Kroger رها تقاضا که کارکنان بازگشت اضافی COVID-19 پرداخت – در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است

پس از رمان coronavirus اعلام شد جهانی همه گیر شده توسط سازمان بهداشت جهانی در اوایل ماه مارس, فروشگاه مواد غذایی کارکنان به رسمیت شناخته شده توسط بسیاری به عنوان کارمندان ضروری است. مواضع خود هستند و هر دو انتگرال به آمریکا سیستم غذایی و همچنین به عنوان به طور مداوم مشتری رو در راهی قرار می دهد که آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. در تصدیق این جریان بحث بین کارکنان خود را نمایندگان اتحادیه ها و مواد غذایی بزرگ زنجیره ای بازی های برگزار شده است را — تا حد زیادی از طریق فراخوان عمومی به عمل — با توجه به اینکه چگونه این کارگران باید جبران شود.

با شروع در ماه مارس بسیاری از کارکنان شروع به درخواست مداوم خطر پرداخت. در زنجیر اصلی از جمله هدف CVS تمام غذاهای جوانه Costco و Kroger ارائه پاداش و یا به طور موقت افزایش می دهد به کارکنان. پس از آن که هفته گذشته بسیاری از همان کسانی که شرکت ها شروع به فاز که پرداخت اضافی.

تبلیغات:

این یک حرکت است که ستیز کافی خود را به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش و واکسن هنوز به توسعه می شود اما در طول تعطیلات آخر هفته رسانه های اجتماعی کاربران شروع به ارسال نامه ها — redacted از هر گونه اطلاعات شناسایی — گفته از Kroger گفت که گیرنده “اورژانس پرداخت” شده بود پرداخت. گیرنده ارائه شد پرداخت سه برنامه ای برای بازگشت به پول است و “عدم بازپرداخت می تواند نتیجه در بیشتر مجموعه تلاش.”

به تصاویری از این حروف شروع به گسترش بود و گمانه زنی در مورد مطالب خود را: آیا این واقعی نامه از Kroger و یا آنها یک شگرد برای به تصویر کشیدن این شرکت در یک نور ضعیف تنها چند روز پس از آن به عنوان سالن در گزارش آنها اعلام کرد آنها خواهد بود کاهش کارگران با خطر پرداخت ؟ و یا این است که این شرکت در واقع سلب کارگران از خطر پرداخت آنها تا به حال به دست آورده ؟

سالن بررسی منشاء این نامه صحت مطالب خود را و چگونه به حقیقت منجر به بزرگتر بحث غرامت عادلانه برای خواروبار کارگران است.

تبلیغات:

دقیقا چه نامه می گویند ؟

یکی از نامه آمده است: در تمامیت آن:

از: Kroger بخش حقوق و دستمزد

RE: اضافه پرداخت

همانطور که شما ممکن است آگاه باشید شما پرداخت اضطراری خود را پرداخت ناخالص مقدار $461.60 در طول بازه زمانی 1 مارس سال 2020 به زمان. لطفا گزینه برای بازپرداخت زیر.

تبلیغات:
  • 1 پرداخت $461.60
  • پرداخت 3 $153.87
  • 5 پرداخت از $92.32

اگر شما نیاز به دیگر ترتیبات به پرداخت این مبلغ لطفا از ارسال ایمیل با استفاده از اطلاعات ذکر شده در زیر.

عدم بازپرداخت اضافه پرداخت می تواند در نتیجه بیشتر تلاش مجموعه.

لطفا با ثبت نام در این نامه به عنوان اذعان به بهبود بودجه و بازگشت به ما یا از طریق ایمیل یا فکس به شماره ذکر شده در زیر. یک عکس از امضا نامه کفایت خواهد کرد. پرداخت کسر خواهد شد از چک های صادر شده پس از دریافت خود را امضا مجوز و از هر بعدی چک اگر بیش از یک پرداخت مرتب با شما و تیم ما. ما صمیمانه عذر خواهی برای هر زحمتی این ممکن است باعث و بسیار قدردانی از پاسخ سریع شما و همکاری در این زمینه است.

تبلیغات:

آیا این نامه واقعی است ؟

بله این نامه ها واقعی هستند و بودند فرستاده شده توسط Kroger حقوق و دستمزد بخش به برخی از کارکنان در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه.

یک دوجین از کارکنان همه آنها خواسته ناشناس باقی می ماند با توجه به حساس مالی ماهیت موضوع فرستاده سالن کپی از نامه های آنها را دریافت کرده بود. این همکاران واقع شد در تعدادی از کشورها از جمله کنتاکی و جورجیا, غرب ویرجینیا و میشیگان و مقدار آنها شده بود پرداخت و در بازه زمانی از بین 400 $و $500.

تبلیغات:

“من تا به حال برای منزوی کردن با همسر من در حالی که ما در انتظار او COVID-19 نتایج آزمون پس Kroger پرداخت من برای دو هفته” یک گیرنده گفت: سالن. “اما این هفته من رفت و برگشت آنها پرداخت می شود من برای ساعت کار می کرد بلکه به هر دلیل پرداخت من برای یکی دیگر از 40 ساعت از مرخصی اضطراری پرداخت.”

این حساب بیشتر پشتیبانی توسط May 14 قطعه توسط سارا Jaffee برای مخالفت در آن ورونیکا Copeland غرب ویرجینیا مبتنی بر Kroger کارمند دریافت نامه ای مشابه پس از گرفتن مرخصی اضطراری در ماه مارس است.

هیچ یک از Kroger کارکنان با آنها سالن صحبت کرد و نشان داد Kroger شد و به دنبال جمع آوری قبلا پرداخت می شود “قهرمان پرداخت” مدت این شرکت مورد استفاده برای توصیف خود را از $2 ساعت hazard pay زد که از آوریل تا مه 17. به جای همه این پرداخت اضافی آمد در قالب اضافی اضطراری پرداخت.

تبلیغات:

با توجه به بیانیه ای که توسط ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران (UFCW) محلی 400 — اتحادیه است که نشان دهنده Kroger کارکنان صادر شده در مارس 19, آنها آگاه بودند از این مسئله است.

“ما به تازگی دریافت گزارش های متعدد از Kroger همکاران دریافت مجموعه نامه از کارفرمای خود را” بیانیه ای گفت:. “ما متعهد به بررسی هر مورد به طور کامل و ما همچنان به دفاع از اعضای ما. مهم نیست که چقدر Kroger خواسته شد تا همه چیز به حالت عادی بازگشت. این زمان به پاداش قهرمانان ما در خطوط مقدم برش خود را به خوبی سزاوار پرداخت.”

چگونه بسیاری از کارکنان پرداخت ؟

تعداد دقیق نامشخص است. در یک بیانیه Kroger نشان داد که این بود: “تعداد کمی از همکاران.” جاناتان ویلیامز مدیر ارتباطات برای UFCW محلی 400 گفت: او آگاه بود حداقل یک دوجین موارد تا کنون در عضویت خود را. همراه با این حساب به طور مستقل تایید توسط سالن وجود دارد به احتمال زیاد در مجموع حدود 30 کارکنان را تحت تاثیر قرار.

تبلیغات:

چه Kroger نهایی پاسخ ؟

هنگامی که نزدیک سالن در مارس 19, یک Kroger سخنگو گفت: “پرداخت شد “ناگوار حقوق و دستمزد حسابداری خطا.”

“ما پس از دستور ما در بخش حقوق و دستمزد به طور مستقیم به اطلاع تعداد کمی از همکاران تحت تاثیر اخیر پرداخت اضافی از COVID-19 مرخصی اضطراری پرداخت که ما نمی خواهد به دنبال بازپرداخت” گفتند.

در نور از Kroger تصمیم به انصراف از مجموعه UFCW محلی 400 نمایندگان اصلاح بیانیه خود را.

تبلیغات:

“ما مشتاقانه منتظر اطلاع رسانی ما اعضای اتحادیه دریافت کرده اند که این مجموعه نامه هایی که Kroger است و دیگر به دنبال پول از آنها” گفتند. “ما همچنین به بررسی هر گونه حوادث است که در آن یک عضو ممکن است در حال حاضر برخی از پرداخت پول به این شرکت برای اطمینان از آنها ساخته شده و تمام.”

این بیانیه در ادامه می گویند آنها خوشحال Kroger است “به حواس خود آمده.”

“در حال حاضر آنها می توانند تمرکز توجه خود را بر گسترش “قهرمان پرداخت” تا زمانی که این بحران است” UFCW نمایندگان به این نتیجه رسیدند.

چرا زمان این مهم است ؟

تبلیغات:

به عنوان سالن های گزارش شده در مارس 13, Kroger اعلام کرده بود قطع از 2 دلار در هر ساعت hazard pay — که به نام “قهرمان پرداخت” و یا “قهرمان پاداش است.” ملی زنجیره ای مواد غذایی قابل توجهی پوش بک از هر دو کارکنان و نمایندگان اتحادیه که برای تصمیم گیری به خصوص که هدف اعلام شده آن خواهد بود گسترش خود را 2 دلار در هر ساعت خطر پرداخت برای فروشگاه کارگران از طریق جولای 4.

سپس در مارس 15, Kroger پس از آن اعلام کرد که 130 میلیون دلار “با تشکر از شما پرداخت” برای همکاران; یک بار پرداخت به طور متوسط به 400 دلار برای واجد شرایط تمام وقت همکاران و 200 دلار برای واجد شرایط پاره وقت همکاران و پرداخت خواهد شد و در دو اقساط در 30 مه و ژوئن 18.

“در حالی که ما خوش آمدید هر گونه افزایش در جبران خسارت ما همچنان به تماس Kroger به گسترش $2.00 در هر ساعت “قهرمان پرداخت حق بیمه به طور نامحدود تا زمانی که این بحران است” نمایندگان اتحادیه گفت: در 16 ماه مه بیانیه.

“در حالی که صنایع دیگر رنج می برند در طول این همه گیر Kroger پر رونق است” این بیانیه ادامه داد. “با تشکر برای ما سخت در حال کار اعضای همان فروشگاه فروش شد تا عظیم 30 درصد در ماه مارس به تنهایی و انتظار ما برای دیدن اعداد بالا برای آوریل, مه و ژوئن است.”

درک که Kroger اعمال نفوذ خود را همه گیر نیروی کار برای افزایش سود در حالی که به طور همزمان نادیده گرفتن تماس های خود را برای خطر جبران شده است یکی از سخت برای این شرکت به لرزش به خصوص که این شرکت در گزارش هفته گذشته که Kroger مدیر عامل رادنی McMullen دریافت 21 درصد افزایش دهد.

لغو مجموعه به صورت غلط اضطراری پرداخت یک گام در مسیر درست است اما برای بسیاری از کارکنان آنها احساس نمی واقعا به رسمیت شناخته شده به عنوان ضروری کارکنان بدون پرداخت متناسب با خطرات سلامتی آنها رو به رو هستیم و هر زمان که آنها حرکت Kroger راهرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>