“لاکتوز عدم تحمل در برابر”: چگونه milkshakes شد ابزاری برای اعتراض و موجب پلیس بی اعتمادی

در ژوئن 15, یک NYPD پزشکی قانونی تیم وارد هیپ برگر مشترک Shake Shack در 200 برادوی در منهتن مسلح با نوار احتیاط و یک سری از زرد شماره پلاکارد. ششم شد کمرویی بعدی قرار داده شده و به آنچه به نظر می رسد خالی میلک شیک فنجان بود که برگرفته از نزدیکی زباله می تواند.

چند ساعت قبل از آن سه افسر از یک برانکس حوزه دستور داده بود milkshakes — توت فرنگی و گیلاس و وانیل — از آن Shake Shack محل. به گزارش نیویورک پست می لرزد ظاهرا طعم کردن به طوری که آنها انداخت و آنها را خارج و شکایت به یک مدیر که به آنها کوپن به صورت رایگان غذا یا نوشیدنی در دیدار بعدی خود را.

تبلیغات:

پس از آن همه چیز بسیار تشدید سرعت: پس از گفتن گروهبان در مورد میلک شیک حادثه یک استاد راهنما فرستاده اضطراری واحد خدمات برای راه اندازی یک صحنه جرم در Shake Shack. ماموران در سوال فرستاده شد به Bellevue بیمارستان مورد بررسی قرار گیرد.

یک ایمیل بود که به زودی ارسال به شهرستان پلیس اتحادیه بیان کرد شش افسران بود “شروع به پرتاب تا پس از نوشیدن نوشیدنی های آنها از لرزش زیستن در 200 برادوی” که به دنبال آن بود تا با یک پست توسط کارآگاهان وقف ارتباط گفت که چند افسر به حال بیمار شدن پس از “عمدا مسموم توسط یک یا بیشتر کارگران در Shake Shack.”

اما هیچ یک از افسران بود و در واقع تبدیل به بیمار.

تبلیغات:

با توجه به پست های افسران که گرفته شده بود به بیمارستان “مورد بررسی قرار گرفت و منتشر شد تا کنون که بدون نشان دادن علائم است.” بعدا مشخص شد که این نوشیدنی درخواست شد از طریق یک برنامه تلفن همراه, بنابراین هیچ راهی برای Shake Shack کارکنان بدانید که یک عضو از NYPD قرار داده بود سفارش نه وجود دارد یک فرصت برای سنبله یا سم نوشیدنی هنگامی که ماموران لباس شخصی وارد رستوران زیرا این نوشیدنی در حال حاضر از پیش بسته بندی شده و در انتظار انتخاب کنید تا.

عجیب و غریب طعم ؟ باقی مانده milkstone remover اسیدی محلول مورد استفاده برای مبارزه با تجمع در فراورده های لبنی و تجهیزات. این دستگاه تا به حال فقط تمیز شده است قبل از این افسران قرار داده شده و سفارشات خود را.

این یک داستان است که واقعا کپسوله افزایش تنش ها بین معترضان و پلیس منجر شده و در برخی از همین ساختگی تئوری های توطئه (مانند “اتوبوس پر از antifa” مضر که گسترش وحشت از طریق تعدادی از شهرهای کوچک در سراسر کشور); اما در یک سطحی تر سطح آن را نیز یادآور چگونه کوکتل های شیری و دیگر منجمد لبنی نوشیدنی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای مشترک ابزار برای مخالفت سیاسی و موضوع ظن پلیس

تبلیغات:

“کوکتل های شیری جایگزین تخم مرغ به عنوان اعتراض پرتابه از انتخاب” نوشت: دن Kaszeta برای “آتلانتیک” در مارس 2019.

قبل از آن که در ماه Brexit رهبر حزب Nigel Farage شده بود فرو برد و با یک موز-و-شور-میلک شیک کارامل در حالی که مبارزات انتخاباتی برای انتخابات پارلمان اروپا در شهر نیوکاسل; قبل از آن که تامی رابینسون ضد مسلمان بنیانگذار English Defence League شده بود “milkshaked” دو بار به عنوان بسیاری از روز در حالی که کارل بنیامین, انگلیسی, ضد فمینیستی YouTuber مواجه چهار milkshakings در طول دوره یک هفته.

تبلیغات:

درخواست تجدید نظر برای معترضان آشکار است. Milkshakes ارزان و آسان برای به دست آوردن و حمل و نقل می توان به راحتی نادیده گرفته شده است که تا زمانی که آنها در حال چکیدن پایین صورت و لباس کسی که در حال اعتراض کردند. (نتانیاهو ممکن است در مخالفت با که آخرین نقطه. پس از او milkshaked او اتهام خود گفت جزئیات امنیتی “شما می توانید کشف که مایل دور.”)

آن را به اندازه کافی از یک مشکل این است که اجرای قانون به طور خلاصه سعی کردم به آن را غیر ممکن به خرید milkshakes در نزدیکی تظاهرات سیاسی سایت. مک دونالد در ادینبورگ به طور موقت متوقف خدمت منجمد رفتار مطابق; برگر کینگ نگه داشته و در خدمت به طور معمول باعث برخی alt سمت راست صاحب نظران از جمله سفید ملی podcaster Stefan Molyneux را متهم زنجیره ای از “endors[ing] خشونت سیاسی.”

شعار برای milkshaking به زودی شروع به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی مانند “انقلاب خواهد بود پاستوريزه!” و “لاکتوز عدم تحمل در برابر!” دانشگاهیان و نویسندگان شروع به نظریه پردازی در مورد آنچه در عمل نماد.

تبلیغات:

“امروز سیاست بسیار نمایشی می گوید:” دکتر ایوان Gololobov یک سیاست آموزشی همکار در دانشگاه حمام که دارای تخصص در رادیکال جوانان خرده فرهنگ و ضد سیاست گفت: “جنگ اشباح.”

“خیابان اقدام خود را با ارزش است تقریبا هیچ اگر آن را آنلاین دنبال کنید,” او گفت:. “میلک شیک در یک شکل که وانمود جدی و شناخته شده تبدیل شده است فوق العاده قدرتمند تصویر, از بین بردن پلت فرم از جدیت برای امثال رابینسون و بنیامین.”

اما به عنوان Kaszeta — که سابق کاخ سفید نظامی دفتر مشاور شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی تهدید — نوشت: “گاهی اوقات یک میلک شیک است که فقط یک میلک شیک.”

تبلیغات:

او بازگو حادثه ای که در آن یخ زده لیوان شده بود پرتاب در تیم خود را ون.

“برای همه پارانویا در میان برخی از همکاران من در مورد اسید هیدروفلوئوریک داخل تخم مرغ, من هرگز یافت می شود هر” Kaszeta نوشت. “بالون آب شد یک بالن آب. آشکار لیوان موجود در قهوه و شیر و شکر زمانی که من آن را آزمایش منجر مرا به ارزیابی که آن را در واقع یک قهوه نوشیدن.”

اما سوء ظن هنوز فراوانی در مورد اینکه آیا مواد غذایی و آشامیدنی-بر پرتابه حاوی بیشتر مواد مضر است. در ماه جولای سال 2019 پلیس در پرتلند سنگ., توییتی که برخی از گیاهی نارگیل, milkshakes, پرتاب شد و به افتخار پسران, اعضای راست نئو-فاشیست سازمان سمت چپ متمایل معترضان موجود “سریع خشک شدن سیمان.”

اما پورتلند پلیس هرگز منتشر فیزیکی هر گونه شواهد حمایت است که ادعا می کنند در حالی که بسیج مردمی ضد راست گروه ساخته شده است که milkshakes ارائه شده در این دستور غذا را در توییتر (30 نارگیل-بر اساس بستنی, 15 گالن بادام زمینی شیر یک “گروه ناز چاق در شورت غنیمت”).

تبلیغات:

تقریبا یکسان وضعیت نقل در اوایل این ماه در شهر نیویورک که NYPD قرار دادن یک گزارش داخلی — که تحت پوشش نیویورک پست — هشدار است که بتن سخت شده ساخته شده است به مانند “شکلات تراشه بستنی” تا به حال شده است در بر داشت در نزدیکی محل اعتراض پس از پلیس با قتل جورج فلوید. توجه داشته باشید خواست افسران باید با احتیاط از این پتانسیل سلاح.

“فنجان پر شد با سیمان ساخته شده و به مانند شکلات تراشه بستنی” هشدار بخوانید در قسمت.

کاربران توییتر به زودی با اشاره به این که بتن قرار داده شد در فنجان اسپرسو که قطع شده بود و با برچسب اصطلاح M160 نام صنعتی ملات مخلوط معنی آنها به احتمال زیاد آزمون نمونه که در حال عادی در سایت های ساخت و ساز. هیچ شواهدی وجود دارد که آنها تا به حال ساخته شده یا استفاده شده توسط معترضان.

مانند زاینده رود و پورتلند اعتراض افتضاحات این بود یکی دیگر از شایعه بی اساس از تخلفات مشترک توسط پلیس که به زودی مکان حدس و گمان باید افسران از قانون هوشیار در مورد ایمنی خود و ایمنی از کسانی که در اطراف آنها است ؟ اما این نوع از اطلاعات غلط است که منتشر شده قبل از تایید به نظر می رسد تنها به عنوان یک تاکتیک بیشتر به تنش بین نیروهای پلیس و حامیان آنها) و معترضان. آن را منحرف از مسائل واقعی در دست چه نژادپرستی نظاممند نقش در خشونت پلیس.

تبلیغات:

که گفت:, آن را به نظر نمی آید مانند وجود دارد پایانی به گزارش از پتانسیل های لبنی بر اساس تهدیدات.

به عنوان معاون نوشت: پنج شنبه, خارج از وظیفه افسر پلیس لس آنجلس که گفته می یافت تامپون در یک مخلوط قهوه و نوشیدنی او می خواهم خریداری شده در یک استارباکس در داخل یک هدف در دیاموند و بعد از ثبت گزارش لس آنجلس کلانتر.

“این نفرت انگیز حمله به یک افسر پلیس انجام شد توسط کسی که با نفرت در قلب خود را و کسی که فاقد بشر نجابت” رئیس پلیس لس آنجلس اتحادیه گفت: لایحه Melugin یک خبرنگار محلی فاکس وابسته در لس آنجلس.

“با توجه به Melugin گزارش افسر تنها می تواند شناسایی شده اند توسط پلیس اتحادیه های اعتباری دبیت کارت” معاون گزارش شده است. “به عنوان کسی که در یک استارباکس پس از coronavirus همه گیر شروع می داند هر چند تحویلدار نمی رسیدگی به کارت های بدهی.”

تبلیغات:

به عنوان داستان می رود و سپس صندوق را تا به حال به دقت مورد مداقه قرار دادن افسر کارت به عنوان آنها را از طریق دستگاه و هشدار barista به هویت خود را; barista, ساخت نوشیدنی در دشت بینایی را پس از آن که تا به حال برای به دست آوردن تامپون قرار داده و آن را به نوشیدنی بعد از آن تا به حال شده است از طریق یک مخلوط کن.

آیا ممکن است ؟ منظورم این است که اطمینان حاصل کنید. معاون خبرنگاران انجام شده خود را آزمایش 10 خیساندن انواع تامپون در 10 نوع مختلف از Frappuccinos. پس از یک سری اندازه گیری و تجزیه و تحلیل عکس آنها نمی تواند قطعی حکومت که جسم در سوال تامپون اما این سوال باقی می ماند که چگونه و چه کسی قرار می گیرد و آن را در نوشیدنی — و اینکه آیا لیوان بود واقعا فقط یک لیوان زمانی که آن را بیش از شمارنده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>