“نظم و قانون”: خوار, مفهوم استفاده می شود به پوشش جناح راست و جنایت و تباهی

مارک تواین آموزش کنجکاو ساکنان آزادی مرکزی است که در حال حاضر آشنا: “اگر شما می خواهید برای دیدن مانده از جامعه پایین رفتن به زندان و تماشای تغییر از گارد.” شکی نیست که اصلاحات افسر که می تپد و عذاب زندانیان خود را تحت نظارت خواهد با استفاده از عبارت “نظم و قانون” را به عنوان دفاع از خود بی قانونی است. تقریبا هر کاربری که لود مدت در آمریکا مدنی گفتمان به عنوان مدرک برای عضویت در یک باشگاه غذاخوری از جهنم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, جدیدترین سیاسی عوام فریب به استخدام این اصطلاح به عنوان یک لفظی با چماق زدن علیه معترضان مسالمت آمیز می تواند به جلو نگاه به نشستن در کنار سناتور. جوزف مک کارتی سابق آلاباما رژیم صهیونیستی است. جورج والاس شهردار شیکاگو Richard J. Daley که به دستور پلیس به حمله سیاسی تظاهرکنندگان در سال 1968 دموکراتیک کنوانسیون ریچارد نیکسون و خارجی و بسیاری از دیکتاتورها در حافظهی تاریخ — و اگر وجود زندگی بعد از مرگ در وسط دوزخ.

تبلیغات:

فراتر از اصطلاح تاریک تاریخ و آب و برق نیز وجود دارد که به ندرت مورد بحث و داستان آن به معنای پنهان کردن است. در واقع ایالات متحده یکی از حداقل قانونی جوامع در جهان توسعه یافته و ضد گلوله قلدر که جیغ در مورد “نظم و قانون” به طور معمول جامعه بیشتر متعهد توانمندسازها و جنایت و فساد است.

پلیس مجازات جورج فلوید باعث گسترده انصراف با حتی ghouls مانند راش Limbaugh و میچ مک کانل محکومیت فردی افسران مسئول مرگ است. چه آنها نمی خواهند به اذعان ادامه نه تنها نژادپرستی نظاممند در عدالت کیفری بلکه یک فرهنگ از جرم و جنایت. صاحب نظران در آمریکا حق لذت در قرائت برمید “چند سیب بد” را به عنوان اگر آنها ابداع آن, اما آنها به ظاهر فراموش شده کامل کلیشه: “یک سیب بد غنایم دسته.”

یک نیاز نگاه هیچ بیشتر از بوفالو, نیویورک, چگونه به مشاهده قالب یک واحد میوه به زودی به بقیه. هنگامی که دو دگرآزار در هل یک مرد مسن به زمین برای جرم و جنایت از نزدیک شدن به آنها را باعث او را بحرانی ضربه به سر همکار خود پلیس هیچ تلاشی برای کمک به قربانی. پس از شهر بوفالو به حالت تعلیق عاملان و آنها را به اتهام حمله به, 57 افسران استعفا از این تیم پاسخ اضطراری در حمایت از خود را “برادران” که نسخه ای از “نظم و قانون” شامل تحمیل خشونت تصادفی در غیر مسلح شهروندان ارشد.

تبلیغات:

این “خط نازک آبی رنگی” کد از پلیس است که نیاز به سکوت از پلیس که شاهد اعمال ظلم و ستم و غیر قانونی از افسران همکار است که در میان چیزهای دیگر, ضد دموکراتیک نقض قانون اساسی ایالات متحده.

اگر مطبوعات می تواند فکر می کنم فراتر از باریک مفروضات بحث سیاسی و اگر حزب دموکرات بود بیشتر لفظی شجاعانه آنها ممکن است آن را روشن است که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع توانمند ائتلافی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی و ده ها هزار نفر از شهروندان خشمگین پر کردن خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس در کنار قانون. آن است که خود مخالفان و منتقدان که حمایت و دفاع از فتنه انگیز و خطرناک نقض قانون اساسی به منظور. جان آدامز معروف اعلام کرد که “ما یک ملت از قوانین نه مردان.” افسران پلیس بدون توجه به خود pitying گریه می کند از خود اتحادیه کاپیتان و کندوپاش از خود را غیر رسمی متخصصان روابط عمومی در فاکس نیوز, قرار است موضوع را به قانون آمریکا فقط تا آنجا که شهروندان آنها ظاهرا محافظت می کند.

آن است که نه تنها پلیس که اغلب قادر به زندگی در خارج از قانون است. آن را نیز ثروتمند و به خوبی متصل sociopaths که سم محیط زیست, بهره برداری از فقیر و دستکاری اصولی مقامات سیاسی.

تبلیغات:

پس از قتل جورج فلوید باعث ناآرامی های مدنی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران جمهوریخواه کنگره bloviated گسترده در مورد “قانون و نظم است.” آنها ترجیح می دهند موکلین خود را فراموش کرده ام که آن را تنها در هفته قبل از آن که آنها اعلام کردند هر آینده coronavirus امداد بسته باید شامل نوآورانه مفهوم شناخته شده به عنوان “شرکت ایمنی است.”

پل مطلوب اجرایی مدیر عمومی عدالت ملی و منافع عمومی حقوقی توضیح می دهد که جمهوری خواه طرح “خواهد رایگان شرکت از هر گونه مسئولیت — حتی زمانی که یک شرکت غیر منطقی و خطرناک اقدامات افراد صدمه دیده.” تحت سیستم, شرکت, ایمنی, کسب و کار می تواند نقض حقوق کارگران و مصرف کنندگان را به خطر اندازد عمومی ایمنی و افزایش خطر بیماری و مرگ برای هر کسی که در امکانات خود را بدون ترس از مجازات قانونی. بنابراین برای “نظم و قانون.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان استفاده از آن همه گیر و تظاهرات توده خیانت به قانون و تهدید آمریکایی ها تحت پوشش پریشان را فشار دهید. منابع ملی شورای دفاع از گزارش روز 4 ژوئن که تهمت امضا “بی سابقه” فرمان اجرایی که “اجازه می دهد تا صنعت به دامن بنیادی قوانین زیست محیطی مانند محیط زیست ملی, سیاست, قانون آب پاک عمل می کنند و گونه های در معرض خطر عمل به منظور به مهر لاستیکی مهر کردن آلاینده پروژه است.”

این NRDC هشدار می دهد که شرکت ها را قادر می سازد برای دور زدن بررسی الزامات NEPA نه تنها باید “عواقب فاجعه بار برای حیات وحش” بلکه در کلمات این سازمان رئیس جمهور جینا مک کارتی “آسیب به سلامتی ما و جوامع ما است.”

Tinpot مستبد تهمت و مجنون دایره توانمندسازها فریاد “نظم و قانون” و feigning نگرانی برای آسیب و یا آسیب است که ممکن است در نتیجه از سرکش شد. دور زدن مقررات زیست محیطی است که می تواند باعث بیماری یا مرگ هزاران نفر از مردم بدون هیچ نگرانی.

تبلیغات:

متمم اول قانون اساسی نیز به عنوان یک اولویت برای حق برای همه آن گریه ی این دختربچه در مورد “آزادی بیان.” پس از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات شروع فعالان کنون بیش از 600 حوادث پلیس ضرب و شتم و اذیت و آزار معترضان بدون تحریک و تقریبا 300 پلیس حملات علیه روزنامه نگاران. مغلوب ساختن پیشی جستن تسهیل یکی از فاحش ترین نقض قانون اساسی آزادی زمانی که او و دادستان کل لایحه بر دستور پلیس و گارد ملی را به استفاده از گاز اشک آور به درایو مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت بنابراین رئیس جمهور می تواند یک مدل, عکس, کتاب مقدس در دست مانند یک دسته گل خارج از سنت جان کلیسای اسقفی.

