کلی Loeffler فروش سهام در شرکت سفر مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اعلام ممنوعیت پرواز به اروپا: گزارش

سناتور. کلی Loeffler, R-Ga., فروش بیش از $46,000 از سهام در یک سفر آنلاین شرکت در مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ممنوعیت پرواز به اروپا بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

Loeffler و جفری Sprecher های اجرایی در این شرکت است که صاحب سهام نیویورک, بورس, سهام خریداری شده در رزرو منابع در مارس 6 توجه کنیم. Loeffler سفر با مغلوب ساختن پیشی جستن به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ستاد در آتلانتا که در همان روز و پس از آن او به فروش سهام با شوهرش در مارس 10 و 11 مارس. رئیس جمهور اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر در مارس 11.

تبلیغات:

رزرو منابع توصیف خود را بر روی وب سایت خود را به عنوان “جهان پیشرو در ارائه دهنده آنلاین مسافرت و مرتبط با خدمات ارائه شده به مصرف کنندگان و شرکای محلی در بیش از 230 کشور و منطقه از طریق شش اولیه مصرفی رو مارک.” این کمک می کند تا مشتریان کتاب, پرواز, اتاق هتل و سفر دیگر خدمات مرتبط با آن از طریق پلت فرم آنلاین. شرکت مالی رنج می برد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر با سهام خود را کاهش و به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

این اولین بار نیست معامله توسط Loeffler و به منظور بالا بردن اتهامات که گرجستان سناتور درگیر در تجارت خودی. این جفت ارز به فروش سهام در بین قاره ای ارز در سه نوبت جداگانه بین Feb. 26 مارس 11, منجر $18.7 میلیون دلار فروش سهام در این دوره است. زن و شوهر نیز به فروش سهام در رسانه های خرده فروشی مانند Lululemon و T. J. Maxx, است که کاهش در ارزش به عنوان همه گیر بدتر شده و خریداری سهام در دوپانت که تولید کننده COVID-19 لباس های محافظ و در Citrix یک شرکت مخابراتی است که سود در میان یک چشم انداز مثبت در راه دور.

در آن زمان که Loeffler شد فروش سهام در شرکت هایی که رنج می برند از یک بیماری همه گیر مربوط به سقوط اقتصادی او توییتی پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست از جمله نوشتن که “دموکرات باید خطرناکی و عمدا گمراه مردم آمریکا در #Coronavirus آمادگی. در اینجا حقیقت: realDonaldTrump & دولت او در حال انجام یک کار بزرگ در تلاش برای حفظ آمریکایی ها سالم و امن است.”

تبلیغات:

اگر Loeffler فروش سهام بر اساس خودی و دانش او خواهد بود در نقض سهام عمل 2012 که ممنوع سناتور از استفاده ممتاز برای دانش شخصی و مالی به دست آورید. Loeffler انتخاباتی ادعا می کند که یک شرکت سرمایه گذاری مدیریت زن و شوهر, سهام و سناتور است شخصا در روز به بعد تصمیم گیری های تجاری.

“این تایید می کند که رفتار او نیاز به بررسی توسط مجلس سنا کمیته اخلاق و هر فدرال, سازمان های اجرای قانون که صلاحیت بیش از تجارت خودی” دونالد شرمن معاون مدیر در watchdog شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن گفت: سالن در روز چهارشنبه. “واضح است که حداقل برخی از فروش ساخته شد و پس از او کردم یک جلسه خصوصی on Jan. 24 و برخی از کسانی که در فروش ساخته شده بودند قبل از Feb. 28, زمانی که او در حمله به منتقدان دولت پاسخ به کروناویروس و هنوز هم گفت که برگ برنده دولت بود ” انجام یک کار بزرگ و کار به نگه داشتن آمریکایی ها سالم و امن است. پس قطعا وجود دارد یک سوال مطرح می شود وجود دارد.”

Loeffler است که نه تنها این سناتور که معاملات سهام برآورده شده است با بررسی دقیق. سی ان ان گزارش داد اوایل این هفته که دفتر تحقیقات فدرال (FBI) است که هماهنگی آن پروب کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) رسیده به سن. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. وکیل او پاسخ داد که با مته سوراخ کردن “از یک بررسی کامل از حقایق در این زمینه که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند.”

تبلیغات:

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson محکوم با مته سوراخ کردن سهام فروش در هفته گذشته گفتن بینندگان که با مته سوراخ کردن به نظر می رسید که “تا به حال در داخل اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد می تواند برای کشور ما که در حال حاضر اتفاق می افتد اما او هشدار می دهند ، او نمی دهد یک آدرس وبگاه. هیچوقت در تلویزیون به صدای زنگ. او حتی رد یک op-ed او نوشته بود فقط ده روز قبل از این ادعا که امریکا شد, نقل قول, ‘بهتر و آماده تر از همیشه برای کوروناویروس.’ او نمی هر یک از کسانی که همه چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>