وزارت دادگستری منتشر شده “تقریبا به طور کامل redacted” FBI یادداشت در کوشنر. که در آن پنهان است ؟

وزارت دادگستری (DOJ) منتشر شد خلاصه ای از FBI مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر از نوامبر سال 2017, هر چند آن را redacted تقریبا کل یادداشت.

این به طور قابل توجهی redacted آزادی آمد و پس از DOJ حاضر مطابق با حکم دادگاه به انتشار این یادداشت در کوشنر مصاحبه همراه با ده ها تن دیگر از روسیه بررسی رهبری سابق مشاور ویژه رابرت مولر. قاضی دستور داد که FBI به نوبه خود بیش از این یادداشت به BuzzFeed و توسط سی ان ان در ماه گذشته پس از رسانه ها ثبت یک قانون آزادی اطلاعات درخواست. به DOJ استدلال کرد که “یک عضو از جامعه اطلاعاتی” باید بررسی یادداشت و اضافه کردن “مناسب کاهش است.”

تبلیغات:

به DOJ در نهایت منتشر شد کوشنر یادداشت روز دوشنبه اما BuzzFeed خبرنگار Jason لئوپولد به سرعت متوجه شد که آن را “تقریبا به طور کامل redacted.”

در واقع تنها سه خط از سند دست نخورده باقی مانده:

“چند هفته پس از انتخابات [REDACTED] کوشنر, فلین و Kislyak ملاقات با هم در برج ترامپ [REDACTED]” این یادداشت با اشاره به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور مایک فلین و سابق سفیر روسیه به آمریکا, سرگئی Kislyak. تنها قابل رویت دیگر عبارت بودند “کوشنر” و “مبهم به یاد فلین دست زدن به روسیه در این مسئله است.”

به DOJ حتی redacted کوشنر تاریخ تولد و نام خود را وکیل در آن مختصر و مفید از افرادی که حاضر بودند برای مصاحبه:

تبلیغات:

“جارد کوری کوشنر تاریخ تولد (تاریخ تولد) [redacted] بود مصاحبه در دفتر دادستان نورتون رز فولبرایت ما LLP, 1200, نیوهمشایر, خیابان شمال غربی واشنگتن, DC 20036” این یادداشت گفت. “همچنین در حال حاضر در طول مصاحبه شد کوشنر وکلای [redacted] ارشد دستیار ویژه مشاور زینب احمد و دستیار ارشد ویژه مشاور Andrew Goldstein. پس از توصیه هویت مصاحبه با عوامل کوشنر به طور داوطلبانه ارائه اطلاعات زیر: [redacted]

این یادداشت منتشر شد به رسانه ها همراه با 298 صفحات FBI یادداشت در مصاحبه با سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و DOJ مقامات.

یک یادداشت در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیست استیو Bannon مصاحبه نشان داد که مشاور سابق گفت: مولر را محققان که کوشنر به حال “اقدام به بازگشت به کانال ارتباطی خود با روسیه در دوران گذار” به احتمال زیاد اشاره به کوشنر جلسه با Kislyak با توجه به BuzzFeed.

“نه کوشنر و نه فلین با اشاره به جلسه” این یادداشت گفت.

“Bannon صحبت نمی کنم به فلین پس از داستان بیرون آمد; او صحبت نکرده بود فلین پس فلین در سمت چپ خانه سفید. او صحبت نمی کنم به کوشنر پس از داستان بیرون آمد یا نه. آنها دقیقا نمی صحبت کردن در زمان,'” یادداشت اضافه شده است.

لئوپولد گرفت موضوع را با اف بی آی redactions پس از DOJ ادعا کرد که این امر تنها با بررسی اطلاعات طبقه بندی شده.

تبلیغات:

به DOJ “به ما گفت که سازمان های اطلاعاتی بودند بررسی Jared کوشنر را FBI مصاحبه خلاصه برای اطلاعات طبقه بندی شده است و به همین دلیل آن را تبدیل به آمریکا در ماه گذشته” او هنوز توییتی. “اما redactions اینجا وکیل مشتری امتیاز (نمی روند مشورتی).”

این redactions مشخص شد با کد B5 که قانون آزادی اطلاعات خروجی MuckRock به عنوان یک توصیف “خودداری کند چرا که شما می خواهید به” معافیت. خروجی اشاره کرد که “ب(5) is a four-letter word در قانون آزادی اطلاعات جامعه.”

تبلیغات:

لئوپولد گفت: خروجی “در حال حاضر شروع به مبارزه با این مهاجم معافیت 5 redactions که ما باور نادرست.”

“دیگری وجود دارد کوشنر مصاحبه از 2018 است که ما هنوز در انتظار” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی