کانزاس کنگره شارژ با سه جنایات برای ثبت نام رای دهندگان لیست فروشگاه رفاه به عنوان محل اقامت خود را


Then-candidate Steve Watkins speaks at a Trump rally in Oct. 2018.
سپس نامزد استیو واتکینز صحبت می کند و در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Oct. 2018.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

اوه جمهوری خواهان و تقلب انتخابات. این حزب خود خدمت وسواس به استثنای خاص آمریکایی ها از این کشور سیستم دموکراتیک از آنجا که کسی در جایی خارج وجود دارد ممکن است دریافت ایده روشن به ارتکاب جرم همواره سیاسی boogeyman. اما هر یک بار در در حالی که با هیچ حس طنز برخی از قدرت گرسنه قوانین-مخالف جمهوری خواه سیاستمدار می رود و ثابت می کند آنها را راست! در این زمان ما باید اول ترم اوباما در کنگره استیو واتکینز از کانزاس که در روز سه شنبه متهم شد با سه جنایات مربوط به واتکینز,’ زیبا دارای لیت و لعل زیاد به دنبال ثبت نام رای دهندگان که در آن او اظهار داشت: او آدرس خانه بود Topeka فروشگاه یو پی اس. این واتکینز کمپین گفت: این یک اشتباه بود اما دادستان منطقه مخالفت شارژ کنگره با جنایات متعدد برای رای دادن بدون اینکه واجد شرایط قانونی پیشبرد رای گیری ارائه اطلاعات نادرست و تداخل با اجرای قانون است.

واتکینز’ backstory مه آلود است که مطرح شده و تعدادی از ابرو در اولین اجرا خود را برای کار در سال 2018 زمانی که او برنده شلوغ جمهوری خواه اولیه با 26 درصد آرا. تا آن زمان واتکینز شد دیرین ساکنان آلاسکا قبل از ظاهر شدن به carpetbag به کانزاس به اجرا برای دفتر. واتکینز دارای ارتباطات خانوادگی به دولت; او در سمت چپ کانزاس پس از دبیرستان و پس از بیست سال در جای دیگر واتکینز گفت: دولت بود “همیشه در قلب من است.” واتکینز ” دیگر خانه بود آلاسکا که در آن او صاحب دو آپارتمانهای خریداری شده در سال 2005 و 2015 و با توجه به Anchorage Daily News, جایی که او “اعمال شده 11 بار بین سال های 2002 و 2015 برای آلاسکا دائمی صندوق سود سهام پرداخت به کسانی که زندگی در یک دولت برای یک سال کامل و می گویند آنها قصد دارند به طور نامحدود باقی می ماند.” کانزاس اقامت خود را در سال 2018 ثبت نام رای دهندگان که به او اجازه داد برای اجرای موفقیت برای کنگره بود اجاره کرد.

واتکینز ” خارج-از-نازک-هوا نامزدی در سال 2018 شد بودجه تا حد زیادی توسط یک عمل سیاسی کمیته تنظیم توسط پدرش و توسط شخصی خود پول راه اندازی است که با کمک بیش از 1 میلیون دلار برای انتخابات تلاش است و در حال حاضر رو به فدرال انتخابات کمیسیون نظارت. واتکینز به نظر می رسد همیشه متکی باید ما می گویند سمت روشن از حقیقت است. بله او یک جانباز, اما پس از آن او صرف چند سال بیشتر به عنوان یک پیمانکار نظامی. در مبارزات انتخاباتی واتکینز گفت: او شروع و رشد کسب و کار خود را در دفاع شرکت پیمانکاری, اما معلوم شد که او فقط مشغول به کار برای یک. او به صعود کوه ها و رقابت در مسابقات اما همیشه وجود دارد یک عنصر از هیاهو در بازگویی.

این واتکینز رقیق ادامه داد: یک بار در دفتر. در اواخر سال 2019 پس از در حال حاضر eked از پیروزی باریک برای تبدیل شدن به یک کنگره ایالات متحده, Watkins خود را تغییر ثبت نام رای دهندگان پیش از Topeka انتخابات شهرداری که در ماه نوامبر. جدید ثبت نام رای دهندگان ذکر شده در یک ساختمان قرار دارد که یک فروشگاه یو پی اس خود را به عنوان صفحه اصلی آدرس تغییر رای خود را به شهر های مختلف شورای منطقه که بعدها تصمیم گرفت فقط 13 رای. که به نظر می رسد مانند بسیاری از تقلب احتمالی برای یک شورای شهر در انتخابات است که او حتی در درگیر. واتکینز حال تغییر محل اقامت خود را در مرداد ماه اعمال می شود برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری در ماه اکتبر و پس از آن رای دادند و در اوایل جلوتر نوامبر نژاد قبل و بعد از تغییر آدرس خانه به Topeka اجاره آپارتمان.

به Topeka Capital-مجله شاید خلاصه واتکینز مسکونی زندگی در دسامبر رسیدگی به این موضوع نتیجه رسید: “این روشن نیست که در آن کنگره جسمی اقامت در کانزاس پس از اوت و نه آنچه Topeka حوزه او از نظر قانونی واجد شرایط به بخشی از زمانی که رای گیری در ماه نوامبر است.” که واقعا یک نشانه ای بزرگ از هر چیزی واقعا. چرا همه مسکن shenanigans پس از آن ؟ در اینجا بهترین پتانسیل جواب اگر نه درست یکی از کانزاس سیتی استار که گزارش می دهد که برخی در دولت بر این باورند که “واتکینز بود زندگی با پدر و مادر در زمان, اما با استفاده از یو پی اس آدرس به پنهان کردن این واقعیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>