Kenny Rogers موسیقی کشور را “قمار باز” مرده در 81

از پررنگ روانگردان راک و سینمایی داستان آهنگ ها به احساساتی کشور-pop, Kenny Rogers تحت پوشش قابل توجهی در موسیقی چمن در طول شش دهه از ضبط و اجرای خود را با استفاده از شن آغشته به خواننده به اثر دراماتیک است. در طول راه او نیز شد در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده, بازیگر, عکاس, تاجر و نیکوکار. وقتی راجرز اعلام نهایی خود را نشویل کنسرت در سال 2017, بعد از 60 سال از اجرای او اذعان خود تحرک تبدیل شده بود محدود تر در سال های اخیر است. راجرز درگذشت جمعه شب در سن 81 از علل طبیعی خود را هرزه را تایید کرد, در بیانیه ای.

“راجرز خانواده غمگین است اعلام کند که Kenny Rogers گذشت, شب گذشته در 10:25PM در سن 81,” او هرزه گفت. “راجرز در گذشت مسالمت آمیز در خانه از علل طبیعی تحت مراقبت خانقاه و احاطه شده توسط خانواده اش. این خانواده است که با برنامه ریزی های کوچک خصوصی خدمات در این زمان نگرانی برای ملی COVID-19 اضطراری است. آنها نگاه به جلو به جشن کنی زندگی علنا با دوستان خود و طرفداران در تاریخ بعد.

تبلیغات:

از پررنگ روانگردان راک و سینمایی داستان آهنگ ها به احساساتی کشور-pop, Kenny Rogers تحت پوشش قابل توجهی در موسیقی چمن در طول شش دهه از ضبط و اجرای خود را با استفاده از شن آغشته به خواننده به اثر دراماتیک است. در طول راه او نیز شد در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده, بازیگر, عکاس, تاجر و نیکوکار. وقتی راجرز اعلام نهایی خود را نشویل کنسرت در سال 2017, بعد از 60 سال از اجرای او اذعان خود تحرک تبدیل شده بود محدود تر در سال های اخیر است. راجرز درگذشت جمعه شب در سن 81 از علل طبیعی خود را هرزه را تایید کرد, در بیانیه ای.

بیشتر بخوانید از سنگ نورد: از شنیدن این آهنگ شاهزاده مخفیانه نوشت: برای Kenny Rogers

“راجرز خانواده غمگین است اعلام کند که Kenny Rogers گذشت, شب گذشته در 10:25PM در سن 81,” او هرزه گفت. “راجرز در گذشت مسالمت آمیز در خانه از علل طبیعی تحت مراقبت خانقاه و احاطه شده توسط خانواده اش. این خانواده است که با برنامه ریزی های کوچک خصوصی خدمات در این زمان نگرانی برای ملی COVID-19 اضطراری است. آنها نگاه به جلو به جشن کنی زندگی علنا با دوستان خود و طرفداران در تاریخ بعد.

تبلیغات:

عضو موسس folk-rock اولین نسخه ریشو سرگرم کننده با غنی soulful voice به یک جزء اصلی در تلویزیون تاثیر گذار ترین سری های مختلف در طول دهه شصت و دهه هفتاد ساخت حضور منظم نشان می دهد که توسط Ed Sullivan, Johnny Cash and Glen Campbell, در میان بسیاری دیگر. نهایی خود را, Nashville, کنسرت, در ماه اکتبر سال 2017, برجسته گذشته خود را-عملکرد همیشه با پارتن و ظاهر از Reba مک انتیر, آلیسون کراس, Darius Rucker, جیمی جانسون, Elle King, برادوی و فیلم ستاره Idina Menzel و alt-راک شعله ور ،

متولد August 21st, 1938, Kenneth ری راجرز چهارم از هشت فرزند مطرح در سن فلیپ دادگاه عمومی-پروژه مسکن در هوستون چهارم بخش است. در معرض همه چیز از موسیقی جاز و R&B, موسیقی پاپ و کشور, راجرز گیتار و سنگ در یک doo-wop گروه آوازی او شکل گرفته در Jefferson Davis دبیرستان در سال 1956 به نام دانشمندان. در سال 1958 (صورتحساب بر روی برچسب به عنوان “Kenneth راجرز”) او به ثمر رساند و یک ضربه برای کارلتون پرونده به نام “دیوانه که احساس است.” اگر چه آن را نمی, را وارد کنید, ملی, نمودار تک منطقه ای موفقیت منجر به اولین ظاهر در آمریکا دستهء موسیقی.

راجرز خواهد یاد بگیرند که به بازی باس خود را برای فرفره بعدی به عنوان یک عضو از هوستون jazz trio the Bobby دویل سه. در حال حرکت به لس آنجلس او را به عضویت جدید کریستی Minstrels, محبوب عامیانه گروهی که شامل اما شما می دانید من شما را دوست دارم” ترانه سرا مایک حل و فصل. عضوگیری خود را برای حل و فصل صورت گرفت از طریق تلفن در لابی هتل با هتل مراجعان به دنبال و گوش دادن به عنوان حل و فصل التماس راجرز به آواز خواندن در بالاتر حجم بنابراین او می تواند او را بشنوند واضح تر. در سال 1967 راجرز حل و فصل و دو عضو دیگر از Minstrels را به شکل نسخه اول این نوع هجوم گروه که رسیدن به بالا پنج با خود دانشجوی سال دوم تنها در تلافی سوابق میکی نوبوری را trippy “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود).” شامل گلن کمپبل در گیتار, لحن اول از گروه هفت, بالا 40 بازدید پاپ که همچنین شامل خود دلسرد کننده را بر مل Tillis کلاسیک “روبی را ندارد عشق خود را به شهر” پرداختن به اندوه شخصی از یک فلج کهنه “که دیوانه, آسیایی, جنگ است.”

تبلیغات:

بیشتر بخوانید از سنگ نورد: راز ضبط در معرض هوش رئیس اهدا کنندگان هشدار در مورد کوروناویروس 3 هفته پیش

راجرز ناهنجار, سوختن خواننده نیز تمایز دیگر این گروه بازدید بزرگترین مک Davis-به قلم “چیزی در حال سوختن است.” در سال 1969 گروه خود را ثبت, چهارم, LP, یاقوت, نمی, نگاهی به عشق خود را به شهر, که همچنین شامل آمار “روبن جیمز” و نسخه خود را از Kris Kristofferson را “Me and Bobby McGee.” LP برای اولین بار به ویژگی های این گروه اعتبار به عنوان “Kenny Rogers و چاپ اول” بر روی جلد. این زمان راجرز معرفی شده بود به کن Kragen, که خواهد بود مدیر خود برای 33 سال تا زمانی که او از کار اخراج شد و شکایت کرد توسط سرگرم کننده در سال 2001.

تبلیغات:

امضا به ایالات هنرمندان سوابق در سال 1974 توسط تولید کننده و Nashville برچسب سر Larry Butler, راجرز اولین LP وجود دارد, عشق من برداشتهتولید تنها جزئی بازدید. اما در سال 1977 او خواهد درآمد اول خود را شماره یک کشور سر و صدا (و اولین پاپ, پنج, تک, ضربه) با ماتمزده barroom تصنیف “لوسیل.” شماره یک در بریتانیا و دیگر کشورهای هال به bynum-گذراند نوحه خوانی هموار راه را برای راجرز مکالمه آواز سبک فیلمهای بازدید از داستان به صفحه نمایش قصه از جمله “قمار باز” و “ترسو از شهرستان.” یکی دیگر از 1977 آمار, “موسیقی شیرین که راجرز نوشت بعدها تحت پوشش دالی پارتن, Tammy Wynette Waylon جنینگز و Reba مک انتیر, در میان دیگران.

با “قمار باز” راجرز آمار موسیقی trifecta: یک شبح مانند تمثیل ساخته شده در اطراف قطار قرعه کشی کارت و حکمت سالخورده. نشویل ترانه سرا همین سچلیتز بود که کار شیفت شب در دانشگاه واندربیلت و تبادل در آهنگ های خود را در اطراف موسیقی ردیف در طول روز را خانه گرمی و CMA آهنگ سال افتخارات اما راجرز parlayed آن را به یک مینی امپراتوری به تصویر کشیدن داستانی قدیمی غرب قمار باز بردی هکس در پنج ساخته شده برای تلویزیون فیلم از 1980 تا 1994. این آهنگ همچنین باعث یک اسلات ماشین یک سری کتاب و راجرز در ظاهر طنز 2014 GEICO بیمه تجاری که در آن a cappella تفسیر آهنگ به یاد ماندنی کر (“شما را به می دانم که زمانی که به اونا نگه می دانم زمانی که به سمت اونا…”) آزار همکار خود بازیکنان پوکر. این آهنگ نمونه در عنوان آهنگ از Fugees عضو Pras’ 1998 آلبوم و 2000 hip-hop remix امکانات راجرز همراه با Wyclef Jean و Pharoahe Monch. رگی هنرمند مشغول سیگنال تحت پوشش آن در سال 2011.

