Kayleigh McEnany رنگ ویرانگر تصویر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — blinkered نادان و bumbling

زمانی که کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany را به تریبون روز دوشنبه به آدرس خبرنگاران شد احتمالا او قصد دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. همانطور که او آن را می بیند او ، اما به هر نیت خود دفاع او ارائه شده از رئیس جمهور بود ،

او به تصویر کشیده جمهور به عنوان اطلاع صبورانه و مقاوم در برابر اطلاعات جدید و بی پروا bumbling راه خود را از طریق ریاست جمهوری وظایف.

تبلیغات:

پرداختن به تازه ترین رسوایی بین المللی فاکتورها باعث ایجاد پلاک کاخ سفید McEnany گفت: رئیس جمهور بود که هرگز در جریان گزارش های اطلاعاتی است که روسیه قرار داده و نعمت را بر سر سربازان آمریکایی به افغانستان تشویق جنگجویان به آنها را بکشند. او گفت: جامعه اطلاعاتی نه یک “اجماع” در این گزارش از روسیه گرفته شده است.

“این جریان شده به رئیس جمهور به دلیل آن بود, در واقع, تایید,,” او گفت:.

اما سی ان ان Kaitlan کالینز اشاره کرد که “همه چیز در روزانه خود را در جلسات و یا در انتخابات ریاست جمهوری روزانه مختصر که سند نوشته شده است مهر و موم شده است. آنها رئيس جمهور اجازه می دانم در مورد آنچه که آنها در حال شنیدن است.”

تبلیغات:

McEnany در پاسخ گفت: سازمان های اطلاعاتی مختصر از رئیس جمهور “در صورت لزوم” اما توضیح نداد که چرا آن را نداشته اند لازم به توضیح رئیس جمهور در این یافته ها. پرسید اگر رئیس جمهور یک پیام خاص برای مسکو در نور گزارش McEnany گفت: “چون او شده است در جریان این موضوع است.” او گفت: وجود دارد “نظرات مخالف.”

وجود دارد دلیلی برای شک و تردید McEnany را انکار — آن را کاملا ممکن است تهمت بود در جریان این یافته ها در مورد روسیه طرح, و او به سادگی آنها را رد کرد چون از علاقه خود برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور. اظهارات او می تواند نشان می دهد که تهمت چسبیده به مدارک و هشدارهای عدم قطعیت در این گزارش حتی اگر به طور کلی نتیجه گیری از جامعه اطلاعاتی در این زمینه شد و جامد است.

تبلیغات:

اما حتی اگر ما قبول McEnany ادعا می کند که درست است آنها کیفرخواست سنگینی علیه رئیس جمهور است. آنها نشان می دهد او هیچ علاقه ای به شنیدن گزارش های اطلاعاتی با هر نکات دقیق وظریف در آنها است که او اصرار دارد در حال جریان در مورد حقایق مگر اینکه آنها کاملا خاص. این یک فاجعه موقعیت برای یک رئیس جمهور را به دلیل رئیس جمهور باید همیشه عمل با برخی از سطح از عدم قطعیت. نه اینکه جریان مورد نامشخص مهم است این است که یک بچه گانه و رک و پوست کنده غفلت تمرین برای یک رئیس جمهور برای شرکت در.

یکی از محتمل تفسیر McEnany دفاع از رئیس جمهور این است که در حالی که گزارش ها در مورد bouties شد در دسترس ساخته شده به رئیس جمهور در فرم نوشته شده است هیچ کس تا کنون شفاهی نمود و در این موضوع. این هم می تواند یکی دیگر از محکم واقعیت در مورد رئیس جمهور به دلیل آن را به معنی عدم علاقه به خواندن او را مانع از دانستن اطلاعات حیاتی بوده و در تماس های مکرر با پوتین.

تبلیغات:

این ایده که تهمت است که به سادگی بیش از حد تنبل یا بی کفایت به طور کامل آگاه در مورد مسائل او باید بدانید آمد تا در یکی دیگر از McEnany دفاع از رئیس جمهور. بحث در مورد این واقعیت است که رئیس جمهور به یک ویدیو در توییتر خود حامی تشویق کلمات سفید “قدرت” در یک ضد تظاهر کنندگان McEnany گفت: رئیس جمهور بی اطلاع بود این کلمات بودند در این ویدئو.

“آیا رئیس جمهور retweet دیگر مردم توييتها و تصویری بدون دانستن محتویات کامل از آنچه که او retweeting پرسید:” یک خبرنگار.

“او را نمی شنوند که عبارت خاص” او گفت:.

تبلیغات:

“او گوش دادن به این ویدئو قبل از او ترجمه آن ؟” خبرنگار دوباره پرسید.

“او و او را نمی شنوند که عبارت خاص” گفت: McEnany.

سخت به این باور است چرا که شعارهای “قدرت سفید” رخ داده است پس از کمتر از 10 ثانیه به فیلم کوتاه است. دوباره تفسیر به احتمال زیاد به نظر می رسد که تهمت و McEnany در حال دروغ گفتن است. اما حتی اگر McEnany گفتن حقیقت آن را دوباره نشان می دهد یک نادان bumbling جمهور که می توانید به تماشای یک ویدیو از حامیان خود را و نه حتی متوجه است که آنها خارج می گردند ننگین شعارهای نژادپرستانه. این ممکن است بهتر از یک رئیس جمهور است که عمدا پخش نژادپرستانه سولفات اما هنوز هم عمیقا نگران کننده و رد صلاحیت برای دفتر.

تبلیغات:

اما شاید بدتر از همه بود و کاخ سفید در پاسخ به مواج coronavirus همه گیر در ایالات متحده است.

تامارا کیت از NPR اشاره کرد که “موارد در حال افزایش است, این است که بسیار هم جدی” و پرسید: “چه پیام رئیس جمهور به مردم آمریکا و چرا ما از دیدن او علنا صحبت کردن به آنها را تشویق به انجام همه چیز را به ماندن امن است؟”

McEnany کاهش خطرات اشاره کرد (به درستی) که مردم از کسانی که آلوده به نظر می رسد کمتر از قبلا مورد معنی خطر مرگ بسیار پایین تر است. اما او اذعان کرد که این خوشه در موارد هستند به احتمال زیاد به گسترش بیشتر آسیب پذیر جامعه و, او با اشاره به شدت شعله ور شدن یو پی اس به عنوان صرف “embers که نیاز به قرار داده است.” او هیچ نشانه ای که رئیس جمهور در حال رفتن به هر شخصی مراحل رسیدگی به افزایش بحران مانند شخصا استقبال از استفاده از ماسک برای جلوگیری از گسترش.

یک بار دیگر این پیام را از سوی کاخ سفید وزیر مطبوعات منعکس شده از یک رئیس جمهور است که رها نادان از خطرات و تمایلی به قرار دادن در تلاش آن را به اذعان و آدرس اصلی بحران است. به جای آن او به نظر می رسد امید همه چیز را فقط کار خود را بدون نیاز به هر گونه فداکاری و یا سخت کار در همه.

تبلیغات:

در حال حاضر به تکرار McEnany شناخته شده است دروغگو. تهمت و دروغ به طور مداوم. بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که کاخ سفید را بهانه ساخت است چیزی بیش از آخرین دور از فریب عمدی. McEnany ادعا در مورد ناروا بودن جریان خاص به نظر می رسد در تضاد با خود یکشنبه شب صدای جیر جیر. اما حتی اگر McEnany این اظهارات درست شد آنها را به رئیس جمهور نگاه وحشتناک است. بنابراین آنچه که باید آنها را پنهان اگر آنها ترجیح می دهند به گفتن چنین دروغ به جای اعتراف به حقیقت ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>