کامالا هریس جدید لایحه راه اندازی یک نیروی کار به آدرس نژادی و نابرابری در coronavirus پاسخ

لایحه جدید از سوی دیگر ، کامالا هریس (D-CA) به Covid-19 قومی و نژادی و نابرابری نیروی کار عمل خواهد راه اندازی یک نیروی کار به آدرس نژادی و نابرابری که پدید آمده در coronavirus موارد و مرگ و میر.

در ماه های اخیر داده های ردیابی بیماری همه گیر کوروناویروس برجسته هشدار دهنده الگوی وقتی که می آید به کسانی که تحت تاثیر: با توجه به سطح ایالتی شماره افراد از رنگ ها به طور نامتناسبی در حال مرگ از ویروس.

این الگو در نتیجه نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و سیستماتیک تبعیض در نظام سلامت شده است آشکار در اوایل دادههای جمعیتی که منتشر شده است با مکان های مختلف در سراسر کشور است. در لوئیزیانا سیاه مردم را تا 57 درصد از تایید coronavirus مرگ و میر و 33 درصد از دولت کلی جمعیت. در میشیگان, سیاه مردم را تا 40 درصد از coronavirus مرگ و میر و 13.6 درصد از دولت کلی جمعیت.

شده است وجود دارد یک تاخیر جدی در افشای این ضعف در سراسر هیئت مدیره. با توجه به یک ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز 41 متحده در حال حاضر در حال انتشار اطلاعات در مسابقه و تعداد موارد آنها شناسایی شده است. در مارس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر مقدماتی فدرال داده هر چند این سازمان اشاره کرد که آن را ناقص بود.

هریس لایحه نیاز به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای ایجاد یک تیم مراقبت های بهداشتی کارشناسان سیاست منطقه ای رهبران و مقامات فدرال است که با استفاده از داده های جمعیتی در اطراف که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس به توسعه بودجه و سیاست نسخه برای FEMA و سازمان های دیگر. این لایحه نه تنها در جمع آوری داده ها ایده این است برای استفاده از این اطلاعات برای اطلاع رسانی بهتر به پاسخ به همه گیر.

“این COVID-19 قومی و نژادی و نابرابری نیروی کار عمل است گام های لازم را به طور کامل درک تاثیر این ویروس در سخت ترین ضربه جوامع و سرمایه گذاری هدفمند که مطابق با نیازهای منحصر به فرد,” هریس در بیانیه ای گفت.

این لایحه چهره یک جاده سخت برای تبدیل شدن به قانون; گزارش شده اند خصمانه به دموکراتیک ترین ایده ها در مقابله با کروناویروس بحران گذشته از نجات برای کسب و کارهای کوچک و هریس لایحه بعید است برای جلب حمایت لازم از سراسر راهرو. اما برخی دیگر از برجسته دموکرات از جمله سنسور. Cory Booker (D-NJ), مایکل بنت (D-CO) و Sherrod قهوه ای (D-OH) هستند cosponsoring قانون.

هریس لایحه را با هم نمایندگانی از گروه های مختلف که با درگیر مبارزه با این بیماری همه گیر: این مجموعه تا یک نیروی کار است که با تمرکز بر شناسایی مکان های که در آن وجود دارد نژادی و قومی و نابرابری در تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش تشخیص داده و بستری برای کوروناویروس. این گروه سپس با استفاده از این اطلاعات برای ارائه هفتگی توصیه به FEMA برای فاجعه کمک و تخصیص منابع مانند حفاظت فردی, تجهیزات تست کیت و هواکش.

“ما نیاز به تشکیل مراقبت های بهداشتی و کارشناسان سیاست با رهبران محلی به منظور اختصاص منابع لازم برای پاسخگویی به نیازهای همه — به خصوص در جوامع است که در طول تاریخ دچار ناعادلانه و کافی پاسخ از دولت در زمان بحران می گوید:” مارک Morial رئيس جمهور از ملی شهری لیگ در بیانیه ای در مورد این لایحه است. نیروهای وظیفه در حال حاضر ایجاد شده است در شهرهای مختلف از جمله شهر نیویورک و بوستون در تلاش برای مبارزه با نامتناسب اثرات coronavirus تا به حال در ساکنان رنگ.

جدید ترین محرک لایحه که کنگره تصویب چک برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی با افزایش عمل نیاز به HHS وزیر برای ارائه به کنگره با گزارش جمعیتی از مردم که تست شده اند و مبتلا به کروناویروس در 21 روز این قانون را تصویب. یک لایحه از سوی دیگر ، الیزابت وارن در این عادلانه اطلاعات و افشای عمل نیز نیاز به HHS به ارسال روزانه اطلاعات به روز رسانی در coronavirus موارد شکسته با نژاد و قومیت و دیگر جمعیتی صفات.

هریس قانون می افزاید: به این تلاش ها در تلاش برای راه اندازی یک تیم که مستقیم سازمان بودجه ای برای مبارزه با این نابرابری ها یک بار دیگر جامع مجموعه داده های در دسترس هستند. این لایحه همچنین ایجاد دائمی بیماری های عفونی قومی و نژادی و نابرابری نیروی کار زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد, به منظور ادامه نظارت بر نابرابری در سیستم مراقبت های بهداشتی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>