لورنس قبیله: “رند پل در تلاش برای نام موسس در سنا محاکمه شد ننگین”

دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد پروفسور لورنس قبیله با انتقاد از تلاش ساخته شده توسط رند پل سناتور. R-Ky., به نام ادعا خلاف کاران که در معرض اوکراین رسوایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در سنا به عنوان یک “شرم آور gambit” از “مشکوک قانونی.”

“رند پل در تلاش برای نام موسس در سنا محاکمه شد ننگین. انجام این کار شده اند مشکوک قانونی و از هیچ ابزار” قبیله گفت: سالن توسط ایمیل پنج شنبه. “سخنرانی و بحث بند را محافظت سناتور پل از بتن عواقب نامطلوب اما آسیب خود را شرم آور gambit می تواند انجام داده ایم نه فقط به خلاف کاران اما به این مهم خدمات عمومی که خبرچین انجام شده خواهد بود نا معلوم.”

تبلیغات:

او افزود: “رئیس دادگستری رابرتز دقیقا درست در امتناع از بازی همراه با بی پروا سناتور بود و قطعا حق درمان پولس پیشنهاد سوال که خارج از مرزهای.”

رابرتز مسدود رند پل سناتور. R-Ky., از پرسیدن سوال در روز شنبه که به طور بالقوه خواست ادعایی خلاف کاران. رابرتز به حال نشانهای برای سناتورها که آنها بر خلاف کاران را نمی توان نام برد در طول پرسش و پاسخ جلسه. پل که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و بارها به نام ادعا خلاف کاران در مصاحبه های رسانه ایبا اینحال مقاومت است.

به دلخوری برخی از هموطنان خود را جمهوری خواهان پل تشکیل شده حداقل یک سوال به طور مستقیم نامگذاری این ادعا خلاف کاران با توجه به سیاست. چون رابرتز است که قادر به نمایش سوالات قبل از آنها خواسته او عمل می کنند برای جلوگیری از این اتهام خلاف کاران از اینکه خواست. این حرکت باعث شد پل به ادعا می کنند که او مجاز به پرسیدن سوال در مورد منشاء اوکراین بررسی است.

تبلیغات:

“من نمی خواهم به را مجبور به ایستادن به تلاش و مبارزه برای به رسمیت شناختن” پل گزارش گفت: پس از سوال او رد شد.

پل adamance در قادر بودن به نام ادعا خلاف کاران است به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از همکاران جمهوری خواه با هر دو رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی و سنا اکثریت شلاق جان Thune از داکوتای جنوبی گفت: فرد نباید نام در دادگاه.

“این هنوز یک فرایند مداوم” Paul به خبرنگاران گفت: با توجه به نهایی خود توانایی برای پاسخ به سئوالات نامگذاری ادعایی خلاف کاران. “ممکن است فردا اتفاق می افتد.”

تبلیغات:

این کاتالیست در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شد یک تماس تلفنی که او قرار داده شده به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در جولای 25, که در آن او تهدیدی رهبر اروپا به بررسی رقبای سیاسی خود. در همان زمان تهمت قرار داده و نگه دارید و بر روی $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین اختصاص داده شده توسط کنگره است. ناشناس whistleblower شکایت در مورد آن تلفنی که باعث رسوایی سیاسی به اوج خود رسید که در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توسط مجلس نمایندگان.

خود رئيس جمهور در تلاش است تا از خلاف کاران از جمله تلاش برای نام او را در توییتر در ماه گذشته. قبیله گفت: سالن در آن زمان که “بله” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نقض قانون در انجام این کار است.

تبلیغات:

“جامعه اطلاعاتی Whistleblower قانون حفاظت از 1998 (ICWPA) قانون شکنان اقدامات توسط مقامات دولتی و یا سازمان های که به طور مستقیم یا غیر مستقیم تشویق به اقدامات تلافی جویانه در برابر کارکنان که مشروع انجام whistleblower, نقش در جامعه ایران به عنوان موسس در این مورد را به وضوح در مورد یک موضوع از نگرانی فوری به تعیین بازرس کل” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی