A girl and her mother sit a table and look at a laptop screen.
مانوئل Tauber-Romieri/iStock/گتی ایماژ Plus

به عنوان پدر و مادر طرح به طور فزاینده ای بیزانس مراقبت ترتیبات برای کودکانی که مدارس و مراقبت روز تصمیم به ماندن بسته این سقوط غلاف? صفحه اصلی مدرسه ؟ بخش مدرسه بخشی غلاف? اهرم یک محله نوجوان?—استرس خود را مانت بیش از این چشم انداز نیاز به ترکیب کار مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش. بسیاری از مشکلات خود را حل خواهد بود اگر دولت را از لحاظ مالی فعال کردن بیشتر والدین به کودکان خود را’ مراقبان و معلمان فقط به مدت. تصور کنید: یک مربی اختصاصی برای هر بچه—اگر نه کسی که حرفه ای آموزش دیده حداقل کسی که بسیار تاکید کرد تلاش برای کار و تدریس به طور همزمان. به علاوه سرکوب موثر از coronavirus انتقال بدون که podding و سفر.

وجود دارد مشکلات—در-فرد آموزش و پرورش خواهد بود بسیار بهتر برای بچه های تحصیلی و اجتماعی; تا کنون در این بیماری همه گیر از آن تمایل به مادرانی که قدم به عقب از نیروی کار آسیب رساندن به چشم انداز آینده خود را. هنوز این به نظر می رسد حداقل به عنوان یک برنده به عنوان شما می توانید پیدا کردن در ماه اوت سال 2020 و این نوع انتخاب است که بسیاری از ممتاز پدر و مادر در حال ساخت در حال حاضر. اما کسانی که استطاعت آن را تنها کسانی نیستند که با تکیه به این ترتیب: در تابستان یک سری از نظر سنجی نشان داده است که nonwhite و کم درآمد پدر و مادر هستند احتمال بیشتری نسبت به سفید و بالاتر-درآمد همتایان با توجه به نگه داشتن بچه ها از مدرسه به خانه و به در حال حاضر پوسته پوسته شدن و بازگشت ساعت کار خود را به مراقبت از این بچه ها. به عنوان همه چیز ایستادگی خانواده های کم درآمد پرداخت خواهد شد کاملا یک قیمت است که برای ایمنی فکر انتخاب است.

وجود دارد راه را برای دولت به تعهد بیشتر والدین انتخاب به تمرکز بر مراقبت از این سقوط ؟ طرفداران برای کودکان و خانواده ها ببینید چند راه برای انجام آن است.

ماهیت بحران—نورد نامشخص—بدان معنی است که بیش از یک ماده ممکن است لازم.

پرداخت مرخصی بخش اول خانواده کروناویروس پاسخ قانون به تصویب رسید در ماه مارس قرار بود به ارائه زمان برای افرادی که COVID-19 به قرنطینه و همچنین پرداخت 10 هفته (و اضافی پرداخت نشده دو هفته) به مراقبت از یک کودک که در مدرسه یا مهد بسته است. این بود چشمگیری گسترش پرداخت های موجود ترک مواد بود اما هنوز هم پر از سوراخ است. با توجه به محاسبات از مرکز آمریکایی پیشرفت’ سارا جین Glynn اگر هر کسب و کار واجد شرایط برای معافیت از قانون بودند و آن را تنها 17 درصد از کارگران بخش خصوصی را دریافت نوع پوشش را ارائه می دهد. یک راه گریز بود و محرومیت از شرکت با بیش از 500 کارگر از قاعده است. (بلافاصله کارگران در مکان هایی مانند مک دونالد, Kroger و آمازون بودند دیگر واجد شرایط.) نیز وجود دارد یک شرط که شرکت هایی با کمتر از 50 نفر می تواند معاف از ارائه مرخصی برای پدر و مادر با بچه ها از مدرسه اگر آنها فکر می کردند که کسب و کار خود را می تواند آسیب. فقیر و کم درآمد کارگران هستند بیشتر احتمال دارد به کار گرفته شده توسط این نوع از کسب و کارهای کوچک تحت پوشش که معافیت.

اما حتی اگر شما بودند تحت پوشش FFCRA آن مزایای پایان on Dec. 31 از این سال ها محدود به 12 هفته و پرداخت می شود در دو سوم از نرخ منظم از پرداخت هزینه ساخت این گزینه کمتر از ایده آل است. “در ماه مارس ما نمی دانیم بسیار” ویکی شب و متخصص در پرداخت ترک سیاست جدید امریکا زندگی بهتر, آزمایشگاه گفت. “ما نمی دانیم که چه مدت این بیماری همه گیر قرار بود به گذشته است. ما نمی دانیم چه اثرات این بیماری خود را خواهد بود به نظر که وجود دارد خواهد بود مسافت های طولانی از موارد و یا مداوم اثرات بهداشتی. کنگره نمی فکر می کنم زیادی در مورد یک خانواده شاید داشتن متوالی موارد COVID—یک فرد بیمار می شود و سپس یکی دیگر” بنابراین کسی نیاز به زمان برای بیماری و پس از آن بیشتر برای مراقبت. و البته در ماه مارس ما نمی دانیم که بسیاری از مدارس خواهد بود تصمیم گیری آنها نیاز به در حال حاضر. قهرمانان, قانون تصویب شده توسط آمریکا در ماه مه و مانع توسط سنا شامل 32 میلیارد دلار برای گسترش و گسترش ترک پرداخت اعتباری برای کسب و کار, برای رفع برخی از این نقاط ضعف; در مقابل آن بهبود می یابد, قانون مطرح شده توسط جمهوری خواهان مجلس سنا در هفته گذشته شامل چیزی برای پرداخت را ترک کنند.

اما پرداخت ترک است تنها یک ماده است که می تواند کمک به پدر و مادر صورت یک پاییز (یا یک سال ؟ همین حالا آن را می گویند!) بدون مراقبت از کودک و یا مدرسه می باشد. با توجه به میشل Dallafior از حمایت گروه اول تمرکز در کودکان, ماهیت بحران—نورد نامشخص—بدان معنی است که بیش از یک ماده ممکن است لازم باشد. “خانواده ها در حال پیدا کردن خود در موقعیت های مختلف در زمان های مختلف در این بحران” او گفت:. “و به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به ادامه برای یک مدت زمان طولانی است.” حتی برخی از افرادی که قادر به پرداخت ترک تحت FFCRA او اشاره کرد در حال حاضر ممکن است مورد استفاده قرار گیرد تا 12 هفته پس از مدارس بسته شده اند و از ماه مارس و بسیاری از تابستان مراقبت از ترتیبات لغو شد.

اضافی اندازه گیری Dallafior افزود: باید برای دولت به ارائه کمک نقدی به خانواده هایی که در آن پدر و مادر لازم نیست که شغل را به ترک از. افزایش بیمه بیکاری پرداخت, البته, اند بخشی از آن تصویر; تا جمعه مذاکرات بین دموکرات کنگره و کاخ سفید بر گسترش آن منافع ایستاده یک بار دیگر در بن بست. Dallafior و سازمان فکر می کنم که راه دیگری برای دریافت پول بیشتر به دست افرادی که بچه ها در خانه را فشار پاییز امسال خواهد بود به گسترش پوشش از اعتبار مالیاتی کودک به طوری که آن را پوشش می دهد بسیاری از خانواده های کم درآمد که در حال حاضر واجد شرایط نیست, با توجه به کمبود درآمد و پس از آن برای تبدیل اعتباری که به یک کمک هزینه ماهانه برای خانواده ها با کودکان. این نمی تواند یک مقدار بزرگ از پول, اما Dallafior تاکید کرد که نظم آن پرداخت “را حس امنیت برای خانواده ها به تصمیم گیری”—به صرف پول ماهیانه در مراقبت از کودک و یا اجاره و یا هر چیز دیگری خواهد نگه داشتن خانواده خود را در دلسرد شدن حتی. که اقدام به گسترش اعتبار مالیاتی در قهرمانان عمل می کنند اما در عمل بهبود می یابد. و پیشنهاد همه گیر TANF کمک عمل که کمک به خانواده های نیازمند دریافت اضطراری پول برای مسکن و غذا نبود گنجانده شده در عمل بهبود می یابد یا نه.

البته همانطور که همکار من اردن Weissmann اخیرا نوشت: همه چیز در بهبود عمل محاسبه شده است به مردم فشار را به حوزه عمومی. این چیز عجیب و غریب در وسط یک بیماری همه گیر است, اما این تنها منطقی داده های اخیر ما تاریخ سیاسی در اطراف این ایده از رفاه. در اخیر توییتر موضوع جن Roesch یک فعال سیاسی نویسنده و معلم در آموزش و پدر و مادر از یک کودک در مدرسه در شهر نیویورک استدلال کرد که بخشی از دلیل که چرا پرداخت پدر و مادر برای کمک به آنها را به ماندن در خانه با بچه ها شده است وجود ندارد و از این بحث بیش از مدرسه تعطیل است “ایدئولوژیک میراث جنگ در رفاه.” “من نمی گویم که ما باید مجبور به ماندن در خانه با بچه ها” Roesch در مصاحبه ای گفت: “اما ما همچنین باید تشخیص دهند که بسیاری از زنان به خصوص زنان از رنگ که ممکن است می خواهم به قادر به مراقبت از فرزندان خود را در حال حاضر و تمام سیاست های ما در حال مهندسی به ارسال آنها را به مراقبت از ‘ضروری کار’ در هزینه خانواده خود را.”

این ایده که حتی ضعیف پدر و مادر ممکن است پرداخت می شود و چیزی به وقت پدر و مادر اگر آنها می خواهند به انجام آن است به شدت دور از حال ما سیاست است. هنگامی که این موجود پارادایم مطابق با شرایط COVID نتایج بیشتر استرس, بیماری و درد. “این [وضعیت] است که قرار داده شده در بالای متن آمریکا و با این فرض که مردم فقیر نمی تواند قابل اعتماد برای تصمیم گیری است که حق را برای خانواده خود و رک و پوست کنده خوب برای جامعه” میرا جونز-تیلور از اوایل دوران کودکی-سازمان حمایت صفر تا سه در مصاحبه ای گفت: “بنابراین دولت به مرحله و آنها را وادار به انجام کار درست است.” از دیدگاه جمهوری خواهان در کنترل “درست” حداقل برای کسانی که نمی توانیم به اختصاص یکی از والدین را به اتهام تحصیل و نظارت شامل کار برای پدر و مادر و مدرسه و یا مهد برای بچه ها. COVID باعث می شود انجام است که قرار است “درست” و هنوز هم ایمن ماندن غیر ممکن است.

وجود هر گونه امیدواریم که مذاکرات در کنگره در هفته های آینده ممکن است در نتیجه جنبش در پرداخت را ترک کنند و یا کمک های دیگر برای پدر و مادر ؟ ویکی شب و اشاره کرد که برای حمایت از پرداخت بیمار و خانواده را ترک کرده قوی در ایالات متحده و نظر سنجی در اطراف پرسش از مرخصی با حقوق برای کمک به مردم از طریق همه گیر منعکس کننده سطوح مشابه پشتیبانی می کند. او با اشاره به من به ژوئن نظرسنجی نشان داد که اکثر پاسخ دهندگان مورد علاقه ایده گسترش پوشش در دسترس از طریق FFCRA برای پوشش کلاس های کارکنان از سمت چپ توسط عمل اصلی و همچنین به عنوان پوشش افرادی که نیاز به مراقبت را ترک زمانی که یک فرد از اعضای خانواده یا یک دوست به آن نیاز دارد. یکی دیگر از نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن نشان داد که 80 درصد از آمریکایی پاسخ دهندگان به حمایت از ایده گسترش ترک به کارگران برای کسب و کار با بیش از 500 کارمند است. اگر قانون گذاران پاسخگو به افکار عمومی ما ممکن است دیدن یک شیفت قبل از بسته امداد نهایی است. اما این اگر.

برای او بخشی جونز-تیلور در بر داشت برخی از امید در افزایش جهانی از پدر و مادر وضع فعلی اشاره به این که در حال حاضر “pathologizing” فقر بود که به درخواست بیشتر و بیشتر مردم—”بیشتر مردم نیاز به ضربه محکم و ناگهانی نیاز به WIC.” “من فکر می کنم” او گفت: “وجود دارد رفتن به یک حساب—به رسمیت شناختن است که این روایات شده اند اشتباه برای همیشه لطفا برای و خسته هستند و نیاز به طرح میتوانست.”

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی