Katori سالن مذاکرات “P-دره”: “هر روایت در اطراف سیاه زن تجربه یک عمل سیاسی”

یکی از لحظات تعیین کننده از “P-دره” ویژگی های یک شات در بدن Keyshawn (Shannon Thornton) یکی از برجسته رقصنده در Pynk, Chucalissa می سی سی پی, بهترین باشگاه. بیشتر به طور خاص به صحنه باز می شود با نزدیک او را برهنه سینه دوربین طولانی فقط به اندازه کافی احمق بیننده به آنچه به عنوان هدف در نظر خدمت می کند. اما درست در نقطه که در آن لنز verges در leering یک سر نوزاد وارد قاب و دستگیره در ،

این یکی از راه های خالق سری Katori سالن اذعان دارد به همین دلیل بسیار مخاطبان تنظیم به او یکشنبه شب سری. این همان دلیل آنها به مکان هایی مانند Pynk. “شما را به می آیند که فضای شما throwin’ دلار در این زنان شما فقط فکر می کنم فقط به عنوان یک جفت از و و معصوم او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی اخیر.” و ما مانند ” خوب بله این ها هنوز پول, اما آنها همچنین تغذیه کودکان است. آنها نه فقط برای مردان لذت بخش است. آنها باید تابع دیگری است.'”

تبلیغات:

“آن صحنه به من نمونه ای از آنچه در آن به معنی یک زن در این دنیا و در باشگاه های جهان,” او اضافه می کند. “این یکی از صحنه های مورد علاقه من در کل فصل است.”

زمانی که Starz اعلام کرد “P-دره” نشان می دهد در مورد رقص زنان در داستانی می سی سی پی دلتا شهر بعید است که بسیاری از مردم پیش بینی شده است که چنین داستان نه تنها مرکز زنان است اما درخواست تجدید نظر به دیدگاه زن با ارائه هر صحنه و هر خط از یک زن متمایز دیدگاه.

سالن می داند که دقیقا به همین دلیل بسیاری از درام بینندگان در حال تنظیم است. این حق بیمه کابل پس از همه, نه به ذکر است در دوره ای که در آن بسیاری از آن ردیف را آرام شهوت پرست محتوای رفته راه را بست. اما در حال گسترش بر داستان در ابتدا گفت: در 2015 بازی “گربه دره” در سالن اصلی هدف این است که به نوبه خود به ویژه در این زنان و انسانی آنها را به جای اجازه دادن به آنها باقی می ماند در پس زمینه به عنوان بسیاری از مجموعه های دیگر انجام دهید. در “The Sopranos” strippers شد nameless بیچهره آب نبات; در اینجا آنها ستاره ها و مشتریان خود را خود هیپنوتیزم supplicants.

تبلیغات:

اما سالن که شرکت نوشت: “تینا: از تینا ترنر موسیقی” همیشه در نظر گرفته شده به بند مخاطبان به شش اینچ از مرسدس بنز (Dracula Evans), Keyshawn نام از دست می سی سی پی Gidget (Skyler شادی) و مرموز تازه وارد شب پاییز (Elarica جانسون) و ما را درک چگونه شجاعانه و دشوار است برای راه رفتن در آنها است. او برخی از حس است که با در نظر گرفتن کلاس های رقص قطب به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به عنوان او در نوشتن بازی – ضروری تجربه فیزیکی او می گوید: به درک چه کار سختی است. “من به پایان رسید تا مخلوط کردن همه چیز است که من همیشه می خواستم به می گویند در مورد یک زن سیاه و سفید و میخ آن را به این هنر و صنعت از یک رقص به دلیل آن است که کار سخت را به نوار. این هنر و صنعت است,” او گفت:. “من احساس می کنم آن است که یک هنر و صنعت به عنوان یک زن سیاه و سفید و راه رفتن در این دنیا را به عنوان به خوبی. و بنابراین من فکر می کنم ادغام فقط خود من در زندگی تجربه با آنچه من فکر می کنم شدید فیزیکی feat چیزی است که باعث می شود نشان می دهد آنچه در آن است.”

در این گفتگو که به شرح زیر هال شرح و تفصیل در او دقیق ساخت و ساز از “P-دره” برای اطمینان از شخصیت خود را به عنوان زنان آنها را نمایندگی کند و نشان می دهد در بهترین نور به معنای واقعی کلمه و ظاهرا و وزن آن در در موضوعی تقاطع بین جهان او را برای او ایجاد شده Starz سریال و داستان و موسیقی پاپ و نماد او جاودانه برای برادوی مخاطبان است. این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

بسیاری از مردم اظهار داشت: پس چگونه است دقت گردد نقطه از این دیدگاه است – مراقبت که گرفته شده با, نور, ویرایش, چگونه ما می بینیم این زنان به عنوان شخصیت بلکه ارائه تصویری. مراقبت می رود که به آن ساده است برای دیدن. من متوجه شدم این اولین بار است که به عنوان یک showrunner و پس از شما تا به حال اختیار تام برای تحقق بخشیدن به چشم انداز خلاق خود را وجود دارد یک اصل هدایت شما به اشتراک گذاشته شده خود را با مدیران و سردبیران برای اطمینان از عناصر خاصی بودند foregrounded?

تبلیغات:

کاملا. چون من یک زن سیاه و سفید که به ارث برده است همه این hypersexualized تصاویر در مورد خود من می دانستم که من پله به بسیار مشکل زمین و من که قرار بود برای به حرکت آن را با دقت و درک. من تا به حال گفتگو بر گفتگو بر گفتگو در مورد چگونه ما در چالش با کسانی که hypersexualized تصاویر ؟ ما چگونه واژگون ساختن انتظارات از این فضا ؟ مانند صادقانه مردم در حال رفتن به نشان می دهد و آنها علاقه مند در سینه ها و کون. این چیزی است که آنها آمدند به دیدن آنچه که آنها در حال پرداخت است. و بنابراین ما تا به حال به شکل یک راه برای مطمئن شوید که فراتر از پوست و فراتر از بدن مردم درک انسان است. بنابراین با هر انتخاب و منظور من مطلقا هر انتخاب که آن را به چگونه ما می رویم به صورت بصری بیان این نشان می دهد ما مطمئن ساخته شده است که ما با قرار دادن مخاطب در کفش پاشنه بلند از این زنان است.

ما صحبت در مورد فریم. هنگامی که آن را به انجمن ما مثل اینکه ما باید صادقانه به حدی که سینه در حال رفتن به همه جا می شود اما یک شات است و نه فقط در مورد یک زن سینه. آن را به توان در مورد یک زن را تجربه لخت بودن و نشان دادن سینه های خود را. بنابراین برای مثال در قسمت 2 هنگامی که شما شب پاییز انجام رقص و او را استراق سمع در این گفتگو ما تا به حال به معنای واقعی کلمه آن را به ضرب گلوله در راه است که در زمان در تمام بدن او. اما اتفاقی بود که چشمان شما شروع به رفتن به سمت بدن به جای درک است که او رفتن را از طریق یک لحظه از بودن ماديت يافته. و بنابراین ما دوباره شات که صحنه و ما مطمئن ساخته شده است که ما واقعا در چهره او به طوری که ما می تواند او را استراق سمع, به طوری که ما می تواند احساس کنجکاوی او.

تبلیغات:

آن را انتخاب خواهم که من احساس می کنم ما موفق به کسب این نشان می دهد که من فکر می کنم ارتعاش با زن زل زل نگاه کردن. این یک دوم-توسط-دوم ثابت تهیه کنید و مطمئن شوید که ما فقط به دنبال در بدن یک زن. آن را در مورد جشن چگونه بدن یک زن به نظر می رسد, آن را در مورد جشن چه بدن یک زن می تواند انجام دهد. ما مصمم است که ما نمی خواهیم به شرکت در تداوم این hypersexualized تصاویر از زنان به طور خاص است.

اما من هم دوست دارم رمز و راز از جنبه های آن را بیش از حد با آشکار داستان با مرسدس بنز و مادر و پاییز شب subplot شده اند که باید سرگرم کننده برای نوشتن.

پس از آن بود بسیار سرگرم کننده و آن وجود نداشت در این بازی شکل. من باید اعتراف یک لحظه وجود دارد که در آن ما تلاش در نویسندگان ” اتاق به عنوان به چگونه به پاییز یک شخصیت است که به احساس مانند یک راز بلکه قابل فهم. مانند او تقریبا احساس می کند مانند یک مخاطب پروکسی. و بنابراین من می خواستم مطمئن شوید که او جذاب بود, او را جذب می کند اما ما درک به اندازه کافی در مورد او به همدلی ، ما قابل درک است که او در حال فرار از چیزی اما در عین حال ما نمی دانیم که از چه دقیقا. آن را یک فاجعه بود اما بیشتر وجود دارد که فاجعه است.

تبلیغات:

نشان می دهد آن است این نوآر و ما آن را Delta نوآر نفوذ است. که در آن ما در حال گرفتن آن اصول سنتی و ما در حال گرفتن رمز و راز است که نوع و ترکیب آن همه با هم با این رویکرد جدید به شما می دانید, روشنایی, سیاه مردمی و اشباع قاب با رنگ و نشان می دهد داشتن یک حس شوخ طبعی در مورد خود است.

این اختلاط است که همه با هم به نوعی از این طراوت را در مدرسه noir. اما در مرکز آن است این زن مرموز که در واقع می کشد مخاطبان از طریق کل فصل اول و به فضا. من احساس به عنوان اینکه ما دیدن دنیا را از طریق چشمان خود را. که رمز و راز وجود نداشت در این بازی نسخه; او یک روزنامه نگار راه رفتن در اطراف پرسیدن سوال. آن را تقریبا مانند من در نوشتن خودم را به بازی. اما من می دانستم که در تلویزیون نسخه من تا به حال به گسترش جهان و همچنین ایجاد یک داستان موتور که رسم مردم برای پیدا کردن جواب این است. بنابراین من احساس کردم که این عناصر مرموز واقعا کمک کرد که با.

“P-دره” به تصویر می کشد یک نسخه از کار جنسی. و من فکر می کنم که بسیاری از مردم در حال آمدن به تحقق و یا امیدوارم مردم در حال آمدن به تحقق آن است که کار آن کار که رفته تا هزاران سال و نیاز به ارزشمند مانند. جالب, من می خواهم بگویم مثل 20 سال یکی از زیر مجموعه های این مضحک خواهد بود. مضحک عملکرد نوع نگاه کردن بر اساس بسیار از قرن 20th, اما پس از آن بود نکردم figuries مانند Dita Von Teese که دارای چندین کالا با نام تجاری.

تبلیغات:

و محبوبیت خود را نیز نرمال pin-up صنعت و خلوتگاه عکاسی آوردن ما به نقش در قالب رقص. ما حتی پاپ ستاره مانند Cardi B که صحبت می کنند آشکارا مورد نیاز مشغول به کار به عنوان یک دوست در گذشته و خبری از تبعیض نژادی در آن صنعت.

چه چیزی شما فکر می کنم که “P-دره” که در تلویزیون در حال حاضر نوع می افزاید: به زمان مکالمه?

در واقع من احساس به عنوان اینکه با کشش آنها نبوده است در آغوش یا احترام است. من احساس می شده است وجود دارد و این جالب تخصیص یک هنر و صنعت است که آنها را کشت به خصوص وقتی که می آید به ورزشکاری و تئاتر تجربه, رقص برهنه کردن.

من اغلب در مورد چگونه بودن فقط در جنوبی بودن یک زن سیاه و سفید در جنوب و رفتن به این فضاهای دیدن این زنان وجود دارد آنها بوده است وجود دارد برای سال. دهه حتی. و برای دیدن این نوع از راه پذیرش صنایع دستی و بدون پذیرش مردم است که ایجاد صنایع دستی شده است و به خصوص در جریان اصلی. و بنابراین من احساس می کنم که اگر چه “P-دره” می کند که آن را واقعا می درخشد نور را در نوآوران این زنان که مشغول به کار در شهر سحر و جادو که مشغول به کار در شاه آدونیس که مشغول به کار در الماس سیاه که مشغول به کار در شور خالص و ایجاد تمام قطب کلاهبرداری که در حال حاضر شده است نوع مدون و منتشر شده توسط من می گویند عمدتا سفید قطب رقصنده شده اند که قادر به ایجاد یک پس Instagram شده اند و قادر به ایجاد تمام مشاغل بر اساس قطب رقص و هنر و صنعت خود را.

تبلیغات:

در پایان روز این نمایش در مورد زنان که اتفاق می افتد به کشش. و من احساس به عنوان اینکه به مرکز ما نشان می دهد و یا هر روایت در اطراف سیاه زن تجربه شدید سیاسی عمل می کنند. چون شما می دانید که هر کس وجود دارد در تقاطع نژاد و طبقه و جنسیت. این زنان انجام دهد. و آنها ممکن است به ویژه آسیب پذیر به دلیل این واقعیت که آنها در حال شرکت در یک نوع از جنس کار است. و بنابراین قادر به نوع نگاه در برخورد هویت در این فضا به نوعی نشان می دهد که چگونه سیاسی همه چیز است, آیا شما آن را دوست دارم یا نه.

من فقط امیدواریم که که نشان می دهد واقعا باعث می شود مردم درک کنند که این زنان شده اند که dehumanized و که انگ حتی برای کاری که انجام می دهند که آنها شایسته هستند زنانی که در حال شرکت در یک سیستم مردسالار و انجام آنچه آنها باید انجام دهید برای زنده ماندن. به من این همه در مورد انسانی آنها را که به من بزرگ سیاسی عمل می کنند. و متاسفانه در طول تاریخ ما شده اند قادر به نگاه به زنان در این فضا بدون احساس شرم.

شما می دانید که اغلب چون من یک زن سیاه و سفید می نویسد که وجود دارد این نوع بار و مسئولیت قرار می گیرد بر روی شانه های خود را مانند شما باید برای قرار دادن به جلو این aspirational تصاویر از زنان و مردان به دلیل بزرگ تاریخ از تصاویر کلیشه ای که ما نوع ارث برده است.

و شما می دانید, من, نوع, از خودم در تضاد فضای چرا که من نمی دانم این زنان وجود دارد و من فکر می کنم که داستان های خود را شایسته هستند گفته می شود. و بله آنها در حال شرکت در صنعت – اما در عین حال آنها فراموش کرده اند چیزی برای گفتن در مورد مردسالاری. آنها چیزی برای گفتن در مورد نژاد پرستی. و بنابراین فقط با گفتن داستان خود را, آن می گویند آن را با اضافه کردن به این مکالمه در بسیاری از سطوح مختلف آیا آن را سیاسی و اقتصادی یا اجتماعی که آن را می آید به آنچه در آن به معنی یک زن سیاه و سفید در این جهان است.

تبلیغات:

شما یکی از نویسندگان در تینا ترنر موسیقی. من میخواستم بدونم با چه تجربه از آوردن داستان زندگی خود را به این مرحله از تحقیق در مورد داستان او که آیا وجود دارد موضوعات مشترک بین آنچه شما به عنوان خوانده شده در مورد تینا به عنوان یک زن از جنوب و این زنان و چگونه آن ممکن است آشکار در “P – دره است.”

من قطعا کار بر روی آن در همان زمان و به آنها نوشت: هر یک از دیگر به وجود معنی موضوع انعطاف پذیری و موضوع از پیروزی بر فاجعه, شما می دانید چیزی است که من فکر می کنم آن را طنین انداز در هر دو قطعه. آن را فقط احساس می کنم نیاز به نوشتن کسانی که همه چیز را در همان زمان. و من می خواهم بگویم که این موسیقی است که من فکر می کنم پالس در, تینا, و این واقعیت که او تنها نوشت: یکی از آهنگ های او. اما او همیشه انتخاب موسیقی است که بازتابی از آنچه او رفتن را از طریق. که آیا آن را در مورد یک احمق در عشق, آه, صحبت کردن در مورد که دیوانه در مورد عشق این ایده که قادر به بیان درد از طریق موسیقی از طریق یک فرم هنری چیزی بود که من دیدم به همان اندازه در زنان در “P-دره است.” که در آن شما ببینید از دست می سی سی پی که به طور مشابه به تینا در یک رابطه آزاردهنده است. و آن این کلاس این نوع هنر که متاسفانه نه به عنوان احترام در جهان است که فرار او. مانند موسیقی بود فرار برای تینا, رقص قطب است برای فرار از دست می سی سی پی.

و پس از آن بود بسیار جالب به کار در آن دو چیز را در همان زمان به دلیل وجود بسیار با هم همپوشانی دارند. اما در پایان روز هر دو قطعه من فکر می کنم در مورد یک زن سیاه و سفید پیدا کردن جای حق در میان ستاره ها و تلاش برای صعود و صعود از ورطه آن است که آیا جامعه را ساخت و یا خود وارد خود ساخت. Um, اما قطعا, آن را بسیار آسان برای نوشتن هر دو قطعه در همان زمان به دلیل آنچه که هر دو قطعه در تلاش بودند به می گویند که یک زن در این جهان است.

قسمت جدید از “P-دره” درجه روزهای یکشنبه در 8 p. m. در Starz.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com