خانم شما باید با استفاده از یک پایه به توالت دستگاه


pStyle device
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس pStyle.

از تمام عناصر از پیش همه گیر زندگی من از دست با استفاده از یک سرویس بهداشتی عجیب است. من هرگز یک بار مشتق شادی از نشستن در یک disconcertingly مرطوب صندلی توالت یا معلق در هوا بالاتر از یک درهم و برهم کردن از شخص دیگری را به هدر ندهید. و در عین حال در موارد متعدد در طول چند ماه گذشته از جمله یکی از تحقیر آمیز بعد از ظهر که من چمباتمه پشت یک ماشین در پارکینگ یک باغ مجسمه—من خودم اشتیاق برای این امکانات ضروری از زندگی عمومی است. بدون خصوصی فضاهای بهداشتی توالت خارج از خانه ما در جهان به طور چشمگیری قرارداد.

اما حتی اگر بسیاری از حمام بازگشایی در سراسر کشور بسیاری از ما همچنان به جلوگیری از آنها را. در حالی که ما هنوز تا بدانند دقیقا چقدر رمان coronavirus است که قادر به سفر در قطرات طریق هوا ما نمی دانیم که برافروخته توالت تولید کامل در plumes از جمله قطرات—قطرات که ممکن است حمل coronavirus در سراسر غرفه موانع و به دستگاه تنفسی از دیگر سرویس بهداشتی را برانگیخت. به مدفوع و یا مقابله با قاعدگی محصولات آن ممکن است ارزش آن را به نگه داشتن به یک گروه اختصاص داده های سرویس بهداشتی. اما ادرار کمتر خواستار تلاش است. برای افراد با آلت تناسلی آن را به اندازه کافی آسان به را فراموش پشت بوش یا یک زباله دانی. برای بقیه از ما وجود دارد جدا.

ایستاده-به-pee دستگاه را از لحاظ تاریخی به دادگاه تجدید نظر به نسبتا کوچک خاص مصرف کننده پایگاه: تغییر جنسیت مردان, مردم, دوره نقاهت بعد از جراحی های خاص زنان outdoorsy به اندازه کافی به نیاز مکرر به جنگل می شکند اما بی میل به اندازه کافی برای بلک در ایده چمباتمه در برابر یک درخت. امروز با حمام و سرویس بهداشتی در جمعی ما گه لیست محصولات است که آن را آسان تر به ادرار بدون یک توالت در حال پیدا کردن یک بازار گسترده تر. این Feminal یک pee-برگزاری قوطی که به نظر می رسد مانند یک گرامافون و SaniGirl های یکبار مصرف و مقوا قیف باید هر دو دیده می شود فروش سنبله در ماه های اخیر.

در یک سفر جاده ای اخیر در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای با خیال راحت لذت بردن از تابستان من بدون عریان لب به لب من در کنار من-95 من قرار داده و چهار نفر دیگر جدا به آزمون. من محدود جستجوی من به دستگاه که قابل استفاده مجدد و نمی حفظ ادرار; من نمی خواهم به ایجاد زباله های غیر ضروری و یا حمل در اطراف یک بطری پر از ادرار. من هم سازی به دور از کسانی که مجسمه را به نگاه مانند دستگاه تناسلی; در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از جدا طراحی شده برای مردان trans ترکیب در ادرار از طریق من نیست اولویت است. من مدرج هر دستگاه در یک مقیاس از 1 تا 5 (1 که کاملا افتضاح بودن 5 خیلی عالیه) برای ساخت آن سهولت استفاده و دقت هدف و توانایی مورد استفاده قرار گیرد در حالی که یک شلوار و پاکیزگی. من نیز ارزیابی چگونه توهین من احساس توسط آن نام تجاری است. (همانطور که شما ممکن است جمع آوری شده از Feminal و SaniGirl بیشتر جدا وحشتناکی punny جنسيت-essentialist نام.) در اینجا آنچه که من در بر داشت.

GoGirl

ساخت: 4
این ابریشمی سیلیکون قیف بسیار انعطاف پذیر و گسترده ای بالا است که شما را به بدن شما پایین که در آن ادرار می آید و باریک به یک سخت تر از نوک به شکل یک شکاف سکه. این احساس با دوام و خوبی ساخته شده است. به عنوان با اکثر سیلیکون اشیاء می توان آن را یک آهنربا برای پرز و گرد و غبار اگر در سمت چپ باز و یا در یک پارچه ظرف.

سهولت استفاده: 2
این GoGirl اضافه شده یک نور روکش از وحشت به من گاه به گاه لباس. دستورالعمل من را تشویق به فشار قیف محکم به بدن من به “مهر.” اما زمانی که من سعی کردم به انجام این کار, آن را مچاله و خورده و تحت فشار دست من ساختن آن غیر ممکن است به طور موثر حفظ قیف شکل. یک مصالحه قیف به معنای من خودم با کمی ادرار در بدن من به جای چمن.

هدف: 2
این GoGirl انعطاف پذیری ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای اطمینان از کنترل هدف من در حالی که حفظ یک شرکت مهر و موم در برابر من بدن. “آن را تا به بسیاری از را” نه یک چیزی که من می خواهم به قادر به گفتن یک چیزی که ایستاده بین من و پا تحت پوشش در ادرار.

شلوار سازگاری: 1
من تا به حال به طور کامل شلوار خودم را در لبه یک پارکینگ در نیوجرسی استراحت توقف برای دریافت GoGirl به کار, که را شکست داد و هدف از استفاده از یک دستگاه به جای ادرار به طور مستقیم بر روی زمین است. این GoGirl دستورالعمل اصرار دارند آن را ممکن است برای استفاده از این دستگاه تنها با یک دست, اما به دلیل قیف خم بنابراین به راحتی و من در پوشیدن شلوار جین که من پیدا کردم که غیر ممکن است. من جریان نیز دستیابی نیست خیلی از قوس و آن را به نظر می رسد بهتر طراحی شده برای ادرار راست پایین به جای و به دور از بدن است. من نمی دانم یک زن است که دوست دارد این دستگاه; او می پوشد یک دامن هنگامی که او در نظر دارد به استفاده از آن.

پاکیزگی و نگهداری: 3
سیلیکون است که بدون منفذ که باید به GoGirl کاربران صلح از ذهن وجود دارد هیچ مکان برای باکتری ها برای پنهان کردن. من نمی توانستم به طور کامل دسترسی درونی نوک قیف به مالش دادن با انگشتان دست, اما در حال اجرا برخی از آب و صابون از طریق آن احساس کافی است. همانطور که برای بدن من—من هنوز هم نیاز به استفاده از کاغذ توالت بعد از ادرار از طریق قیف که سمت چپ من برگزاری دو چیز با آبیاری بر روی آنها. قیف است که به راحتی خورده یا scrunched تا به ذخیره شده در جایی دور.

نام تجاری: 2
من ابراز تنفر این محصول nonconsensual تشویق چه ضمنی شما در مقابل GoGirl. و بسته بندی صورتی کلمه دخترو cutesy آرم (حمام علامت نماد برای عبور از پاهای او) ساخته شده من احساس می کنم کاملا infantilized به عنوان من سعی کردم برای جلوگیری از وارد شدن ادرار در کفش من.

مجموع: 14

GoGirl device

pStyle

ساخت: 4
این pStyle یک هیچ و بی معنی قطعه ای از پلاستیک سخت. می آید در یک رنگین کمان از رنگ (من جزئی به فلزی سیاه و سفید با لکه) و به نظر می رسد مانند آن را در قسمت پاشنه کش قسمت مات و متحیر کردن-bouche قاشق. در یک قسمت از عتیقه راه سفر, حراج فیلیپ Serrell تشبیه کهن-زمان ادرار کردن دستگاه به یک جا سسی; این یک پژواک است که سنت است.

سهولت استفاده: 5
این فوق العاده ساده و به جرات میتونم بگم زیبا دستگاه. فقط پرتاب گسترده ای به عقب پایان به شما, شلوار, توالت, زن و نقطه باریک تر جلویی که در آن شما می خواهید به توالت بروید. اجازه ندهید که پیراهن خود را باز بالای دستگاه و شما باید تمام مجموعه. GoGirl وب سایت دشنامها پلاستیک سخت دستگاه به عنوان ناراحت کننده—و بله, اگر شما با استفاده از یکی از این دستگاه ها چون شما در دوره نقاهت بعد از برخی از نوع از هلند-منطقه عمل جراحی, شما ممکن است مانند فشار ، اما اگر شما می خواهید به توالت ایستاده و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ساخت یک “مهر” یا برگزاری یک دستگاه فقط با زاویه مناسب و فشار pStyle را محکم ساختار خواهد بود و آرامش.

هدف: 4
این pStyle آسان است به حرکت و تنظیم هر چند افرادی که استفاده نمی شود به جلو ممکن است بخواهید به تمرین خود پایان جریان ظرافت. نگه داشتن یک موضع گسترده ای.

شلوار سازگاری: 5
اما ونرخ waistbands و کوچکترین مگس می تواند به جای این دستگاه است که مقدار زیادی به اندازه کافی برای نگه داشتن ادرار دور از بدن است.

پاکیزگی و نگهداری: 4
این pStyle باز پلی پروپیلن ساختار باعث می شود آن را آسان برای تمیز کردن با آب و صابون. شما هنوز هم در سمت چپ با یک قطعه پلاستیکی با ادرار در آن هنگامی که شما انجام می رفتن اما شما می توانید به آرامی حرکت دستگاه به جلو به “پاک کردن” (بیشتر مانند خشک کن?) هنگامی که شما انجام می شود. من احساس نمی کنم نیاز به کاغذ توالت. طرح نیست در بودن با احتیاط با این یکی—آن را 7.5 اینچ طول راه بیش از حد بزرگ برای بسیاری از جیب.

نام تجاری: 5
این تنها دستگاهی است که من پیدا کردم بدون cutesy, hyperfeminized نام و/یا آرم. من خودم متنفرم برای استفاده از آن!

مجموع: 27

pStyle device

Shewee شدید

ساخت: 3
این دستگاه دارای دو بخش است: اولین بار است که یک قیف با دراز قسمت پایین که قاچ برابر بدن, ساخت Shewee شکل یک نوع هیبرید بین pStyle و GoGirl. دوم این است که یک لوله پلاستیکی انعطاف که اينجا آوندها به پایان قیف افزایش فاصله بین فرد و توالت. (این چیزی است که باعث می شود Shewee افراطی”،”) این Shewee است ساخته شده از پلی پروپیلن سخت مانند pStyle اما آن را احساس می کند یک لمسی ارزان تر است. چند لبه نیست کاملا گرد, ترک, خشن, پلاستیک درزهای که اصلا احساس بزرگ در مقابل پوست است. آن را مقدار زیادی مقاوم است.

سهولت استفاده: 3
من نمی نشت در حالی که با استفاده از Shewee اما من مطمئن هستم که احساس می کنم ممکن است! پایه بسیار باریک و می آید به گرد نقطه در پایان است که نشسته است در زیر کشاله ران, ساخت موقعیت مناسب تا حدودی دشوار است. این نیز روشن نیست که بخشی از قیف که قرار گرفتن pee—مهم ترین بخش!—باریک به یک نقطه. من صرف یک دقیقه خوب بدونم که اگر من قرار بود به آه قرار دادن آن است. من نمی, و آن را ناراحت کننده بود اما این کار انجام می شود.

هدف: 4
لوله انعطاف پذیر بود و مفید اما در نهایت آن را به اندازه کافی انعطاف پذیر به اندازه کافی و یا dripless به اندازه کافی به Shewee شدید لبه بیش از یک تکه پلاستیک محصولات. (این Shewee نیز موجود است و بدون لوله را قیف بسیار کوتاه تر و نگه داشتن ادرار کردن یک پا که بسیار مشکل تر است.)

شلوار سازگاری: 5
هیچ مشکلی در اینجا! اما اگر شما نمی بهار برای, افراطی, شما باید یک زمان سخت تر از ساخت آن گذشته و شلوار خود را بدون tube توسعه دهنده.

پاکیزگی و نگهداری: 5
من می خواهم در ابتدا کسر یک نقطه برای لوله است که به عنوان سخت به عنوان یک اسکراب قابل استفاده مجدد نی. سپس من کسر نقطه دیگر برای ناتوانی به “پاک کردن” با دستگاه. (اشاره به پایان نمی کند و به آسانی کار و به عنوان یک خشک کن.) اما من یش هر دو امتیاز به عقب برای Shewee را حمل صورت کامل قابل استفاده مجدد راه حل به گیر بودن در برگزاری یک قطعه پلاستیکی چکیدن با ادرار. آن را با احتیاط ميخ و به راحتی قابل شستشو در آینده در دسترس منبع آب در حال اجرا.

نام تجاری: 3
نام مرا با نفس بریده بریده کمی (اندکی!) اما من اذیت در “او” از بسیاری از STP کاربران ترانس مردان است. در غیر این صورت وحشتناک نیست.

مجموع: 23

Shewee funnel, tube, and case

صدای جرنگ جرنگ کردن دختر خوشگل

ساخت: 5
از دستگاه امتحان کردم این یکی از مدل لوکس. این صدای جرنگ جرنگ کردن دختر خوشگل به نظر می رسد بسیاری مانند pStyle اما با چند ویژگی های اضافی. این یک curvier طراحی است که متناسب با بهتر در برابر بدن و همینطور طرف است که می تواند پهن یا باریک با فشار زبانه ها در بالای صفحه برای آسان تر گرفتن و انعطاف پذیر نکته است که اجازه می دهد تا دستگاه را بریزید تا زمانی که استفاده نمی کنید. داخل احساس لاستیک و خارج است ،

سهولت استفاده: 4.5
وجود دارد هیچ چیز پیچیده در مورد تنه زدن به شلوار خود را, اما شما ممکن است بخواهید به یک دوم یا دو به دو بررسی موقعیت خود را و مطمئن شوید که انعطاف پذیر نکته است که به طور کامل توسعه یافته و راست. (توجه داشته باشید: این یک دوم داشتن مقاومت pStyle نیاز ندارد.)

هدف: 4
خیلی ساده است در اینجا.

شلوار سازگاری: 5
این صدای جرنگ جرنگ کردن دختر خوشگل شده بود برای شلوار! این یک اینچ و یا طولانی تر از pStyle به کاربران کمی بیشتر اتاق تکان دادن پس به صحبت می کنند.

پاکیزگی و نگهداری: 4
مانند pStyle این صدای جرنگ جرنگ کردن دختر خوشگل اجازه می دهد تا برای یک پست-آبیاری خشک کن. این دستگاه به اندازه کافی آسان است برای تمیز کردن و تاشو نکته باعث می شود آن را بیشتر جمع و جور برای ذخیره, اما پارچه کیسه ذخیره سازی می آید که با آن نمی باشد و کاملا ضد آب. اگر قطرات ادرار در وجود آنها لزوما اقامت قرار داده است—و سپس شما نیاز به شستن توالت کیسه.

نام تجاری: 1
من هر شاشیدن در شلوار من در حالی که با استفاده از صدای جرنگ جرنگ کردن دختر خوشگل اما من تقریبا استفراغ در پیراهن من وقتی که من به زبان آمده و نام خود را با صدای بلند. این صفت آرم به نظر می رسد مانند آن اقتباس شده از Skimm—همان فیروزه ای رنگ, همان, پاهای باریک و بالاتر از زانو ، من حتی رفتن به شروع به در مورد آنچه به این معنی است که ظاهرا زنان احساس defeminized توسط عمل ادرار کردن و یا تعامل با خود مایعات بدن (سلام سردستهزنان خواننده اپرا جام!) که آنها را به رنگ محصولات خود را به رنگ صورتی یا استفاده از یک تعبیری کودکانه برای شاش. من به جای اشاره می کنند که این کاملا مزخرف برای نشان دادن یک دستگاه ساخته شده به صورت ادرار با شلوار خود را با آرم یک زن در دامن.

مجموع: 23.5

Tinkle Belle device and case

به طور کلی, صدای جرنگ جرنگ کردن دختر خوشگل و pStyle شد روشن برندگان. آنها بسیار آسان برای استفاده و موثر—تا آنجا که من می خواهم به نگه داشتن با استفاده از آنها به جای یکدیگر هنگامی که من پیدا کردن اندازه مناسب ظرف محفظه برای ذخیره آنها را در زمانی که من بر روی بروید. اگر من تا به حال خرید یکی برای یک دوست, آن خواهید بود pStyle: سادگی و nongendered نام تجاری پیروزی برای من.

سوال اصلی من بود وقتی که من شروع این پروژه بود که آیا یک STP توانایی بر بهبود شرایط, خروس بزرگ خواهد بود به اندازه کافی به سنگین تر بودن آن معرفی آبیاری-تحت پوشش شی به معادله. مزایای Tinkle دختر خوشگل و pStyle به راحتی بیش از حد آستانه است که. ادرار در پارکینگ هرگز احساس وقار اما حداقل در حال حاضر من برای نگه داشتن شلوار بر روی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>