کارکنان در Kickstarter یک پلت فرم crowdfunding رای به پیوستن به یک اتحادیه کارگری روز سه شنبه. این حرکت در می آید نزدیک به 11 ماه پس از این کارکنان اعلام کرد برنامه های خود را برای داشتن اتحادیه در ماه مارس 2019. در 46 به 37 رای کارکنان تایید رای به پیوستن به یک فصل از دفتر و کارکنان حرفه ای اتحادیه بین المللی (OPEIU) مارک تاریخی برای اولین بار یقه سفید tech کارگران است.

این حرکت نشان دهنده یک تغییر در کار سازماندهی در میان یقه سفید tech کارگران — یک گروه که شامل برنامه نویسان است که از لحاظ تاریخی مقاوم به پیدا کردن همبستگی میان کارگران همکار و بیشتر به نظر می رسد برای همدردی با مدیریت. که فرهنگ کار شاید می تواند تغییر.

تبلیغات:

اتحادیه Kickstarter متحده در حال حاضر خواهد شد به طور رسمی به رسمیت شناخته شده توسط مدیریت شرکت.

“این یک سفر طولانی اما در حال حاضر کار واقعی است که جلوتر از ما” Kickstarter ایران گفت: در توییتر. “و به تمام فن آوری و خلاقیت کارگران به دنبال مبارزه برای حقوق شما این است که فقط شروع!”

گام بعدی خواهد بود برای این اتحادیه برای رفتن به چانه زنی جدول که در آن یک کمیته از اعضای اتحادیه خواهد مذاکره قرارداد با Kickstarter رهبری بر نگرانی ها و مسائل مربوط به.

تبلیغات:

“کارکنان خواهد آمد با هم تصمیم بگیرید که چه می خواهید آنها را اولویت بندی در چانه زنی جدول” Clarissa Redwine سابق Kickstarter ایران, سازمان گفت: سالن طریق پیام متنی. مسائل مانند “مبارزه با تبعیض جنسیتی و ایجاد رشد روشن راه و غیرمتمرکز محصول تصمیم گیری” است که کارکنان شده اند گالوانیزه در اطراف در طول سازماندهی تلاش خواهد شد به احتمال زیاد بحث شده است.

سازماندهی در Kickstarter آغاز شده و پس از شرکت در رهبری تصمیم به خراب کردن بودجه صفحه برای یک کتاب طنز به نام “همیشه پانچ نازی ها.” جناح راست سایت Breitbart متهم Kickstarter از نقض خود قانون ممنوع است که پروژه های است که تشویق به خشونت است. Kickstarter, کارکنان, بررسی کتاب های کمیک پروژه و تعیین آن را نقض نمی کند شرکت رهنمودهای اما مدیریت مخالفت کشیده و جمع آوری کمک. به عنوان NBC News خبرنگار مارس Glaser شده است که گزارش در Kickstarter ایران را سازماندهی تلاش ها توضیح داد: “کارگران رشد نگران آن است که کارفرمایان خود شدند دادن به مطالبات از راست عضو شورای نظارت مدت.”

راه به unionization رای بود و نه صاف و یک. در مه, مدیر عامل عزیز حسن گفت که کارکنان این شرکت نمی خواهد به طور داوطلبانه به رسمیت شناختن اتحادیه. در یک ایمیل به کارکنان به بیرون درز به آستانه و حسن گفت: اتحادیه خواهد “به طور قابل توجهی تغییر در این راه عمل کنیم و با هم کار کنند.” در ماه سپتامبر Glaser گزارش تخته سنگ است که این شرکت از کار اخراج دو کارمند بودند که هر دو سازمان از جمله Redwine.

تبلیغات:

حسن در بیانیه ای گفت که این شرکت پشتیبانی و احترام به تصمیم گیری.

“ماموریت ما این است مشترک برای همه در اینجا در طی این فرایند و آن را ادامه خواهد داد به راهنمای ما به عنوان ما وارد این مرحله جدید هم” حسن گفت.

آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که قرارداد اتحادیه کارکنان مذاکره کنند و اگر حرکت مجموعه آتش در صنعت فن آوری. به عنوان سالن قبلا گزارش یقه آبی نیروی کار در صنعت فن آوری است که قطعا هیچ غریبه ای به اتحادیه; تکنسین ها و کارگران دیگر در شرکت هایی مانند Verizon و at&T در اتحادیه. به همین ترتیب دیجیتال روزنامه نگاران به سرعت در حال unionizing از جمله در سالن.

تبلیغات:

در عین حال تلاش برای سازماندهی کارگران یقه سفید در فن آوری مانند مهندسین نرم افزار و تحلیلگران داده است رمان. همچنین سیگنال های سنتی با تکنولوژی پردازش مانند ناهار رایگان نامحدود, روز تعطیلات و سرد شرکت گردش — استفاده می شد که برای جذب و حفظ کارکنان دیگر ممکن است یک راه مناسب برای Silicon Valley-مانند شرکت های بهره برداری از کارکنان خود را و آنها را متقاعد کند که آنها در بهترین منافع خود را در قلب.

Kickstarter دفتر مرکزی واقع در روشن بروکلین ساختمان که در آن کارکنان لذت بردن از قدرت پردازش مانند یک باغ پشت بام رایگان, اسنک ناهار رایگان در پنج شنبه ها و سرد دم کردن قهوه بر روی آن ضربه بزنید.

“در تجربه ما tech کارگران دیدن خالی وعده در ته قدرت پردازش” Redwine گفت: سالن. “ما می خواهیم قدرت واقعی.”

تبلیغات:

“این یک نقطه اوج و همه از تکنولوژی در حال تماشای” Redwin اضافه شده است. “هر دو مدیریت و کارگران در حال حاضر می دانم ممکن است . . . آتش روشن شده است.”

در یک پادکست مصاحبه با مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا نویسنده دن لیون نوشت که “موش های آزمایشگاهی: چگونه دره سیلیکون ساخته شده کار بدبختی برای بقیه از ما” توضیح داد که هزاره کارگران نیست که شیفته از کلیشه صنعت فن آوری پردازش به عنوان رسانه های جریان اصلی به تصویر کشیده.

“این شگفت انگیز است چگونه بسیاری از مردم در دهه بیست سالگی خود من صحبت کردم که گفت: یکی از چیزهایی که آنها واقعا می خواهید و آنها تا به حال هرگز یک شغل با بیمه بهداشت و درمان” لیون گفت. “آنها شروع به کشف کردن که” آه ما رو فریب. ما پریشان همه این بازی سرگرم کننده و kooky مسائل در اینجا و آنها را تغییر معامله در پایان به عقب برای ما.”

تبلیغات:

صنعت فن آوری بود یک بار یک سنگر و استحکامات از آزادی اما کارگران درک مشترک و در عین حال راه های ظریف است که کارفرمایان خود بهره برداری کند. در واقع Kickstarter, اخبار این هفته است که به احتمال زیاد یک منبع الهام بخش برای کارگران با تکنولوژی که در حال تلاش به دنبال کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی