Kyle MacLachlan, چگونه David Lynch خنده و بازی دکتر برای تام هاردی در حال مرگ “کاپون”

نویسنده/مدیر Josh Trank را (از “Fantastic Four” رسوایی) arty فیلم جدید “کاپون” در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا زیرکانه با تمرکز بر سال گذشته از گانگستر بدنام (همیشه جذاب تام هاردی) که او را بیمار. به جای بازی کردن خود در زندگی از جرم و جنایت و یا ضبط این کاوش مطالعه شخصیت حرفه ای جنایی در خارج از زندان و در تبعید زندگی در فلوریدا. عرق و سرفه و غائط ظروف سرباز یا مسافر با gravelly, پارس, صدای شما می تواند یک بازی در Al Capone رنج است; ذهن خود را رو به وخامت است از عصبی سفلیس. از این رو نیاز به دکتر Karlock (Kyle MacLachlan) که به او پوشک جایگزین سیگار برگ خود را با هویج و شامل برخی از هنر درمانی در راز امید گرفتن “Fonzo” (به عنوان او را به نام) نشان می دهد که او ممکن است stashed 10 میلیون دلار.

MacLachlan تنها تعداد انگشت شماری از صحنه ها در این فیلم جذاب اما “Twin Peaks” بازیگر آشنایی آرام اما همچنین شوم حضور در یک درام است که پخش مثل یک تب رویای; کاپون وحشی پرواز از فانتزی لحظات توهم و پارانویا و انجام اعمال خشونت واقعی.

تبلیغات:

این بازیگر به تازگی با صحبت سالن خود را در مورد “کاپون” کار با هاردی و دیرین خود را با همکاری مدیر افسانه ای دیوید لینچ.

چرا شما فکر می کنم که ما شیفته گانگستر زندگی به طور کلی و آل کاپون در خاص ؟ “کاپون” به نظر می رسد در پایان عمر خود که من فکر می کنم قدرت خود را است.

که چیزی در مورد این فیلم که من در پاسخ به — که ما نمی دانیم این سمت از او. چه آن را مانند نگاه کسی که سفلیس و به یک مرد قدرتمند مانند کاپون کاهش می یابد به یک نوزاد? مردم شیفته گانگستر زیرا آنها انجام کارهای خارج از اکثر مردم طیف وسیعی از تجربه و پذیرفته شده رفتار است. همه ما مبهوت از آنچه آنها دور با.

تبلیغات:

تام هاردی است که نوع وحشی به عنوان کاپون. شما باید چند صحنه که در آن Karlock تلاش می کند به راحتی و یا ارتباط برقرار کردن با او. شما می توانید بحث در مورد کار با هاردی در شخصیت ؟

هاردی بازی این و این — او فوق العاده ای بود واقعا سرگرم کننده به کار مخالف او. آن جالب بود پویا. من فکر می کنم که هنگامی که شما یک تامر شیر شما را به نمایشگاه اعتماد به نفس و آرامش کنید و سعی کنید به نگه داشتن چیزهایی که به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است, بنابراین شما لازم نیست خشم وحش. وجود دارد دیگر فشار کار بر دکتر که باعث او را به رفتار در راه است که لازم است برای او برای زنده ماندن. شما نمی بینید او عرق کردن اما زیر پیراهن و کت او عرق شد. آه و فوق العاده فریاد به [طراح صحنه و لباس] امی Westcott برای دکتر bowties. من فکر کردم آن را انتخاب درخشان. آن را غیر منتظره و فقط به اندازه کافی به شما می گویند, “او می پوشد یک پاپیونی” — آن را به یک انتخاب واضح است.

Karlock تلاش می کند تا با استفاده از هنر درمانی به شرکت کاپون. آنچه که ارزش شما در محل هنر یا درمانی ؟

تبلیغات:

من فکر می کنم وجود یک ارزش در هنر و زمانی که من راه رفتن را از طریق یک گالری هنری, i’m different وقتی که من بیرون می آیند. وجود دارد یک بخشی از من است که احساس می کند Karlock در تلاش است برای کمک به کاپون. و او می کند پیدا کردن یک جایگزین برای خود نیکوتین عادت. او در تلاش برای درمان فرد و با استفاده از هنر درمانی که او را آرام کنند اما در نهایت او [انگیزه های نهان]. اما وجود بی میلی وجود دارد. Karlock را مقاومت در برابر.

Karlock عملی است ، آیا شما در پیدا کردن شما تمایل به typecast در مقید شخصیت که کوچک تاریک?

تبلیغات:

من فکر می کنم که مثالی است که در آن شما با او چگونه به نظر می رسد/من به نظر می رسد مانند شخصیت در “قله های دوقلو” — این upstanding مامور اف بی آی که قابل اعتماد است اما از طرف دیگر از او را که قادر است به مقابله با سمت تاریک و می توانید رسیدگی. لینچ به شنود گذاشته باشند و آن تقویت شده است در نقش های مختلف بازی کنم. من واقعا هیجان زده بود و غرق به بازی شخصیت ها در “قله های دوقلو” و بازی انواع دیگر از شخصیت های. من هیجان زده بود با این فرصت را, اما شما باید به ارائه. من می خواهم به انجام کاری غیر از آنچه انتظار می رود.

من دوست دارم که من می دانید که کایل در حال رفتن به نشان می دهد تا در یک فیلم شما در. شما تمایل به متناوب بین فیلم و تلویزیون بازی مرد پیشرو, نقش ها و شخصیت قطعات. چه درخواست انجام یک فیلم مستقل مانند “کاپون”?

این واقعا در مورد کارگردان و بازیگران. تام بود در یک قرعه کشی برای من برای رسیدن به محل کار یک صحنه با هم با یک بازیگر من تحسین. Josh Trank را “کرونیکل” خاص بود و خواسته غیر معمول سوال. آن زمان من در یک سفر از من انتظار دارند و من فکر کردم او را تفسیر جالب در “کاپون” بنابراین به طور کلی آن است که درگیر است که معماران و طراحان? من می خواهم به بخشی از این سفر. من نمی دانم چگونه آن را به نوبه خود, اما من می خواهم برای رفتن در این سفر با این مردم است.

تبلیغات:

توجه داشته باشید که در من می دانم که شما نیز عذرخواهی علنی و بارها و بارها برای “Showgirls” اما از مستند جدید “شما نمی Nomi” است بیرون آمدن تقاضا در ژوئن 9. آن repositions “Showgirls” به عنوان یک “disasterpiece.” باید به شما آموخته به آغوش این اردوگاه کلاسیک هنوز ؟

کاش doc هست. من هنوز از ذهن است که این فیلم در آنچه در آن است. من آن را در بر داشت یک مخاطب. ما را سرگرمی و آن را قطعا که پس چرا نه ؟

شما صحبت کردن در مورد کار با دیوید لینچ و با توجه حرفه ای خود را به او. آنچه که ممکن است مردم شگفت زده می شود برای یادگیری در مورد همکاری خود را?

تبلیغات:

خدای من نمی دانم . . . ما دوستان بسیار خوب و نوشیدن مقدار زیادی قهوه هم که احتمالا همه قابل درک باشد. وجود دارد یک رابطه خانوادگی بین من و او و لورا درن و ما نگه داشته در تماس با ما و باقی دوستان که نمی اغلب اتفاق می افتد در حال حرکت از یک پروژه به پروژه. آن را لذت بخش بوده است. ما نمی خواهم به یکدیگر خنده در طول فیلمبرداری وجود دارد که.

چگونه شما را به دیوید لینچ خنده ؟

او به شما بخواهید برای انجام کاری در حالی که دوربین نورد می گویند بروید و انتخاب کنید تا که فنجان قهوه و او با یک خنده از من انجام کاری غیر معمول و خنده دار. بنابراین من سعی کنید به جمع آوری خبر. این کودکانه اما خنده دار.

“کاپون” در حال حاضر در دسترس برای اجاره و یا خرید بر روی تقاضا.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>