کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر فقط پایان دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای مذاکرات


Kim Yo-jong looks back over her shoulder at the camera.
کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در هانوی ویتنام, در تاریخ 2 مارس 2019.
Jorge سیلوا/گتی ایماژ

کمی متوجه بیانیه هفته گذشته توسط خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد نشان می دهد که هیچ اسلحه مذاکرات برگزار خواهد شد در هر زمان به زودی و حتی که معامله کیم ارائه شده در سال گذشته اجلاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هانوی ویتنام—به تعطیل یک راکتور هسته ای در ازای لغو همه تحریم های ایالات متحده پس از سال 2016—در حال حاضر است.

کیم یو جونگ معاون اول مدیر حزب کارگران کره کمیته مرکزی و یک زن به طور پیوسته در حال رشد قدرت چه کسی صحبت کرده است او برادر بزرگتر از طرف چندین بار در ماه های اخیر گفت: یکی دیگر از نشست با تهمت خواهد بود “غیر عملی” و “خدمت نیست ما در همه.”

حداقل یک سیم داستان در مورد بیانیه منتشر شده توسط کره مرکزی خبر گزارش داد که او پیشنهاد یک جلسه ممکن است هنوز هم اتفاق می افتد اما این است که بسیار مورد. او گفت که یک قله و یا حتی ادامه مذاکرات بین midlevel دیپلمات—فقط اتفاق می افتد اگر آمریکا ساخته شده “تغییرات عمده” در آن “نگرش” و پایان آن “سیاست خصمانه” نسبت به کره شمالی.

به کره شمالی خود را به عنوان دیپلمات به مدت طولانی روشن ساخته که به پایان آمریکا “سیاست خصمانه” به معنی خروج تمام نیروهای ایالات متحده و ایران-قادر به نیروهای—به عبارت دیگر تقریبا همه هوایی و نیروهای دریایی از شمال شرقی آسیا از جمله کره جنوبی و ژاپن است. (برخی از آنها تفسیر این عبارت شامل تقریبا تمام ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای حتی موشک ها و بمب افکن مستقر در ایالات متحده, از آنجایی که آنها در این محدوده به آمار کره شمالی.) در این وضعیت غیر استارتر و کره شمالی در حال استناد به آن به عنوان یک راه برای ایجاد شکاف بین واشنگتن و متحدان آن در منطقه است.

عزیز خواهر او به عنوان است که گاهی اوقات به نام—گفت که حتی اگر تهمت ناگهان در آغوش معامله است که او را رد کرد و در هانوی از آن خواهد شد خیلی دیر است. برادر او است “به طور کامل رد کرد” ایده تجاری برای خلع سلاح تحریم-تسکین او گفت: “ما به طور کامل قادر به زندگی تحت هر گونه تحریم. او تکرار این نقطه چند بار. “من باید به نقطه روشنی” او اظهار داشت: نسبت به پایان اظهارات او که “زمانی که به ما مراجعه کنید [نیاز به] تغییرات عمده ای” از ایالات متحده, “این به آن معنا نیست لغو تحریم ها.” این به معنای پایان “سیاست های خصمانه.”

مشخص نیست که چرا این تغییر در آینده است. در زمان هانوی اجلاس صورت گرفت که در ماه فوریه 2019 کره شمالی با اقتصاد در گردابی شکل و آن را نه بهبود یافته از. به عنوان دانیل Sneider با اشاره به در توکیو کسب و کار امروزآن اقتصاد است و احتمالا شک و تردید عمل بیشتر از مرز چین—کره شمالی شماره یک شریک تجاری—بسته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

از قدیم ممکن است overplaying خود دست و اعتقاد داشتند که مغلوب ساختن پیشی جستن است از جان گذشته برای یک معامله—هر معامله—در سفارش به مشتری جلب کردن خود را به عنوان یک مصلح در آستانه آینده انتخابات ریاست جمهوری. در جولای 9 روز قبل از کیم بیانیه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت و تهمت می آمدید دیگری نشست. استفان Biegun تهمت را فرستاده به کره شمالی (که در حال حاضر نیز Pompeo معاون) نامیده می شود برای تمدید مذاکرات است. از قدیم توجه به این اظهارات. عزیز خواهر گفت: در بیانیه ای که او به تازگی از “کشتن[اد] زمان صبحانه” با تماشای تلویزیون اخبار گزارش از “تغییرات از آمریکایی ها ذهن-مجموعه” در مورد احتمال نشست.

رئیس کیم قضاوت نادرست تهمت تمایل ایران در هانوی به جدول با یک پیشنهاد به توقف فعالیت در Yongbyon راکتور در ازای بخشی از لغو تحریم ها. مغلوب ساختن پیشی جستن را ندارد این پیشنهاد را در بخشی به دلیل او می خواهم جریان شده که Yongbyon نبود کره شمالی تنها تاسیسات هسته ای. به گفته جان بولتون اخیر خاطرات تهمت التماس کیم برای قرار دادن حتی یک امتیاز در جدول—مثلا توقف تولید برد بلند موشک های بالستیک—اما کیم خودداری کرد.

کیم یو جونگ اظهارات تایید آنچه که بسیاری از منتقدان از معامله اسلحه باید گفت: برای سال—که کره شمالی قصد ندارد از دست دادن تمام آن سلاح های هسته ای تحت هر شرایطی. او اشاره کرد “منحصر به فرد روابط دوستانه” بین برادرش و مغلوب ساختن پیشی جستن اما تاکید کرد که با توجه به “ایالات متحده در جنگ” کره شمالی هیچ چاره ای جز به “تقویت و به طور پیوسته افزایش قابلیت های عملی”—احتمالا به معنی کره شمالی نیروهای هسته ای.

در بیشتر اطمینان داشته باشید او گفت: “ما کوچکترین قصد به یک تهدید برای ایالات متحده است.” او همچنین گفت که “در آستانه انتخابات ریاست جمهوری” کره شمالی ممکن است در عین حال تحویل آن طولانی وعده داده شده “هدیه کریسمس” به آمریکا اضافه کرد که این “کاملا بستگی دارد که چگونه آمریکا رفتار می کند.” نسبت به پایان سال گذشته و پس از شکست در هانوی کیم گفت: او می خواهم به مغلوب ساختن پیشی جستن یک “هدیه کریسمس” است که بسیاری از ترس ممکن است از سرگیری ICBM آزمون. هیچ چیز اتفاق افتاده است, اما خواهر عزیز گفت این هدیه ممکن است هنوز تحویل داده می شود اگر تهمت یا دیگر آمریکایی “تف کردن بیمار دفع کلمات” و “چسبیده به چیزهای بی فایده مانند فشار اقتصادی و یا نظامی تهدید نسبت به ما.”

او بیانیه عجیب و غریب در راه های مختلفی. اول آن نوشته شده است بسیار غیر رسمی به شیوه ای تقریبا مانند یک درهم و برهم گفتگو نه در همه در سفت سبک ترین کشور رسمی اظهارات. دوم آن است که به او نسبت داده شده نه به برادر هر چند او می گوید که او مجاز محتویات آن است. او شناخته شده است به افزایش قدرت; در طول سه هفته زمانی که کیم جونگ سازمان ملل متحد شد نهان و شایعه به مرده در اوایل این سال او به نظر می رسد به عنوان چهره از خاندان حاکم. اما آن را بسیار غیر معمول برای او به صدور یک بیانیه سیاست این قدر به خصوص در حال حاضر که برادر خود را به عقب است در چشم های عمومی. (او است که هنوز هم دیده می شود در آنجا که قبل از بالا بردن سوال در مورد سلامت خود را).

او همچنین گفته خیلی بیشتر به شدت از او برادر حداقل در سال گذشته یا بیشتر در مورد ایالات متحده و حتی بیشتر در مورد کره جنوبی. مایکل سبز, مدیر سابق وزارت امور خارجه و رئیس جمهور جورج دبلیو بوش شورای امنیت ملی در حال حاضر یک استاد در دانشگاه جورج تاون گفت: در یک ایمیل امروز “وجود دارد احتمالا یک گروه در کره شمالی هشدار داد که [کیم جونگ سازمان ملل متحد] که او هرگز جادویی مقابله تهمت بود امیدوار کننده است.” در حال حاضر که آنها ثابت شده است راست, کیم ارائه “یک بیشتر صریح نسخه از آنچه که آنها احتمالا در نظر گرفته شده در تمام طول—ادامه گسترش سلاح های هسته ای.” ممکن است که کیم یو جونگ بخشی از این بیشتر تندرو ،

به طوری که کیم جونگ سازمان ملل متحد در مورد به خطر وحشی? (نسبت ناروا داده و او را به انجام فقط در مورد هر چیزی اما آزمایش یک موشک با برد به آمار آمریکا.) و یا این است که او یک بار دیگر misjudging تهمت و ناامیدی برای یک معامله—هر معامله است ؟ در هر صورت تاریخ پر از محاسبات غلط کشویی به escalations که باعث escalations بیشتر. و هر دو از این مردان قادر به از جان گذشته اقدامات—کیم برای حفظ رژیم خود را از سقوط تهمت را به نفع خود گشتند. این می تواند یک زمان پاییز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>