین به دروغ اف بی آی در مورد تضعیف سیاست خارجی روسیه” او گفت:. “داخلی بحث استراتژی از FBI انجام هیچ چیز به نفی این واقعیت است.”

جدید اسناد دادگاه همچنین ادعا می کنند که این گروه نمی تواند ثابت کند که فلین دروغ فراتر از شک معقول حتی اگر فلین اعتراف به دروغ گفتن دو بار در دادگاه فدرال.

“دولت متقاعد نمی کند که Jan. 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس و در نتیجه باور نمی کند آقای فلین اظهارات مواد حتی اگر نادرست” دادگاه پرونده بخوانید. “ما باور نمی کند که دولت می تواند ثابت یا مربوط به اظهارات نادرست یا مادیت خود را فراتر از شک معقول.”

تبلیغات:

در فلین 2017 گناه خود را امضا و به نظر می رسد بر اساس این بیانیه:

“من به طور کامل درک این توافق و موافقت با آن را بدون رزرو. من این کار را به طور داوطلبانه و از خود اراده و قصد از نظر قانونی محدود شده است. هیچ تهدید شده اند ساخته شده به من نه من تحت تاثیر هر چیزی که می تواند مانع من توانایی درک این توافق به طور کامل. من شفاعت گناه چون من در واقع گناه از جرم شناسایی شده در این توافقنامه است.”

تصمیم گیری است که مطمئن شوید که به لطفا رئیس جمهور و متحدان خود را که تبدیل شده بود فلین به یک شهید برای علت خود و metonym برای آنچه که آنها به دروغ ادعا شد یک FBI راه اندازی یک ناموجه “شکار ساحره” را به رئیس جمهور را در عمیق دولت کودتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول ابراز تاسف در مورد شلیک فلین که او معتقد است که ناعادلانه رفتار. رئیس جمهور توجیه شلیک با گفتن فلین دروغ گفته بود به رئیس جمهوری منتخب مایک پنس — نه به اف بی آی است. اما او به نظر می رسد به اعتراف برای اولین بار در دسامبر 2017 صدای جیر جیر که او می دانست که بیشتر در نوشتن:

تبلیغات:

“من تا به حال به آتش ژنرال فلین چرا که او به دروغ معاون رئیس جمهور و اف بی آی است. او pled گناه به آن نهفته است. این شرم آور است زیرا اقدامات خود را در طول انتقال قانونی شد. وجود دارد هیچ چیز برای پنهان کردن!”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جان Boland بعد در زمان سقوط برای صدای جیر جیر که این اتهامات از انسداد عدالت در برابر رئیس جمهور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی توییتی بیشتر در مورد فلین بالا بردن حدس و گمان از عفو است. رئيس جمهور را متهم به اف بی آی تلاش برای “عمدا قاب” فلین و لعنتی را “کثیف, کثیف پلیس” که گفته می شود مجموعه ای سابق خود محرم است.

این تصمیم توسط Barr — که دموکرات ها را متهم به از در حال اجرا تداخل برای رئیس جمهور در موارد مختلفی از اتهام تخلف — مانع مغلوب ساختن پیشی جستن از استناد به عفو قدرت.

Barr که سوال روسیه تحقیقات از آغاز به تازگی به بازگشت به این موضوع گفت: اخیرا در آوریل بود که منتج “بدون هر گونه پایه و اساس.” و قابل توجه این حرکت فوریه بر رد خود دادستان’ صدور حکم توصیه در برابر دیرین تهمت متحد راجر سنگ. چهار دادستان فدرال در سنگ مورد به طور ناگهانی استعفا داد و در اعتراض.

تبلیغات:

بر ظاهر خواهد شد و در فردا شب خبر در روز پنج شنبه به دفاع از تصمیم خود.

“من می خواهم به مطمئن شوید که ما بازگرداندن اعتماد به نفس در سیستم. وجود دارد تنها یک استاندارد از عدالت او گفت:” در گزیده ای. “و من باور دارم که . . . عدالت در این مورد نیاز به رد اتهامات علیه ژنرال فلین.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>