Kelly Reichardt “نخستین گاو” فریبنده و بی عجله نگاهی به مسابقه و کلاس در 1800s اورگان

Kelly Reichardt (“وندی و لوسی”) باعث می شود آرام و بی سر و صدا, قدرتمند — فیلم. آخرین ویژگی اول “گاو” در دسترس جولای 10 بر روی تقاضا است یکی دیگر از سنگ. این فریب آمیزی ساده داستان دوستی مرد مجموعه در اورگان در 1800s, آدرس مسائل بزرگتر از نژاد و طبقه.

این فیلم باز می شود در روز در حال حاضر به عنوان یک زن جوان (Alia شوکت) است که در جنگل با سگ خود را هنگامی که او کشف دو اسکلت. داستان چشمک می زند و سپس بازگشت به قرن 19 اورگان و اوتیس “کوکی” Figowitz (John Magaro) که چیدن قارچ و تلاش برای دلجویی از یک گروه از قهر گرسنه trappers. کوکی احترام به طبیعت — زمانی که او می یابد یک سمندر در پشت آن او تبدیل به حیوانات بیش از. آنچه که او نمی باید مردان احترام. یک تله را تهدید می کند او را با ضرب و شتم هنگامی که مردان وارد در مقصد خود را.

تبلیغات:

اما کوکی فورچون تغییر زمانی که او به طور غیر منتظره ملاقات شاه لو (Orion لی) پنهان در جنگل. برهنه و گرسنه پادشاه Lu توضیح می دهد که او چینی است که او در حال تعقیب توسط روس ها پس از کشته شدن یک مرد. کوکی پنهان پادشاه دریاچه ارومیه که با فرار مدت کوتاهی پس از آن. دو مرد دوباره در یک شهر که در آن مدیر عامل (توبی جونز) یک ثروتمند صاحب ملک است و فقط در اولین گاو در این سرزمین است.

هنگامی که شاه لو دعوت کوکی به مکان فروتن خود او می گوید که زندگی او را نجات داد, “خودتان آسان” و مجموعه به ریز ریز کردن چوب برای آتش. کوکی که نمی تواند نشستن هنوز شروع به جارو کردن محل. این یک لحظه فوق العاده است که نشان می دهد چگونه این دو نفر کار می کنند به خوبی با هم. خود دوستی گردیده است که چرا از آن بسیار جذاب است. کوکی مذاکرات در مورد مایل به باز کردن یک هتل و نانوایی و پادشاه Lu می شود یک ایده برای آنها را به شروع یک کسب و کار است. سرقت در شب از مدیر عامل گاو — پادشاه لو به عنوان lookout در حالی که کوکی شیرین-مذاکرات گاو — آنها ایجاد “چرب کیک” (تصور کنید که چیزی شبیه به دونات سوراخ) مقداری عسل و پاشیده با دارچین. “آنچه در آن است ؟” یکی از مشتری می پرسد. “باستانی چینی راز” پادشاه دریاچه ارومیه پاسخ می دهد. فروش آنها را hotcakes.

به عنوان پادشاه Lu و کوکی شروع به کسب درآمد پول نقد جدی آنها در یک اتصال. عامل اصلی توسعه داده است که برای قدردانی خود را “پخته comestibles” — طعم آنها مثل لندن به او — اما او غافل است که آنها در حال سرقت شیر گاو است. زمانی که عامل اصلی می پرسد مردان را clafoutis — به تحقیر بازدید از کاپیتان (Scott Shepherd) که فکر می کند اورگان مرزی غیرمتمدن — پادشاه Lu نگرانی که صاحب ملک ممکن است شکل های مخفی خود را.

تبلیغات:

“اولین گاو” محور در مردان سرقت کشف شود اما Reichardt بر خلق و خوی بیش از طرح. (فیلمنامه است که توسط Reichardt و مکرر او همکار Jonathan ریموند که رمان آنها اقتباس). فیلم غرق بینندگان در این جهان ایجاد عمدی سرعت از مرز زندگی و شامل بسیاری از صحنه های مجموعه در شکوه سبز رنگ جنگل است. یکی از فوق العاده طولانی توالی کوکی ورود به شهر; آن را گستراند تقریبا بدون گفت و گو وجود دارد و تنها برخی از قطعه های پس زمینه مکالمه و صدای محیط. نیز صحنه مجموعه در جنگل هستند یا صلح آمیز لحظات یا freighted با تنش به عنوان مردان سعی در پنهان کردن از اینکه شناسایی شده است. Reichardt که شاخه های این فیلم در فرمت مربع, قطاری این لحظات آرام با چشم بی تردید برای جزئیات. (شیر-سرقت است که همه در شب تاریک نور است که آن نیز بسیار جوی).

چند صحنه در مدیر عامل خانه نیز قانع کننده است. یکی به طور خاص است که صاحب ملک به خواب رفتن در حالی که خود بنده (میچل Saddleback) snuffs کردن شمع و بسته کردن خانه. قابل توجه است كه در حال تعلیق به عنوان کوکی و پادشاه دریاچه ارومیه در حال خارج گردهمایی روز بعد شیر.

“اولین گاو” اما واقعا نگرانی چگونه پادشاه Lu و کوکی می تواند (و نگه دارید) پول آنها به دست آورده با سرقت از ثروتمندان است. خود سرمایه داری است و نه فقط در مورد ساخت راه خود را در مرز زمین اما “با در نظر گرفتن آنچه که آنها می توانند در حالی که گرفتن خوب است.” پادشاه Lu است که همیشه فکر کردن در مورد هتل در سان فرانسیسکو — آنها رقابت آنها خواهد شد سرمایه آنها نیاز به رفتن از آن و عوامل دیگر در کسب و کار خود را سرمایه گذاری. او اذعان دارد که آنها در حال بازی یک بازی خطرناک است. کوکی فقط می خواهد قادر به نگه داشتن پخت اما نگرانی که آنها در حال هل دادن شانس خود را. و این است که چرا بینندگان ریشه برای این مردان; آنها “دیگران” در یک منطقه حکومت توسط یک ثروتمند انگلیسی صاحب ملک (یعنی کسیکه در تاسیس مستعمرهای) که باید برای پیدا کردن یک راه به رشد در جهان است که در برابر آنها انباشته. زمانی که مردان از هم جدا هستند با شرایط فیلم به آرامی تق تق کردن تنش آن است.

تبلیغات:

اجرای برنامه توسط John Magaro و جبار لی به زیبایی مدوله شده و ظریف. هر بازیگر عبارات و واکنش های آشکار احساسات خود را. آنها حیله گر از راه نگاه کردن به یک دیگر برای برقراری ارتباط چه باید گفت. این باعث می شود دوستی بین کوکی و پادشاه Lu احساس واقعی است. خود را از قید طبیعت, طراوت, به ویژه به دلیل این مردان هرگز از مبارزه بیش از پول (یا زن).

در حمایت توبی جونز مناسب والا به عنوان عامل اصلی و بزرگ Gary Farmer باعث می شود یک احساس قوی در کوتاه صحنه به عنوان Totillicum یک بومی آمریکایی که بازدید مدیر عامل زمانی که کاپیتان در شهر است.

تبلیغات:

“اولین گاو” است زیبا و بی شتاب که ممکن است به همین دلیل آن است که بسیار فریبنده. این اجازه می دهد تا بینندگان به نزول و جذب داستان و تنظیمات آن. “شما نمی توانید فقط رشد یک درخت. در آن طول می کشد زمان” شاه لو می گوید در یک نقطه. Kelly Reichardt فیلم را در زمان خود بیش از حد. اما این ممکن است مواد تشکیل دهنده مخفی و چرا از آن بسیار ارزشمند است.

“اولین گاو” در حال حاضر در دسترس در VOD و در دسترس خواهد بود برای اجاره در جولای 21.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>