در دفاع از خود مغلوب ساختن پیشی جستن و هواداران خود ادعا کرده اند که همه معترضان مسالمت آمیز و که مجرمان در میان آنها است. آنها به ارائه هیچ مدرکی برای این اتهام اما رکورد خود نشان می دهد که حتی زمانی که شواهد کافی برای اتهامات آنها در حال حاضر به دنبال راه های دیگر حداقل زمانی که مجرم هستند و ثروتمند و دوستانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این معاملاتي سوابق دسترسی تهاتری در دانشگاه سیراکوس گزارش می دهد که وزارت دادگستری تعقیب از جرم یقه سفید کاهش یافته و به پایین ترین نقطه خود را در 33 سال.

تبلیغات:

دیوید Sklansky co-مدیر استنفورد عدالت کیفری مرکز و دادستان سابق به نام سیراکیوز مطالعه “نگران کننده” و پیشنهاد کرد که این کاهش نشان دهنده سیاسی اولویت بیش از یک قطره در نرخ جرم و جنایت در شرکت های بزرگ اتاق.

این کد از سکوت اطراف زمان رایگان برای همه برای یقه سفید مجرمان در معرض خلوص جناح راست وحشت بیش از غارت. به عنوان دان هنلی یک بار قرار داده و آن را “یک مرد با یک کیف می تواند به سرقت پول بیشتر از هر مرد با یک تفنگ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تلاش برای ایجاد هرج و مرج در خیابان ها و تشویق فرهنگ جرم و جنایت در شرکت های بزرگ امریکا او همچنین ریاست بی سابقه فساد در شاخه اجرایی دولت فدرال است. رئیس جمهور شخصا اخراج چهار بازرسان به طور کلی از بین بردن موثر تضمین در برابر سوء استفاده از مقام دولتی و بودجه در کاخ سفید است. دور از “تخلیه باتلاق” به او وعده داده شده در مبارزات انتخاباتی خود و در تضاد مستقیم از “نظم و قانون” هیاهو و تهمت ایجاد کرده فاضلاب از فریب و فساد و جرم و جنایت.

محافظه صفحه نمایش هیچ پشیمانی خود را سازگار نقض قانون است. حمایت های حقوقی از آزادی بیان و مجمع محیط زیست طبیعی و ایمنی کارگر بی معنی هستند به عنصر جنایی از دولت آمریکا. خود را آشکار بی توجهی به قانون اساسی آشنا به قربانیان بدنام FBI برنامه هایی مانند عملیات هرج و مرج و COINTELPRO. تازگی تنها در امریکا در حال حاضر روز از خشم است و محبوبیت گسترده از یک جنبش به مبارزه برای واقعی برابری در قانون است.

تبلیغات:

“ما یک قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت: او شخصیتی عجیب و غریب نحو و طرز تکرار کلمه “زیبا”. او در ادامه به این مفهوم را میرسانند که “قانون و نظم” در خدمت همه است. اقدامات خود را از آنها نشان داده شده است که او و حامیان او به طور مداوم مخالف قانون است اما آیا در واقع اصرار بر نظم است. این به این معنی نیست منظور تحت حاکمیت قانون اما یک نظم اجتماعی است که حفظ کلاس های خود را در بالای سلسله مراتب و کسانی که آنها بدانند نامطلوب — اکثر مردم آمریکا به خصوص کسانی که در حال سیاه, لاتین یا بومی آمریکا — مبارزه برای تکه در پایین. کاهش مالیات برای ثروتمندان حذف مقررات محدودیت در شرکت های بزرگ انگیزه از بخل و تخریب همه برای حمایت از شهروندان به معنای به طور متوسط باید به دنبال آن با توجه به قابل پیش بینی اسکریپت اقتصادی کنترل.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودند حتی از راه دور صادقانه در مورد “یک قانون” او خواهد بود راهپیمایی در خیابان در کنار سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به جای تهدید آن فعالان و معترضان با “سگ باطل.” چرا که این جنبش در حال حاضر در خیابان قدرتمند ترین نیروی در جامعه آمریکا در حال حاضر خواستار مساوی و عادلانه و اجرای قانون است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی