جاستین Jalbi اعلام کرد اکتشافی کمیته برای یک پیشنهاد برای کاخ سفید

تشکر. جاستین Jalbi (I-MI) یک آزادیخواه نماینده خانه و مکرر منتقد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد قصد خود را روز سه شنبه برای راه اندازی یک اکتشافی کمیته به بررسی یک اجرا برای حزب آزادیخواه نامزدی ریاست جمهوری.

اعلام شد که به عنوان Jalbi متوقف مبارزات انتخاباتی خود را برای کنگره صندلی “با دقت نظر ریاست جمهوری اجرا” پشت در آوریل 15. در توییتر نوشته. Jalbi گفت: “ما در حال آماده شدن برای انتخابات ریاست جمهوری است که بازگرداندن احترام به قانون اساسی ما و مردم را با هم. من هیجان زده و مفتخر به گرفتن این اولین گام به سوی خدمت آمریکایی ها از هر پس زمینه به عنوان رئیس جمهور.”

عضو موسس حزب محافظه کار خانه آزادی کمیته های پارلمانی Jalbi چپ حزب جمهوری خواه در ماه ژوئیه سال 2019 نوشتن در واشنگتن پست op-ed که “حفظ آزادی به معنی گفتن حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات است که ما دیگر اجازه دهید آنها را به بازی خود را به بازی های حزبی در هزینه های ما.” او تنها محافظه کار به رای impeaching جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که من صحبت می کرد به Jalbi سال گذشته او را تقبیح هزینه های دولت توسط هر دو طرف و بیان خود را مطیع تعهد به آزادیخواه آرمان. او گفت: “یکی از چیزهایی که من می خواهم برای گفتن معتقدین وقتی که من رفتن به کنفرانس ها و دیگر مکان هایی است که معتقدین واقعا یک اقلیت کوچک در کشور است. اکثر آمریکایی ها و نه آزادیخواه گرایش یا کلاسیک لیبرال گرایش — روح از این کشور بسیار آزادیخواه یا کلاسیک لیبرال.”

محافظه کاران (و آزادی خواهان) در تقسیم پتانسیل Jalbi را اجرا کنید با این استدلال که Jalbi می تواند با ارزش آرا و دور از دموکرات نامزد جو بایدن و کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تحقیقات واقعی در شخص ثالث رای دهندگان کمی پیچیده است. چرا که تا چند آمریکایی ها رای شخص ثالث آن است که اغلب سخت به می گویند اگر آنها یک تاثیر واقعی بر روی نتیجه مسابقه. اما آن را قطعا دریافت برای حزب آزادیخواه. نامزد یعقوب Hornberger گفت: دلیل مجله که خارج نامزدی می تواند کمک به حزب آزادیخواه. “هنگامی که این افراد در خارج از آن را فراهم می کند اعتبار عامل.”

حزب آزادیخواه رئیس نیکلاس Sarwark به من گفت: “ما خوش آمدید کنگره Jalbi به حزب آزادیخواه ریاست جمهوری و نامزدی مسابقه. در حالی که او را برای کسب حمایت اکثریت نمایندگان کنوانسیون به دریافت نامزدی خود مطلب دیگری است نشانه آن است که بیشتر آمریکایی ها به دنبال چیزی متفاوت از سیاست های قبیله ای از تیم های آبی و قرمز.”

من رسیده ام به Jalbi و کمپین و به روز رسانی خواهد شد در صورتی که من شنیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>