لری الیسون در حال انجام یک چیزی غیر قابل تصور برای یک tech titan: میزبانی وب جمع آوری کمک برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

لری الیسون بنیانگذار اوراکل و یکی از ثروتمندترین مردان جهان است پرتاب جمع آوری کمک برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — مهم ترین صفحه نمایش پشتیبانی از عمده tech titan برای رئیس جمهور تا کنون.

الیسون میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در املاک خود در کالیفرنیا Coachella Valley هفته آینده برای “تفرج گلف و پذیرش” با توجه به یک کپی از دعوت به دست آمده توسط خورشید کویر, یک روزنامه محلی است. بلیط اجرا به عنوان بالا به عنوان یک چهارم میلیون دلار است.

در حالی که الیسون همواره مورد حمایت جمهوری خواهان در گذشته او عمده کمک کننده به یک سوپر پک حمایت مارکو روبیو در سال 2016 — جمع آوری کمک است که مطمئن شوید که به افشای زرق و برق دار 75 ساله میلیاردر به موج جدید سیاسی و شرکت ها آغاز شد. دره سیلیکون حقوقی واجد شرایط هستند به طور کلی عمیقا مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و آن آشکار خواهد شد برای دیدن اینکه آیا الیسون برخورد هر گونه مقاومت مواجه و یا فعالیت از اوراکل 136,000 کارکنان که در حال حاضر به ابراز نا امیدی حتی با کمتر از روابط اوراکل به دولت.

اوراکل شناخته شده است نه به خصوص بیقرار نیروی کار اما کارگران با تکنولوژی در حال سازماندهی در سن تهمت و باید به دنبال به حداقل رساندن روابط میان کارفرمایان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. شرکت هایی مانند گوگل و غیره با آن مواجه شده اند کارکنان است که می خواهند در این شرکت به پایان کار خود با اداره مهاجرت و گمرک به عنوان مثال.

الیسون هر چند مدت طولانی است که یکی از دره سیلیکون ترین گریز از مرکز و مستقل فکر رهبران و بنابراین او ممکن است مراقبت کمی در مورد مقاومت. الیسون است که دیگر مدیر عامل شرکت اوراکل است اما آن افسر ارشد فناوری و رئیس اجرایی.

Recode خواسته الیسون تیم در ماه سپتامبر گذشته در مورد اینکه آیا او برنامه ریزی شده به رئیس جمهور برای انتخاب مجدد اما سخنگویان کاهش یافته است به نظر. الیسون شخصی و اوراکل سخنگویان بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در چهار شنبه.

این رویداد برگزار خواهد شد در الیسون خصوصی و مستغلات در رانچو مایراج چهارشنبه آینده با توجه به یک کپی از این دعوت در یک زمین گلف که در آن او پس از بازی با باراک اوباما ، الیسون — به مراتب راحت تر با صفحه نمایش از ناز و نعمت و از بسیاری دیگر از تکنولوژی میلیاردرهای — یک شگرف acquirer ملک در جنوب کالیفرنیا.

آنچه که او شده است تا در حال حاضر عمده تهمت دهنده. مهم ترین تکنولوژی میلیاردر به مغلوب ساختن پیشی جستن به روز شده در اوایل Facebook سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره Peter Thiel. الیسون ساخته شده است نه سیاسی سهم از هر نوع پس از پایان سال 2017 و او هرگز قبل از اهدا به تهمت و یا هر گونه تهمت حمایت گروه با توجه به سوابق فدرال.

که باعث می شود این تصمیم به میزبان عمده با مشخصات بالا رویداد برای مغلوب ساختن پیشی جستن همه بیشتر غیر معمول است. اما آن را نیز یک کودتای بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم: الیسون است, بعد از همه, این کشور پنجم ثروتمندترین فرد با ارزش خالص تقریبا 70 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی