Kimberly Guilfoyle تهمت جونیور و بالا کمپین رسمی تست مثبت برای COVID-19


Donald Trump Jr. and Kimberly Guilfoyle smile during a news conference in Des Moines, IA, on February 3, 2020.
Donald Trump Jr. and Kimberly Guilfoyle لبخند در یک کنفرانس خبری در Des Moines, IA, در فوریه 3 سال 2020 است.
جیم واتسون/گتی ایماژ

Kimberly Guilfoyle, این دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به پسر ارشد و کلیدی جمع آوری کمک مالی رسمی برای رئیس جمهور, انتخابات, مبارزات انتخاباتی, دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. نتیجه آزمون برگشتم دوشنبه در مدت کوتاهی قبل از او را برای شرکت در یک چهارم جولای رویداد در کوه راشمور. Guilfoyle هیچ علائم و بنا به گزارش ها تنها کسی که در گروه او با تست مثبت است. Donald Trump Jr., آزمایش منفی است.

“پس از آزمایش مثبت, Kimberly شد بلافاصله جدا شده به منظور محدود کردن هر گونه قرار گرفتن در معرض” سرجیو Gor رییس ستاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مالی گفت. “او به خوبی انجام خواهد شد و مجددا برای اطمینان از تشخیص صحیح است پس او را بدون علامت است اما به عنوان یک احتیاط را لغو تمام برنامه های آینده. Donald Trump Jr مورد آزمایش قرار گرفت منفی بلکه به عنوان یک اقدام احتیاطی نیز خود جدا و لغو تمام وقایع عمومی.” Guilfoyle و تهمت جونیور خواهد درایو از داکوتای جنوبی به سواحل شرق از یک منبع می گوید نیویورک تایمز.

Guilfoyle که در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مدار را به عنوان یک عضو از اولین خانواده بنا به گزارش رسیده به هر حال نمی های اخیر در تماس با رئیس جمهور. او حضور در این تجمع در Tulsa, اوکلاهما در ماه گذشته. چندین کمپین کارکنان و راز پرسنل خدمات باید آزمایش مثبت برای coronavirus از آنجا که تجمع است. هرمان قابیل سابق جمهوری خواه ریاست جمهوری امیدوار است که او نیز در این تجمع در بیمارستان بستری شد با کروناویروس در روز چهارشنبه.

اگر چه Guilfoyle ممکن است تا به حال تماس مستقیم با رئیس جمهور در روزهای اخیر او در اطراف بسیاری از هواداران خود را. Guilfoyle به حال سفر در نیروی هوایی به عنوان او و مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در بالا منطقه دشت میزبانی جمع آوری اعانه طی چند روز گذشته. Guilfoyle است “شده است با تعداد زیادی از این کمپین اهدا کنندگان” به تازگی یک منبع سی ان ان می گوید. او در یک رویداد در مونتانا به طول انجامید که از شنبه تا پنج شنبه و دیگری در داکوتای جنوبی از دوشنبه تا جمعه. منابع بگویید CNN Guilfoyle دیده نمی شد با پوشیدن ماسک در هر کدام از این وقایع است. پیش از آن در هفته تهمت جونیور منتشر شده یک الگوی رفتاری در Facebook است که به طور ضمنی ماسک های خانگی نیست مفید برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

افراد نزدیک به رئیس جمهور به طور منظم تست شده برای این ویروس و Guilfoyle است که در حال حاضر سوم شخص بود که احتمالا در مجاورت نزدیک به ناروا به قرارداد coronavirus. یک عضو نیروی دریایی است که به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets آزمایش مثبت در ماه مه به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس را فشار دهید ،

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری گوش دادن به چه بعدی:TBD.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>