کوین مک کارتی را حریف می گوید آشکار نژادپرستی است “قطعا” یک دلیل به او را پایین

زمانی که Rep. Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا برای اولین بار اعلام کرد که برای اجرا به مجلس در سال 2015 (پس از خروج از جان بونر) این دور از حق آزادی حزبی مخالف او بر این اساس بود که او بیش از حد متوسط است. ابتدایی خود را جرم: مخالفت 2013 خاموش کردن دولت بود که هماهنگ با آمریکا در بیهوده تلاش برای خنثی کردن اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه.

بسیار تغییر کرده است در سیاست آمریکا پس از آن بیش از نیم دهه است. مرد انتخاب شده به مجلس به جای McCarthy, Paul Ryan ویسکانسین حال توفانی تصدی یکی که در آن او تلاش برای حفظ نسبتا متوسط خواهان در همان صفحه به عنوان خود را بیشتر ایدئولوژیک غوغایی دیگر همتایان. (بونر مواجه شده بودم همین مشکل رو دارم.) او اعلام کرد در سال 2018 است که او نمی خواهد دوباره انتخابات منجر به رقابت شدید میان آمریکا و بیش که جایگزین او شود. این حزب در نهایت روغن مالی مک کارتی به عنوان خانه خود را رهبر — اما تنها پس از از دست دادن کنترل مجلسی در سال 2018 midterms که بالا نانسی پلوسی به بلندگو صندلی برای بار دوم دموکرات و چپ مک کارتی مسئول از کاهش دلاری در اقلیت است.

تبلیغات:

پس از آن مک کارتی ثابت کرده است که قابل اعتماد sycophant برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفاع از رئیس جمهور را به تلاش برای مانع عدالت و سوء استفاده از قدرت برای ساخت یک مرز دیوار آشکارا به لاف زدن در مورد تشویق یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل های اخلاقی مشکوک بیانیه برای یک عضو کنگره رهبری است. در عین حال مک کارتی در آزمون اسید ممکن است در اوایل سال جاری زمانی که تهمت صرف دو سال بارها و بارها دروغ گفتن در مورد جدی بودن این بیماری همه گیر کوروناویروس و s نشان می دهد تمام آن ها طرح توسط مخالفان سیاسی خود را.

مک کارتی نشده budged یک اینچ از رئیس جمهور ، او حاضر به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که وی به شدت از شیوع بیماری در نتیجه اجازه می دهد دو ماه به تصویب است که در آن اقدامات می تواند گرفته شده به آن آدرس. او به دنبال رئیس جمهور نژادپرستانه سرب در عموم با اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی coronavirus” و تکرار تهمت اعتقاد سود بیش از مردم وقتی که می آید به سیاست های دولت, انفجار کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای مشاوره او را قبل از صدور یک پناهگاه در محل سفارش و با این استدلال که “وجود دارد توانایی انجام این کار را بدون خاموش کردن کل دولت است.”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا مک کارتی استراتژی پرداخت خواهد شد. آن را به احتمال زیاد جمهوری خواهان می تواند به نفع خود به عقب کنترل از خانه در این سال, اما مک کارتی شخصی شانس تا حدودی بهتر است به عنوان او اجرا می شود برای انتخاب مجدد در کالیفرنیا 23 منطقه. حریف خود نیروی هوایی جانباز و مهندس کیم Mangone باید یک نبرد دشوار در یک استوار قرمز منطقه که در آن مک کارتی موفق به کسب حداقل 64 درصد آرا در آخرین چهار چرخه های انتخاباتی. او در حال حاضر بیشتر آسیب پذیر به عنوان رهبر اقلیت? سالن صحبت با Mangone در روز پنج شنبه.

تبلیغات:

کوین مک کارتی با اشاره به این ویروس به عنوان “چینی coronavirus.” آیا شما در نظر بگیرید که به ترکیه?

بله من انجام دهد. قطعا همین طور است. که کاملا مسخره بیانیه. این یک بیماری است که ما نیاز به دنبال کردن و نه اختصاص یک نژادپرست رسیدگی به آن است. این مسخره است.

شما در حال برنامه ریزی در ساخت که یک موضوع اصلی مبارزات انتخاباتی خود را, تماس را, نژادپرستی?

تبلیغات:

بله. خود را نژاد پرستی و عدم مراقبت در مورد هر یک از مردم در منطقه خود را. وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند اما بله که یکی از آنها است. این واقعیت است که او را نگه می دارد رای گیری در برابر مراقبت های بهداشتی برای مردم در منطقه خود را. او رای دادند در برابر H. R. 3 برای کاهش هزینه داروهای تجویزی. وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که من در حال اجرا در برابر او اما نژاد پرستی است که قطعا یکی از آنها است. نظرات او ساخته شده و مجموع پشتیبانی از [تهمت علیه] افرادی که در حال فرار خود را از سازمان ملل در جنوب امریکا در تلاش برای دریافت پناهندگی و به جای بدانند و تلاش برای کمک به وضعیت آنها می خواهند به ایستادگی در اطراف و نژادپرستانه نظرات در مورد آن. و در قفس کودکان, بله.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد چگونه مک کارتی و تهمت پاسخ داده اند به این بیماری همه گیر کوروناویروس از نظر اقتصادی بسته است که آنها پشتیبانی می کند ؟

تبلیغات:

مک کارتی آغاز شده — زمانی که ائتلاف دموکراتیک گفت: ما باید برای قرار دادن با هم یک بسته اقتصادی با هم اولین چیزی که او شروع به ساختن نظرات و گفت او که قرار بود به آن را امضا کنید. بود که برای اولین بار پاسخ بدون توجه به آنچه آنها با هم قرار داده و یا آنچه که مورد نیاز او که قرار بود به رای دادن در برابر آن است. او را پشتیبانی نمی کند و آن را تا زمانی که کسی در نهایت متقاعد تهمت که بله ما یک بیماری همه گیر و پس از آن او در پشت آن. اما قبل از آن او پشتیبانی تهمت زمانی که او گفت: این یک جعل است. او پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن آن زمانی بود که “ما لازم نیست برای انجام هر چیزی; ما نیاز به بازگشت به کار.” او او را پشتیبانی می کند در تمام آن مواضع و من کاملا مخالف با آن است. خود را دست زدن به آن شده است به طور کامل غیر مسئولانه و آن را گرفته به در نظر گرفتن هر یک از افراد واقعی زندگی در این کشور است.

چگونه می توانم شما احساس می کنید آنها به کار گرفته شده در این وضعیت از نظر پزشکی شامل همه گیر?

ما باید در ماه ژانویه آغاز شده. وقتی که تهمت رو اطلاع رسانی است که وجود دارد همه گیر می زنیم ما راه که زمانی که آنها باید شروع به دست زدن به آن و آنها باید شروع به ساخت مطمئن شوید که ما تا به حال لوازم در محل. که مسئولیت کاخ سفید و آنها به سختی شکست خوردند. بنابراین پزشکی آنها کمک کرده اند و نه در همه. گفتن متحده است که این مشکل شما و فرمانداران باید برای مقابله با آن است که هیچ کمک کند در تمام.

تبلیغات:

آیا شما بر این باورند که مک کارتی سزاوار سرزنش نیست ایستاده به مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل زمانی که او گمراه مردم در مورد شدت از ویروس ؟

بله من انجام دهد. به عنوان نماینده مردم این است که مسئولیت خود را به ایستادن و می گویند — هنگامی که شما می دانید که چیزی اشتباه است این مسئولیت خود را به ایستادن و می گویند آن است. مردم را انتخاب کرده اند به این واقعیت است که شما تبدیل پشت خود را بر روی آنها و خود را به جای تمرکز تنها بر مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه او گفته است که درست نیست.

در اوایل این ماه مک کارتی به نظر می رسد در Sean Hannity را فاکس نیوز نشان می دهد و گفت که او احساس کردند که رژیم صهیونیستی. Newsom باید مشورت رهبران محلی و دیگر نمایندگان مجلس قبل از اعلام اقامت خود را در خانه سفارش دهید. او گفت: “شاید او احساس می کند وجود دارد یک نیاز در پشت آن. ما فکر می کنم وجود دارد توانایی انجام این کار را بدون خاموش کردن کل دولت است.” چگونه می توانم به شما پاسخ به این نظر ؟

تبلیغات:

من فکر می کنم که این خود خدمت نظر و مسخره بود. فرماندار نیازی به مشورت با مک کارتی در مورد آنچه که او انجام می دهند در درون دولت است. است که بین او و دیگر رهبران دولت, دولت مجلس, دولت, مجلس سنا. تا آنجا که بستن آن را پایین گاوین Newsom انجام هماهنگی و صحبت با کارشناسان در این زمینه است. بنابراین زمانی که مک کارتی رو وجود دارد در فاکس نیوز و گفت: “آه او باید انجام می داد این همه …” که در حال حاضر انجام شد.

من می خواهم به شرکت محوری به بسته محرک. جمهوری خواهان را متهم به نانسی پلوسی و خانه دموکرات اساسا قرار دادن بیش از حد گوشت خوک در بسته. چه چیزی به شما می گویند به کسانی که انتقادات? افکار خود را در مورد آنچه باید انجام شود برای قرار دادن کشور بیش از حزب در این زمان در تاریخ ما است ؟

جایی که آنها متهم نانسی پلوسی و دموکرات ها از قرار دادن گوشت خوک, من حدس می زنم که آنها در نظر کارگران در این کشور “گوشت خوک” به دلیل این که آنها واقعا اصرار بر کمک به. من به طور کامل پشتیبانی که کسب و کار بزرگ است که ما باید به حمایت از آن است که افرادی که در حال رفتن به از دست دادن خانه های خود را که در حال رفتن به بیرون از اخراج از آنجا که آنها در حال گرفتن یک چک. این که ما نیاز به تمرکز بر.

چگونه مردم در منطقه خود را?

تبلیغات:

این مورد همان است که در همه جا دیگری است. همه انجام خود quarantining. مردم به دنبال حقوق آنها نمی گرفتن حقوق. من می دانم که صاحبان کسب و کار کوچک ناراحت هستند چرا که آنها هنوز هم نیاز به پرداخت اجاره بها حتی اگر آنها در حال گرفتن هر درآمد. البته آنها در حال گفتن مردم خود “را نشان نمی دهد تا آنجا که من به پرداخت اجاره بها حتی اگر من پول ندارم بنابراین من قصد دارم به شما پرداخت.” بنابراین من واقعا خوشحال هنگامی که چک در واقع شروع به گرفتن منتشر شد به افرادی که به آنها نیاز دارید.

اجازه دهید بحث در مورد سوال استراتژیک. چگونه انتظار دارید به انجام بهتر از دیگر دموکرات ها که به اجرا در برابر مک کارتی در گذشته ؟

یکی گرفتن پیام من. من در حال اجرا بر روی مسائل است. وجود دارد بسیاری از مسائل مربوط به این زمان در اطراف, که من می تواند اجرا شود به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به او رای دادند در مقابل مانند مراقبت های بهداشتی و هزینه داروهای تجویزی گرفتن آن تحت کنترل است. او رای دادند در مقابل فقط لایحه پس از لایحه پس از بیل. او حمایت از کاهش مزایای امنیت اجتماعی است. او را از انجام هر کاری به شغل آورده به منطقه خود. این موضوع پس از مسئله پس از مسئله ای است که من پس از رفتن مردم و پرداختن به آنها.

من هم در حال اجرا یکی از بهترین کمپین های خارج وجود دارد وجود دارد تا آنجا که جمع آوری کمک های مالی و مطمئن شوید که من می توانید دریافت پیام وجود دارد. من بسیاری از طرفداران. من بیش از 3000 حامیان به طور متوسط 25 دلار سهم. پس از آن یک کمپین مردمی و آن را کمی بیشتر به چالش کشیدن در حال حاضر در آن من قصد دارم به انجام الکترونیکی سالن های شهر و یا آنلاین سالن های شهر و ساخت خیلی بیشتر تماس های تلفنی و همچنین گرفتن mailers به مردم است. اما ما در حال رفتن به محل کار بسیار سخت را به مطمئن شوید که همه این پیام است که من در حال اجرا بر روی مسائل و من می خواهم برای کمک به مردم است.

تبلیغات:

چرا شما فکر می کنم مک کارتی در تراز وسط قرار دارد را پس از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن در این مسائل ؟

من نمی دانم چرا این کار را می کند. آخه من نمی فهمم چگونه این مرد به نظر می رسد خود را در آینه هر روز. هنگامی که شما در حال caging کودکان و ظاهرا gleefully از آنجایی که آنها همچنان به انجام آن لفاظی علیه “اوه ما نیازی به آزمون” و حمایت از آنها را در شماره بعد از شماره بعد از صدور به جای گفتن چه بهترین چیز برای افرادی که او قرار بود به نمایندگی از? منظورم این است که مجلس نمایندگان نشان دهنده مردم او را انجام نمی دهد که. به جای او فقط یک sycophant به مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>