کوشنر شرکت ها ممکن است “نخست ذینفع” وام مسکن یخ در coronavirus محرک: گزارش

جارد کوشنر خانواده شرکت ممکن است “نخست ذینفع” از coronavirus امداد ارائه اجازه می دهد صاحبخانه به توقف پرداخت وام مسکن در برخی از خواص با توجه به یک گزارش جدید.

کوشنر شرکت های شرکت املاک و مستغلات متعلق به کوشنر خانواده ممکن است قادر به توقف پرداخت هزاران کم و متوسط-مسکن واحد بخشی از بودجه توسط یک 800 میلیون دلار فدرال حمایت وام است که آن را دریافت کرد در سال گذشته سیاسی گزارش شده است.

تبلیغات:

ارائه که نیاز به صاحبخانه به توافق به اخراج مستاجران قادر به پرداخت اجاره بها در میان coronavirus بحران یکی از چندین مقررات در لایحه ای که می تواند به نفع شرکت های هر دو کوشنر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ارائه در نظر گرفته شده برای کمک به صاحبان اموال که مستاجران توان پرداخت اجاره. کوشنر شرکت ممکن است قادر به دریافت کمک های فدرال — حتی اگر آن را تا به اندازه کافی پول برای پوشش پرداخت وام مسکن — از آنجا که این عمل از طریق یک سری از LLCs ها, شکار Narasimhan املاک و مستغلات تامین مالی متخصص در Beekman مشاوران سیاسی گفت.

“می تواند او را به استفاده از آن ؟ بله شرکت خود را می تواند” او گفت:. “آنها قرار است به جیب عمیق, اما بسیاری از صاحبان مجموعه هر یک از ساختمان تا LLC. بنابراین در نظریه او نمی باید یک تعهد برای نوشتن یک بررسی.”

تبلیغات:

ارائه یکی از چند در تسکین لایحه ای که می ایستد به نفع هر دو کوشنر و پدر در قانون هیچ یک از آنها واگذار شده از کسب و کار خود را پس از ورود به کاخ سفید است.

دموکرات ها تحت فشار قرار دادند به نوار تهمت و کوشنر از ضربه زدن به بودجه امداد اما این ماده تنها به شرکت های بزرگ کمک مالی صندوق — نه وام ارائه. معلوم نیست که اگر کمک مالی ارائه در مورد کوشنر در همه آن را به عنوان تنها میله وام های دولت از رفتن به شرکت های که در آن مقامات دولتی و یا اعضای خانواده خود را به طور مستقیم در مالکیت سهام حداقل 20٪. پس کوشنر اغلب انشعابات مالکیت با اعضای خانواده و دیگر سرمایه گذاران این شرکت ممکن است واجد شرایط برای تسکین نیویورک تایمز قبلا گزارش شده است.

کوشنر و مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت ها نیز ممکن است بهره مندی از این لایحه را وام کسب و کار کوچک برنامه. فردی هتل متعلق به تهمت و کوشنر خانواده ممکن است قادر به دنبال وام در نظر گرفته شده برای کسب و کار با کمتر از 500 کارمند و وام نمی نیاز به پرداخت می شود اگر شرکت نگه می دارد و کارکنان آن است.

تبلیغات:

“بان کی مون برای مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده تنها به یک بخش از این لایحه” جنیفر Ahearn از داوود شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) گفت: Politico. “و سوال وجود دارد در مورد چگونگی کوشنر منافع ساختار خود را در کسب و کار. ما همین حالا باید دید به منافع خود.”

اما این سازمان توافق کردند که بودجه خود بودند لازم برای کمک به کسب و کارهای کوچک و مستاجرها زنده ماندن رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس بحران است.

تبلیغات:

“در حالی که آنها هنوز هم ممکن است بهره مندی از بخش هایی از این لایحه در خواندن آن به نظر می رسد تنها در راه است که می تواند به نفع بسیاری از دیگران” خدمه سخنگوی اردن Libowitz آسوشیتدپرس گفت.

در حالی که کوشنر شرکت های غرفه به بهره مندی از ارائه در نظر گرفته شده برای کمک به کم درآمد مستاجرها در میان بحران شرکت فرستاده اجاره مجموعه اعلامیه به ساکنان در نیویورک که حتی ذکر است coronavirus مادر جونز گزارش شده است. دو روز بعد از آن با ارسال ایمیل دیگری با اذعان به بحران اما ترغیب شهروندان به پرداخت “ASAP” حتی اگر این شهر را ممنوع کرده است اخراج به مدت 90 روز.

“بنابراین در حالی که مهمان نوازی و تجاری املاک و مستغلات اجزای کوشنر امپراتوری کسب و کار احساس فشار این شرکت است که به نوبه خود با فشردن آن در نیویورک مستاجرها به عنوان بهترین آن می تواند” آمریکا چشم انداز الکساندر Sammon نوشت. “اولویت های Jared کوشنر و خانواده اش املاک و مستغلات امپراتوری روشن: به زور گرفتن هر دلار به خارج از مستاجران خود را قبل از تجاری در طرح کمک مالی که جارد خود کمک کرد تا در قرعه کشی.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>