سناتور. لامار الکساندر (R-TN) یک از نزدیک به تماشای چرخش رای در این سوال که آیا به تماس شاهدان در واکنش به استیضاح محاکمه ساخته شده است تا ذهن خود را.

پس از شور و مشورت الکساندر پنج شنبه اعلام کرد که او رای در برابر تماس شاهد برخورد یک ضربه عمده به دموکرات ها که تحت فشار قرار دادند اضافی برای شهادت از افراد با دانش مستقیم در مورد کاخ سفید را از دست داده و کمک به اوکراین است.

الکساندر شفافی در تصمیم خود در 15-پرینت بیانیه. “وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است و آن را برآورده نمی کند ما قانون اساسی را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” او نوشت.

الکساندر در پست به نظر می رسد به نقطه به استدلال های ساخته شده توسط تهمت مشاور Alan Dershowitz که گفت: در عوض رئیس جمهور شده است به اتهام ارتکاب — حتی اگر درست نشد به سطح افزایش یک impeachable جرم.

در چند توییت او اذعان کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شرط کمک به اوکراین در ازای سیاسی و تحقیقات است. این اتهام اگر نبود یک impeachable یکی الکساندر به این نتیجه رسیدند.

الکساندر متوسط از تنسی که بازنشستگی در این سال دیده می شد به عنوان یک هدف برای حزب دموکرات برای جذب به سمت خود را به خاطر او نبود رو همان انتخاباتی فشار به عنوان دیگر قانونگذاران.

همراه با سنسور. میت رامنی سوزان کالینز و لیزا Murkowski الکساندر یکی از تعداد انگشت شماری از قانونگذاران در نظر گرفته پتانسیل نوسان آرا شاهد سوال. همانطور که از پنج شنبه شب, رامنی و کالینز هم نشان داد که آنها در حمایت از تماس شاهدان در حالی که Murkowski تا به حال هنوز به سیگنال روشن موضع.

“من رفتن به تأمل در آنچه من شنیده ام دوباره به عنوان خوانده شده یادداشت های من و تصمیم بگیرید که آیا من نیاز به شنیدن بیشتر” Murkowski پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

الکساندر اعلام کرد که رای گیری در خط با که بسیاری از جمهوری خواهان و بسیاری از آنها ابراز بی علاقگی و در تماس شاهدان بیشتر. و در این نقطه شاهد سوال شده است که در فارسی بقیه آزمایشی است که به طور موثر حل و فصل.

بدون الکساندر دموکرات ندارد محوری چهارم رای آنها نیاز به رسیدن به 51 رای اکثریت ساده است که نیاز به تایید حرکات برای شهود. حتی اگر Murkowski بودند به رای دادن به نفع شهود وجود دارد خواهد بود یک کراوات و آن را به احتمال زیاد قاضی جان رابرتز را انتخاب کنند نه به شکستن کراوات در نتیجه این حرکت در نهایت شکست.

این به معنی این سنا رسیدگی خواهد بود که اولین انتخابات ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده است که شامل نمی شود شهادت شهود.

رسمی رای گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شاهد است که هنوز هم قرار است به جای روز جمعه پس از بسته شدن استدلال از خانه استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تیم.

در حال حاضر که به نظر می رسد که مجلس سنا نمی تواند خواستار شهود به دادگاه تنظیم شده است به حرکت به سرعت به سمت تبرئه رای است که می تواند محل اواخر شب جمعه است. جمهوری خواهان شده اند مشتاق برای قرار دادن محاکمه این هفته, و آنها در حال آماده کردن خود برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو مقاله از استیضاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی