کانزاس خواهان لغو فرماندار Coronavirus منظور منع مذهبی بزرگ تجمعات


A small, rural church house.

کانزاس اجازه خواهد داد که خدمات کلیسا برگزار می شود در عید پاک یکشنبه پس از دولت و مجلس لغو فرماندار منع بزرگ اشاره کرده است.

سوزان CORDEIRO/گتی ایماژ

کانزاس مقننه دولت رای دادند و روز شنبه به نادیده گرفتن یک ارائه فرماندار stay-در-خانه جهت که محدود مذهبی اجتماعات به 10 نفر حتی به عنوان coronavirus موارد در دولت رشد در این هفته پریدن از 40 درصد به بیش از 1 ، 000 با 38 مرگ و میر. کانزاس ” فرماندار دموکرات لورا کلی صادر شده یک به روز رسانی ایالت منظور در مارس 28 که شبیه دستور مشابه در کشورهای دیگر: هیچ اجتماعات بزرگ, محدود, سفر و انقطاع از کسب و کار روزانه به آن تلقی می شود ضروری است. خیلی مسائل استاندارد. اما نه به جمهوری خواهان در این ایالت که او نیز اتفاق می افتد به کنترل دولت ، کری از رهبران تحت فشار قرار دادند به نادیده گرفتن فرماندار بهداشت عمومی منظور خواهد شد و در حال حاضر اجازه می دهد تا رهبران مذهبی به جمع آزادانه در عید پاک یکشنبه.

جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی قادر به لغو فرمان اجرایی با استفاده از قدرت آنها اعطا شده خود را در ماه گذشته است که اجازه می دهد تا قوه مقننه به نادیده گرفتن فرماندار در طیف گسترده ای از شرایط. قدرت گرفتن جمهوریخواهان در دولت پس از مذاکرات نمایندگان مجلس به خشم آمده بودند زمانی که فرماندار بود اوایل به مدارس باقی مانده از سال تحصیلی و محدود کردن فروش اموال به رهن و اخراج در پاسخ به این بیماری همه گیر. جمهوری خواهان در مجلس سنا دولت را دیدم دست خط بر روی دیوار و زمانی که اورژانس سفارش نیاز به تمدید می شود مجموعه, در مورد تهیه اصلاحیه مشخص شده که چه فرماندار ندارد قدرت را در پاسخ به همه گیر. و این نه فقط مذهبی تجمعات آنها نگران بودند در مورد حفاظت است. آن دسترسی به اسلحه و مشروبات الکلی.

آخر جمله بندی از این قطعنامه محدود تر اما هنوز هم ممنوع تنظیم تجارت سلاح در وزارت امور خارجه در هر راه. اصل متمم مطرح جمهوری خواه رهبری, اما, است, به خصوص ظالمانه است. اصلاح articulates آشنایی با وحشی ترین رویاهای که در آن فرماندار دموکرات است که به طور خاص نه قدرت به انجام بسیاری از هر چیزی واقعا. “فرماندار باید قدرت یا اقتدار… در طول یک حالت اضطراری فاجعه و یا هر گونه دیگر قدرت اجرایی به: … استفاده از تمام منابع در دسترس از دولت […] به عنوان منطقی لازم را برای مقابله با فاجعه;” می کند و نه باید قدرت را به “انجام و ورزش از جمله دیگر وظایف اختیارات و وظایف به عنوان لازم برای ترویج و حفظ ایمنی و حفاظت از جمعیت غیر نظامی است.” واقعا کلاسیک جمهوری خواه ،

جمهوری خواهان همچنان به گله در مورد دولت نفس بیش از حد پس از تلاش برای ناتوان ساختن دولت و محدود کردن توانایی خود را به انجام بسیاری از هر چیزی. رئیس جمهور مجلس سنا سوزان Wagle یک جمهوری خواه نیز در حال اجرا برای سنای آمریکا گفت: محدودیتی در اندازه از خدمات کلیسا بود که بخشی از این معمولی دموکراتیک نفس بیش از حد. “من فکر می کنم آنها فقط بسیار ناراحت با این واقعیت است که دولت قرار بود به آنها بگویید که آنها نمی تواند عمل خود دین” Wagle گفت. Wagle گفت: اکثر مردم می دانستند خطرات و نبود برنامه ریزی در حضور به هر حال “اما همین حالا به ما بگویید که ما نمی توانیم عمل ما آزادی مذهبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>