Kayleigh McEnany: “علم باید در راه ایستاده” از بازگشایی مدارس در میان همه گیر

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany شدت انتقاد کرد در رسانه ها در روز پنج شنبه و پس از او به دست آورد, انتقاد اظهارات او در مورد علم و تصمیم گیری در مدرسه reopenings.

صحبت کردن در طول بعد از ظهر مطبوعات جلسه McEnany تصادفا به یک اشتباه زمانی که او خواست مدارس سراسر کشور بازگشایی با وجود انجام همه گیر و گفت: “علم باید در راه ایستاده از این است.”

تبلیغات:

این صدا به عنوان اگر او فکر بازگشایی مدارس باید بدون در نظر گرفتن آنچه که علم می گوید. لغزش-تا به وضوح به یکی از سازگار انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — و ایران به طور گسترده تر — که آن حاضر به قبول علمی نتیجه گیری آن را می یابد و مذهبی ناخوشایند است.

او به نظر می رسید به آگاهی در لحظه ای هر چند که او ممکن است خودش را در یک موقعیت غیرقابل دفاع. بنابراین او افزود: در مدت کوتاهی پس از: “علم بسیار روشن است در این. مثلا شما نگاه کنید در JAMA Pediatrics مطالعه 46 اطفال بیمارستان ها در آمریکای شمالی است که گفت: خطر ابتلا به بیماری بحرانی از COVID بسیار کمتر برای کودکان کمتر از آنفولانزای فصلی. علم در کنار ما است در اینجا.”

بنابراین McEnany bristled زمانی که اخبار رسانه های متمرکز در اولین ضعیف این تعبیر اشاره به علم:

تبلیغات:

البته این اتفاق در سیاست و اخبار در همه زمان ها. ترین آتش زا و توجه گرفتن gaffes متمرکز شده در حالی که روشن سخنان نادیده گرفته می شوند.

بیشتر مشکل اساسی با McEnany اظهارات این است که در حالی که coronavirus در واقع ممکن است در برخواهد داشت خطر نسبتا پایین به کودکان یکی از نگرانی ها در مورد این بیماری این است که مدارس می تواند تبدیل به یک بردار برای این بیماری همه گیر به گسترش است. و در حالی که آن را به عنوان McEnany اشاره کرد که نظیر سازمان ملل در حال بازگشت به مدرسه, ایالات متحده است بسیار شدید و پایدار شیوع COVID-19 از تقریبا در هر نقطه دیگری در جهان است. و بین المللی عکس در تحصیل نیست همه گلگون: اسرائیل به طور خاص در تلاش است پس از دیدن این ویروس گسترش در مدارس.

تقریبا همه ایده آل خواهد بود برای دیدن بچه ها به مدرسه بازگشت در پاییز اما نگران است که پس از ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به دریافت این ویروس را تحت کنترل هر گونه تلاش برای بازگشت به حالت عادی را فقط به شیوع فرصت های بیشتر برای تکثیر. و است که می تواند بسیار بدتر در دراز مدت از نگه داشتن مدارس بسته و یا در اصلاح عمل در برخی مناطق تا زمانی که این ویروس بهتر است سرکوب شده است.

تبلیغات:

همانطور که برای علم در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همچنان به توصیه است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولویت کامل به کلاس بازگشت به حالت عادی است “بالاترین خطر” رویکرد به آموزش و پرورش است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و آشکارا با اختلاف CDC هنگامی که او در بر داشت خود را علمی قضاوت سیاسی ناخوشایند است. به همین دلیل McEnany اولیه ادعا در مورد اجازه دادن به علوم پایه در این راه از دولت اولویت جلب توجه و فوری نقد — این صدا به عنوان اگر وزیر مطبوعات بود و شاید به طور تصادفی صادقانه در مورد دولت views.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>