“آخرین شانس U”, مدیر, مربی, پرتو را “Yoda-مانند” عقل و اوکلند تیم فداکاری

“آخرین شانس U” Netflix بکشد docuseries است که طول می کشد در عمق نگاهی به چالش ها و پیروزی های از تاریخ و کالج (یا JUCO) بازیکنان فوتبال در این زمینه بازگشت برای پنجمین و آخرین فصل است.

فصل گذشته رفته در داخل برنامه در مدارس کوچک در Scooba می سی سی پی و استقلال, Kansas. اما در این فصل خالق و مدیر Greg Whiteley — که همچنین ایجاد و تولید فن های مورد علاقه از سری “تشویق” — معرفی بینندگان به برنامه فوتبال در Laney کالج در اوکلند کالیفرنیا. بازی در سرعت gentrifying شهرستان ارائه چالش های منحصر به فرد برای بازیکنان هیچ یک از آنها در پردیس مسکن و یا برنامه های غذایی.

تبلیغات:

به جبران بسیاری از کار حداقل دستمزد شغل و زندگی ساعت دور از میدان تمرین (یا در اتومبیل های خود را) به پایان می رسد دیدار در تعقیب رویاهای خود را — یک تضاد کامل روز به روز زندگی دانشجویی ورزشکاران که بازی برای من بخش مدارس.

“من می توانم به شما بگویم که پس از انجام این نمایش به مدت پنج سال من فکر می کنم که وجود دارد این است که یک قربانی است که ساخته شده توسط ورزشکاران دانش آموز است که هر دو الهام بخش و دلخراش” Whiteley گفت: سالن.

او با سالن مورد تأکيد بر سلامت روانی ننگ در فصل جدید مربی جان پرتو را “Yoda-مانند” حکمت و آنچه در آینده برای “آخرین شانس U” حق رای دادن.

تبلیغات:

یکی از چیزهایی که من در مورد “آخرین شانس U” — و پس از آن ما این را در “تشویق” به عنوان خوبی است که شما در حال حاضر شهرستانها که این دانشگاه, برنامه ها قرار دارد به عنوان شخصیت. به عنوان به شما در تنظیم در سری اوکلند در حال حاضر چیزی از یک شخصیت در فرهنگ ما اما می تواند شما صحبت برخی از مورد یا عملی در زندگی واقعی راه بودن در اوکلند با ادامه gentrification بر بازیکنان ؟

بنابراین با توجه به قوانین ایالت کالیفرنیا است که شما می دانید, مشت کردن تازه وارد تیم فوتبال کالج است که بخشی از کالیفرنیا JUCO سیستم آنها نمی توانند ارائه هر گونه منافع را به یک دانش آموز ورزشکار که نیست همچنین در دسترس به غیر ورزشکاران دانش آموز. بنابراین اگر شما فقط یک دانشجو نیست که بازی های ورزشی شما خواهد دریافت هر گونه بهره مند خواهد بود که با توجه به یک بازیکن فوتبال یا بسکتبال, بازیکن, et cetera.

به طوری که بدان معنی است که تمام بازیکنان ما فیلمبرداری شد و این اولین بار است که ما انجام داده ایم در این پنج سال هیچ یک از آنها تا به حال خانه های دانشجویی. آنها زندگی در خوابگاه و آنها نمی باید هر نوع برنامه غذایی ارائه شده بود که این تیم است. در سال های گذشته عمل خواهد شد و ما به دنبال بازیکنان بازگشت به خوابگاه خود را, راست? و ما می خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان وجود دارد فقط فیلمبرداری آنها را در تعامل با یکدیگر انجام آنچه انجام می دهند در خارج از فوتبال ساعت. در Laney ما صرف مقدار زیادی از زمان رانندگی به جایی که آنها زندگی می کنند.

تبلیغات:

و شما ضربه پس از آن در خود سوال است. یکی از مسائل دیگر که منحصر به این فصل بود زیرا اخیر gentrification و توسعه شهر اوکلند بسیاری از بازیکنان, اگر نه همه بازیکنان است که ما فیلمبرداری نمی تواند استطاعت به زندگی در نزدیکی محوطه دانشگاه. بنابراین ما فیلمبرداری آنها را مصرف بارت قرض گرفتن یک ماشین استفاده مشترک از ماشین, رانندگی یک ساعت و نیم و یا دو ساعت به تمرین و رسیدن به مدرسه و سپس یک ساعت و نیم و یا دو ساعت به خانه در شب. در حالی که این یک چالش منحصر به فرد برای ما لجستیکی آن نیز چیزی است که ما مضطرب بودند به سند به عنوان ما می خواهم هرگز فیلم برداری این بازیکنان نیاز به این نوع از قربانی قبل از.

من تا به حال خواندن یک مصاحبه در جایی که شما صحبت در مورد سطح دسترسی شما تا به حال برای مربیان در فصل گذشته از “آخرین شانس U.” و می گفت: از مربی جیسون براون از استقلال جامعه ، “وجود دارد هرگز یک زمان که در آن از من خواسته اگر ما می تواند فیلم و گفت:” هیچ.” من کنجکاو چگونه جان پرتو در مقایسه با توجه به سطح دسترسی داشت ؟ چگونه باز شد و او به حال فیلم برداری?

تبلیغات:

او همان بود. من نمی توانم به یاد داشته باشید یک زمان که در آن او از ما خواست به فیلم است.

آه که بزرگ است. صحبت از استقلال کالج بود که یک مدرسه که در آن زمانی که ما در حال معرفی به برنامه وجود ندارد بسیاری از انتظارات است. مشت کردن, اما, بود, شماره 1 رتبه junior college تیم در کشور به سال قبل از اینکه شما شروع به فیلمبرداری. آیا این تاثیر چه نوع از داستان های شما می خواستم برای کشف آینده در این فصل ؟

به خوبی با تاریخ و دانشگاه, شما از دست دادن تمام یا بسیاری از بازیکنان خود را در هر سال است. اگر شما تیم بود که یکی از تیم های برتر در کشور در سال گذشته به این معنا نیست که شما در حال رفتن به بالا تیم در کشور در این سال است. بنابراین آن را واقعا نمی زیادی در ارتباط با آن بازیکنان ما را دنبال کنید که داستان ما را انجام دهد. هر سال که ما انجام داده ایم این, آن را مانند شما را به پاک کردن خشک نشانگر و شما فقط مرتب کردن بر اساس از ابتدا شروع — حداقل از یک برنده و ضرر و زیان چشم انداز.

تبلیغات:

مطمئن است که حس می کند. وجود دارد این نقل قول که جان پرتو کرده بود در دومین یا سومین قسمت “بیایید پیدا کردن راه سخت را به نفع خود تا زمانی که ما می توانید پیدا کردن راه آسان را به نفع خود.” من احساس می کنم که به نوعی تبدیل به یک اصل راهنما برای فصل. آیا شما فکر می کنم که نقل قول نشان دهنده این است که او به عنوان یک مربی ،

من خیلی خوشحالم که شما برجسته است که نقل قول. من فکر می کنم شما دقیقا درست است. که احتمالا متعلق روی یک پوستر.

آن را کاملا می کند. من احساس می کنم نیاز به چوب آن را بالاتر از دسکتاپ من.

تبلیغات:

و آن طول می کشد شما را مدتی به فکر می کنم در مورد آنچه که او از آن چیست ؟ من فکر می کنم مربی پرتو شده است در اطراف به اندازه کافی بلند و او مربیگری مردان جوان به اندازه کافی بلند است که او را به رسمیت می شناسد دکمه سمت راست را فشار. او می داند که به درخواست پدال گاز و زمانی که به شاید اعمال ترمز. و من فکر می کنم مربی دوستان Stevens [از فصل 1 و 2] و جیسون براون [از فصل 3 و 4] آنها در هر حال نقاط قوت و ضعف خود به عنوان مربیان است. اما یکی از تفاوت با مربی پرتو فقط تجربه خود را. ما فیلم برداری از او در 40 سال مربیگری و برای کسی که آن را انجام برای او به میزان قابل توجه از انرژی است. من فکر می کنم وجود دارد زیرک caginess به او — اما من فکر می کنم آن متولد شده است از تجربه.

او فقط پر از Yoda-مانند عقل فقط می خواهم که نقل قول است که ما او را دیدم به درخواست بچه ها هفته در هفته زمانی که ما فیلمبرداری شد.

صحبت از تعامل با کودکان و نوجوانان وجود دارد بسیاری از روابط پیچیده برجسته در این فصل اما RJ و مربی پرتو ارتباط بود و واقعا برای من جالب است. من احساس می کنم وجود دارد این تمایل متقابل برای احترام اما نیز وجود دارد که بسیاری از لمس تنش بین آنها است. چه شما را از آن تنش ؟

من هرگز نمیفهمد که یکی از. من از هر دو آنها چه بود و من مطمئن هستم که من تا به حال کردم پاسخ رضایت بخش از هر یک از آنها, اما من متوجه همان چیزی که آن را غیر ممکن نیست. این یک خراشنده به من. من آن را درک نمی کنند.

