لری هوگان جعلی #مقاومت: خرید خود را از کره COVID-19 آزمون به نظر می رسد مانند یک شیرین کاری روابط عمومی

با وجود اینکه فرماندار یک ایالت لری هوگان امن coronavirus کیت های آزمایش از “13 ساعت در مناطق دور” با تشکر از “نزدیک به یک ماه از دیپلماسی مذاکرات” و “نیمه شب” مذاکرات است. خود “آن را دوست دارم بگویم” رویکرد فراهم می کند “در مقابل با رئیس جمهور است.”

که داستان هوگان می خواستم و او آن را در هیچ بخش کوچکی به این دلیل که فرماندار مریلند ارائه می دهد یک مقاومت پروفایل برای رسانه ها: جمهوری — بله یک جمهوری خواه! — که انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن. داشتن چک که جعبه کوچک دیگری اهمیت.

تبلیغات:

این هوگان-آغاز مذاکرات که منجر به یک شرکت کره جنوبی پرواز 500,000 coronavirus تست کیت به مریلند شدند پوستی گزارش نیویورک تایمز (4/20/20), NPR (4/21/20) و تقریبا هر کس دیگری. چند هفته گذشته آن را سخت است برای تماشای تلویزیون بدون دیدن هوگان رئیس انجمن فرمانداران ملی, برگزاری جلو را نشان می دهد مانند ABC “نمایش” (4/21/20), کمدی سنترال “نمایش روزانه” (4/29/20) و MSNBC را “صبح جو” (4/21/20).

هوگان تور پیروزی برای آنچه که او لقب “عملیات دوستی پایدار” راه اندازی شد به ادامه یک گفتگوی زنده در 30 آوریل مارک “رهبری در طول بحران” با واشنگتن پست, روزنامه که به طور کلی او را دوست دارد (FAIR.org, 11/21/18). اما صبح که پایین پست را از صفحه اول تا به حال محکم معرض (4/29/30) در هوگان کره جنوبی gambit.

WaPo: Very few of Maryland's coronavirus tests from South Korea have been used so far. Here's why.

تبلیغات:

واشنگتن پست (4/29/30) منتشر شده که در معرض سوراخ خیلی از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف کره آزمون — ویژه زوج با این حال…

آزمون هوگان در خارج از کشور خریداری برای $9.5 میلیون شد “نه در تامین کوتاه مدت در ایالات متحده” و در واقع در دسترس بودند “برای 20 تا 30 درصد کمتر از آنچه هوگان پرداخت می شود” این پست ارین کاکس و استیو تامپسون گزارش شده است.

“اگر کسی آمده بود به ما چند هفته پیش و گفت: ما نیاز به یک سفارش بزرگ برای مریلند ما شده اند…قادر به گرفتن سفارش و انجام آن” یک مدیر عامل یک شرکت است که باعث می شود COVID آزمون گفت: پست. “ما همیشه به عشق کشتی در ایالات متحده به دلیل آن را بسیار آسان تر به کشتی در داخل کشور از خارجی است.”

حتی اگر هوگان اصرار بر خرید آزمون از کره جنوبی — که او ممکن است انجام داده اند برای تبلیغات — او هنوز هم پرداخت می شود و 38 درصد بیشتر از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) بود که در همان ماه برای کره جنوبی آزمایش ارسال شده است.

تبلیغات:

علاوه بر به هدر رفتن یک زن و شوهر میلیون دلار مالیات در آنچه به نظر می رسد بیشتر شیرین کاری روابط عمومی از بهداشت عمومی اندازه گیری هوگان ادعا می کنند که این آزمونها برای رفتن به یک “نمایی بازی در حال تغییر گام به جلو” گسترده بود اغراق.

ایالات متحده تست فقر نیست, با توجه به عدم تست اما ancillaries مورد نیاز به آنها را کار که نیست بخشی از هوگان کره ای خرید. “بدون چیزهایی مانند معرف, [آزمون] در حال مرتب کردن بر اساس مانند زندان” Montgomery County اجرایی Marc Elrich دموکراتیک رئیس مریلند بزرگترین شهرستان گفت: پست.

تبلیغات:

نزدیک به دو هفته پس از آزمون وارد AFSCME مریلند جمهور پاتریک مورن میخواستم بدونم زمانی که آنها می خواهم به خط مقدم کارگران است. “ما درخواست شده است که برای آزمون ؟ که در آن در حال آزمون؟'” اتحادیه رهبر گفت: Baltimore Sun (4/30/20). “فرماندار در زمان پیروزی دامان قبل از اتمام کار است.”

یک هفته بعد مریلند خانه های پرستاری که باید به حساب برای نزدیک به 60 درصد از دولت COVID-19 کشته شدند و هنوز هم به دنبال آزمون. “آنها وجود ندارد,” مدیر عامل انجمن مریلند بلند مدت امکانات گفته قانونگذاران ایالتی (واشنگتن پست 5/6/20).

بدون ancillaries آزمون نیستند مفید است. حتی هوگان (Baltimore Sun 4/20/20) اشاره کرد اما تنها پس از اعلام خود را “شگفت انگیز” و “بی سابقه” خرید بین المللی خواهد بود “امن نگه داشتن مردم در سراسر دولت است.”

تبلیغات:

… با ارسال رابرت کاستاریکا (4/30/20) مصاحبه هوگان در مورد “رهبری در طول بحران.”

کسانی که اظهارات رنگ توخالی پس از ارسال را به معرض. و در حال حاضر هوگان راه اندازی شد برای شرکت در یک پست گفتگو ناشیانه صورتحساب به عنوان “رهبری در طول بحران.”

خوشبختانه برای فرماندار او سوال شد توسط ملی آمریکا رابرت کاستاریکا نمی خبرنگاران محلی که در معرض خود را مشکوک کرد.

تبلیغات:

پس از هوگان (ناموفق) سعی در رد این پست را گزارش کاستاریکا او را وادار به ایجاد یک جدید تر و دراماتیک داستان خط یکی که ارائه فرماندار با دور دیگری از رسانه چاپلوسی. معلوم شد پر شور جنبه های داستان که هوگان داشت ،

به عنوان یک مشتاق کاستاریکا نگاه هوگان به یاد می آورد که چگونه او می خواهم منحرف کره جنوبی هواپیما به مریلند بالتیمور-واشنگتن فرودگاه بین المللی. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که هواپیما در زمان خاموش از کره جنوبی با خیال راحت فرود آمد در اینجا در امریکا با خیال راحت که ما نگهبانی که محموله از هر کس ممکن است از تداخل گفت:” هوگان که وحی ملاقات هواپیما بر روی آسفالته.

هنگامی که چرخ لمس کردن هوگان بود “مشروط زیادی” مریلند گارد ملی و پلیس ایالتی در دست به امن آزمون و ماهوت پاک کن زدن آنها را دور به “مکانی نامعلوم” جایی که آنها باقی می ماند تحت گارد هوگان گفت: این ادعا محموله “بود فورت ناکس به ما.”

نبود آن درست است کاستاریکا خواسته که هوگان می ترسید فدرال را تصاحب آزمون ؟

تبلیغات:

در واقع “آن را کمی نگرانی گفت:” هوگان با استناد به نمونه هایی در کشورهای دیگر مانند ماساچوست است که ممکن است ارائه شده هوگان با راهکار.

وقتی ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر جهت به شدت مورد نیاز ماسک ره بود توسط فدرال حزب جمهوریخواه فرماندار همکاری با میهن پرستان جدید انگلستان صاحب رابرت کرافت استفاده می شود که تیم خود را در هواپیما به پرواز 1.2 میلیون N95 ماسک از چین به بوستون و در نتیجه درخشان حساب های رسانه های.

پس در دوست خود بیکر, قدم به قدم هوگان نیز به طور چشمگیری مورد استقبال هواپیما حمل لوازم از آسیا به دولت و سپس محافظت از محموله از فدرال.

CNN: Hogan: Maryland protected coronavirus tests it secured from South Korea 'like Fort Knox'

تبلیغات:
فرماندار منتقل داستان از “هوگان پرداخت بیش از حد برای انجام آزمایش” برای “Hogan نگه داشته و مغلوب ساختن پیشی جستن از سرقت آزمون” (سی ان ان 4/30/20).

رسانه ها شروع به پریدن کرد بیش از همه به بهبود داستان نادیده گرفتن این پست را در معرض. حتی دقیق رسانه ها مانند دموکراسی در حال حاضر (5/1/20) بودند جاروب کردن پا خود را توسط هوگان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن در برخواهد داشت.

این امکان وجود دارد هوگان واقعا می ترسید فدرال اما گزارش های رسانه ها نشان می دهد دولت فدرال پس از رفتن ارزشمند COVID تجهیزات مانند تجهیزات حفاظت شخصی N95 ماسک, پنکه, دماسنج و فرعی مواد برای تست کیت. هوگان بود planeload از آسیا در داخل کشور در دسترس تست محدود فوری سودمند است.

تنها چند روز پس از آن محکم معرض این پست (5/3/20) وانمود گزارش آن هرگز اتفاق افتاده است. هوگان بود دوباره های موردتوجه با بیکر دو رهبران جمهوری خواه که امن منابع حیاتی خارج از کشور در سرپیچی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

که داستان هوگان می خواستم در تمام طول.

تبلیغات:

مریلند در ضمن رنج می برد از یکی از کشور مرگبارتر COVID-19 شیوع بیماری را بدتر ساخته شده توسط ناکافی تست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>