Kayleigh McEnany مایک پنس و خودشیفتگی آخرالزمان جدید پروتستان های انجیلی

هنگامی که پیتر Manseau شنیده ام که یک دانش آموز سابق خود را در جورج تاون Kayleigh McEnany شده بود نام جدید مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق او احساس مجبور به نوشتن در مورد آن.

مقاله منتشر شده در اوایل این ماه در جمهوری جدید است و یک هشدار در تمام اما نام یک آمریکایی های مذهبی مورخ مشاهدات در مورد شالوده های سابق خود دانش آموز جهان بینی — تجزیه و تحلیل یک می تواند به عنوان خوانده شده به عنوان قربانی یا خودکشی.

تبلیغات:

Manseau تدریس McEnany در کارشناسی خاطرات-نوشتن کلاس — او کارآموزی برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در زمان پس از خود بینش است که شاید منحصر به فرد در میان سایر اساتید.

“دوستانی که آموزش نوشتن که من یک بار هم اغلب مربوط به غرور آنها احساس دیدن زنان جوان و مردان است که نشسته در کلاس های درس خود را راه اندازی مشاغل به عنوان نویسنده و یا روزنامه نگاران,” او نوشت.

“این بهار من تا به حال یک تجربه متفاوت: یک دانشجوی سابق شد برجسته ترین قصه گو در امریکا و در حال حاضر آینده کشور به نظر می رسد به قطع در معنای داستان او ممکن است بگوید” او ادامه داد.

تبلیغات:

Manseau مکان McEnany در ورید محافظه کار پروتستان های انجیلی که در آغوش تهمت به ظاهر نیاز به آنها را به رها کردن هسته اصول ایمان خود را. در McEnany او می نویسد: “یک منحصر به فرد آمریکایی رشته ایمان را تشکیل داده و ایده ها از آزار و اذیت مذهبی پیدا کرده است یک فرصت برای نفوذ عمیقی”: Christian شهادت.

اگر یک نماینده که رشته بود و در حال حاضر صحبت از طرف رئیس جمهور ایالات متحده آن را در حال حاضر دوخته شده خود را به ملیله دولت در آمار و ارقام از بنیادگرایان انجیلی مانند معاون رئیس جمهور مایک پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و وزیر انرژی ریک پری.

کسانی که مقامات معمولا از فکر به عنوان صلیبیون به عنوان مخالف به شهدا. اما به پروتستان های انجیلی شهادت است درونی از جنگهای صلیبی ذهنیت دو طرف همان خشونت سکه.

تبلیغات:

Manseau مقاله, اما, بر شهادت.

یکی از تاثیر گذار ترین افراد در McEnany زندگی Manseau می گوید: راشل شادی اسکات 17 ساله مسیحی که برای اولین بار بود قربانی در کلومباین دبیرستان در سال 1999. به عنوان داستان می رود اسکات به ضرب گلوله کشته شد و چهار بار; یکی از بورس آمد و پرسید که آیا او به خدا اعتقاد و به او گفت که او او او مرده است.

تبلیغات:

معلوم نیست که آیا این در واقع اتفاق افتاده است.

ریشه در واقعیت یا نه اسطوره پرچ یک نسل از مسیحیان انجیلی McEnany سن که حمل اسکات شهادت با آنها را به این روز percolating به تازگی به عنوان 2016 فیلم “من شرمنده هستم.”

که نسل تو را دیدم در اسکات مرگ “یک الگو برای چگونه برای پاسخ به هر چیزی توجه آنها را به عنوان شر — که در عمل می تواند شامل نه تنها واقعی خشونت اما درک حملات بر اعتقادات خود” Manseau می نویسد.

تبلیغات:

یک خط از اسکات مجله — “من یک جنگجو برای مسیح” تبدیل شد به “پاره ای” برای افراد جوان که در جهان دیدم به عنوان “یک داستان از ایمان برگزار شد در اسلحه” Manseau می نویسد.

McEnany است writtem در مورد اسکات غالبا. Manseau نقل از یک ستون به نقل از اسکات منتشر شده در فروغ به علامت 14th سالگرد Columbine دهیم.

به عنوان کنگره تلاش بی وقفه برای خرد کردن آزادی مذهبی و حذف خدا از ما و ساختمان مدارس ما و میراث ما اجازه دهید را انتخاب کنید به جای افتخار به کلمه نوشته شده است از راشل شادی اسکات این April 20th: “من به عذر خواهی برای صحبت در نام عیسی مسیح. من قصد ندارم به توجیه ایمان من به آنها, و من می خواهم برای مخفی کردن نور است که خدا قرار داده است در من. اگر من به فدا کردن همه چیز … من خواهد شد.”

زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام McEnany جدید خود را دبیر مطبوعاتی در مارس 7, دو هفته قبل از دبیرستان کلمباین تبدیل شده است 21, شهید نسل Manseau می گوید: “به بالاترین سطح از نفوذ سیاسی.”

تبلیغات:

البته نسل دیگری بود که در حال حاضر وجود دارد.

این مسیحیان انجیلی که infamously انجام تهمت به پیروزی در حال حاضر فراگیر او عایق او او توصیه و هدایت سیاست های خود.

وجود دارد پنس Pompeo و پری بلکه در خارج از مشاوران مانند جری فالول جونیور و پائولا سفید firebrand کشیش فلوریدا است که شناخته شده مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2002 و یک بار به نام “همه شیطانی بارداری به سقط خود به خودی.”

“آن را به طور کامل در اطراف این ایده از آزار و اذیت و از دست دادن قدرت” گفت: روزنامه نگار و نویسنده Jared یاتس سکستون که دو کتاب نوشته است در مورد این موضوع یکی از آنها آینده این سپتامبر. سکستون بود صحبت از “dominionists” به معنی کسانی که مردم “مصمم به ایجاد یک مذهبی در دولت و همه چیز را سوزاند و در حال حاضر آنها درک خود را به عنوان داشتن واقعا که قدرت است.”

تبلیغات:

آنها علاقه مند هستید و افراطیت مسیحی کنترل بر امریکا و تعبیه آن اصول در قوانین, پخش كردن evangelicalism از طریق سیاست خارجی آمریکا و امیدوارم ایجاد یک نظم جهانی که در آن نهایی جنگ آخرالزمانی می توان جنگیدند و یا دیگری مسیح برمی گردد به حکومت پادشاهی از بهشت بر روی زمین” خادم گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در این طرح از چیزهایی که هرگز به طور داوطلبانه با حضور در کلیسا — شاید به جز یک بار که به تازگی به احتمال زیاد به دنبال این افراد نه برای هدایت معنوی اما به درجه حرارت از مهم ترین رای گیری بلوک. (انتخابات استخر خروج سنجی نشان داد که حدود 26 درصد از سال 2016 رای دهندگان شناخته شده به عنوان سفید مسیحیان انجیلی یک پایگاه پنس برداشت شد به طور خاص به ارائه.)

اما این بدان معناست که تهمت اغلب مسیر را انتخاب کنید که آنها را خوشحال می کند حتی اگر آن را نه لزوما مسیر است که او با توجه به druthers را باید انتخاب خود را.

بی شماری پیکسل شده اند بوداده با گزارش ها و ستون ها مورد اخلاقی هر شکلی و سازش از مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی پایه از جمله مقامات که انجام (و نفوذ) سفارشات خود را. اما همچنین می تواند به راحتی مشاهده کسانی که سازش به عنوان قربانی: یک دانستن عمدی ایدئولوژیک چرخش در شهادت.

تبلیغات:

در واقع McEnany ارائه می دهد یک مثال است. هنگامی که سابق کارولینای جنوبی رژیم صهیونیستی است. مارک سنفورد برنده کنگره صندلی با وجود داشتن سمت چپ همسر خود را برای زن دیگری McEnany excoriated هر دو سانفورد و رای دهندگان مسیحی که در بالا او را به دفتر ملی.

“ما انتظار کامل مردان و زنان به داشتن دفتر ؟ هیچ. آنها نمی وجود دارد,” او نوشت: در سال 2013 ستون برای فروغ. “اما ما آن را مدیون خود را برای انتخاب افرادی که درمان منشی — و پروکسی اجزاء آنها — با توجه آن را سزاوار. ما استفاده می شود به مراقبت در مورد اخلاق. سه شنبه شب نشان داد که اخلاق کنار جاده افتاده است. به خاطر من و کشور من از آن زمان به تغییر مسیر است.”

آن را معقول Manseau می گوید: به این باور است که McEnany شیفت از آواز مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد به خود را در مقام مدافع حقوق و مزایای شد صرفا در مورد فرصت های حرفه ای. او هنوز هم در خدمت در هیئت راشل چالش بعد از همه “نیز ممکن است دیده می شود در خود اعلام کرد “ضد ضر’ کسی که می تواند حفاظت از یک نسل به شکل ترس است.”

معابر از McEnany را 2018 کتاب منتشر شده بیش از یک سال به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد Manseau را بخوانید دقیق است. شهدا افتخارات او در این کتاب کشته شدند نه در تیرباران های دسته جمعی اما با آشنا boogeymen که امد و شد زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نوین: تروریست ها, مهاجران غیر قانونی, فروشندگان مواد مخدر و سربازان دولت رفته به گلدان تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

تبلیغات:

“خود را صدمه دیده و از دست دادن آنها هستند انعکاسی از احساسات که موجب سرخوردگی رای دهندگان” McEnany می نویسد: در تلاش برای توجیه مغلوب ساختن پیشی جستن معراج در دنیا از نظر و تلاش برای ایجاد همه قضاوت در مورد خود و اساسی شخصیت به فساد اخلاقی و رفتار روزمره به نظر می رسد خرده و نادان.

حتی پس از این همه بستگی به آنچه در حال حاضر به نظر می رسد وسواس با ارزش نهایی از مرگ است. یکی از اساسی ترین عناصر مسیحیت است که ما دسترسی به خدا و به زندگی ابدی با تشکر از مرگ و قتل در آن است.

مرگ و دین را طنین انداز در سراسر coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان مثال تهمت اصلی اصرار بر باز کردن اقتصاد با عید پاک یا تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک — “یک مسیحی برای اولین بار یک محافظه کار دوم و جمهوری سوم” — گفت: بیش از یک بار در تلویزیون ملی که آمریکایی های قدیمی تر باید حاضر به فدا کردن جان خود را بنابراین ما می توانید با باز کردن اقتصاد هر چه زودتر.

با توجه به شهادت تم به نظر می رسد به خوبی شایان ذکر پاتریک گنجانده شده خود را در آن گروه.

و یا توجه داشته باشید فلوریدا megachurch پاستور دستگیر شد و برای برگزاری خدمات برای صدها نفر از مردم در مخالفت با دولت بماند-صفحه اصلی سفارشات. یا دیو Daubenmire یک بنیادگرای جناح راست مجری رادیویی است که گسترش تئوری توطئه در هوا که COVID-19 است که در واقع نه یک ویروس اما یک عارضه از تابش ناشی از فناوری 5G. یا کشیش تلویزیونی Kenneth Copeland گفت که میلیون ها نفر از بینندگان که او را نابود کرده بود این ویروس به دلیل قدرت خداوند از طریق کار او.

یا رالف Drollinger که نوشت که coronavirus است “متعاقب خشم خدا” مجازات آمریکا برای آن های مختلف اخلاقی depravations. Drollinger یک روحانی مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این مرگ کره زمین که به نظر می رسد طنین انداز تا به خوبی با انجیلی درست شده است و تقویت جناح راست از شخصیت های رسانه ای که با هم صحبت می کنند به طور مستقیم به رئیس جمهور را گوش مانند Sean Hannity, تاکر کارلسون و Laura Ingraham.

اما ارشد انجیلی مقامات دولت از جمله Pompeo و پنس که انتخاب شد به سر در کاخ سفید coronavirus نیروی کار را ندارد این دیدگاه است. شهادت است که ایدئولوژیک: آنها پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود تعداد بی شماری از نقایص اخلاقی و معنوی پوچی چرا که آنها بر این باورند که قربانی باز کردن دروازه بهشت است.

به معنای واقعی کلمه.

Pompeo و پنس در هر دو مسیحی صهیونیست ها یک سویه از ایمان که حمایت از اسرائیل تا حد زیادی مبتنی بر یک تفسیر از کتاب وحی است که می گوید: سقوط دولت یهودی است که یک پیش نیاز برای آمدن دوم عیسی (و اتفاقا مرگ و تبعید به جهنم از همه یهودیان که قبول نمی باشد).

این است که یک حاشیه باور: حدود 80 درصد از مسیحیان انجیلی با شناسایی مسیحی صهیونیسم.

برگرد. John Hagee یک کشیش تلویزیونی متحد پنس و Pompeo که وزارت می رسد 6 میلیون نفر استدلال در اوایل 2000s که این اتفاق می افتد ممکن است از طریق یک جنگ با ایران. (جفت شد بنا به گزارش مقامات بالا دفاع که تهمت کشتن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی در ژانویه گذشته است.)

در ژانویه 2018, پنس توییتی تصویری از خود و همسرش کارن گذاشتن تاج گل در ید و شم یادبود هولوکاست در اورشلیم. در صدای جیر جیر پنس افتخار آنچه که او به نام “6 میلیون یهودی شهدای هولوکاست که 3 سال پس از راه رفتن در زیر سایه مرگ برخاست و از خاکستر برای احیای خود به اصلاح یک یهودی آینده است.”

توییت شد ناودان خشمگین یهودی ناظران که متهم است که پنس به حال قاب هولوکاست با همه چیز و مسیحی روایت است.

مایک Pompeo, صحبت کردن در اورشلیم در سال 2019 گفت: آن را “ممکن” است که خدا فرستاده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به نجات یهودیان: “من مطمئن هستم که خداوند است که در اینجا کار می کنند,” او گفت:.

انجیلی رهبران بلند بافته مسیحی صهیونیسم به محافظه کاری از جمله پت رابرتسون و جری فالول.

فالول یک بار گفت: “برای ایستادن در برابر اسرائیل است برای ایستادن در برابر خدا. ما معتقدیم که تاریخ و کتاب ثابت کند که خدا معاملات با سازمان ملل در رابطه با چگونه آنها مقابله با اسرائیل است.”

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن زانو حرکت تند و سریع, سینی که با وجود تمام شواهد خلاف دموکرات واقعی ضد سامی به نظر می رسد بیشتر در نظر گرفته شده برای اثبات ارادت به این گونه از آخرالزمانی بنیادگرایی که به نظر می رسد به طور فزاینده ای بیشتر نوسان در کاخ سفید است.

“این جنگ صلیبی منطق” گفت: سکستون نویسنده رسم یک خط بین شخصی و جهانی آخرالزمانی روایت دفاع و پشتیبانی در حال حاضر در دو کاخ سفید نسل. “مردم به دنبال یک هدف هستند کشیده شده به fascistic نظامی جنگ های صلیبی. که آیا آنها باور دارند یا نه آنها را سازش. هر سابق سفید supremacist تروریستی و یا من صحبت می گوید همان داستان: پیدا کردن نا امن بدون جهت مردان و به آنها بگویید که آنها می تواند بخشی از چیزی بزرگتر و قوی تر از خود را دارند. آنها رفتن و کشتن و یا رفتن و مرگ درست مانند القاعده و یا داعش.”

شاید ورود McEnany نوید گرفتگی ظهور از درون به دنبال مسیحی روایت یک نوع آخرالزمانی خودشیفتگی به عنوان اولین رسانه های اجتماعی نسل از سن می آید و دستاوردهای موقعیت و نفوذ سیاسی.

به عنوان Manseau آمده: “این ممکن است تنها یک ماده از زمان قبل از لفاظی آمریکایی رزمندگان می دهد راه را برای آمریکایی شهدا. به عنوان کلامی تفسیر Columbine نشان داده است که خط بین این دو می تواند بسیار نازک است.”

Kayleigh McEnany پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>