در یکی Instagram پست تشکر. کوین مک کارتی نابود ایده است که جمهوری خواهان به انواع خوب-ایمان نگرانی در مورد فساد آنها گفت: آنها در طول استیضاح محاکمه.

عصر روز چهارشنبه در خانه رهبر اقلیت ارسال شده یک عکس از خودش ناهار خوری در هتل بین المللی ترامپ با رئیس جمهور تهمت و برخی دیگر از جمهوریخواهان از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن و علامت مراتع. تهمت بود بنا به گزارش ها در هتل خود را در واشنگتن DC برای جمع آوری کمک های مردمی کمیته پذیرش.

“خانواده شام” مک کارتی زیر نویس عکس.

اما به جای آن از “خانواده” بیشتر apt شرح مک کارتی در رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن در این محیط است که “مشتری.” چرا که در یک استراحت از دهه ریاست جمهوری سابقه تهمت حاضر به سمت خود را از کسب و کار قبل از مراسم تحلیف خود و به عنوان یک نتیجه هنوز صاحب و سود حاصل از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در میان دیگر تفریحی و خواص.

یک عضو کنگره را به طور مستقیم پوشش جمهور را به جیب خواهد بود سوزان بدون توجه به شرایط, اما آن را به خصوص با توجه به نحوه مک کارتی در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول روند استیضاح.

تهمت بود استیضاح به اتهام تلاش برای اهرم congressionally تایید کمک های نظامی به اوکراین را به سیاسی به نفع خود را برای انتخاب مجدد مبارزه است. این دفتر پاسخگویی دولت (GAO) تعیین نگه دارید و بر روی کمک های غیر قانونی بود. اما که نمی زحمت مک کارتی و اصرار داشت که تهمت بود به سادگی در تلاش برای ریشه کن کردن فساد در اوکراین است.

“این مالیات دهندگان دلار رفتن به یک کشور دیگر است که مردم این باور وجود دارد فساد با دولت” مک کارتی گفت: در یک کنفرانس خبری در ماه گذشته. “من فکر می کنم این حق چیزی که به انجام است.”

اما تهمت نمی رفتن را از طریق مناسب کنگره کانال به نگه دارید تا کمک و ادعا می کنند که نگه دارید تا ریشه در نگرانی در مورد فساد این است که دروغ در این واقعیت است که یک مقام وزارت دفاع بالا گفت: کنگره در ماه مه گذشته که اوکراین تا به حال ساخته شده است به اندازه کافی خوب پیشرفت در مبارزه با فساد تلاش های به شایستگی کمک.

جزئیات کنار تظاهر که مسلما ترین شخصا فاسد جمهور در تاریخ آمریکا است و نگرانی های جدی در مورد فساد در خارج از کشور بود پوچ بر روی چهره خود. اما آن را به ویژه در نور از مک کارتی و دیگر جمهوری خواهان که در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول روند استیضاح ساخت یک منظره از سایه کسب و کار خود را.

در حالی که اعضای کنگره currying به نفع با رئیس جمهور با تشویق خود به کسب و کار است که بسیار نزدیک به کتاب درسی تعریف فساد مک کارتی است وانمود به بی اعتنا در مورد آن.

طی یک کنفرانس خبری در سپتامبر گذشته — در زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس دادستان کل ویلیام Barr و نیروی هوایی مقامات همه تحت بررسی برای به ظاهر نیازی سفر به تهمت خواص — مک کارتی خواسته شد اگر او تا به حال نگرانی در مورد مقامات پوشش جمهور را به جیب. او نشان داد او نیست.

“رئیس جمهور تفریحی هتل که او صاحب که مردم در حال سفر است. این درست مانند هر دیگر, هتل,” او گفت:. “من نمی دانم که آن را متفاوت از هر چیز دیگری است. آن را متفاوت از اگر من رفتن و ماندن و یا غذا خوردن در یک ماریوت در اینجا و یا غذا خوردن در مغلوب ساختن پیشی جستن?”

تفاوت آشکار است که صرف پول در یک ماریوت نیست کاری به نفع با رئیس جمهور با غنی سازی او و/یا ارائه ارتقاء رایگان برای کسب و کار خود را در حالی که صرف پول خود را در هتل ها می کند.

در حدود همان زمان تهمت ساخته شده به طور مشابه متقاعدکننده دفاع از فساد است که منافع او با این استدلال که پس از او کارگردانی هر کسی برای انجام آن وجود دارد هیچ چیز نامطلوب در مورد آن. آن را فقط به رقابت در بازار آزاد و او اتفاق می افتد به فروش محصولات و خدمات است که مردم می خواهم.

اما واقعیت این است که رئیس جمهور داشتن و بهره مندی از کسب و کار در حالی که او در اتاق ایجاد بازار-تحریف انگیزه برای مردم به خط جیب خود — از جمله اعضای جمهوری خواه کنگره که ظاهرا احساس می کنم مجبور به ارسال در Instagram در مورد آن در روند رد صحبت کردن در یک نقطه آنها استفاده می شود برای دفاع از رئیس جمهور در طول فقط-تکمیل استیضاح پرس و جو.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی