خوب Lamar! که خواهد بود از سوی دیگر ، لامار الکساندر جمهوری خواه از تنسی — شناخته شده برای آن علامت تعجب بعد از او نام خود را شطرنجی پیراهن و خود را وابسته به دان کیشوت ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. خوب Lamar! انداخت و او را به شهرت و میراث به fetid کمپوست پشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری جمعه گذشته است. الکساندر بازنشسته است و بعد از این مدت, بنابراین من حدس می زنم جمهوری خواهان که او مصرفی قربانی کردن انسان به مرحله به نقض و خیانت به سوگند خود را با تصمیم گیری رای امتناع از شنیدن شاهدان در رئیس جمهور را استیضاح محاکمه.

من مطمئن هستم که چرا هر کسی انتظار می رود او را به انجام هر چیز دیگری. الکساندر شناخته شده است به میچ مک کانل رهبر اکثریت را بورس در سنا و مجلس نمایندگان آمریکا را در کل استراتژی برای محاکمه به پوشش تا آنجا که ممکن است و همه چیز را با بیشترین سرعت ممکن. ایده این است که به اندازه کافی سناتور جمهوریخواه را به یک حمله از وجدان و یا حتی عقلانیت و نجابت به صورت شهود در دادگاه بود که همیشه یک شوت. و رک و پوست کنده الکساندر یکی از طولانی ترین عکس از همه.

تبلیغات:

من فکر می کنم رسانه ها در برخی از اسکندر اسطوره به عنوان تحت الحمایه سابق بهداشت ، هوارد بیکر یکی دیگر از Tennessean که مورد تحسین قرار گرفته به عنوان یکی از جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند که ریچارد نیکسون به استعفا در سال 1974. همانطور که من نوشته ام در اینجا قبل از بیکر شهرت برای rectitude پر از شکوفه شد. در اوایل رسوایی واترگیت بیکر پشت کانال مجرا بین نیکسون در کاخ سفید و سنا واترگیت کمیته کار مخفیانه از طرف او. کمیته استراتژی به سوال سطح پایین کارکنان و سپس حرکت به بالا از نردبان. بیکر vaunted خط در مورد “آنچه رئیس جمهور می دانند و هنگامی که او آن را می دانم ؟” در واقع طراحی به عنوان یک پوشش برای نیکسون خواست از مردم که نمی شد در یک موقعیت برای می دانم و به این تصور که در حالی که این همه تقلب اتفاق می افتد که رئیس جمهور شد از حلقه.

همانطور که می دانیم بیکر بعد خود را تغییر لحن زمانی که شواهد قریب به اتفاق تبدیل شد و با خوشحالی پذیرفته ستایش دیگران برای خود ادعا شجاع میهن پرستی دانستن همه در حالی است که او تا به حال واقع شده است نیکسون همدست از طریق بسیاری از تحقیقات و معروف او سوال شد در واقع بخشی از یک استراتژی برای کمک به رئیس جمهور.

بیکر واشنگتن پست اگهی در سال 2014 افتتاح شد در این راه: “سناتور سابق Howard H. بیکر جونیور تنسی که قاب مرکزی سوال از رسوایی واترگیت که از او پرسید: “آیا رئیس جمهور می دانند و هنگامی که او آن را می دانم؟” لامار الکساندر است که نمی توان خیلی خوش شانس. او perfidy مناسب است در باز. و بر خلاف استادش اسکندر نمی آمد در سراسر در پایان. او مهر و موم شده مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

تبلیغات:

البته الکساندر در تلاش است تا آن را به هر دو روش. او توضیح داد که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را بزدايد تا به حال شده است به طور کامل اثبات شده رئیس جمهور اقدامات تا به حال شده است صرفا “نامناسب” به جای impeachable و در نتیجه سنا نیاز ندارد برای شنیدن هر چیزی بیشتر.

او بعد از روشن ساخته است که او برنامه ریزی شده به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال گفتن نیویورک تایمز:

هر آنچه شما فکر می کنم رفتار خود را. با فوق العاده, اقتصاد, با محافظه کار قضات با مقررات کمتر شما اضافه کردن در آن وجود دارد نامناسب تلفنی با رئیس جمهور اوکراین و شما تصمیم می گیرید اگر شما ترجیح می دهند او را و یا الیزابت وارن.

تبلیغات:

برخی دیگر از سناتورها به وضوح می خواستم به پرش بر اسکندر ارابه موسیقی تحت این misapprehension که آنها بیش از حد خواهد شد پاداش با هوارد بیکر-مانند جلال برای خود زیپو تلاش برای توجیه رفتار خود را.

یک بار و آینده و منطقی “جمهوری خواه” سناتور. بن Sasse نبراسکا یک مشخصات خاص در شجاعت:

تبلیغات:

سناتور. مارکو روبیو از ایالت فلوریدا یک زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه حریف در زمان اسکندر شکنجه منطق و حتی بیشتر اعتراف به این که چه تهمت بود impeachable اما اعلام کرد که آشکارا حزبی استیضاح یک چیز بد است. روبیو ظاهرا متوجه نشد که رای خود را برای حذف آن را دو حزبی.

روز یکشنبه الکساندر دو برابر کردن در ظاهر در “دیدار با مطبوعات است.” آن را نه چاپلوس به او و یا رئیس جمهور:

او نمی دانست چه باید بکنید ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فقط از طریق کل مولر تحقیقات بود که همه چیز در مورد تصادف عجیب و غریب که مبارزات انتخاباتی خود را خزنده بود با مردم در ارتباط با یک قدرت خارجی بود که به طور فعال دخالت در انتخابات. الکساندر نیز نتواند به اذعان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Zelensky روز پس از مولر شهادت قبل از کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی ذکر است که در این تماس بدون شک برای نشان دادن رئیس جمهور اوکراین که او در خانه رایگان. آن را همیشه مسخره به infantilize این رئیس جمهور در این راه اما در این مثال آن را در ذهن ترا درهم میشکنند.

تبلیغات:

به هر حال تهمت نشانی از یک کار خوب است که همه توسط خود را:

این پوشش در چشم ساده. در طول محاکمه خود ما تا به حال به بیرون درز کتاب گزیده ای از سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, ساخت روشن است که رئیس جمهور و وکلای او بودند دروغ گفتن به مردم آمریکا است.

برای قرار دادن حتی بهتری نقطه بر روی آن در شب جمعه سی ان ان گزارش داد این:

تبلیغات:

وزارت دادگستری نشان داد در یک دادگاه پر اواخر جمعه که آن را به دو دوجین از ایمیل های مربوط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت در خودداری از میلیون ها نفر در کمک امنیتی به اوکراین — افشای آمد که تنها چند ساعت پس از مجلس سنا رای دادند در برابر subpoenaing اضافی اسناد و مدارک و شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه هموار کردن راه برای تبرئه.

که اولین بار بود که دولت اذعان کرده است که کسانی که ایمیل وجود داشته است.

آیات در بولتون کتاب و این ایمیل در حال نادیده گرفته شده توسط سناتور جمهوریخواه معادل Walter Cronkite به دست آوردن “تفنگ سیگار کشیدن نوار” از نیکسون دفتر بیضی ضبط و هوارد بیکر و پسران تصمیم گیری آنها نمی نیاز به آن را بشنوند. آنها پس از آن می تواند به این نتیجه رسیده اند که حتی اگر نیکسون بود اجرای کل عملیات جنایتکارانه از کاخ سفید, آن را به ارزش از بین بردن او را چرا که او تا به حال نیز انجام برخی از چیزهایی که آنها واقعا دوست داشتم. (در واقع نیکسون تا به حال برخی از واقعی دستاوردهای است که بیش از شما می توانید می گویند برای رئیس جمهور فعلی.)

همه اذعان دارد که استیضاح یک روند سیاسی. اگر سناتورها می تواند مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح رکورد به حساب به عنوان یک طرف مثبت و سپس آنها قطعا می تواند در نظر گرفته شود همه بقیه از مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات. از انسداد عدالت به حماسه-مقیاس فساد به دولت مملو از cronyism و قوم و خویش آنها می دانند که آنچه در او است. جمهوری خواهان فرصتی برای استراحت از او حداقل نمادین و ارسال پیام با شنیدن شاهدان حتی اگر آنها نمی خواهید او را محکوم به. آنها تا به حال شانس به بیانیه ای که حزب جمهوریخواه را تایید نکرده و این رئیس جمهور و جنایت. آنها را نکرد.

جمهوری خواهان نه تنها برای پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن بی منطق اوکراین طرح. آنها در حال حاضر کامل شریک در همه چیز او در حال حاضر انجام می شود و همه چیز او قطعا در آینده انتخابات ریاست جمهوری.

تبلیغات:

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی