Kayleigh McEnany: مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام “گنگ به عنوان یک سنگ” کارکنان در سنت لینکلن

در ستیز کاخ سفید نشست خبری وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany ادعا کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام افرادی که او بعد از تماس “گنگ به عنوان یک سنگ” و “بی کفایت” چرا که دقیقا همان چیزی است که رئیس جمهور سابق آبراهام لینکلن را انجام داده اند.

McEnany روز جمعه بود که در پاسخ به یک خبرنگار که پرسید: “چرا رئیس جمهور حفظ استخدام افرادی که به ‘dumb به عنوان یک سنگ’ ‘مبالغه’ ‘راه بیش از سر خود را’ ‘wacko’ و ‘بی’?”

تبلیغات:

“بنابراین رئیس جمهور باعث می شود استخدام گیری مبتنی بر این واقعیت است که او را دوست دارد به جبران ديدگاه” McEnany پاسخ داد.

دبیر مطبوعاتی ادعا کرد که رئیس جمهور به او گفته بود که صبح که او را دوست دارد “به متعادل به نظر من با افرادی که اغلب بسیار مخالف نظر خود من است.”

“او دوست دارد این مدل از داشتن یک “تیم رقبا” مثل آنچه که ما در رئیس جمهور لینکلن دولت” McEnany اضافه شده است. “من بخشی از آن است. من اغلب دقیق بحث و رئیس جمهور با استفاده از دل و روده و باعث می شود بهترین تصمیم است. من فکر می کنم تیم از رقبای’ با رئیس جمهور لینکلن به خوبی کار می کرد.”

تبلیغات:

خبرنگار پرسید: پس از آن پیگیری و سوال.

“وجود دارد بدیهی است که ارزش در استخدام یک تیم از رقبای. آن را به خوبی کار می کرد در گذشته” او گفت:. “اما پس از آن اگر شما در حال رفتن به استخدام یک تیم از رقبای چرا استخدام رقبا چه کسانی هستند ‘dumb به عنوان یک سنگ’ ‘مبالغه’ ‘راه بیش از سر خود را’ ‘wacko’ و ‘بی’ — چگونه است که کمک کند؟”

“گاهی اوقات کسانی که رقبا اثبات برچسب های آن درست باشد” McEnany پاسخ داد.

تبلیغات:

او افزود که این “بخصوص” در مورد جان بولتون ارائه به عنوان شواهد این واقعیت است که سابق مشاور امنیت ملی “بارها و بارها با تمجید از رئیس جمهور” پس از آن بود که “به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار نیویورک تایمز برای کتاب خود” پس از او “تبدیل شده است.”

“جان بولتون ثابت کرده خودش را به این برچسب به عنوان درست” دبیر مطبوعاتی به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات:

این “تیم رقبا” استعاره وارد بومی پس از Doris Kearns Goodwin منتشر برنده جایزه تاریخی حساب لینکلن ریاست جمهوری تحت این عنوان. این کتاب در ادامه به شکل پایه ای برای برنده جایزه آکادمی فیلم “لینکلن” و آن عنوانی با عبارت بود اغلب استناد در مقایسه با رئیس جمهور پیشین باراک اوباما استراتژی رهبری.

گودوین توصیف آنچه در این عبارت به معنی NPR تری ناخالص در سال 2012:

چه [لینکلن] حال رفتن برای او که من فکر می کنم خیلی غیر معمول در حیات سیاسی این است که او تا به حال مجموعه ای از احساسی نقاط قوت است که امروز ما ممکن است تماس بگیرید هوش هیجانی است. تا زمانی که تمام انواع از رقابت فنر با این بچه ها زمانی که آنها صدمه دیده با یک دیگر زمانی که آنها تماس بگیرید و هر نام دیگر — منظورم این است که اگر ما تا به حال شنیده ام آنچه را که آنها در تماس با یکدیگر و سپس در امروز زبان — ‘دروغگو’ ‘خائن’ ‘دزد’ — منظور من و این چیزها می شود گفت: در جلسات کابینه — اما او به نحوی قادر به در این مرکز که طوفان.

گودوین توضیحات خود لینکلن استراتژی به نظر می رسد در مقابل از یک درک McEnany که رئیس خود را به نام مردم خود دولت را “دروغگو” “خائن” و “دزد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>