تبلیغات:

که جالب است. چیز دیگری که مرا واقعا شگفت زده در این فصل بود که یک موضوع را در طول قسمت سوم. این شروع می شود با Nu’u و Carlissa هریس یک مددکار اجتماعی که با این نسخهها کار با بازیکنان است. و او اشاره درمانی و او پاسخ می دهد “درمان من هرگز فکر نمی کردم آن چیزی است که واقعی است.” و سپس ما می شنویم از اضافی آمار و ارقام در این تیم از مربی پرتو به دیور — در مورد سلامت روان و درمان است. آیا شما با رفتن به این فصل عمدا مایل به بررسی سلامت روانی ننگ در ورزش ؟

آن را فقط مرتب کردن بر اساس خود را ارائه و از آن جالب بود. مربی پرتو همسر یک درمانگر و بنابراین برای مربی پرتو آن یک موضوع و یک منبع برای او که او بر بسیاری. وجود دارد یک صحنه بزرگ در فصل 5 که در آن یکی از بازیکنان اصلی شروع به حمله اضطراب. آن را کاملا قابل درک است چرا که او زندگی تحت فشار زیادی و مربی پرتو با استفاده از برخی از تکنیک های که همسر خود را به او داده و حتی در یک نمونه قرار می دهد بازیکن در تلفن همراه با همسر خود را فقط به طوری که او می تواند برخی از مرتب کردن بر اساس از راحتی.

این چیزی است که ما هرگز واقعا کاوش کاملا در این راه است. من تعجب می کنم اگر آن را تا حدودی به دلیل در کالیفرنیا آنها احتمالا بیشتر به این نوع منابع در راه است که در دیگر نقاط کشور آنها ممکن است محدود. شما می دانید, من فکر می کنم در فصل 1 و 2, Brittany واگنر بود به نوعی که فرد برای بسیاری از بازیکنان ما فیلمبرداری شد. و من فکر می کنم در فصل 3 و 4 جیسون براون در تلاش بود تا بود — دیگر معلمان تلاش دست خود را در آن به عنوان به خوبی.

اما این فرار سن و بنابراین من فکر می کنم کسی سلامت روان است که همیشه بخشی از مفهوم ضمنی. اما شما حق آن آمد زیادی در فصل 5 و این چیزی است که ما را پیش بینی کرده اند.

تبلیغات:

من واقعا آن را قدردانی. و چیز دیگری که من قدردانی نیز وجود دارد که این صحنه را که در آن Nu’u است در مربی پرتو و سوال می آید که آیا او ترس به ترک اوکلند اگر او به پایان می رسد تا در حال استخدام یک بزرگتر من بخش برنامه است. مانند همسر و بچه و کل سیستم پشتیبانی است که در اوکلند و این معنی کاملا با شروع بیش از — و شما نوع نگاه کنید به عملکرد خود در این زمینه ضعیف. این چیزی است که شما را آمد در سراسر بسیاری در حالی که فیلمبرداری این سریال

شما می دانید, آن را خنده دار LaTonya Pinkard به ارمغان می آورد که در فصل 3 با یک زن و شوهر از بازیکنان که او معتقد بودند خود تخریب. آنها حق داشتند در آستانه برخی واقعا بزرگ موفقیت است که آنها شده اند در انتظار تمام زندگی خود را و آنها بسیار کنجکاو تصمیم گیری داده شده که همه آنها در خطر است. و او تعجب و تعجب ما به عنوان یک خدمه فیلم, اگر این چیزی است که اتفاق می افتد.

من یک روانشناس آموزش دیده. بنابراین من فقط حدس می زنم. اما Nu’u جالب بود چون وجود دارد که نقش او را نگاه همه جهان و بار دیگر جایی که او نگاه مشخصه پریشان. من همیشه نمی گویند بی علاقه فقط کمتر متمرکز با شدت کمتر. می تواند وجود داشته باشد بسیاری از دلایل که کاملا. من آرزو می کنم من می دانستم که بیشتر در مورد زمینه, بنابراین من می تواند پاسخ هوشمندانه تر, اما آن را فقط فوق العاده جالب است.

یکی دیگر از انتخاب است که من واقعا دوست داشتم در این فصل است که میدوی را از طریق ما معرفی به Laney رقیب تیم در سان فرانسیسکو و وجود این بخش که در آن ما به جلو و عقب برای یک لحظه و هر کس — از بازیکنان به مربیان به مدرسه هیات علمی می دهد خود را در سان فرانسیسکو در مقابل اوکلند به شهرستانها. چرا این چیزی است که شما می خواستم برای کشف به طور کامل به عنوان شما بود ؟

تبلیغات:

من آن را به دلیل آن را احساس بسیار مهم برای بازیکنان و مربیان است. شما می دانید اگر شما از شمال کالیفرنیا این دو شهر تقریبا غیر قابل تشخیص. شما فقط مانند “این شمال کالیفرنیا. من درک نمی کنم.”

اما اگر شما از آن منطقه از شهر در مقابل این شهرستان است که یک معامله بزرگ است. آن را به معنی چیزی را به هر کسی که در زندگی وجود دارد. بنابراین من فکر می کنم این فقط بخشی از کار ما به عنوان قصه و documentarians سعی کنید به تصرف خود شخصیت آن شهر و این به ما کمک کرد برای نشان دادن آن است. چه اوکلند? در بسیاری از راه های آن را چه سان فرانسیسکو. من فکر می کنم سن فرانسیسکو هم همین را می گویند.

همچنین, آن را فقط یک بازی سرگرم کننده موضوع است. این دو مدارس و رقابت آن دو شهرستانها اند — و ما فقط اتفاق افتاده به دست آوردن وجود دارد زمانی که طلایی رزمندگان امور خارجه تا به حال فقط جا برای حرکت از اوکلند به سان فرانسیسکو. و البته شما باید gentrification اتفاق می افتد در اوکلند از آنجا که بسیاری از مردم در حال حرکت از San Francisco به اوکلند. وجود تنش است که می آید به عنوان یک نتیجه از آن است.

پس به دنبال به سمت آینده — آن اعلام شده است که شما در حال تبدیل لنز به دور از فوتبال و این که “آخرین شانس U: بسکتبال” در افق است. آنچه که منجر به تصمیم گیری و چرا شما را انتخاب کنید به ترک سری با Laney?

من فکر نمی کنم که ما به آن یک تن از فکر به صداقت. من فکر نمی کنم کسی که قرار بود “خب این را ما در سال گذشته پس ما بهتر است را انتخاب کنید Laney.” من فکر می کنم آن را یک تابع از ما شده بود به دو روستایی نقاط کشور یکی در جنوب و یکی در میانه و من فکر می کنم در تلاش برای با رنگ های مختلف قلم مو ما فکر رفتن به اوکلند و یا جایی شهری خواهد بود جالب است.

و ما نمی توانست بیشتر خوشحال زمانی که ما در بر داشت Laney دانشگاه و ملاقات مربی پرتو و پس از آن شروع به حفاری به چه اوکلند همه چیز در مورد. ما فقط احساس می کردم این امر می تواند یک محل عالی برای رفتن به بعدی. من فکر نمی کنم کسی بود که تفکر “است که در آن ما در حال رفتن به رفتن و این که در آن نشان می دهد خواهد مرد.” این فقط یک تابع از آن بود که در آن ما علاقه مند در رفتن بعدی.

صحبت از پروژه های جدید — “تشویق” یک موفقیت بزرگ است. می تواند طرفداران نگاه به جلو به یک دوم فصل ؟

آره من واقعا نمی باید هر چیزی را می گویند که در حال حاضر. اما من flattered سؤال را از من بپرسید و من آرزو می کنم من تا به حال چیزی به شما در حال حاضر.

نهایی ترین چیزی که — برای افرادی که به تماشای “آخرین شانس: U” تمام راه را از طریق و فصل بسته است در فوتبال روایت چه هستند برخی از چیزهایی که شما امیدواریم که آنها را از نشان می دهد و در این فصل خاص ؟

من این سوال پرسیده زیادی است و در ابتدا من کاملا می دانم چه می گویند. و من ناگهان متوجه شدم که کار من به عنوان یک مستندساز در این زمینه است که به این داستان با سرد چشم و قلب گرم. من به شدت احساس می کنند اگر من انجام این کار وجود خواهد داشت انواع تم و درس و اخلاق است که خواهد شد تا پاپ به طور ارگانیک به صورت فردی بینندگان و این بستگی به این دارد که تماشای آنها چه از آن دریافت کنید.

اما به اعتقاد من شغل من این است که فقط مسنجر از این داستان های باور نکردنی. من سعی می کنم به عنوان به عنوان بهترین من می تواند به مخاطب اجازه می رسم هر نتیجه و هر درس آنها در حال رفتن به قرعه کشی از آن خود. بنابراین ما واقعا از راه ما برای جلوگیری از بیش از حد آموزشی. ما نمی خواهیم به رهبری ما مخاطبان بینی مانند “این چیزی است که این به معنی” و “این چیزی است که در این لحظه مهم است.” ما حتی خاص در مورد این نوع از موسیقی را انتخاب می کنیم زیرا ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال ارسال برخی از پیام و یا تحمیل یک دستور کار به عنوان فیلمسازان.

اما من می توانم به شما بگویم که پس از انجام این نمایش به مدت پنج سال من فکر می کنم که وجود دارد این است که یک قربانی است که ساخته شده توسط ورزشکاران دانش آموز است که هر دو الهام بخش و دلخراش. من فکر می کنم من امیدوارم که وجود خواهد داشت حداقل بعضی از مردم در موضع قدرت است که می خواهم به تماشای نشان می دهد و فکر می کنم “شاید چیزی است که من می توانید انجام دهید تا این جاده فقط یک کمی آسان تر است.”

و من فکر می کنم من فقط آن را ترک که در آن.

“آخرین شانس U” فصل 5 “زن و شوهر” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید