آخرین فصل از Bridgegate saga: New Jersey فساد فقط نمی خواهد برود

هنگامی که سابق آمریکا وکیل پل فیشمن تصمیم به تعقیب 2013 “Bridgegate” رسوایی — سیاسی که منصوب از آن فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی دستور خط تعطیلی که باعث عظیم ترافیک روی پل جورج واشنگتن — تعقیب او مورد ارائه یک برگ انجیر از انواع که پنهان واقعی میزان پوسیدگی در قلب نیوجرسی فرهنگ سیاسی.

هفته گذشته دادگاه عالی ایالات متحده به اتفاق آرا به لغو محکومیت سابق کریستی کارکنان Bridget Kelly و لایحه Baroni و برگ انجیر بود و پاره کردن.

تبلیغات:

آنچه بود نشان داد دولت است که همواره بیش از حد متکی به دادستان فدرال به پرچم نوع سیستمیک فساد که باب اتش و سندی مک کلور شرح داده شده در “سوپرانو دولت است.”

در حالی که دادگاه عالی به رسمیت شناخته شده است که طرح به مجازات فورت لی دموکراتیک شهردار علامت Sokolich برای صحه گذاشتن نه کریستی انتخابات بود “به خطر افتاده است امنیت این شهر را ساکنان” قضات برگزار شد که فیشمن استفاده از تقلب فدرال اساسنامه برای برگزاری Bridgegate متهمان پاسخگو بود و استفاده نادرست از این قوانین است.

در دادگاه عالی را تلافی از حقایق در مورد آن دقیق است که به عنوان یک نتیجه از GWB خط تعطیلی در سپتامبر 2013, اتوبوس مدرسه ایستاده بود و در محل ساعت یک آمبولانس تلاش برای رسیدن به قربانی حمله قلبی و “پلیس تا به حال مشکل در پاسخ به یک گزارش از گم شدن یک کودک است.”

تبلیغات:

قضات به این نتیجه رسیدند که این “نتیجه این است که تقلب فدرال قانون برگ های عمومی فساد به کشورهای (و یا خود را به رای دهندگان) به اصلاح است.”

به عنوان هر گونه سازگار ناظر نیوجرسی نشد و ما مجبور به تکیه بر ایالات متحده وکلای مدافع به ارائه هر گونه معنی دار در بررسی ما وطنی فساد است. به عنوان با در قرن 19 پیشگامان که با اتکا بر یک مارشال ایالات متحده بوده است بزرگتر از زندگی دادستان فدرال مانند Herbert J. استرن و فردریک B. لاکی که حمله سیستمیک و بومی فساد است که در طولانی مدت تعریف شده خانه من دولت سیاست است.

هر فصل از نیوجرسی دانشنامه فساد سیاسی ویژگی های فدرال نشان می دهد آزمایشی مانند سال 1970 دادستان از دو دوره شهردار نیوآرک هیو Addonizio. کنگره سابق محکوم شد گرفتن $1.4 میلیون دلار رشوه از سازمان آمار جرم و جنایت که تا به حال بدست قفل در شهرداری قرارداد.

تبلیغات:

حرکت رو به جلو یک دهه بعد به اوایل 1980s و ما به FBI نیش عمل شناخته شده به عنوان Abscam, محبوبیت در سال 2013 فیلم American Hustle.” که افسانه ای فدرال فساد دادستان تولید محکومیت پلیس آمریکا Harrison ویلیامز در کنگره ایالات متحده فرانک تامپسون و کمدن شهردار و نیوجرسی وزارت امور خارجه بهداشت ، آنجلو Errichetti.

جالب اینجاست که کریس کریستی صرف هشت سال به عنوان U. s. دادستان در نیوآرک و ادامه داد که این سنت به دنبال ده ها تن از محلی فساد سیاسی موارد است.

تبلیغات:

در سال 2009 در آن عملیات بزرگ خلاص سوم FBI تا به حال به توسل به استفاده از اتوبوس به انتخاب ده ها تن از مقامات منتخب محلی و grifters دخیل در وسیع فساد سیاسی بررسی که کشف پول شویی ارگان مبادله و رشوه خواری.

“نیوجرسی فساد مشکل یکی از بدترین, در بدترین در کشور گفت:” اد Kahrer اف بی آی را عامل خاص که منجر عمومی برای مبارزه با فساد مالی در زمان. “آن را تبدیل به ریشه دوانده در نیوجرسی فرهنگ سیاسی.”

در سال دخالت خوبی به قرن 21 دادستان فدرال باید متصلب تا یک لیست طولانی از یک فساد دولتی موارد کافی برای پر کردن یک گالری سرکش.

تبلیغات:

پس چرا از آن است که شهرستان ما و دولت در اجرای قانون به نظر می رسد تا کور به فساد سیاسی است که چنین بخشی از نیوجرسی چشم انداز سیاسی?

کارشناسان حقوقی به مدت طولانی مشاهده شده که به دلیل نیوجرسی دادستان کل جمهوری اجرای قانون رسمی, منصوب, فرماندار — به جای انتخاب رای دهندگان که در اکثریت قریب به اتفاق متحده — دفتر فاقد کافی استقلال آزادانه به دنبال موارد مانند Bridgegate.

“بله, آن است که ضعف در قانون اساسی نظام گفت:” بروس روزن یک روزنامه نگار سابق و در حال حاضر یک وکیل است که متخصص در اخبار رسانه های راست-به-می دانم موارد. روزن اضافه شده است که در حالی که دیوان عالی کشور با استنباط نمود که پیگیری Bridgegate مورد باید “یک کار محلی” بدون یک دولت مستقل دادستان کل وجود دارد “قریب به اتفاق فشارهای سیاسی” که اجازه فساد سیاسی به نادیده گرفته می شود.

تبلیغات:

داشتن یک انتخاب دادستان کل است که مطمئنا هیچ نوش دارو به عنوان در مورد نیویورک درست در کنار درب با سابقه خود از فساد گسترده. “مشکل با هر چیزی که انتخاب — یک دادستان یا قاضی — آنها باید برای به دست آوردن دوباره انتخاب می شوند و در بسیاری از اوقات می کنند و می گویند چیزهایی که بشود به آن دوباره انتخابات” روزن گفت.

در مورد Bridgegate استقلال و اثربخشی دولت دادستان کل شد و به احتمال زیاد بیشتر تضعیف از پست برگزار شد و در آن زمان توسط یک اقدام دادستان کل بود که هرگز تایید شده توسط وزارت امور خارجه مجلس سنا. در ماه ژوئن سال 2013 تنها سه ماه قبل از Bridgegate کریستی به نام جان هافمن به عنوان اقدام دادستان کل پس از انتصاب سلف خود جفری Chiesa به جای اواخر فرانک Lautenberg در آمریکا.

آن را هافمن طولانی نیست پس از Bridgegate رسوایی شکست که معوق به آمریکا وکیل فیشمن و تصمیم گرفتند به دنبال نه در این مورد. در آن زمان ستاره لجر گزارش داد که این حرکت rankled “برخی از کهنه دادستان که می گویند اقدام دادستان کل John Hoffman بیش از حد سریع برای صرفنظر کردن از عمده فساد پرونده به مقامات فدرال.”

وکلا و کارشناسان حقوقی در مصاحبه با ستاره لجر گفت: دادستانی کل بهتر بود-قرار به بررسی سپتامبر لین بسته شدن به دلیل نقض قانون دولت هستند بیشتر آشکار و دولت دادستان خواهد بود آشنایی بیشتر با بازیگران از کاراکتر ها است.

“دفتر دادستان کل باید درگیر” دادستان کل سابق رابرت دلم Tufo گفت: این مقاله نشان می دهد که هافمن بود “روشن و واضح” از ماده “به دلیل پیامدهای بودن در کریستی دولت است.”

تبلیغات:

کریستی در حال برنامه ریزی برای معرفی کوین o’dowd خود را رئیس ستاد به عنوان دادستان کل اما تا به حال به رها کردن این ایده در میان قوی تحقیقات انجام شده توسط هر دو نیوجرسی در مجلس و سنا به Bridgegate gambit.

در سال 2016 هافمن ترک پست خود به عنوان اقدام دادستان کل است که بنا به گزارش ها پرداخت می شود $141,000 برای یک موقعیت حقوقی با دانشگاه راتگرز در حقوق و دستمزد $395,000 یک سال است.

زمانی که فیشمن اعلام کرد Bridgegate کیفرخواست و پیچیده تئوری خود را پیگرد قانونی در سال 2015 سوالات من به او محور در آنچه که من هنوز هم اعتقاد دارم باید بیشتر بررسی جنبه مورد و شاید یکی که باید نگرانی ما بیشتر است.

آن را به حال چیزی برای انجام با اتهام تقلب شد اما در مورد چگونه کریستی خدمه قرار داده بود امنیت تمامی منطقه در خطر است.

تبلیغات:

بازگشت در سال 2013 کریستی پارتیزان که اعدام Bridgegate قصاص در پل جورج واشنگتن — که به مدت طولانی به عنوان یک هدف تروریستی — برداشت سالگرد 9/11 به اجرای طرح خود را. در این روند آنها مانع توانایی فورت لی خدمات اضطراری از جمله افسران پلیس و آتش نشانان برای پاسخ به نیازهای فوری.

در سپتامبر 2014 برگن ثبت گزارش داد که در طول خط تعطیلی در سال 2013 زمانی که پورت اقتدار افسران پلیس خود استفاده می شود رادیو به برقراری ارتباط است که تغییر الگوی ترافیک ایجاد شد “شرایط خطرناک” در محلی فورت لی جاده های خود را به پورت اقتدار پلیس سرپرستان به آنها گفت “خفه شو.”

همانطور که معلوم شد ضعیف ترین لینک در حفاظت از GWB بود خود اداره پلیس که اجرا ترافیک الگوی است که بسته به خطوط.

با به خطر انداختن پورت اقتدار پلیس — یک عنصر بسیار مهم نیویورک و نیوجرسی زیرساخت ها و اجرای قانون — توطئه گران چپ ما فوق العاده آسیب پذیر است. تا به حال در آنجا واقع شده است یک حمله تروریستی در روی پل جورج واشنگتن در طول این چهار روز پاسخ پلیس را به وضوح به خطر افتاده است.

تبلیغات:

شاید که نبود جرم و جنایت است. اما باید آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>