Laura Ingraham تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای dodging سوال در مورد کسب و کار مبارزه “فاکس و دوستان”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به گرفتن اعتبار برای رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را به طور گسترده ای مورد ستایش پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس دوشنبه با وجود داشتن رد نیویورک درخواست های اضافی برای صرفه جویی در زندگی هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز یکشنبه bragged که رأی خود را برای اخبار جلسات بيشتر از “کارشناسی” گفت “فاکس و دوستان” که او شخصا ساخته شده کومو “موفق است.” اما فرماندار تصویب امتیاز شد تا 71 درصد در میان نیروهای جدید در سینا کالج نظرسنجی دوشنبه منتشر شد در حالی که فقط 41 درصد تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“یکی از دلایل خود را در تعداد بالا در رسیدگی به این دلیل است که از دولت فدرال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول طولانی مصاحبه تلفنی. “از آنجا که ما او را کشتی و ما به او هواکش و ما به او تمام چیزهایی که ما در حال دادن به او . . . ما به او چهار بیمارستان ها و مراکز پزشکی و تمام چیزهایی که ما انجام داده ایم . . . یکی از دلایل او موفق است چون ما به کمک او موفق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند پس از رئیس جمهور را رد کرد کومو را ناامید درخواست برای کمک به دولت دست آوردن 30,000 هواکش.

“من باور نمی کنم” آنها نیاز دارند که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity هفته گذشته قبل از انکار روز یکشنبه گفت ، مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به baselessly متهم بیمارستان از سوء استفاده و یا سرقت تجهیزات حفاظتی طراحی قوی ملامت از دموکرات ها.

تبلیغات:

کومو نیز لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه برای جرقه ترس در نیویورک توسط یک شناور “اجرا” قرنطینه برای این منطقه ساکنان قبل از پایین ایستاده ساعت بعد.

این سینا نظرسنجی در بر داشت که 56 درصد از نیویورک رد تهمت پاسخ و 61 درصد از دولت ساکنان نامطلوب از نظر رئیس جمهور به طور کلی.

“او بدست نمرات خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت روباه. “من و بعد فورا رفت واز علائم بزرگ. من بدست علائم بزرگ نیز می باشد.”

تبلیغات:

رئیس جمهور همچنین ادعا کرد که فرمانداران سراسر کشور شد “بسیار خوشحال” با پاسخ. اما متعدد فرمانداران از جمله چند جمهوری خواهان را انتقاد از دولت خود تاخیر و انفعال.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد در مجلس, نانسی پلوسی, D-کالیفرنیا که به گفته سی ان ان روز یکشنبه که “مردم در حال مرگ هستند” در حالی که “رئیس جمهور fiddles.” رئیس جمهور در پاسخ گفت: Pelosi بود “بیمار توله سگ” با “بسیاری از مشکلات است.”

تبلیغات:

“دولت فدرال ممکن است ما درگیر و بیش از آن منطقه و تمیز آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “این چنین ظروف سرباز یا مسافر. این خیلی بد و در عین حال او را به نشستن وجود دارد و شکایت دارند. همه او بود تمرکز بر استیضاح. او نمی تمرکز بر روی هر چیزی به بیماری های همه گیر. او با تمرکز بر استیضاح و او از دست داده است. و او مثل یک احمق است.”

Pelosi نگه دارید نه در انتقاد از تهمت و اشاره کرد که او نادیده گرفته متعدد علائم هشدار دهنده برای هفته قبل از coronavirus آمار ایالات متحده

“رئیس جمهور خود را انکار و در آغاز — مرگبار بود,” او گفت:. “او به تأخیر انداختن و گرفتن تجهیزات به جایی که آن را ادامه داد: — او ادامه داد: تاخیر در گرفتن تجهیزات که در آن مورد نیاز است کشنده باشد.”

تبلیغات:

با وجود پاره شدن به قانونگذاران در تلاش برای مقابله با بحران در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع چین و روسیه برای گسترش دروغ در مورد ویروس آنلاین.

“هر کشور آن را,” او گفت. “آنها آن را انجام دهد و ما آن را انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی شده به صحبت با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه باعث میزبان برایان Kilmeade به درخواست آنچه که او می گویند اگر پوتین از او خواسته “برای لغو تحریم ها.”

تبلیغات:

“من یکی که با قرار دادن تحریم برایان — هیچ کس دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “من قرار داده و تحریم. من سخت تر در روسیه بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ این کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس bizarrely در ادامه به توجه داشته باشید که روسیه شد “شریک ما در جنگ جهانی دوم است.”

“آلمان دشمن بود و آلمان است مانند این چیز فوق العاده [در حال حاضر],” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خوب آلمان طول می کشد استفاده از ما در تجارت برای سال. آنها با پرداخت بیش از حد کمی در ناتو است. آنها با پرداخت 1%. اما آنها قرار است به پرداخت 2% و هیچ کس در مورد آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن dodged سوال در مورد واقعی اقدامات خاص او برای کمک به کسانی که در سخت ترین ضربه از ویروس عصبی و حتی خود حامیان سرسخت در شبکه.

تبلیغات:

“استیو Doocy فقط خواسته [تهمت] در مورد کسب و کارهای کوچک مبارزه نیاز به پرداخت اجاره بها در مارس 1,” روباه میزبان Laura Ingraham توییتی. “او نه یک جواب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>