Kanye West چرخش های توطئه در مورد کوروناویروس واکسن: “آنها می خواهند برای قرار دادن تراشه در داخل از ما”

Kanye West بازیگران تیره داشتن در برابر یک پتانسیل coronavirus واکسن به عنوان او راه اندازی یک قرار است انتخابات ریاست جمهوری است.

رپر و تهیه کننده ادعا می کند او تا به حال به طور بالقوه مرگبار ویروس در ماه فوریه اما غرب گفت فوربس او را در هیچ عجله به کودکان خود را واکسینه — در برابر coronavirus و یا بیماری های دیگر است.

تبلیغات:

“از آن پس بسیاری از فرزندان ما که واکسن فلج” در غرب ادعا. “هنگامی که آنها می گویند راه ما در حال رفتن به رفع COVID است که با یک واکسن من بسیار محتاط. که علامت وحش.”

پس از مقایسه بالقوه واکسن که چند دولت ها و شرکت ها در حال عجله برای تولید به یک نماد آخرالزمانی غرب spouted کردن برخی از به طور گسترده ای برگزار تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس پیشگیری است.

“آنها می خواهند برای قرار دادن تراشه در داخل از ما, آنها می خواهند به انجام همه نوع از همه چیز به آن را که در آن ما نمی توانیم عبور از دروازه های بهشت” در غرب گفت. “من متاسفم وقتی که من می گویند که آنها انسان است که شیطان در داخل آنها. و نکته غم انگیز این است که غم انگیزترین چیز این است که همه ما نمی خواهد آن را به بهشت که وجود دارد می تواند برخی از ما که آن را ندارد. سوال بعدی.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>