Kirk Douglas, مظهر مدرسه قدیمی ستاره هالیوود که قدرت شدید اجرای منتقل و خود را شخصیت های آتشین و گاهی تضاد هسته ای, درگذشت, شنبه در سن 103.

“در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103” پسرش مایکل در بیانیه ای گفت (از طریق مردم). “به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی. اما برای من و برادران من جوئل و پیتر او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و بزرگ و نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است.”

تبلیغات:

“کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به سیاره” مایکل اضافه شده است. “من اجازه دهید در پایان با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا – من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود.”

ادامه مطلب سنگ نورد: بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه اسکار برندگان از سال 2000 رتبه بدترین به بهترین

سه بار نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر اسکار, داگلاس یکی از سینمای آمریکا بهترین بچه های سخت خود را عضلات فک و بازیگوش چشم قادر به نشان می دهد افراد توانمند که ممکن است اسرار تاریک در زیر خود را خوش تیپ سطح. در فیلم به عنوان متنوع “بد و زیبا” “اسپارتاکوس” و “شهوت برای زندگی” داگلاس reveled در فیلم اقدام محض اشتعال ارائه تصاویر است که مدل های فیزیکی و نیروی بی رحم. او همچنین در میان بازیگران به segue به تولید به عنوان وسیله ای برای اعمال بیشتر کنترل خلاق, کمک به راه اندازی پسرش مایکل حرفه ای هنگامی که او به او این حقوق را به کتاب تبدیل بازی “پرواز بر فراز آشیانه فاخته” که به دست آورده به بهترین عکس جایزه اسکار در سال 1975. “من تا به حال هرگز هیچ نیت از اینکه یک ستاره سینما” داگلاس گفت: در سال 1957. “من هرگز فکر نمی کردم من از این نوع است. من تنها هدف برای تبدیل شدن به یک بازیگر مرحله … [S]omeone خواسته بود من برای آمدن به هالیوود, بنابراین من فکر کردم من می خواهم یک فرصت است.”

تبلیغات:

متولد Issur Danielovitch در دسامبر سال 1916 به مهاجران یهودی, Douglas رشد در شمال ایالت نیویورک از خواب اقدام به فرار از شهر کوچک و جامعه مملو از احساسات ضد یهودی. “من می خواستم به یک بازیگر از زمانی که من بچه بودم در درجه دوم” او به یاد می آورد در 90s. “من و مادر من ساخته شده یک صحن و من یک کفاش. و پدر من که هرگز علاقه خود را در آنچه که من انجام شده بود و در پشت من آن را نمی دانند. پس از عملکرد او به من داد و من برای اولین بار اسکار: یک مخروط بستنی. من هرگز فراموش شده است.”

حضور سنت لارنس دانشگاه داگلاس که دوست همکار بازیگر مشتاق Karl Malden و سپس حرکت به آکادمی آمریکایی هنرهای نمایشی که در آن او ملاقات لورن باکال. کار خود را به طور موقت متوقف شده توسط جنگ جهانی دوم – داگلاس پیوست نیروی دریایی در سال 1941 پس از شکست نیروی هوایی را تست روانشناسی – اما داده شد پزشکی ترشحات در ’44. پس از بازگشت به زندگی غیر نظامی داگلاس snagged تئاتر از جمله نقش یک سرباز در سال 1945 را “باد نود” که مورد توجه تهیه کننده فیلم Hal B. ویلیس که به او یک تست صفحه نمایش در آورده و او را به هالیوود است. در واقع داگلاس’ اولین فیلم نقش را در ویلیس تولید سال 1946 را “The Strange Love of Martha Ivers.”

ادامه مطلب سنگ نورد: بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه اسکار برندگان از سال 2000 رتبه بدترین به بهترین

تبلیغات:

سه سال بعد داگلاس ستاره دار در قهرمان مورد amoral بلند پروازانه باکسر. نقش فرود آمد و او اولین جایزه اسکار نامزدی و سمان شخصیت او به عنوان یک کبودی روی صفحه وجود ندارد و به آرامی گرفته شده است. این بازیگر سازش رفتار منعکس شد خارج از صفحه نمایش و همچنین: در سال 1955 او شکل گرفته و خود شرکت تولید Bryna محصولات, نام مورد علاقه خود را ، داگلاس’ هدف بود برای پیدا کردن مواد است که به صحبت کرد احساسات خود را به جای اینکه در رحمت از دیگران به تعیین خود را حرفه ای سرنوشت. “تاثیر تلویزیون آورده تغییرات عظیم در استودیوهای هالیوود با کمتر و کمتر فیلم در حال تولید” داگلاس یک بار به یاد می آورد. “بسیاری از ستاره های خود را بیکار و من در مورد به اجازه دهید آن را به من رخ می دهد. . . . آن را یک ماده از زنده ماندن است. آن را هنوز هم است.”

داگلاس’ غرایز بقا ترجمه شده به عملکرد خود در طول 1950s. چه بازی بی پروا روزنامه نگار در بیلی وایلدر اسیدی شخصیت پرتره “تک خال در حفره” یا بی روح یک تهیه کننده در “بد و زیبا” که مشبک او دومین جایزه اسکار نامزدی این بازیگر به ارمغان آورد نگران کننده مقدار شدت به شخصیت اخلاقی که پوسیدگی درخشید بیش از همه چهره خود را. اما او فقط به عنوان سخنور بازی قهرمان: تجسم خود را در “راه های افتخار” (1957) از اصولی جنگ جهانی اول, فرانسوی, سرهنگ دفاع از افتخار از سه نفر از سربازان خود را در طول یک تقلب دادگاه یک صفحه نمایش خیره کننده از صالح نجابت. (همچنین این شروع یک دوستی با آن رو به افزایش مدیر Stanley Kubrick که داگلاس را در هیئت مدیره به راس سال 1960 “Spartacus.”)

تبلیغات:

ادامه مطلب سنگ نورد: Chris Rock, Samuel L. Jackson حمل ترسناک “اره” میراث در “مارپیچ” تریلر

مسلما بهترین عملکرد – قطعا او را بیشتر تاول – در آمد Vincente Minnelli را در سال 1956 فیلمی از ونسان ون گوگ. “شهوت برای زندگی” همچنان یکی از واضح ترین پرتره های هنری تا کنون متعهد به صفحه نمایش داگلاس ریختن روح خود را به بازی این مشکل درخشان, نقاش, نقش که درآمد او سومین و آخرین نامزدی اسکار. “من فکر نمی کنم من می خواهم مقدار یک بازیگر بدون غرور” او اعتراف به شرح حال تونی توماس. “من خیلی نا امید به پیروزی [جایزه اسکار] به خصوص برای ‘Lust for Life” من واقعا فکر کردم من تا به حال شانس با آن یکی است. . . . اما من نمی خواهم به نظر می رسد ناسپاس. من بسیار خوش شانس است. تعداد کمی از مردم موفق به انجام آنچه آنها می خواهند در زندگی است. من.”

داگلاس همچنان به کار به طور پیوسته از طریق 1960s و 70s اما او بعد از موفقیت های بزرگ ممکن است به دنبال آن بوده اند حقوق برای “پرواز بر فراز آشیانه فاخته,” Ken Kesey ضد استبدادی سال 1962 رمان در مورد یک شورشی تحریک شورش در یک موسسه روانی. داگلاس تبدیل کتاب به یک برادوی بازی که در آن او ستاره بود اما پس از سالها نا امیدی است که در آن هیچ استودیوی هالیوود را در نظر تطبیق کار برای صفحه نمایش او به حقوق به پسرش بازیگر مایکل داگلاس. نهایی فیلم, نسخه که ستاره دار جک نیکلسون برنده پنج اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول مرد. در یک پیچ و تاب و جالب, Douglas,’ پسر تا به حال جایزه اسکار قبل از او. (کرک در نهایت دریافت اسکار افتخاری در سال 1996.)

تبلیغات:

در سال های بعد داگلاس به راحتی انتقال به نقش احترام بزرگتر دولتمرد بازی دوست داشتنی اراذل در سبک کمدی مانند “بچه ها سخت” (1986) و “اسکار” (1991) سابق که ششم و پایانی فیلم که در آن او می خواهم costar با او دوست خوب برت لنکستر که درایو برای تبدیل شدن به یک تولید کننده در 1950s الهام داگلاس خود پیگیری از همان آرمان است. در سال 1996 در مدت کوتاهی قبل از پذیرش خود را افتخاری اسکار, Douglas دچار سکته مغزی که به شدت مختل او توانایی صحبت کردن. او نوشت: در مورد تجربه خود را در کتاب خاطرات “من سکته مغزی شانس” با خلوص و تیره طنز: “دکتر کلمات تکرار در ذهن من: این فقط جزئی از سکته مغزی. آره جزئی به شما, عمده برای من.”

به عنوان داگلاس بزرگتر شدم شهرت او بیشتر burnished عطف به ماسبق برای تمایل خود را برای ایستادن به 1950s هالیوود, لیست سیاه, مبارزه برای دریافت خوار فیلمنامه نویسان اعتبارات در تصاویر خود را – به خصوص داگلاس Trumbo که نوشته بود “Spartacus.” “من بسیار افتخار می کنم که ‘Spartacus’ شکست blacklist چرا که بسیار مهم است” داگلاس یک بار گفت: با غرور و افتخار. در سال 1991 او با دریافت این انجمن صنفی نویسندگان امریکا رابرت ملتزر جایزه برای تعهد خود را به پایان دادن به لیست سیاه و در سال 2012 او نوشت: کتاب “من اسپارتاکوس هستم!: ساخت یک فیلم Breaking the Blacklist” که برجسته نقش خود را در استخدام Trumbo های صریح کمونیست برای شمشیر و صندل حماسه.

(که در همان سال روزنامه نگاران جان Meroney و شان Coons ارائه شواهد این استدلال که داگلاس بیش از حد اهمیت خود را در پایان برای تلفن های موبایل لیست سیاه. مشاجره آنها بود که این بازیگر-تهیه کننده نبود تقریبا به عنوان شجاع به عنوان او ادعا می شود که او در واقع تهدید کسانی که نمی خواهد همراه با نسخه خود را از حوادث.)

تبلیغات:

با اینحال داگلاس در پشت برگ میراث سرکش اجرای برنامه و از همه مهمتر یک bare-knuckle استحکام به ندرت دیده می شود امروز در دور تامر هالیوود است. در سال 1969 مصاحبه با راجر ایبرت داگلاس اعلام کرد “ستاره بودن واقعا تغییر شما. اگر شما تبدیل به یک ستاره شما را تغییر ندهید – هر کس دیگری می کند. من شخصا در حفظ و فراموش کردن من یک ستاره است. و پس از آن مردم به من نگاه کن و به من یادآور شد. اما شما فقط باید به یاد داشته باشید یک چیز: بهترین در نهایت رفتن به بالا. من فکر می کنم من در بهترین رده و من می مانم در بالا و یا من چیزی دیگری است. من برای بوش لیگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی