کنتاکی را همه گیر اولیه بود نه “فاجعه” اما وجود دارد کار را به انجام قبل از نوامبر

به عنوان نمایشی ویدئو کلیپ این یکی به مقصد ویروسی. یعقوب رایان یک خبرنگار با کنتاکی مرکز خاطر گزارش های تحقیقی در لوییویل رسانه های عمومی (و از همکاران سابق من در WFPL اخبار) ارسال شده در یک ویدیو در توییتر از ده ها تن از مردم کوبیدن بر درب از کنتاکی نمایشگاه مرکز که قفل شده شده بود در انتخابات کارگران دقیقه زودتر از زمانی که ساعت را لرزاند 6 p. m. و انتخابات رسما بسته, به عنوان آنها را هر روز انتخابات.

“مردم می خواهند به رای” جیک ساده و قدرتمند عنوان خوانده شده.

تبلیغات:

در اینجا بود که تقابل بین سیستم و رای دهندگان که در خارج از ناظران انتظار داشتند پس نتیجه کنتاکی را همه گیر انتخابات اولیه پروتکل های ویروسی رفت آخر هفته گذشته: Jefferson County را 623 رای گیری حوزه به نمایندگی از حدود 600,000 ثبت نام رای دهندگان و چند صد حوزه های رأی گیری در یک سال نرمال خواهد بود قریب به یک فرد رای گیری محل برای کل شهرستان به عنوان بخشی از یک ایالت به طرح کاهش ممکن است coronavirus شیوع بیماری به ویژه در میان پیری و خطر انتخابات کارگر داوطلب پایه.

“این است برای رفتن به یک فاجعه” رای گیری حقوق کارشناس Ari برمن جمعه گذشته هشدار داد.

کنتاکی را COVID-19 اولیه رای گیری طرح مطرح آلارم باعث #AllEyesonKentucky به روند. یک توجیه ترس از رای دهندگان سرکوب پس از فجیع صف های طولانی در گرجستان و ویسکانسین مقدماتی شوکه کشور تا به حال دیده بان گروه ها و افراد نگران در بالا هشدار برای تلاش برای سرکوب آرا در جوامع خاص است.

تبلیغات:

“مردم طبعا تنش به ویژه هنگامی که شما نگاه در ویسکانسین و شما ببینید مردمی مجبور به ایستادن در صف برای رای دادن در وسط یک بیماری همه گیر در میلواکی با پنج تن از 180 حوزه باز گفت:” دیوید دیلی قبلا سالن سردبیر در حال حاضر یک عضو ارشد در FairVote و نویسنده “Unrigged: چگونه آمریکایی ها در حال مبارزه برای نجات دموکراسی” در یک گفتگو در مورد این انتخابات است. “و یا زمانی که شما نگاه در انتظار مردم در صف برای, پنج, شش, هفت ساعت در آتلانتا که در آن مردم هنوز هم معتقدند رای گیری رول تصفیه و ثبت نام مکث و انواع حیله در انتخابات اداره امور برایان کمپ به او کمک کرد تا شکست استیسی آبرامز توسط 53,000 رای برای تبدیل شدن به فرماندار.”

صف های طولانی که گرفتار ویسکانسین و گرجستان نمی تحقق در لوییویل. (Lexington, دولت دومین شهر بود داستان دیگری است.) کلید جزئیات “600,000 ثبت نام رای دهندگان برای یک مکان سنجی” قلم بیش از, که قطعا در این نمایشگاه مرکز سایت در حال اجرا هموار تا آخرین لحظه است که چگونه بسیاری از Jefferson County رای دهندگان ندارد به نشان می دهد تا در فرد روز سه شنبه به رای با توجه به اقدامات اجرا شده در این بیماری همه گیر طرح است.

هیچ بهانه ای رای گیری غایب از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای — و در برخی از مکان ها از جمله لویی در اوایل شخص رای گیری — اجازه داده شد برای اولین بار برای کمک به مردم برای رای دادن در حالی که دور ماندن از نظرسنجی ها برای کاهش گسترش coronavirus. در جفرسون کانتی 225,000 رای دهندگان در حال حاضر درخواست غیابی یا رأی اولیه در فرد (نیز برای اولین بار) قبل از سه شنبه. این یک پیروزی روشن برای رای دادن دسترسی داشته باشید. اما این لزوما به این معنا نیست Jefferson County همه چیز آن را می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که هر کس تا به حال دسترسی برابر به پای صندوق های رای.

تبلیغات:

“اگر شما فقط یکی را [در شخص رای گیری] محل است که به طور بالقوه محرومیت زمانی که آن را آسان تر برای برخی از مردم با شغل انعطاف پذیر و حمل و نقل بهتر به بازیگران در یک رای گیری از کسانی که نمی باید مزایای آن گفت: دالی. “شما قطعا تماس با مفهوم “یک فرد یک رای’ به سوال است.”

در اینجا چیزی است که رعایت انتخابات روز در مرکز نمایشگاه نمی تواند به ما بگویید: چگونه بسیاری از 360,000 ثبت نام رای دهندگان که رای دادن نیست زود و یا غایب هنوز هم می خواستم به رای گیری در روز سه شنبه اولیه اما قادر به رسیدن به مرکز نمایشگاه در زمان و یا در توجه به مسائل حمل و نقل و یا برنامه کار و یا هر دلیل دیگر که به طور نامتناسبی تحت تاثیر کاهش درآمد و اقلیت رای دهندگان. غیر رسمی در شخص رای گیری شمارش برای Jefferson County گزارش شده است به عنوان نزدیک به 15,000. ما داده ها را نداشته باشند و در عین حال بر مشارکت حوزه اما باید دقت مورد مطالعه قرار گیرد برای کمک به اطلاع رسانی این طرح برای انتخابات عمومی در ماه نوامبر هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هر دو برای انتخابات مجدد.

تبلیغات:

با چنین مهمی سنا مسابقه در خط آن بسیار مهم خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که هر کسی که می خواهد به رای دادن می تواند. در سراسر کشور ماه نوامبر مردم در انتخابات است که انتظار می رود به افزایش است. پس از همه 2018 انتخابات میان دوره ای شاهد رکورد مشارکت با 53 درصد مردم در انتخابات بالاترین برای هر دورۀ پس از سال 1914. اما تنها 46 درصد از رای دهندگان کنتاکی بازیگران برگه های رای در این انتخابات است.

“اگر ما در حال رفتن به یک انتخابات در وسط یک بیماری همه گیر ما نیاز به یک قوی رای توسط سیستم پست” گفت: دالی. “ما هم واقعا نیاز به یک ساختار قوی در فرد رای گیری گفت:” دیلی. “من فکر می کنم آنچه که ما را دیده اند در کشورهای مختلف تا کنون است که ما مقدار زیادی از کار را به انجام در هر دو جبهه.”

* * *

تبلیغات:

دراماتیک حادثه دستگیر شده در ویدئو آمد و در پایان دم از یک روز انتخابات تلقی می شود یک سر و صدا مشارکت مردم موفقیت است. فوق العاده, اخبار, تا زمانی که شما در نظر بگیرید که چگونه پایین مردم در انتخابات به صورت اولیه انتخابات در کنتاکی است که معمولا.

سوزش — و من خود تا به حال یکی از کسانی که تحریک احزاب — بیش از عدم وجود متن در #AllEyesOnKentucky اجازه اعتراض بسیاری از Kentuckians به تمرکز بیش از حد بر آنچه افراد دیگر بودند اشتباه در مورد دو حزبی مقابله ساخته شده توسط لیبریا اندی Beshear و وزیر امور خارجه مایکل آدامز یک جمهوریخواه (و از همکلاسی های قدیمی — ما مخالف در مورد سیاست و با عجله از کلاس هفتم) و نه به اندازه کافی در تصویر کامل خودمان. در بسیاری از راه های آن را تبدیل به nitpicking بیش از این نامگذاری از درختان است که اگر ادامه داد: تنها منحرف کردن ما از صرفه جویی در جنگل تلاش برای رشد.

در 2019 اولیه با مشخصات بالا دموکرات رقابت برای اشاره به پایین به شدت منفور نتانیاهو نخست فرماندار مت Bevin یک بدون زرق و برق از 20 درصد مردم در انتخابات ایالت بیش مقامات انتظارات. رکورد قبلی شکستن اولیه در سال 2008 مشبک تنها 32 درصد مردم در انتخابات. شکستن یک رکورد در تابستان امسال زمانی که مردم شده اند خواست روزانه توسط Beshear به “سالم ماندن در خانه” به پهن کردن coronavirus عفونت منحنی باعث قدرتمند است که این بیماری همه گیر طرح توجیهی ندارد که قوی تر عمدا به سرکوب آرا. اما هنگامی که مردم در انتخابات است که به طور معمول بسیار پایین است که 33% یک ضربه سر و صدا این پرسش جدی در مورد این که آیا سیستمیک موانع برای رای دادن دسترسی در حال حاضر پخته شده به سیستم.

تبلیغات:

در یک دولت با قوانین انتخابات مانند کنتاکی های کسب و کار به عنوان معمول بدان معنی است که محرومیت فشار می تواند رای دهندگان بالقوه به عنوان یک ماده البته حتی بدون همه گیر مربوط به موانع. کنتاکی به طور معمول اجازه می دهد تا تعداد بسیار کمی از دلایل رای گیری غایب و کمی به هیچ اولیه رای گیری. دولت بسته مقدماتی و هیچ همان روز ثبت نام و 6 بعد از ظهر زمان بسته شدن است و اولین در کشور (همراه با همسایه ایندیانا).

آیا کنتاکی را همه گیر اولیه که شامل گسترش دسترسی اما معرفی محدودیت جغرافیایی یک موفقیت بود یا یک زنگ هشدار دهنده بستگی دارد در برخی از راه در این که آیا شما یک میزان بالایی از رای دهندگان ثبت نام, نه, ریخته گری, برگه های رای به عنوان شخصی یا سیستمیک شکست. در برخی از راه این تقسیم از دیدگاه نشان می دهد اساسی شکاف در آمریکا درک درستی از آنچه یک رای باید باشد.

کسانی که اشتراک یک مکتب فکری ممکن است مردم در انتخابات به عنوان یک مسئولیت موضوع است. در این مطالعه رای گیری یک امتیاز است و به عنوان Daley قرار داده و آن را “شما باید مایل به دوچرخه سواری روی کوه با تخته سنگ بسته به پشت خود را به منظور بازیگران آرا.

“من پیدا کردن افرادی که در ساخت آن استدلال معمولا زندگی راحت در خانه های حومه شهر که هیچ خطوط در انتخابات,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

وجود دارد یکی دیگر از مدرسه فکر می کردم که می گوید رای گیری باید راحت تر باشد چرا که به عنوان دیلی می گوید: “این است که ما اساسی مدنی ، به جای قرار دادن موانع بین شهروندان و صندوق رای چگونه در مورد اگر ما را [از موانع] دور؟”

* * *

یک جریان ثابت از رای دهندگان با نقل مکان کرد و در و از بهره وری از طریق کنتاکی نمایشگاه مرکز در روز سه شنبه. سایت خانه کنتاکی دولت fairgrounds و نزدیکی جغرافیایی مرکز شهرستان و در تقاطع دو بزرگراه شامل فراوان پارکینگ رایگان. 350 دستگاه رای گیری به نظر می رسد به کار کرده اند. گاه به گاه پژواک به سلامتی فوران از نظرسنجی کارگران جشن برای اولین بار رای دهندگان منعکس طریق کاورنو جنوب بال. به عنوان پیک مجله سیاست گزارشگر (و اخیر برنده جایزه پولیتزر) جو Sonka quipped, طولانی ترین خطوط از روز به نظر می رسد برای کامیون مواد غذایی در خارج.

هنوز بعد از 6 بعد از ظهر به عنوان رایان تصویری نشان داد درها را به مرکز نمایشگاه قفل شده بودند توسط کارکنان پس از انتخابات رسما بسته شده است. و برخی از مردم که در زمان و تلاش برای سفر به مرکز نمایشگاه که به وضوح می خواست رای خود را در این انتخابات قفل شد در آخرین ثانیه. آنها خیلی نزدیک بودند. آنها به نظر می رسید کاملا قابل درک خشمگین در مورد آن. و سپس جهان را دیدم و به اشتراک گذاشته شده خود را به سرخوردگی و خشم گفت:” ما به شما گفت ،

تبلیغات:

بله, اگر شما در خط شما می توانید اقامت در خط و رای دادن. اما از کجا خط شروع در این ساختمان عظیم آن پارکینگ ؟ داخل درهای در پیاده رو در داخل fairgrounds دروازه ؟ آن روشن نیست به آخرین گروه از رای دهندگان که به نظر می رسید به باور آنها تا به حال ساخته شده است آن را در زمان.

بوکر ثبت یک دستور برای نگه داشتن پای صندوق های رای باز تا 9 بعد از ظهر به جای latecomers. قاضی آنی اوکانل (در دیگر بسیار کنتاکی افشای او یک بار در وکیل من) وارد صحنه شدند و تمدید رای گیری تا 6:30. با که درها باز شد و مردم تشویق جریان در به حق خود را.

شما می خواهم برای روشن نسبت به 6 بعد از ظهر مستند جدید و اب زیر کاه قوانین اما کنتاکی بسته سنجی اولیه در هر انتخابات است. من تنها Kentuckian که در یک خانه با پدر و مادر که کشیده تا 12 ساعت شیفت. ما در حال گسترش رای گیری ساعت به طور دائم به حداقل 8 بعد از ظهر را در روز انتخابات واقعا در دسترس برای بیشتر مردم کار.

وجود یک دولت لایحه در حال حاضر در کمیته به اجازه می دهد در فرد رای گیری برای سه شنبه های منتهی به انتخابات به هر روز بیش از حد. که همراه با ساخت دائمی این اولیه در اوایل هفته در شخص رای گیری و هیچ بهانه ای رای غیابی خواهد بیشتر رای دهندگان به خصوص کارگران ما در حال حاضر تلقی “ضروری” در این بیماری همه گیر — بیشتر سطح دسترسی.

تبلیغات:

“چرا ما باید زود تر رای گیری? چرا ما نمی توانیم بیشتر رای-با-ایمیل? چرا ما باید رتبه انتخاب و رای گیری? چرا نمی توانید در روز انتخابات یک تعطیلات ؟ ” گفت: دالی. “بسیاری از ساختار ها و قوانین و ساز و کارهای رای گیری در سراسر سادگی حس را ندارد. ما باید با آنها زندگی می کردند تا زمانی که ما قبول آنها به عنوان قوانین اما ما نیست سوال که چرا آنها وجود دارد و یا اگر این قوانین هنوز هم در خدمت یک هدف. و یا اگر در واقع هدف این است که برخی از این نقش ها خدمت کرده بود برای ایجاد موانع مصنوعی.”

* * *

من بسیار ذوات رای دهندگان رو بدون معنی دار سیستمیک موانع. من رای دادند اولیه توسط ایمیل و هنوز هم زد به مشکلات.

در اینجا چگونه آن رفت برای من. Beshear می خواستم برگه از طریق پست به طور خودکار برای هر ثبت نام رای دهندگان و آدامز مخالفت بنابراین کسانی که ثبت نام در زمان رای دهی اولیه و می خواستم به رای گیری غایب بود به درخواست یک رای گیری با استناد به ترس از coronavirus به عنوان دلیل.

من اعمال حاضر و پس از دریافت درخواست مقاله در پست الکترونیکی است که من تا به حال ایمیل به منظور دریافت واقعی من رای گیری در پست الکترونیکی. در حالی که من قدردانی به راحتی از رای گیری از صفحه اصلی آن را بیش از حد بسیاری از مراحل و آن را بیش از حد گیج کننده است. برو جلو و فقط پست های رای برای رای دهندگان — که چه اورگان می کند و خود مردم در انتخابات بالا است.

هنگامی که من واقعی رای من پر از آن خارج و کاهش آن را در پست الکترونیکی. که ظاهرا من اشتباه است.

هنگامی که من سعی کردم به پیگیری آن از طریق دولت پورتال آنلاین گرفتم شهرستان بود که یک رکورد از رای گیری که از طریق پست برای من اما هیچ سابقه ای از دریافت آن را به عقب اگر من تا به حال از طریق پست آن را هفته قبل از آن. من تایید این تلفن با یک فرد واقعی در منشی شهرستان صبح روز سه شنبه. بنابراین من تصمیم به رفتن به مرکز نمایشگاه روز سه شنبه به اصلاح این از طریق کانال های رسمی به جای خالی من غایب رای گیری و رای دادن در فرد است.

فرایند درگیر در انتظار در خط در فرد ظاهر می شود قبل از محلی هیئت مدیره از انتخابات است. با توجه به اجتماعی فاصله که در زمان قالب یک گفتگو با یک منتزع صدا از طریق بلندگو که اندرز من برای اعتماد به خدمات پستی به جای انداختن رای در انتخابات اتاق قبل از قول یک شخصی را دنبال کنید تا از “استفانی” اگر کسی پیدا کرد من رای.

در حال حاضر من می سوزاند یک ساعت و نیم سرگردان از رسمی به رسمی, درخواست, درد, در, باسن, پرسش و دیدن این “Parks & Rec”-esque سناریو از طریق آن خسته کننده پایان به دلیل آن است که به معنای واقعی کلمه کار من است. یک فرد عادی نمی خواهد رفتن را از طریق این مطمئن شوید که رای خود را خواهد محسوب می شود. اگر رای گیری حق است, ما نباید درمان آن را مانند یک تلاش است. شما باید برای برنده شدن در یک نبرد رئیس فقط به آن را به صندوق های رای است.

من هنوز هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است به من رای گیری پس از من کاهش یافته است آن را در پست الکترونیکی. همه من می توانید انجام دهید این است که تماشای این شما هیپنوتیزم livestream از برگه های رای در حال پردازش و امیدوارم که آن را در جایی وجود دارد. در ضمن پورتال آنلاین در حال حاضر gaslighting من گفت که من رای هرگز صادر شده و در همه. استفانی هنوز تماس بگیرید.

* * *

به طور کلی اگر رای گیری با ورقه رای بطور غیابی کاملا با این نسخهها کار خوبی برای اکثر مردم است. کنتاکی باید گسترش به درست رای-توسط-mail برنامه ای است که به طور خودکار ایمیل های برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان. اما غایب نمی تواند و نباید به طور کامل محل را به طور کامل در فرد رای گیری. افراد جوان و افرادی که مسکن ناامن حرکت غالبا. ایمیل به من آموخته می شود از دست داد. افرادی که کار چندین شغل در حالی که مراقبت از وابستگان لازم نیست در عین حال یکی دیگر از تاریخ را به یاد داشته باشید — مهلت درخواست رای گیری از روز انتخابات. اگر رای گیری مجاز است تا از نزدیک پای صندوقهای رای در روز انتخابات ما نیاز به آن را در دسترس و امن به انجام این کار بدون توجه به زمانی که در فصل یک رای دهندگان می شود درگیر با انتخابات.

همه گیر ارائه منحصر به فرد ایمنی چالش های, اما آن را نمی توان سرزنش برای همه کنتاکی دسترسی مسائل نه باید از موفقیت نسبی این Beshear/آدامز طرح اضطراری استفاده می شود به موج دور مداوم موانع رای دهندگان هنوز هم چهره, داده, درصد کسانی که رای نمی دهند در فاجعه بار و یا در غیر این صورت.

ممکن است هیچ قصد بازگشت به حالت عادی تعداد رای گیری سایت قبل از واکسن و یا دیگر قوی coronavirus اقدامات پیشگیرانه در محل هستند نه به ذکر است افزایش جوانتر نظرسنجی کارگران را به ایستادگی در برای در خطر داوطلب پایه. ما هنوز نمی دانیم چه ماه نوامبر رای گیری طرح خواهد بود اما تیک تاک ساعت است.

“ما باید چهار ماه و نیم به آهن از تمام جزئیات” دیلی گفت. “این رفتن به بودجه آن را به سازمان آن را به آموزش. و آن را واقعا صادقانه و نگاه کنید که چه کار کرده و چه کار نکرده تا کنون سعی کنید به شکل از مسئول ترین گام های بعدی.

“و تمام است که اتفاق می افتد در مقابل پس زمینه که در آن رای گیری دسترسی است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک حزبی سیاسی در فوتبال است.”

دیلی یادآوری است که این پنجشنبه مشخص هفتمین سالگرد شلبی کانتی در مقابل دارنده آن سوخته اجرای ساز قانون حق رای بود که نیاز متحده به ارائه پیشنهاد تغییر در قوانین انتخابات به وزارت دادگستری که در آن آنها تا به حال نشان می دهد که این تغییرات کمک می کند به تعصب نژادی.

“دوم آن که دادگاه آن 5-4 حکم همه این کشورها در سراسر جنوب آماده بودند با رای دهندگان ID قوانین جدید حوزه تعطیلی با رای دهندگان رول تصفیه” گفت: دالی. “همه آن را نامتناسب جوامع آسیب دیده از رنگ است.”

در همان سال که Beshear یک فرمان اجرایی را امضا بازگرداندن حق رأی به 140,000 Kentuckians با جنایت سوابق قوه مقننه ایالتی overrode حق وتو جدید voter ID قانون است که به اثر قبل از ریاست جمهوری. ما گام بزرگ رو به جلو برای رای دادن حقوق به طور نامتناسبی سیاه Kentuckians اتفاق می افتد در کنار یک گام بزرگ به عقب است. ما باید در کنتاکی برای ACLU چالش به رای دهندگان ID قانون بیش از حد.

هیجان انگیز ترین مسابقه در کنتاکی اولیه معلوم شد که حزب دموکرات در مجلس سنا اولیه مسابقه بین چارلز بوکر — یک جوان سیاه مترقی دولت نماینده از لوئیزویل اکثریت سیاه وست که مهیجی رهبری محلی رز ملی دید در طول موج اعتراضات بیش از پلیس با قتل Breonna تیلور در لوییویل — تربیع خاموش در برابر امی McGrath یک میانه رو بازنشسته خلبان جنگنده بود که دست برداشت توسط ملی دموکراتیک رهبری است. McGrath پول و بوکر را دید خروش آمد دیر است. ما نمی خواهد می دانم که موفق به کسب حداقل تا 30 ژوئن است اما در کلمات پیک مجله سیاست نویسنده فیلیپ بیلی بوکر در حال حاضر “mauled” مک گراث در لوئیزویل در فرد رای بدهند. اگر او برنده اصلی آن خواهد بود یکی از بزرگترین کنتاکی ناراحتی در حافظه اخیر و او به صورت خاموش در برابر مک کانل در ماه نوامبر که بدان معنی است که کسانی که در کنتاکی احتمالا باز بماند برای چهار ماه آینده.

دولت های محلی و مقامات انتخاباتی در جشن اصلی خود را مردم در انتخابات برنده و واشنگتن پست است که برگزاری کنتاکی به عنوان یک مدل برای چه نه به یک بیماری همه گیر اولیه یک فاجعه است. Jefferson County مدیره از انتخابات امیدوار است تا بیشتر مردم رای گیری نزدیک به خانه در پاییز WFPL گزارش هر چند هیچ برنامه ای را که اتفاق می افتد با خیال راحت منتشر شده است. اما حتی اگر ما به بازگشت به حالت عادی و حتی اگر ما را به هیچ بهانه رای گیری غایب دائمی, کنتاکی, هنوز کار به انجام به رای واقعا در دسترس است. مردم می خواهید برای رای دادن. آنها نباید به بچه خیلی سخت بر روی درب را فقط قادر به گرفتن در خط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>