Laura Ingraham به دروغ ادعا اصرار مردم به پوشیدن ماسک یک طرح برای ایجاد “ترس و ارعاب”

Laura Ingraham با استفاده از پلت فرم خود را در فاکس نیوز در این هفته به فروختن خطرناک تئوری توطئه که به دروغ ادعا می کند که هدایت به پوشیدن ماسک در طرح ایجاد “ترس و ارعاب” در میان آمریکایی ها به جای کمک به حفاظت از آنها در برابر جدید کروناویروس.

فاکس نیوز میزبان است که یک پزشک است بی وقفه گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. او یکی از همکاران او به ترویج اثبات نشده دارو برای درمان coronavirus بیماران با وجود سوال در مورد اثر بخشی آن. پزشکان هشدار داد که هیدروکسی کلروکین دارای عوارض جانبی قابل توجهی است و می تواند حتی منجر به مرگ هنگامی که در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

تبلیغات:

Ingraham نیز اختصاص داده شده بیش از پنج دقیقه از اعتبار هفته گذشته به تمسخر مجریان سی ان ان که تست مثبت برای COVID-19 تلاش برای توجیه اقدامات او گفت: “آنها همیشه به نوعی به ما.”

جدید اطلاعات غلط منتشر شد به عنوان برگ برنده وفادار اقدام به دفاع از معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که برای انتقاد نمی پوشیدن ماسک در سفر اخیر خود به کلینیک مایو. Ingraham که هیچ علمی پس زمینه extolled اثبات نشده ادعا می کند از جناح راست میزبان رادیو Rush Limbaugh, که همچنین میفروخت تئوری های توطئه در مورد این بیماری همه گیر در برنامه های خود را برای سال.

“کنترل اجتماعی بیش از جمعیت زیادی از طریق ترس و ارعاب و سرکوب اندیشه های رایگان” Ingraham گفت: بینندگان شنبه شب در ساعات پر بیننده نشان می دهد. “تهویه عمومی از طریق تبلیغات نیز کلیدی است. جدید تعصبات جای خوب عقل سلیم است.”

تبلیغات:

فاکس نیوز میزبان پس از آن بازی یک مونتاژ از سی ان ان شخصیتهای انتقاد پنس.

“بود Chris Cuomo, پوشیدن ماسک در Hamptons هفته دیگر? من نمی دانم شاید” او این باورند قبل از مصاحبه شک بر انگیزه از کارشناسان که تحت تاثیر هدایت به پوشیدن ماسک.

“آنها می گویند تمام این ماسک چیزی است که حل و فصل علم فقط می خواهم آنها را با تغییر آب و هوا. البته در آن نیست و آنها آن را می دانم” او گفت:. “خود ما کارشناسان رفته از ماسک لازم نیست به ماسک ضروری است و شما باید آنها را می پوشند زمانی که شما رفتن دویدن در فقط چند هفته زمان است.”

تبلیغات:

راهنمایی در مورد ابزار با پوشیدن ماسک تکامل یافته به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس تبدیل شده. دوم خانم کارن پنس ادعا کرد که در یک “فاکس و دوستان” ظاهر دوشنبه که شوهرش که صندلی کاخ سفید coronavirus نیروی کار تا به حال به نوعی تنها آموخته از کلینیک مایو ماسک صورت دستور او پس از ملاقات با یک بیمار است.

“این در واقع پس از او سمت چپ کلینیک مایو که او در بر داشت که آنها تا به حال یک سیاست از همه درخواست برای پوشیدن ماسک” او ادعا کرد. کلینیک خود را مورد مناقشه این در یک پس-حذف صدای جیر جیر و سی ان ان گزارش داد که معاون رئیس جمهور بود در جریان روز در پیش است.

تبلیغات:

مراکز کنترل بیماری ها, یک سازمان دولتی که سر رسمی دادخواستها معاون رئیس جمهور به طور منظم منتشر کرده راهنمایی که آمریکایی ها پوشیدن ماسک “به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.”

Ingraham سپس springboarded خاموش اخیر Limbaugh رادیو بخش با دروغ این ادعا که یک لبخند “آنها” از puppeteers در رسانه ها تا به حال بر روی تصویر ماسک برای ایجاد ترس است.

“راش Limbaugh ساخته شده یک نقطه بزرگ به عنوان او همیشه می کند در رادیو روز دیگر. و او گفت: ویروس خود را آن را به عنوان تضعیف و ایالات متحده شروع به بازگشایی رسانه ها شده اند که فروش وحشت, وحشت, وحشت برای هفته ها و هفته ها و هفته آنها کمتر تصاویر خود را به فروش هیستری برای توجیه ادامه داد: مستندات. اما این ماسک به خوبی آنها نوع یک یادآوری ثابت. شما ببینید ماسک و شما فکر می کنم شما امن نیست. شما هنوز به حالت عادی بازگشت — not حتی نزدیک است.”

تبلیغات:

گرفته شده به عنوان به عنوان کل توطئه نظرات مشخص خروج از اصلی حتی برای Ingraham که همراه با فاکس نیوز وبگاه همکاران است میفروخت اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس برای هفته. Limbaugh نیز به طور منظم قاچاق در coronavirus تئوری های توطئه هر چند او معکوس البته در اقامت-صفحه اصلی سفارشات زمانی که او در مصاحبه معاون رئیس جمهور در اوایل این ماه.

“شما نمی خواهید به آن را تعطیل دوباره پس از آن بازگشایی,” او گفت: معاون رئیس جمهور.

هفته قبل که مصاحبه, Limbaugh گفت: “منظورم این است که ما در حال رفتن به مجبور به انطباق و قبول است که مردم همچنان به مرگ بعد از ما بازگشایی اقتصاد است. ما باید به یاد داشته باشید که مردم هر روز در امریکا قبل از coronavirus آمد.”

تبلیغات:

هر چند این درست است که آمریکایی ها می میرند هر روز coronavirus کشته شدن نزدیک به 60 ، 000 مردم از اواخر ماه مارس — معادل 20 9/11 حملات بریده نشده از سرطان و بیماری های قلبی برای تبدیل شدن علت اصلی مرگ و میر در کشور برای هفته ها.

Ingraham همچنین chided Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که او در حال حاضر بر این باور بود که “اجتناب ناپذیر” است که ما را ببینید موج دوم coronavirus عفونت.

“آن را به ناپدید می شوند از این سیاره,” او گفت: “این بدان معناست که ما به فصل آینده در ذهن من آن را اجتناب ناپذیر است که ما یک بازگشت ویروس. و یا شاید حتی هرگز از بین رفت.”

“بر چه پایه و اساس علمی است او گفت این؟” آن را حل و فصل علم است که این ویروس را بازگشت؟” Ingraham خواسته خودش. “نه.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>