در حالی که “قمار باز” یک کشور-به-پاپ متقاطع ضربه راجرز بعد از چند تک آهنگ, متناوب بین ballads (“او معتقد است که در من” که برنده جایزه گرمی “شما تزئین شده زندگی من”) و داستان آهنگ ها (“ترسو از کشور”) نگه داشته و پای خود را بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در هر دو جهان به اوج خود رسید در شش هفته شماره یک پاپ لحن در “بانو” به قلم لیونل ریچی. او همچنین گل سر و صدا, duet “نمی سقوط در عشق با یک خیال باف” با Kim Carnes نوشت که یک مفهوم کل آلبوم با شوهر دیو Ellingson در راجرز درخواست. گیدئون که از طریق آن ده آهنگ داستان تگزاس کابوی Gideon تنر شد راجرز پنجم شماره یک کشور آلبوم و دیگری بالای 20 مطلب در چند نوع بیلبورد 200. جالب راجرز با سابق خود گروه اول نسخه قبلا ثبت شده یک مفهوم آلبوم در مورد کالیفرنیا شهر تصنیف از پارچهدر سال 1972. که آلبوم بود گذراند به طور کامل توسط آینده کشور hitmaker Michael Martin Murphey و لری Cansler.

تبلیغات:

یکی از موسیقی کشور برای اولین بار اعمال به فروش عرصه راجرز 1980 بیشترین بازدید شده پس از فروش در بیش از 24 میلیون نسخه در سراسر جهان. 1981 LP به اشتراک گذاری عشق خود را برجسته ظاهر از مایکل جکسون و Gladys Knight و شامل سه آهنگ گذراند توسط لیونل ریچی.

Teaming با Dottie غرب راجرز همکاری با این خواننده در اواخر دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد برای اختصاص پنج عظیم بازدید برای این جفت ارز از جمله تعداد آنهایی که “هر وقت دو احمق ها برخورد می کنند,” “All I Ever Need شما است” و “چه هستند که ما Doin’ در عشق است.”

راجرز تنها نقش بازیگران در یک فیلم سینمایی بود و به عنوان راننده racecar بروستر بیکر در سال 1982 کمدی-درام Six Packکه شامل یک جوان دایان لین. او همچنین سنگ فیلم ضربه تم آهنگ “عشق را به نوبه خود در اطراف شما.” یک سال بعد او بریده و در عین حال یکی دیگر از ضربه دونفری با Sheena Easton در باب سگر را “ما امشب.”

تبلیغات:

در سال 1984 او پیوست با دالی پارتن برای ضبط تعطیلات LP Once Upon a Christmas. آنها همچنین در صدر کشور نمودار دوباره در سال 1985 با “عشق واقعی است.” دیگر همکاری شامل 1984 جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه سه نفر تنها “من چی ؟” با Kim Carnes و James Ingram و 1987 را “اشتباه نکنید (او معدن)” با رونی Milsap. راجرز نیز برجسته بازیگر در سال 1985 megastar ایالات متحده آمریکا برای آفریقا همکاری “ما در جهان” در کنار مایکل جکسون, باب دیلن, Ray Charles, بروس اسپرینگستین, و بیشتر. راجرز نرم-راک-تحت تاثیر قرار 1985 LP قلب از ماده تولید شده توسط جورج مارتین که هدایت اکثریت بیتلز تاریخی ضبط شده بود و خواننده آخرین به بالا بیلبورد کشور نمودار آلبوم. در سال 1986 تحت نام مستعار “جوی Coco,” شاهزاده گذراند قدرت تصنیف “تو عشق من” برای راجرز که برش آن برای خود آنها به آنها را ندارد مانند آنها استفاده می شود به آلبوم.

از سال 1992 تا 1994 راجرز میزبانی بسیار دارای رتبه A و E تاریخچه سری واقعی غرب. او در سال 1993 آلبوم های غول پیکر, برچسب, اگر فقط قلب من تا به حال یک صدایویژه “Ol’ Red” که بعدها تبدیل به یکی از Blake Shelton اولین ضربه تک. او به موسیقی خود را از ریشه به عنوان یک عضو از بابی دویل با سه سال 1994 مجموعه گاه شمار متشکل از استانداردهای جاز از Hoagy کارمایکل ایرا گرشوین و بیشتر. در سال 1999 راجرز خود Dreamcatcher برچسب صادر شده او سوار اسب های وحشی LP شامل اولین تک “بزرگترین” به قلم “قمار باز” tunesmith همین سچلیتز. پس از انتشار آلبوم “Buy Me a Rose,” با Alison Krauss و بیلی دین مشخص راجرز بازگشت به نقطه بالا در کشور Singles chart برای اولین بار در تقریبا 13 سال است. در سال 2005 راجرز و پارتن در صدر فهرست CMT 100 بزرگترین دوئت با “سلیمان در جریان است.” آن مشخص شده و آخرین بار این جفت ارز انجام داده بودند و با هم روی صحنه تا زمانی که راجرز وداع کنسرت در نشویل در اکتبر 2017.

یک از بنیانگذاران Kenny Rogers سرخ رستوران حق رای دادن (که اساس تشکیل یک کل 1996 قسمت Seinfeld) خواننده نیز درگیر در سرمایه گذاری در یک بار-پر رونق زندگی-سرگرمی مقصد برانسون. در سال 1977 راجرز انجام شده در 25th سالانه جیسی Bootheel بازار مال فروشان در سایکستون میسوری. کمک مالی خود را از یک نریان عرب, حراج کردن برای $75,000, jumpstarted بودجه برای یک مرکز جدید برای خدمت به کودکان مبتلا به انواع نیازهای ویژه و معلولیت رشدی. در ماه ژوئن سال 1979 ساخت و ساز از Kenny Rogers ایالات فلج مغزی در مرکز جنوب شرقی میسوری تکمیل شد و در سال 2000 آن را rechristened کنی راجرز ،

راجرز گفت که مجله بیلبورد در سال 2000 “من هرگز در نظر گرفته شده خودم را یک خواننده بزرگ اما من یک قصه گو” به بررسی یکی دیگر از رسانه ای که برای داستان در نظر گرفتن عکاسی در حالی که زندگی در لس آنجلس با همسر چهارم ماریان بود که یک مدل است. یک عکاس آماتور برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود راجرز شروع به گرفتن نمونه عکس از همسر خود و راه اندازی یک اتاق تاریک خانه که در آن به توسعه این عکس. او سپس مورد مطالعه با عکاس جان سکستون سابق دستیار و مشاور فنی در دهه هشتاد به افسانه ای آنسل آدامز. او همچنین به مطالعه عکاسی پرتره با Karsh, همچنین شناخته شده به عنوان Karsh از اتاوا. این منجر به این 1986 انتشار Kenny Rogers’ امریکا با بسیاری از عکس های گرفته شده در سراسر کشور در حالی که نوازنده بود در تور است.

تبلیغات:

ادامه مطلب سنگ نورد: شنیدن Norah Jones’ پیانو جلد اسلحه N’ گل سرخ’ ‘صبر’

دوم مجموعه یک سال بعد دوستان و معدن, برجسته, 8 x 10 پرتره از افراد مشهور هالیوود از جمله الیزابت تیلور که در واقع پوشش و مایکل جکسون, عکس با حباب های مورد علاقه خود را شامپانزه. در سال 2005 در این کشور برجسته بیش از 50 راجرز سیاه و سفید پرتره از کشور ستاره Faith Hill, Reba مک انتیر Brad Paisley, Tammy Wynette روی acuff را از دست, مینی, مروارید, Willie Nelson, Tim McGraw, Alan Jackson, دالی پارتن و دیگران. راجرز همچنین نویسنده چندین کتاب از جمله بزرگترین, بر اساس آمار آهنگ قلم سچلیتز و اسباب بازی Shoppe, الهام گیری از تور موسیقی بازی ارائه شده در طول سالانه کریسمس تور بود که در میان طولانی ترین در حال اجرا تعطیلات تور کنسرت در تمام دوران است.

راجرز القاء شد به Country Music Hall of Fame در سال 2013 و دریافت یک جایزه گرمی نامزدی با دالی پارتن سال بعد برای خود دوئت “شما می توانید دوستان قدیمی.” چندی قبل از 2017 بازنشستگی راجرز همچنین به صدها نفر از هزاران نفر از شرکت کنندگان در یاد, جشنواره های موسیقی از جمله Bonnaroo, Glastonbury و مراکش جشنواره Timitar.

“من سعی کردم نه سازش. من آهنگ من اعتقاد چرا که شما آنها را با قدرت بیشتر و شما آنها را با احساس بیشتری از اعتقاد به” راجرز گفت: میراث او به عنوان یک هنرمند به سنگ نورد کشور در سال 2017. “اگر شما انجام دهید که… اگر شما چیزی است که شما در باور شما باید به چوب به آن است و شما باید به ارتکاب آن است. این چیزی است که من فکر می کنم من انجام داده ام بهترین. من اعتقاد در همه چیز و من گیر کرده به ’em.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>