کوبه برایانت merch کمک به بازسازی تصویر خود را. پس از مرگ او جمع تجاری در.

مردم شروع به ساختن پول کوبه برایانت ساعت پس از درگذشت او در سقوط یک هلیکوپتر. در بعد از ظهر ژانویه 26, افسانه بسکتبال کشته شد همراه با دختر خود زن و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر. زمانی که TMZ اخبار شکست برایانت مرگ دوستان و طرفداران سوگواری افسانه NBA. تقریبا بلافاصله بازار برای Kobe Bryant کالا از کلاسیک کفش به خانه كم سر به فلک کشید.

در تاریخ 26 ژانویه در 4:09 pm EST یک اندازه 9 کوبه 4 Protro شکست نخوردگان در لوس آنجلس لیکرز colorway به فروش می رسد برای $945 در StockX; این کفش به فروش می رسد برای $190 خرده فروشی.

در ژانویه 28, من پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در نیوجرسی. در کنار پیراهن که در آن کودک Yoda می پوشد MAGA کلاه فروشندگان به فروش bootleg “Mamba کردن” (مرجع برایانت نام مستعار) و دیگر کوبه یادبود پیراهن.

من دیده ام تی-شرت با کوبه و Gianna چهره برای فروش در گوشه و کنار خیابان و جاده مادها. در هفته های پس از سقوط آنها برای فروش در خارج از Sixers بازی در فیلادلفیا و خارج نشینان هاکی بازی در بروکلین. فروشگاه های آنلاین به فروش می رسد کوبه-الهام چرخ دنده. در لس آنجلس, فروشندگان, فروش Kobe Bryant یادبود کالا, صف فیگوئروا خیابان در نزدیکی لیکرز میدان جنگ.

طرفداران خرید کوبه برایانت merch خارج از مرکز استیپلز در فوریه 3 سال 2020 است.
سارا Reingewirtz/MediaNews گروه/Pasadena Star-News via Getty Images

وجود دارد یک اجرا در مشروع کالا نیز است. نایک به فروش می رسد برایانت merch آنلاین و نمی restock. (برخی از برایانت کفش هنوز هم در دسترس نایک رسانه های خرده فروشی.)

نمایندگان با استفاده از این وضعیت است. این $190 کوبه 4 Protro شکست نخورده است که رفت و برای حدود $1,000 در دقیقه پس از مرگ او تا به حال به فروش می رسد بین $201 و 205 دلار شش روز قبل; کوه در می رم برای سود بود که همیشه هدف است. این روشن نیست که چقدر این فروش رانده شدند توسط برایانت طرفداران خرید یادبود merch و چقدر خالص بود کفش کتانی بازار احتکار اما برایانت کالا بود که یک فروشنده است. مجتمع اشاره کرد که یکی YouTuber که باعث می شود فیلم در مورد فروش کفش, Cody رشد یک Instagram داستان با اشاره به این که “هر دو ‘سریعترین تلنگر’ و ‘غم انگیزترین تلنگر'” او تا به حال.

این resales بودند انتقاد کرد. سعی کنید برای سرکوب منتقدان و فروش مجدد سایت StockX اعلام کرد این امر اهدای درآمد حاصل از فروش ساخته شده از کوبه merch هفته پس از مرگ او به یک برایانت خانواده موسسه خیریه. برخی از کفش کتانی محموله بوتیک تصمیم به قبول کوبه کفش یا کشیده آنها را در پی مرگ او. دیگر کفش کتانی فروشگاه نوشت چیزهایی مانند “RIP #8 #24” — دو عدد برایانت عینک در طول زندگی حرفه ای او در کوبه کفش در تلاش برای مخزن خود ارزش فروش مجدد.

برایانت که متهم به تجاوز به عنف در سال 2003 در پشت برگ نیست-بدون عارضه میراث. خود کالا به خصوص خود را با همکاری نایک شده است عمیقا در هم پیچیده با طرفداران چگونه درک و تعامل با او این بود که مرکزی به بازسازی تصویر خود را. در حال حاضر که او درگذشت جوان و ناگهان او تبدیل به یک اسطوره افسانه ای. مردم در حال رفتن برای پول کردن آن است.


از پرش کوبه اعلام کرد خود را به جهان به عنوان یک نام تجاری. در سال 1996 او به خود آمد عمده کنفرانس مطبوعاتی با عبارت: “من تصمیم به جست و خیز و نگاهی به من استعداد به NBA است.” او در حال حاضر معروف است. او در زمان خواننده هویج به دبیرستان مدل.

آدیداس اعلام کرد اولین کفش کتانی معامله در تاریخ 21 مه سال 1996. او تا به حال حتی فارغ التحصیل دبیرستان نشده است. در نوشتن از معامله فیلادلفیا اخبار روزانه غنی هافمن نوشت: در مورد “لبخند پیروزی.” یکی دیگر از داستان در این مقاله حتی این باورند در آینده فرصت های تجاری پیش بینی آینده ای روشن. اخبار روزانه بخش ورزش قرار دادن سگ و اسب نشان می دهد در مقابل بخش ورزشی شمارش 56 آدیداس, آرم در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی. “او یکی از نسل جدیدی از ورزشکاران که کمک خواهد کرد که تبدیل ورزشی در دو دهه آینده” آدیداس جمهور آمریکا استیو وین گفت: در این زمان.

کوبه برایانت با آدیداس امضا قبل از او از دبیرستان.
Allsport انگلستان/گتی ایماژ

برای یک بار یک متظاهر خرده فروشی اجرایی درست بود. کوبه شد یک پدیده جهانی است. او بیشتر با استعداد که برنده پنج NBA و کشت از افتخارات فردی از جمله دو جایزه MVP. موفقیت خود را با لیکرز — برایانت برنده اول از سه مستقیم عناوین در خود فصل چهارم — ساخته شده او را پرکار سیار نیز هست.

برایانت متصلب تاییدیه در علاوه بر این به خود آدیداس معامله: او shilled برای مک دونالد بازیگران در یک bizarro آگهی که در آن او در اواخر علاوه بر این به یک چيز كوچك و جزئي بسکتبال تیم لیگ. با توجه به دوران کودکی خود را در ایتالیا — پدرش سابق NBA, بازیکن, بازی بسکتبال حرفه ای وجود دارد در 1980s — او تایید نوتلا, محصول, ایتالیایی, شکلات, ساز, Ferrero آبگرم. او تا به حال یک معامله با کوکا کولا و آیا جن تبلیغات. “اگر من یک پنجره واشر یک معمار و یک گارد امنیتی به جای معروف بازیکن بسکتبال خواهد بود من انجام این کار تجاری است؟” کوبه خواسته به عنوان تبلیغ نشان داد او را در لباس های مختلف مانند یک عضو از مردم روستا. “اگر جن و نه طعم و همین خواهد بود من انجام این کار تجاری است؟” عمیق است.

کوبه را با نام تجاری به نظر می رسید اما او همیشه سرد است. او رپ تک “K. O. B. E.,” شامل بانک Tyra برای برخی از دلیل شکست مواجه. مردم شکایت در مورد او بودن بیش از حد در همه جا در تبلیغات و حتی به او کمک لیکرز با پیروزی سه مستقیم عناوین. بسیاری از کوبه را آدیداس, کفش ورزشی نیست سالخورده خوب سبک-دانا است. کوبه 2 به طور گسترده ای به عنوان یکی از بدترین به دنبال کفش بسکتبال از همه زمان ها; برایانت رفت و برگشت به یک مدل نهایی NBA است که در سال.

در تابستان سال 2002 فقط پس از پیروزی که سومین مستقیم NBA قهرمانی برایانت پرداخت 8 میلیون دلار برای آدیداس به خارج از قرارداد خود را. او بالاترین-مشخصات کفش کتانی “آزادی” تا کنون. 2002-’03 فصل به یاد ماندنی بود برای جمع: برایانت تا به حال هیچ کتانی قرارداد و عینک انواع برندها در دادگاه: Nike, Reebok, و حتی AND1 شروع به معاشرت او. هر کتانی شرکت در این سیاره منتشر شد در نسخه های لس آنجلس لیکرز و بنفش و زرد و در تلاش برای گرفتن برخی از توجه از ستاره. شان ویلیامز یکی از مردان پشت پادکست و بازاریابی شرکت وسواسی کفش کتانی اختلال می گوید: برخی از این خود را در میان علاقه کوبه مرتبط با آغاز تا کنون.

“بر روی کفش کتانی فروش در بازار و در حافظهی کفش کتانی تاریخچه شما ببینید بسیاری از های مختلف لا Laker رنگ کفش از مارک های که شما می دانستم که او هرگز امضا به” ویلیامز می گوید. این بگویید “زمانی که آنها طمع او است.” یکی از محبوب ترین که ویلیامز اتفاق می افتد به خود است که در هوا پرواز Huarache در لس آنجلس لیکرز colorway.

هنوز برایانت در نظر گرفته شد نوع کونش. زمانی که او امضا چهار سال 40 میلیون دلار قرارداد با نایک در سال 2003 حتی کلاسیک این است که داور از سرد داو جونز اخبار روز او را مسخره میکردند: “آخرین امضا با کفش آدیداس, مربوط به اینده به دنبال کفش کتانی یادآور یک کلبه اسکیموها بمباران در فروشگاه ها و بخشی از این کفش عملکرد ضعیف بود نسبت به آقای برایانت عدم خیابان اعتبار در چشم شهری است.” (توسط “شهری” داو جونز اخبار روز, به معنای “سیاه”.)

نایک رفت و در مورد ایجاد این خیابان اعتبار. برایانت ناراحت با نگاه و واکنش به آخرین آدیداس کفش شروع به گرفتن نقش فعال تر در طراحی کفش ورزشی خود را. او در زمان یک میل به نایک طراح اریک آوار قبل از او حتی امضا شده با شرکت و دو حفظ یک رابطه در طول زندگی خود و پس از آن. نایک شد پادشاه بسکتبال کفش کتانی جهان, امضای همه بازیکنان در پست-Michael Jordan عصر. داغ 1990s و 2000s اولیه مدل مانند Reebok را Allen Iverson خط کاهش یافت و به فرعی. اما نایک چالش های دیگر با برایانت تصویر.

برایانت خود را امضا کرد نایک معامله در ماه ژوئن سال 2003 است. ماه بعد او را متهم به تجاوز جنسی توسط یک جوان 19 ساله هتل کارگر. دادستان پیشنهاد مدت کوتاهی قبل از هیئت منصفه انتخاب است که شواهد DNA آلوده بوده است. آنها کاهش یافته و هزینه سال آینده پس از این که به نام شده بود توسط برخی از مطبوعات کاهش یافته است به شهادت در دادگاه. دادستان گفت که او آغشته با دفاع. او شکایت کرد Bryant; مورد رسیده خارج از دادگاه حل و فصل.

زمانی که از اتهامات عنوان شده کاهش یافته است برایانت منتشر شد گفته: “اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من. پس از چند ماه بررسی کشف و گوش دادن به وکیل و حتی شهادت او در شخص من در حال حاضر درک کنند که چگونه او احساس می کند که او را به رضایت به این روبرو می شوند.”

این اتهامات تجاوز به عنف تغییر کوبه برایانت (آرکانزاس) نام تجاری به دلیل آن را تغییر عمومی نظرات کوبه برایانت فرد است. در آن زمان طرفداران شمرد بیش از این واقعیت است که زن گفت: برخورد شد nonconsensual فریم آن را به عنوان یک بی احتیاطی. “چه تکان دهنده در مورد کوبه را خیانت نیست خیانت است; آن است که شخصیت Kobe Bryant, معصوم, بازیکنی که می توانید انجام دهید هیچ چیز بدتر با توجه به طرفداران خود’ اساطیر از نوشتن شعر بد” الیزابت کی یک بار نوشت: گرفتن صدای کوبه را پایه فن. “شما ببینید که چرا تحسین خود را در حال دست و پنجه نرم کردن با آنچه که ممکن است به نام بحران هویت — هویت در موضوع بودن کوبه است.”

مک دونالد او کاهش یافته است. بنابراین Nutella. جن افزایش LeBron James دید در محل برایانت. نایک یکی از معدود شرکت هایی است که رها نمی کند برایانت به عنوان یک ستایش. کار خود را ادامه داد و تجاوز جنسی اتهامات شروع به پس زمینه محو. او امضا یک قرارداد جدید با لیکرز; تیم برنده back-to-back NBA عناوین در سال 2009 و 2010.

نایک با کمک تغییر شکل برایانت را مخدوش تصویر متمایل به کیفیت است که برندها قبلا خودداری از: خود رقابت خود را سبعیت خود نفس است. او رفت و از خانواده پسند مک دونالد ستایش پر کردن در کودکان و نوجوانان’ تیم بسکتبال به مامبای سیاه — “یک شخصیت در تبلیغات نایک و باطل خودخواه, تیرانداز” به عنوان Deadspin تام لی به نام او. برایانت گفت: او ایجاد مامبای سیاه شخصیت در هنگام تماشای Kill Bill Vol. 2.

برایانت حرفه ای ادامه داد و برای بسیاری از خاطرات از حادثه ای مبهم به نقطه جایی که آنها معتقد بودند او تبرئه شده است. زمانی که سوال در مورد این برایانت پس از مرگ basketball Hall of Famer لیزا لسلی گفت: گیل پادشاه: “منظورم این است که وجود یک محاکمه.” وجود دارد نه یک محاکمه. شایان ذکر است که دیگران هرگز را فراموش کرده و یا او را بخشید برای آن است.

هنوز نام تجاری جدید تعریف تا حد زیادی مشغول به کار به عنوان برخی از پیش بینی آن خواهد بود. در سپتامبر 3, 2004, Kurt Badenhausen نوشت: یک داستان برای فوربس با عنوان “کوبه برایانت حمایت واکنش خواهد شد.” زمانی که برایانت درگذشت Badenhausen نوشت: یک بیت از یک پیگیری: “کوبه برایانت 600 میلیون دلار ثروت: چگونه او برنده در و خارج از دادگاه است.”

Isaiah Thomas بوستون سلتیکز می پوشد نایک کوبه یازدهم کفش در دادگاه در آوریل 2019.
مایک Lawrie/گتی ایماژ

Underrated جنبه ای از این تصویر نوتوانی به سادگی خوب کتانی ساخت و ساز. یکی از دلایل Byrant را کفش نایک آنقدر محبوب است چرا که آنها خوب به بازی در. علاوه بر مایکل جردن — خوب و Chuck Taylor — برایانت تنها ورزشکار و نام تجاری سیار که کفش در ادامه به فرسوده توسط NBA و بازیکنان پس از بازنشستگی خود را.

“حتی در حال حاضر به این روز Giannis Antetokounmpo خود را آخرین خط است که بر اساس معماری کوبه برایانت کفش” ویلیامز می گوید. داستان پشت کوبه این کفش طراحی شده توسط آوار شد که آنها بر اساس کفش فوتبال به دلیل برایانت تعهد به رفت و آمد و حرکت جانبی.

“بازیکنان NBA و مردم در خیابان و دانشگاه و rec توپ لیگ و همه به طور یکسان — کوبه کفش, انجام,” او می گوید. “آنها به خوبی در دادگاه است. آنها دقیقا آنچه را که آنها قرار است انجام دهد و همیشه وجود دارد یک انتظار بالا از عملکرد کوبه برایانت کفش و او هرگز اجازه دهید مردم پایین است. Michael Jordan sneakers حتی نمی توانم بگویم که.”

بسیاری از مردم مانند ویلیامز. آنها احساس اتصال به برایانت از طریق کفش ورزشی خود را. و اینکه آیا آن را احساس زدگی یا نه آنها در حال رفتن به می خواهید کوبه برایانت کالا پس از مرگ او.


مرگ نه پایان یک ستاره زندگی به عنوان یک نام تجاری; مرده شهرت نام تجاری صنعت گسترده است. مارک های معتبر یک شرکت است که به تازگی به ارمغان آورد جهان Sports Illustrated-مارک CBD, مدیریت برندهای محمد علی الویس پریسلی و مرلین مونرو. (آن را نیز مدیریت Mini مرلین یک مرلین مونرو کارتون نگاه به طور یکسان به نظر می رسد که به یک مجوز جداگانه از توافق واقعی مونرو.) کامپیوتر-تولید مثل جیمز دین است که میله میله به نظر می رسد در آینده ای فیلم. مرحوم مشاهیر در حال حاضر تور به عنوان هولوگرام. من تو را دیدم Roy Orbison هولوگرام در زندگی واقعی انجام می شود با ترکیبی از فایل فیلم computer-generated imagery و ضبط ویدئو از یک بازیگر — و آن را بسیار چشمگیر بود به خصوص زمانی که او تبدیل به عقب و گفت: او می خواست به “تشکر از قابل توجه این ارکستر.”

رابرت رشته نیویورک-بر اساس نام تجاری مشاور مشغول به کار برای NBA برای چندین سال و حتی کار کرده با برایانت در انتشار خود را از سال 2003 مشخصه زینت (آن فروشد حدود 25 دلار در eBay). او همچنین بخشی از پس از مرگ نام تجاری ممیزی از ویتنی هوستون و مایکل جکسون, جایی که او آموخته است که از حق ثبت اختراع برای یک منتشر نشده جفت moonwalking کفش. هر دو جکسون و هوستون آمریکا تا به حال زیاد مالیات پرداخت نشده صورتحساب; برایانت تا به حال هیچ گزارش بدهی های بزرگ است. کوبه برایانت با نام تجاری به نظر می رسد قادر به شروع دوباره اساسا هر گاه ورثه او می خواهید.

آنتونی دیویس پوشیدن نایک کوبه Protro 5 در NBA همه ستاره بازی در 16 فوریه سال 2020 است.
جسی D. Garrabrant/NBAE via Getty Images

جرثقیل دی لس آنجلس بازاریاب زندگی می کند که فقط چند مایل از جایی که برایانت هلیکوپتر سقوط می گوید: یک نام تجاری به خوبی با NBA ستاره تصویر را در نظر بگیرید که کار او انجام شد او پس از بازنشستگی حرفه ای. “او تا به حال یک زندگی ناتمام,” دی گفت. “بنابراین من فکر می کنم به افتخار او پایان کار که او شروع به انجام. و برای انجام این کار شما رو به مدیریت حافظه خود را, راست?”

حتی اگر هیچ کس واقعا آزار آن کوه در می رم, Kobe Bryant, کفش ورزشی آنلاین پس از مرگ او احساس می کند ناخالص. اما مردم آن انتقاد در پی برایانت مرگ نیست, مخالف, جدید, پس از مرگ برایانت کفش کتانی ادای احترام کردند.

احترام — و یا حداقل احترام-حرکت — استفاده از برایانت با نام تجاری به احتمال زیاد قیف سود به چیزی مانند کوبه & Vanessa برایانت بنیاد یا Mamba & Mambacita ورزشی پایه و اساس است. در حال حاضر شایعات جدید نایک منتشر می آیند: لیکرز مرکز آنتونی دیویس عینک جدید colorway نایک کوبه Protro 5 در NBA All-Star Game. آنها احتمالا باعث بهت و حیرت بیش از تجارت با محوریت یک مردی که در یک حادثه غم انگیز. آنها هنوز هم احتمالا از فروش.

ثبت نام برای کالا’ عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>