کیم جونگ سازمان ملل متحد است که زنده است. و او را … در یک کارخانه کود.

خوب به نظر می رسد مانند دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد نیست مرده بعد از همه.

در واقع, او, آه, در یک کارخانه کود.

برای آخرین بار 21 روز جهان شده است تعجب که در آن کیم جونگ سازمان ملل متحد است و اگر او حتی زنده است. کیم تا به حال دیده شده است و علنا از آوریل 11. او از دست رفته واقعا مهم تعطیلات ملی در آوریل 15, احترام به پدر بزرگ خود را به این کشور موسس. رسانه دولتی نمی نشر هر عکس, اخیر سلاح آزمون که به طور معمول نشان می دهد رهبر تماشای در تصویب. و بیانیه های رسمی از این کشور باید جالب فاقد هر گونه مستقیم نظرات از کیم خود را.

همه که منجر به شایع گمانه زنی رسانه ها است که 36 سال سن کیم بود و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی عمده یا به شدت بیمار و یا مرده و سراسیمگی از فعالیت های اطلاعاتی ایالات متحده برای کشف کردن چه چیزی است که واقعا در رفتن است.

اما به نظر می رسد او زنده است. روز جمعه دولت کره شمالی رادیو گزارش داد که محترم رهبر معظم انقلاب شرکت کرده بود در مراسم بریدن روبان برای افتتاح یک کارخانه کود. حدود دو ساعت بعد از, اولین عکس از کیم شروع به سطح.

پس رمز و راز حل شد — به خوبی مرتب کردن بر اساس. ما هنوز هیچ ایده که در آن او بوده است گذشته 21 روز.

و آن را به طور کامل به احتمال زیاد ما هرگز نمی خواهد می دانم که پاسخ به آن دوم رمز و راز است.

همانطور که کره شمالی کارشناس راشل Minyoung لی نوشت: نیویورک تایمز روز جمعه “در این سال به تنهایی آقای کیم ناپدید شد و 21 روز بین Jan. 26 Feb. 16 و 19 روز بین ماه های مارس 22 مارس 10.”

و در سال 2014, کیم نبود دیده می شود در پنج هفته که در طی آن او از دست رفته یک تعطیلات بزرگ بزرگداشت تاسیس حزب حاکم. در آن زمان حدس و گمان در مورد اینکه چرا او غایب بود در بازه زمانی از او پرستاری خماری مبتلا به نقرس و یا سرنگون شده است در یک کودتا.

هنگامی که او در نهایت reemerged وجود نداشت تایید توضیح که در آن او شده است می خواهم. و حتی بیشتر مرموز او نشان داد تا راه رفتن با عصا — که منجر به حدس و گمان او شده است می خواهم دوره نقاهت بعد از برخی از مرتب کردن بر اساس موضوع سلامت.

کیم اعتقاد بر این است در سلامت فقیر: او یک زنجیره ای سیگاری, او را چاق و او ممکن است از نقرس رنج می برند. در طول این آخرین ناپدید شدن وجود دارد گزارش های تایید نشده که او می خواهم عمل جراحی قلب قرار گرفته بود و recuperating — و شاید که او به شدت بیمار بود به دلیل عوارض ناشی از عمل جراحی است.

اما آن را برای رفتن به نزدیکی غیر ممکن است برای تایید این اطلاعات به عنوان کیم سلامت یکی از مهمترین و حسد محافظت اسرار در کشور است. به جای کیم تقریبا قطعا می خواهد به تغییر موضوع و نشان دادن در یک کارخانه کود به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است که یک راه برای انجام درست آن.

بنابراین شاید کیم بیمار بود و یا شاید او فقط لذت بردن از یک تعطیلات کمی در اوشن ساید رفت و آمد مکرر. هر چه دلیل او را در حال حاضر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>