Alexander walking through the Senate a few days prior to giving dictatorial powers to Donald Trump.

سناتور. لامار الکساندر پایین آمد بصورتی پایدار و محکم در کنار “او اما بنابراین چه چیزی است.”

درو Angerer/گتی ایماژ

اواخر روز پنج شنبه شب جمهوریخواه ایالت لامار الکساندر با صدور بیانیه ای به مناسبت پایان احتمال به دموکراتیک تلاش های جدید را در شهود و اسناد و مدارک و شواهدی که در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—و با آن به احتمال زیاد پایان محاکمه. الکساندر بخشی از انگشت شماری کوچک از جمهوری خواهان مورد بحث به عنوان پتانسیل نوسان آرا به نفع تماس شاهدان چرا که او بازنشسته است و پس از مدت خود را به پایان می رسد و چون او را کشت شهرت به عنوان یک سرسخت institutionalist.

سناتور. سوزان کالینز از مین اعلام کرده بود حمایت او برای تماس شاهدان دادن به دموکرات ها 48 51 رای آنها مورد نیاز است. میت رامنی به نظر می رسد مایل به شماره 49 و سن. لیزا Murkowski گفت: او زمان بیشتری را در نظر بگیرید که آیا یا نه به آنها بپیوندید. اما الکساندر تصمیم به نظر می رسد به رهبر اکثریت میچ مک کانل جامد 50 رای در برابر گسترش داد.

الکساندر اذعان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده بود چه خانه اولین مقاله از استیضاح متهم او را از انجام این کار سوء استفاده از قدرت خود به عنوان رئیس جمهور سعی کنید برای گرفتن اوکراین به آسیب زدن به رقبای سیاسی خود و این که “نامناسب است.” او نوشت: آن که به اندازه کافی از یک دلیل برای سنا برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر و پس زمینه ای سوال از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نبود در شک و تردید وجود دارد هیچ دلیلی برای کنجکاوی سست هر گونه شواهد بیشتری برای اثبات او آن را انجام داد.

“من با دیگر سناتورها به مطمئن شوید که ما حق را به درخواست برای اطلاعات بیشتر اسناد و مدارک و شهود وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” الکساندر نوشت. “وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات این که رئیس جمهور اوکراین خواسته برای بررسی جو بایدن و پسر شکارچی; او گفت: این در تلویزیون در روز 3 اکتبر 2019 در طول جولای 25, 2019, تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین. وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور نکردن ایالات متحده کمک های اولیه حداقل در بخشی به فشار اوکراین به بررسی Bidens; خانه مدیران ثابت کرده اند که این با آنچه به آنها تماس بگیرید ‘کوه از شواهد.'”

آن را به طور موثر حمایت از به-چه-اگر-او-را-آن دفاع خود را مطرح مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Alan Dershowitz در روز چهارشنبه. اگر چه تهمت سعی در استخراج چیزی از ارزش های از اوکراین به سوء استفاده از قدرت خود را از دفتر خانه را تحویل اتهام به مجلس سنا تحت عنوان “رشوه” اجازه داده است که الکساندر به اخراج از آن به عنوان افزایش به سطح “خیانت به رشوه خواری و یا دیگر جنایات و جنحه” مشخص شده در قانون اساسی است.

مقاله دوم از استیضاح—شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن با انسداد کنگره برای پتو تلاش برای نوار اجرایی-شعبه شاهد و امتناع خود را مطابق با هر یک احضاریه—الکساندر را رد کرد و به عنوان یک “احمق” تلاش برای انکار رئیس جمهور ورزش از “خود قانون اساسی حق برای محافظت از محرمانه گفتگو با مشاوران نزدیک خود را.”

و غیره یافت می شود یکی از استیضاح هزینه های پشتیبانی شده توسط این شواهد institutionalist سناتور punted خود نظارت وظایف به عموم است. “سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه که او بود,” او نوشت. “من باور دارم که قانون اساسی را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود که در آیووا در روز دوشنبه.”

“اجازه دهید مردم تصمیم بگیرند” او به این نتیجه رسیدند. او آدرس خانه استیضاح مديران استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای حمله به جو بایدن بود یک عمل دخالت در این تصمیم چه رسد به این سوال که آیا یک تبرئه رئیس جمهور تهمت و ادامه خواهد داد به تلاش برای تضعیف انتخابات است. نکته مهم این بود که این صدا اصولی.

و سمت چپ آن دو اعلام نشده سناتور یا یک و نیم رامنی داشتن اعلام شده خود را “بسیار زیاد” برای حمایت از شهود در آستانه یک رویه ممکن بحران است. زمانی که مک کانل باز این دادگاه با تاخیر شاهد رای تا شش روز از افتتاح اظهارات و دو روز بازجویی می تواند تکمیل شود جمهوری خواهان رفت و همراه با آن بر این اساس آن را خنثی و برنامه ریزی تصمیم گیری است. آنها نمی, رای گیری در برابر شهود و سپس آنها به سادگی رای گیری را به هر گونه تصمیم گیری در مورد شاهدان بعد از آن.

بعد از آن وارد کرده است هر چند با اسکندر تعهد 50 جمهوریخواه سخت در برابر حتی طرح سوال از شهود. اگر Murkowski بودند به بازیگران 50 رای همراه با دموکرات ها او را به ایجاد یک 50-50 کراوات که نیروی قاضی جان رابرتز در موقعیت خود به عنوان رئیس جلسه را ناراحت کننده تصمیم گیری در مورد اینکه آیا او از قدرت و وظیفه برای شکستن روابط در دادگاه, و اگر چنین است کدام طرف را انتخاب کنید.

Murkowski سهم به این سوال دوره پیشنهاد کرد هدف او این بود که بالاتر از همه برای گرفتن همراه با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است. او امضا بر روی یکی از سوال پرسیدن چه دلیل سنا می تواند به تماس های سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به عنوان یک اضافی شاهد “با لينک مستقيم دانش” از اینکه آیا یا نه رئيس جمهور در پی در عوض با اوکراین; بعد از او امضا بر روی دیگری نشان می دهد که بولتون شهادت “هیچ چیز اضافه به مورد است.” الکساندر بیانیه اگر چه در سمت چپ هیچ راهی برای او به طول محاکمه به نام ماندن مردد. به شنیدن هر گونه شواهد بیشتر او باید مایل به مبارزه برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی