The homepage of Knewz.com

تخته سنگ

دیروز اخبار, پارسیان راه اندازی شد Knewz یک خرحمالی-esque لینک خبرخوان این تبادل به عنوان یک ناشر پسند راه حل برای گوگل, اخبار امیدوار کننده به نفع گزارش اصلی بیش از سریع بازنویسی. همچنین به نظر می رسد فرشهای خود را به عنوان راه حل به گوگل و سیستم عامل های دیگر’ تصور ضد محافظه کار تعصب امیدوار اخبار “عاری از تعصب حباب و پوچ عمودی که نا امید بسیاری از خوانندگان فهیم.” کسی که جستجو برای یک کمی وضوح بیشتر بر روی این دیوار فریاد متن ممکن است طبعا نگاه به Knewz در مورد صفحه. این یک اشتباه خواهد بود.

در اینجا کاربران بلافاصله استقبال با آنچه به نظر می رسد این سایت شعار: “اگر شما نمی Knewz شما نمی دانید.” پس از خواندن این مطلب فهمیدم که من با کسی که به نظر نمی رسد به دانستن—و بنابراین منطقی من باید Knewz.

اگر Knewz نیست برای من که در آن است ؟ وجود دارد هیچ نشانه روشنی از مخاطبان در نظر گرفته شده اما اتکا به متن و متن به تنهایی به نظر می رسد به تخفیف یک هدف نسخه ی نمایشی. در ضمن وافغان عناوین پوشش موضوعاتی مانند به عنوان “سهام ارتجاعی” و “‘پیاده روی’ کوسه کشف” مناسب مبهم فرزندان-esque زیبایی کاملی توسط خرحمالی گزارش. به منظور به درستی ارزیابی Knewz سپس من تصمیم گرفتم به دنبال کسانی که ممکن است آن را درک ترین: بچه

بررسی ما از پنج مادران (و پدر) است که مسلما بسیار غیرعلمی. پدر و مادر که در سن از محدوده 63 تا 74 انتخاب شدند تقریبا به طور انحصاری بر اساس داشتن کودکان در گروه همسالان که آنها نیز مایل به پاسخ دادن به پیام های من و زحمت پدر و مادر خود را بعد از ظهر دیروز. علاوه بر این تعداد قابل توجهی از مادران کاهش یافته است را به شرکت در همه, هر چند دلایل متنوع است. در یک مورد یک مادر او را فراموش کرده بود اپل ID و قفل شده است و خودش را از تلفن خود را فقط صبح که ترک او را به طور موقت غیر قابل دسترس (“او هنوز هم قفل شده و ممکن است پاک شده و آن را” من یاد گرفتم که قبل از انتشار). در یکی دیگر از من بود گفت: “او به نظر می رسد اشتباه و نه نه.”

بعد به هر دلیل به توافق رسیدند.

از اشلی فینبرگ نویسنده ارشد تخته (من)
“به نظر می رسد مانند آن را فقط مستقیما اخبار را بدون هر کسی که در تلاش برای تحت تاثیر قرار آنچه شما در مورد آن فکر می کنم.”

Conversation between Ashley Feinberg and mother

تخته سنگ

مادر سوزان ماتیوز امکانات ویرایشگر تخته سنگ
“من هم نمی خواهم که فرمت آن خشنود نیست.”

A conversation between Susan Matthews and mother

تخته سنگ

مادر Aymann اسماعیل میزبان انسان تا تخته سنگ

مامان باز این پیوند گفت: “من نمی فهمم که این چه است و یا آنچه شما می خواهید از من” پس از آن آویزان است.

از اردن Weissmann ارشد کسب و کار و اقتصاد خبرنگار تخته سنگ
“من مانند یک کمتر پر شور ارائه شده است.”

Conversation between Jordan Weissmann and mother

تخته سنگ

پدر لی فینیگان, اجرایی, ویرایشگر, طرح
“به اندازه کافی وجود دارد منابع در خارج وجود دارد ارائه بد گزارش[.] من لازم نیست که به دنبال هر بیشتر. ”

Text conversation between Leah Finnegan and father

تخته سنگ

از لیبی واتسون نویسنده کارکنان جدید جمهوری
“من می خواهم که آن را به رنگ و تنوع و در عین حال روشن است.”

Text message conversation between Libby Watson and mother

تخته سنگ

دیگر از مادر خود من که نگران کننده به نظر می رسد که او جدید وب سایت های مورد علاقه هیچ یک از نظر سنجی پدر و مادر به نظر می رسید به خصوص تحت تاثیر قرار. اما پس از آن دوباره این است که هنوز هم فقط بتا راه اندازی. هر چیزی می تواند knext.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی