کوشنر سایه coronavirus نیروی کار اولویت بندی درخواست از رادیو فردا میزبان: whistleblower

یک داوطلب با جارد کوشنر سایه کاخ سفید coronavirus نیروی کار به شکایت مجلس نظارت کمیته ادعا آرایه ای از ناشایستگی از جمله نا مناسب نیروی انسانی انتخاب و خود ساخته شکست به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به بیمارستان.

موسس که دیگر با نیروی کار ادعا می کند در این گزارش به دست آورد توسط واشنگتن پست که داوطلبان در یک تیم وظیفه تهیه PPE تا به حال کمی به هیچ تجربه یا بهداشت و درمان تهیه و یا مدیریت زنجیره عرضه.

تبلیغات:

آنها گفته نمی تواند از آوردن هر گونه روابط با مربوطه تولید کنندگان به جدول و نه تا به حال درک کافی از مقررات فدرال مانند آداب و رسوم و یا سازمان غذا و دارو شکایت گفت.

“آمریکایی ها در مواجهه با یک بحران غم انگیز نسبت وجود دارد و نیاز مبرم به صورت موثر و کارآمد و جسورانه پاسخ. از چند هفته به عنوان یک داوطلب به اعتقاد من ما در حال سقوط کوتاه” شکایت بخوانید. “من نوشتن را به هشدار نمایندگان از این چالش ها و بخواهید که آنها انجام همه چیز ممکن است برای کمک به خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران و دیگر آمریکایی ها نیاز دارند.”

دو مقام ارشد دولت مقامات تایید اتهامات در این شکایت که ارائه شده به کنگره در آوریل 8, به پست.

تبلیغات:

هر چند کوشنر به خود علائم بالا, نقطه کار خود را خصوصی نامنظم کانال به عنوان یک “موفقیت بزرگ داستان” خود را “شاهزاده استکبار” گفته مانع دولت همه گیر پاسخ هفته.

“جارد در حال اجرا است همه چیز” سابق کاخ سفید گفت: با توجه به Vanity Fair. “او عملا رئیس جمهور ایالات متحده است.”

با استناد به “تعداد زیادی از مقامات دولتی و داوطلب درگیر در تلاش” پست گزارش داد که کوشنر بنیاد با هم یک تیم از داوطلبان از مشاوره خصوصی و سهام شرکت ها از جمله گروه مشاوره بوستون و مک کینزی برخی از آنها در زمان تعطیلات پرداخت.

تبلیغات:

استخدام شد و گفته می شود سبز و نا آشنا با زمینه کوشنر برداشت از برای آنها که cinched بسته زنجیره تامین تنگنا و ایجاد “مشکلات مزمن” برای تامین تجهیزات.

اتهامات محدوده به قوم و خویش. برخی از داوطلبان آموزش داده شد به اولویت بندی آگهی از مغلوب ساختن پیشی جستن-متصل “افراد برجسته” از جمله محافظه کار روزنامه نگاران موسس ادعا کرد.

تبلیغات:

شکایت خاص نقل از دو Fox News شخصیت: “فاکس و دوستان” شرکت میزبان برایان Kilmeade که تماس دولت با سرب برای خرید PPE و جانین Pirro که “بارها و بارها lobbed” تیم ملی برای تحویل محموله بزرگ از ماسک به ناشناس بیمارستان نیویورک.

یک فاکس نیوز گفته سخنگوی این پست که Kilmeade و Pirro غافل بودند که کوشنر به حال سریع-ترسیم درخواست های خود را جلوتر از دیگران است.

“این داوطلبان هستند درست میهن پرستان” کوشنر که ازدواج از رئیس جمهور, دختر, در بیانیه ای گفت: این ادعا از گروه منابع ده ها میلیون ماسک “در زمان ضبط” و هواکش به اندازه کافی برای همه است.

تبلیغات:

“این خطر وجود دارد ممکن است تصمیم گیری ساخته شده است که به طور کامل مطلع و که منجر به پایین دست اثر در پاسخ” Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت عفونی-بیماری پزشک گفت: پست.

“مردم هستند که داوطلبانه آنها اهدا وقت خود و ما باید برای آن سپاسگزار است اما هر کس که نظارت بر آنها باید برای مطابقت با مهارت های خود را با آنچه که نیاز دارد,” او گفت:.

به درجه ای برخی از خواستگاری به نظر می رسد که مناسب بوده است. یک مجموعه ای از داوطلبان وظیفه بود با ایجاد مدل مانند برای PPE و تقاضای بالقوه کمبود دارو.

تبلیغات:

مقامات دولت اوراق این مدل برای بودن بیش از حد “فاجعه بار” عطف به sunnier مدل از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن که پیش بینی برخی از کمترین مجموع عفونت و مرگ می شمارد. کسانی که پیش بینی شد تجدید نظر به سمت بالا توسط دو این هفته است.

“من باور دارم داوطلبان صالح کار سخت و هوشمند اما ما نمایندگی کوچکتر تدارکات تیم از در اکثر اواسط اندازه شرکت ها با وجود قدر از بحران” موسس نوشت: در شکایت است.

“من معتقدم که امریکا سزاوار بزرگتر بهتر تامین می شود پاسخ. این تیم به طور کلی با این نسخهها کار از 12 ساعت در روز و هفت روز در هفته اما رک و پوست کنده کمی برای نشان دادن آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>