کلیان کانوی حملات آسیایی-روزنامه نگار آمریکایی از او به عنوان دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از “کونگ آنفولانزا”

مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی وارونه شده است و موقعیت خود را در اصطلاح “کونگ آنفولانزا” — از “بسیار توهین آمیز” به یک راه قابل قبول برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام “فوق العاده مهم” از اجازه دادن به چین کردن قلاب — پس از آپارتاید به عبارت کشید به سلامتی در back-to-back تجمعات انتخاباتی.

کانوی در ماه مارس به نام به اصطلاح “مضر” و “اشتباه” اشاره کرد که او خودش بود “به یک آسیایی” معروف تهمت آنتاگونیست جورج کانوی که فیلیپینی تبار.

تبلیغات:

او در پاسخ به یک صدای جیر جیر از رادیو فردا’ Weijia جیانگ که ادعا شده که ناشناس کاخ سفید رسمی استفاده از این واژه در برابر او در فرد است.

Improbably, کانوی حمله کردند که همان خبرنگار در چهارشنبه مطبوعات دسته برای همین ادعا می کنند گفتن جیانگ به صورت او که او نمی باید “شجاعت” به عموم خارج شد.

“من نیز خواسته Weijia به ما نشان می دهد که آن را گفت. من فکر می کنم که رفته اند یک راه طولانی” کانوی گفت: به یک گزارشگر اخبار ان بی سی نشان می دهد قبل از این فردی آن را با جیانگ.

تبلیغات:

زمانی که خبرنگار به جای فشرده مورد تهمت استفاده از این اصطلاح کانوی گفت که “چینی ویروس” یا “ووهان ویروس” بودند قابل قبول از لحاظ زیرا آنها کمک به آمریکایی ها می دانند که رئیس جمهور مقصر چین برای این بیماری همه گیر را گسترش.

این تقویت مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany صحبت کردن در نقطه ای از دوشنبه: که تهمت بود تنها “قرار دادن تعهد به عقب در چین است.” (او همچنین اقدام به دروغ بگویید خبرنگاران گفت که تهمت بود نه استفاده از اصطلاح حتی اگر او ثبت شد انجام این کار است.)

کانوی پس از آن تبدیل به طور مستقیم به جیانگ.

تبلیغات:

“من هنوز هم از شما دعوت هستید به ما بگویید چه کسی گفت که” او jabbed. “و من فکر می کنم که خواهد بود که بسیار مهم وحی برای ما. که یک منبع برای شما برای محافظت از. که کسی که باید گفت که شما ادعا می گویند که. و ما هنوز هم نمی دانم چه کسی بود که.”

جیانگ یادآوری کانوی که او تا به حال یک بار گفت که عبارت بود از “مضر” قبل از درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مدیر کمپین اگر او هنوز هم می گویند که به رئیس جمهور امروز.

تبلیغات:

“من صحبت می کنند به رئیس جمهور روزانه در بسیاری از موضوعات مختلف” کانوی پاسخ داد و اضافه کرد: “ما نمی همیشه در همه چیز موافق و به همین دلیل من در اینجا کار می کنند.”

کانوی به ظاهر تمایلی به اجازه دهید این موضوع را به, بازگشت به رئيس جمهور در دفاع لحظاتی بعد گفت: “این فوق العاده مهم است” که او را “اجازه نمی دهد چین فرار از مسئولیت است.”

جیانگ با اشاره به این که “کونگ آنفولانزا” اشاره نمی کند به هر مکان بر روی نقشه.

تبلیغات:

“ببخشید من چگونه می توانم به شما می دانم که راه مردم — چگونه شما می دانید که مردم نمی, پیش بینی است که یا در حال اتصال است؟” کانوی بازگشت اخراج فرض کنید یک آشنا pugilistic موقعیت.

“شما نمی دانید که! ببخشید در حالی که رئیس جمهور در آن گفت: او همچنین گفت: این ویروس از چین آمد,” او گفت:. “چین مسئول است!”

زمانی که جیانگ را به عقب رانده و در کانوی ارشد رسمی دوخته تقصیر را به گردن او.

تبلیغات:

“شما باید به جلو آمده از صد روز پیش هنگامی که شما تا به حال شانس کانوی گفت:. “شما از دست رفته فرصت خود را — شما فاقد شجاعت به همه بگویید که به شما.”

“شما می خواهم به استوک این به جای حل آن است. من اینجا هستم برای حل چیزهایی که نمی استوک آنها را” او ادامه داد. “آیا شما مخالف این موضوع است.”

در سراسر ستیز ارز, اما, کانوی مراقب بود که هرگز به صحبت می کنند به عبارت خودش گفت: تنها که آن را “اصطلاح دیگری” در میان بسیاری از کدام تهمت است و قابل استناد نیست.

“این ‘ووهان ویروس’ به ‘چینی ویروس’ و پس از آن او با استفاده از یکی دیگر از اصطلاح” کانوی اشاره کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>